Александр ЯКОВЕНКО: «Я бы не стал Шахтер и Гладбах списывать со счетов»

Специалист верит, что у донецкого клуба есть шансы выйти в 1/8 финала Лиги чемпионов

Александр ЯКОВЕНКО: «Я бы не стал Шахтер и Гладбах списывать со счетов»
© Футбол 1/2/3. Александр Яковенко

Бывший футболист киевского «Динамо» Александр Яковенко прокомментировал результаты жеребьевки группового раунда Лиги чемпионов для донецкого «Шахтера».

Напомним, «горнякам» предстоит сыграть в «Реалом», «Интером» и «Боруссией» Менхенгладбах.

«В Лиге чемпионов все команды сильны и группа Шахтера тоже сильная. Шахтер не должен упасть в грязь лицом. Я думаю, что они достойно выступят.

Я бы не стал сразу и Шахтер, и Гладбах списывать со счетов. Конечно же, Реал и Интер - фавориты на выход в 1/8 финала, но, мне кажется, что будет бой», - сказал Яковенко.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 1/2/3

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    kvv1404
      kvv1404, 03.10.2020 15:06
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Ya H, 03.10.2020 14:43
    Ванючий рюсгий езык давно пара запритить ва всьом мире.
    То не пиши російською,навіть спілкуючись з москалями! Просто в житті треба для себе ввести правило -головне аби ти розумів співрозмовника,а чи розуміє він тебе то це його питання! Захоче зрозуміти зрозуміє!
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 15:00
    -1
    Ya H, 03.10.2020 14:43
    Ванючий рюсгий езык давно пара запритить ва всьом мире.
    Навіщо забороняти... треба висміювати українців, які в Україні соромляться розмовляти та вживати українську мову. Або ще гірше не знають рідної мови після 29 років незалежності України.
    Ya H
    online
      Ya H, 03.10.2020 14:43
    -2
    Ванючий рюсгий езык давно пара запритить ва всьом мире.
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 14:02
    0
    ZAKARPATFAN, 03.10.2020 13:45
    Don't show off, pal. I am completely convinced that there is plenty of people here, who can speak English decently. It's no longer that big challenge to learn it properly, since too many learning platforms available online nowadays that make the learning process very easy. It's not a rocket science after all.
    Вперта відмова розмовляти українською в Україні в 2020 році - це для мене в 80% випадків, що ця людина:
    -
    а) або має погану освіту та низький рівень інтелекту з більшості дисциплін (особливо в історії, літературі, географії, економіки тощо)
    -
    б) ця людина - хамло / бидло / наглюка - яке срати хотіло на Україну, українське та українців
    -
    Бувають 10-20% виключень ... але вони рідкісні, і людина принаймні намагається спілкуватись українською мовою.
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 13:57
    0
    ZAKARPATFAN, 03.10.2020 13:45
    Don't show off, pal. I am completely convinced that there is plenty of people here, who can speak English decently. It's no longer that big challenge to learn it properly, since too many learning platforms available online nowadays that make the learning process very easy. It's not a rocket science after all.
    Це було не хизування. Тим більше англійську я знаю на досить середньому рівні.
    -
    Це спроба показати українофобам та ватнікам, яких тут дофіга, що знати українську мову - це обов'язок кожного притомного українця в 2020 році. За 29 років можна було встигнути вивчити.
    -
    І що кожний нормальний українець також знає іноземні мови (англійську, німецьку, французьку, італійську).... а не російську, яка є імперським залишком та часто ознакою, скоріш за все, низької громадянської свідомості та низького інтелекту "русскагаварящих украинцев".
    -
    Соромитись власної мови у власній державі - це ознака якогось зхибленої самосвідомості.
    Олександр Фурманов
      Олександр Фурманов, 03.10.2020 13:54
    -3
    А ты,Яковенко и не списывай. "Шахтёр" и без твоего участия спишут,эксперт ты хренов.
    Олександр Фурманов
      Олександр Фурманов, 03.10.2020 13:53
    -3
    А ты,Яковенко и не списывай. "Шахтёр" и без твоего участия спишут,эксперт ты хренов.
    JV
    online
      JV, 03.10.2020 13:52
    0
    ZAKARPATFAN, 03.10.2020 13:45
    Don't show off, pal. I am completely convinced that there is plenty of people here, who can speak English decently. It's no longer that big challenge to learn it properly, since too many learning platforms available online nowadays that make the learning process very easy. It's not a rocket science after all.
    Very nice google translate
    JV
    online
      JV, 03.10.2020 13:50
    0
    ZAKARPATFAN, 03.10.2020 13:45
    Don't show off, pal. I am completely convinced that there is plenty of people here, who can speak English decently. It's no longer that big challenge to learn it properly, since too many learning platforms available online nowadays that make the learning process very easy. It's not a rocket science after all.
    Very nice google translate
    KOLOS2-0DINAMO
      KOLOS2-0DINAMO, 03.10.2020 13:50
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Frank Piter, 03.10.2020 11:00
    Весь фокус в том, что прошлогодняя Копанка могла бы и за 2 побороться местами, но скорее всего прос...ла бы Интеру. Но нынешняя Копанка уже очевидно прос...шая смену поколений, имеющая вратаря, который сдает просто на глазах, и за 3 побороться может и не сумеет.
    Да да....месяца так два назад село вас чуть не опустило на 3 место привычней было бы вам играть с позорниками в ЛиГи Европы
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 03.10.2020 13:45
    -2
    alefteev77, 03.10.2020 11:51
    I could write in English as well - but probably majority of Russian bots and hates of Ukriaine will not got my points.
    -
    Ukrainian citizen, who does not speak Ukrainian in 2020, is either cattle, or dumbass. As it is not difficult language to study and be able to use Ukrainian on Fluent level.
    -
    29 years is more than enough time to be Ukrainian speaking person in Ukraine.
    Otherwise - it is imitation of being Ukrainian. It is simple reality.
    Don't show off, pal. I am completely convinced that there is plenty of people here, who can speak English decently. It's no longer that big challenge to learn it properly, since too many learning platforms available online nowadays that make the learning process very easy. It's not a rocket science after all.
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 13:14
    +1
    vl600, 03.10.2020 12:44
    alefteev77
    Что, пoц, научился переводчиком пользоваться?
    Такі як ти ... знають лише російську мову та матюки...
    -
    І що цікаво такі як ти, відчувають себе крутими, ... бо власне нічого крім російської мови та матюків ви не знаєте, не вмієте, не можете... проживаючі в Україні
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 13:11
    +1
    vl600, 03.10.2020 12:44
    alefteev77
    Что, пoц, научился переводчиком пользоваться?
    Ні, я просто в школі добре вчився та університеті на 4 та 5. В Штатах студентом працював 4 місяці. В повсякденній праці використовую англійську мову понад 10 років.
    -
    А от - поц скоріш за все ти - VL600. І такі як ... які тільки і вміють що обсирати інших людей.
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 13:11
    +2
    vl600, 03.10.2020 12:44
    alefteev77
    Что, пoц, научился переводчиком пользоваться?
    Ні, я просто в школі добре вчився та університеті на 4 та 5. В Штатах студентом працював 4 місяці. В повсякденній праці використовую англійську мову понад 10 років.
    -
    А от - поц скоріш за все ти - VL600. І такі як ... які тільки і вміють що обсирати інших людей.
    vl600
      vl600, 03.10.2020 12:44
    0
    alefteev77
    Что, пoц, научился переводчиком пользоваться?
    vl600
      vl600, 03.10.2020 12:39
    0
    Олег Тимофеюк
    Переживай за мусорскую дырку.
    Penal
      Penal, 03.10.2020 12:22
    0
    Однозначно, что группы для обеих наших команд аховые. Однако, для наших вездесущих аналитиков сезон будет интересным и поучительным в плане миллионных оценок наших игроков..... Ну приблизительно как после игры с Испанией.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 03.10.2020 12:15
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    alefteev77, 03.10.2020 10:54
    Для Шахтера успехом будет 3-е место.
    За дырку переживай и их хотя бы одно очко позорное.
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 11:54
    +1
    janu0320, 03.10.2020 11:46
    да долбоёб он, зачем ты к нему обращаешься.
    Є така приказка "Хто як обзивається, той так і називається".
    Нагадаю тобі... що в нас йде війна з Росією. Загинуло понад 14 тис людей, ще більше ранених, втрачені землі, розграбовані Крим, Донецьк, Луганськ.
    -
    Якщо тобі важко послуговуватись українською мовою в Україні - то так і скажи. Може ти або бидло, або дибіл. Бо це ж неймовірно важко за 29 років незалежності України вивчити українську мову.
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 11:51
    0
    iravik83, 03.10.2020 11:29
    а ты какого не разговариваешь на мове?его право на каком языке ему говорить!
    I could write in English as well - but probably majority of Russian bots and hates of Ukriaine will not got my points.
    -
    Ukrainian citizen, who does not speak Ukrainian in 2020, is either cattle, or dumbass. As it is not difficult language to study and be able to use Ukrainian on Fluent level.
    -
    29 years is more than enough time to be Ukrainian speaking person in Ukraine.
    Otherwise - it is imitation of being Ukrainian. It is simple reality.
    iravik83
      iravik83, 03.10.2020 11:29
    +6
    alefteev77, 03.10.2020 11:08
    Яковенко-млад - а он кто: россиянин или грузин, или армянин - почему не разговаривает на украинском языке?
    а ты какого не разговариваешь на мове?его право на каком языке ему говорить!
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 13:11
    +2
    vl600, 03.10.2020 12:44
    alefteev77
    Что, пoц, научился переводчиком пользоваться?
    Ні, я просто в школі добре вчився та університеті на 4 та 5. В Штатах студентом працював 4 місяці. В повсякденній праці використовую англійську мову понад 10 років.
    -
    А от - поц скоріш за все ти - VL600. І такі як ... які тільки і вміють що обсирати інших людей.
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 13:14
    +1
    vl600, 03.10.2020 12:44
    alefteev77
    Что, пoц, научился переводчиком пользоваться?
    Такі як ти ... знають лише російську мову та матюки...
    -
    І що цікаво такі як ти, відчувають себе крутими, ... бо власне нічого крім російської мови та матюків ви не знаєте, не вмієте, не можете... проживаючі в Україні
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 13:11
    +1
    vl600, 03.10.2020 12:44
    alefteev77
    Что, пoц, научился переводчиком пользоваться?
    Ні, я просто в школі добре вчився та університеті на 4 та 5. В Штатах студентом працював 4 місяці. В повсякденній праці використовую англійську мову понад 10 років.
    -
    А от - поц скоріш за все ти - VL600. І такі як ... які тільки і вміють що обсирати інших людей.
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 11:54
    +1
    janu0320, 03.10.2020 11:46
    да долбоёб он, зачем ты к нему обращаешься.
    Є така приказка "Хто як обзивається, той так і називається".
    Нагадаю тобі... що в нас йде війна з Росією. Загинуло понад 14 тис людей, ще більше ранених, втрачені землі, розграбовані Крим, Донецьк, Луганськ.
    -
    Якщо тобі важко послуговуватись українською мовою в Україні - то так і скажи. Може ти або бидло, або дибіл. Бо це ж неймовірно важко за 29 років незалежності України вивчити українську мову.
    Frank Piter
      Frank Piter, 03.10.2020 11:00
    +1
    alefteev77, 03.10.2020 10:54
    Для Шахтера успехом будет 3-е место.
    Весь фокус в том, что прошлогодняя Копанка могла бы и за 2 побороться местами, но скорее всего прос...ла бы Интеру. Но нынешняя Копанка уже очевидно прос...шая смену поколений, имеющая вратаря, который сдает просто на глазах, и за 3 побороться может и не сумеет.
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 14:02
    0
    ZAKARPATFAN, 03.10.2020 13:45
    Don't show off, pal. I am completely convinced that there is plenty of people here, who can speak English decently. It's no longer that big challenge to learn it properly, since too many learning platforms available online nowadays that make the learning process very easy. It's not a rocket science after all.
    Вперта відмова розмовляти українською в Україні в 2020 році - це для мене в 80% випадків, що ця людина:
    -
    а) або має погану освіту та низький рівень інтелекту з більшості дисциплін (особливо в історії, літературі, географії, економіки тощо)
    -
    б) ця людина - хамло / бидло / наглюка - яке срати хотіло на Україну, українське та українців
    -
    Бувають 10-20% виключень ... але вони рідкісні, і людина принаймні намагається спілкуватись українською мовою.
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 13:57
    0
    ZAKARPATFAN, 03.10.2020 13:45
    Don't show off, pal. I am completely convinced that there is plenty of people here, who can speak English decently. It's no longer that big challenge to learn it properly, since too many learning platforms available online nowadays that make the learning process very easy. It's not a rocket science after all.
    Це було не хизування. Тим більше англійську я знаю на досить середньому рівні.
    -
    Це спроба показати українофобам та ватнікам, яких тут дофіга, що знати українську мову - це обов'язок кожного притомного українця в 2020 році. За 29 років можна було встигнути вивчити.
    -
    І що кожний нормальний українець також знає іноземні мови (англійську, німецьку, французьку, італійську).... а не російську, яка є імперським залишком та часто ознакою, скоріш за все, низької громадянської свідомості та низького інтелекту "русскагаварящих украинцев".
    -
    Соромитись власної мови у власній державі - це ознака якогось зхибленої самосвідомості.
    JV
    online
      JV, 03.10.2020 13:52
    0
    ZAKARPATFAN, 03.10.2020 13:45
    Don't show off, pal. I am completely convinced that there is plenty of people here, who can speak English decently. It's no longer that big challenge to learn it properly, since too many learning platforms available online nowadays that make the learning process very easy. It's not a rocket science after all.
    Very nice google translate
    JV
    online
      JV, 03.10.2020 13:50
    0
    ZAKARPATFAN, 03.10.2020 13:45
    Don't show off, pal. I am completely convinced that there is plenty of people here, who can speak English decently. It's no longer that big challenge to learn it properly, since too many learning platforms available online nowadays that make the learning process very easy. It's not a rocket science after all.
    Very nice google translate
    vl600
      vl600, 03.10.2020 12:44
    0
    alefteev77
    Что, пoц, научился переводчиком пользоваться?
    vl600
      vl600, 03.10.2020 12:39
    0
    Олег Тимофеюк
    Переживай за мусорскую дырку.
    Penal
    online
      Penal, 03.10.2020 12:22
    0
    Однозначно, что группы для обеих наших команд аховые. Однако, для наших вездесущих аналитиков сезон будет интересным и поучительным в плане миллионных оценок наших игроков..... Ну приблизительно как после игры с Испанией.
    alefteev77
      alefteev77, 03.10.2020 11:51
    0
    iravik83, 03.10.2020 11:29
    а ты какого не разговариваешь на мове?его право на каком языке ему говорить!
    I could write in English as well - but probably majority of Russian bots and hates of Ukriaine will not got my points.
    -
    Ukrainian citizen, who does not speak Ukrainian in 2020, is either cattle, or dumbass. As it is not difficult language to study and be able to use Ukrainian on Fluent level.
    -
    29 years is more than enough time to be Ukrainian speaking person in Ukraine.
    Otherwise - it is imitation of being Ukrainian. It is simple reality.