База Карпат перешла в собственность Львова

На базе начался ребрендинг

База Карпат перешла в собственность Львова
© Футбол 1/2/3

База львовских «Карпат» в Брюховичах перешла в собственность ФК «Львов».
 
На базе проходит ребрендинг. Логотипы «зелено-белых» уже закрыты, вскоре они будут заменены на эмблемы нового владельца.
 
Напомним, что «Карпаты» не доиграли прошлый сезон в УПЛ из-за финансовых трудностей и были понижены в классе. Также на клуб из-за долгов перед бывшими игроками был наложен бессрочный трансферный бан. Новый сезон «Карпаты» начали во Второй лиге.

Ранее «Львов» подписал хорватского хавбека.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 1/2/3

(20 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 22:41
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=lxwBz1IXcCY
    Тепер ця база належить ПФК Львову ! Чекаємо реконструкцію і ремонт !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 22:39
    0
    Треба ПФК Львову вже забирати собі стадіон Україна і починати його реконструкцію, навести нарешті там порядок, бо вівці там всьо запустили !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 20:16
    +1
    каЛпати програли Рубікону !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 13:30
    +1
    Треба ше конч...єних з стадіону Україна вигнати !
    Ніщєброди можуть і на Сільмаші чи в Малехові грати з магазинами Епіцентр
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 13:29
    +1
    Треба ше конч...єних з стадіону Україна вигнати !
    Ніщєброди можуть і на Сільмаші чи в Малехові грати з магазинами Епіцентр
    morexodec
      morexodec, 03.10.2020 12:23
    0
    хаха, вот это у голубой овцы бомбануло! всю ленту засрала голубая конченая авца
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 11:20
    -2
    Гарно дід Петро розвів лисих залуп болотнікова і смайла
    Продав лохам борги
    kvv1404
      kvv1404, 03.10.2020 10:02
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Якесь невизначене формулювання- перейшла у власність ФК Львів.А нам що думати?Базу тренувальну продали?Чи вона була в комунальній власності і Карпати добровільно від неї відмовились,тому її підібрав Львів? А ще цікаво яким чином Карпати збираються підніматись з другої ліги?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 09:57
    -2
    Вівці, тепер щаходимо на фейсбук вівці болотнікова і читаємо!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 09:47
    -1
    Владимир Пидвирный, 03.10.2020 09:25
    Дурило скоро ФК Львів стане Карпатами, після об'єднання. Який же ти тупий і далекий.
    Вівця конч.єна, тепер за Львів вболівай!
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 03.10.2020 09:25
    +1
    PFCLviv, 03.10.2020 08:01
    Треба на нашій базі тепер ремонт робити, бо там вівцями смердить ! І ксьондза покликати, най покропи всьо!
    Дурило скоро ФК Львів стане Карпатами, після об'єднання. Який же ти тупий і далекий.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 08:58
    -4
    ll_pogulianka_ll, 03.10.2020 08:46
    Здоров,хуїло!Що,прокинувся??? Ну то йди на .і.-ти це любиш!!
    p.s. так от навіщо "Верес" виводили в УПЛ! Хєра собі багатоходовочка....Цікаве кіно (на 1,або 2 сезони) Невже таки здихаються другого власника?
    То тепер ти, підар...ас будеш за Львів вболівати, бо Львів стане Карпатами ?!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 08:49
    -2
    ll_pogulianka_ll, 03.10.2020 08:46
    Здоров,хуїло!Що,прокинувся??? Ну то йди на .і.-ти це любиш!!
    p.s. так от навіщо "Верес" виводили в УПЛ! Хєра собі багатоходовочка....Цікаве кіно (на 1,або 2 сезони) Невже таки здихаються другого власника?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 03.10.2020 08:46
    +2
    PFCLviv, 03.10.2020 07:32
    На овечому сайті палають дупи !
    А вітька мостовик, погулянка?! Хоть би старого серце не хапнуло!
    Здоров,хуїло!Що,прокинувся??? Ну то йди на .і.-ти це любиш!!
    p.s. так от навіщо "Верес" виводили в УПЛ! Хєра собі багатоходовочка....Цікаве кіно (на 1,або 2 сезони) Невже таки здихаються другого власника?
    Саня Бах
      Саня Бах, 03.10.2020 08:34
    -1
    Dmytro Dmytro, 03.10.2020 08:30
    Показовий то цирк...легше просто зняти емблему ніж так заклеювати її ж і так прийдеться знімати...
    Поiдь в Брюхи, ii вже там нема, збили кувалдами...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 08:33
    -5
    Dmytro Dmytro, 03.10.2020 08:30
    Показовий то цирк...легше просто зняти емблему ніж так заклеювати її ж і так прийдеться знімати...
    Палає у тебе вівця
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 03.10.2020 08:30
    0
    Показовий то цирк...легше просто зняти емблему ніж так заклеювати її ж і так прийдеться знімати...
    Саня Бах
      Саня Бах, 03.10.2020 08:26
    -3
    Dmytro Dmytro, 03.10.2020 08:18
    Смайл купив фекал?))) Наступного сезону або через...правонаступництво і Карпати в УПЛ?))) Цікаво,цікаво...
    Вiiвця, в лисоi zalypu нема рiдини пiд тiм'ячком, щоб таке зробити !!! В нього зараз сольнi концерти в lспанii !!!
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 03.10.2020 08:18
    +2
    Смайл купив фекал?))) Наступного сезону або через...правонаступництво і Карпати в УПЛ?))) Цікаво,цікаво...
    Саня Бах
      Саня Бах, 03.10.2020 08:11
    -4
    PFCLviv, 03.10.2020 08:01
    Треба на нашій базі тепер ремонт робити, бо там вівцями смердить ! І ксьондза покликати, най покропи всьо!
    ... Мiська Кополовця за дяка, нехай вiдспiвуе вiвцiв...!!!
    kvv1404
      kvv1404, 03.10.2020 10:02
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Якесь невизначене формулювання- перейшла у власність ФК Львів.А нам що думати?Базу тренувальну продали?Чи вона була в комунальній власності і Карпати добровільно від неї відмовились,тому її підібрав Львів? А ще цікаво яким чином Карпати збираються підніматись з другої ліги?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 03.10.2020 08:46
    +2
    PFCLviv, 03.10.2020 07:32
    На овечому сайті палають дупи !
    А вітька мостовик, погулянка?! Хоть би старого серце не хапнуло!
    Здоров,хуїло!Що,прокинувся??? Ну то йди на .і.-ти це любиш!!
    p.s. так от навіщо "Верес" виводили в УПЛ! Хєра собі багатоходовочка....Цікаве кіно (на 1,або 2 сезони) Невже таки здихаються другого власника?
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 03.10.2020 08:18
    +2
    Смайл купив фекал?))) Наступного сезону або через...правонаступництво і Карпати в УПЛ?))) Цікаво,цікаво...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 20:16
    +1
    каЛпати програли Рубікону !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 13:30
    +1
    Треба ше конч...єних з стадіону Україна вигнати !
    Ніщєброди можуть і на Сільмаші чи в Малехові грати з магазинами Епіцентр
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 13:29
    +1
    Треба ше конч...єних з стадіону Україна вигнати !
    Ніщєброди можуть і на Сільмаші чи в Малехові грати з магазинами Епіцентр
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 03.10.2020 09:25
    +1
    PFCLviv, 03.10.2020 08:01
    Треба на нашій базі тепер ремонт робити, бо там вівцями смердить ! І ксьондза покликати, най покропи всьо!
    Дурило скоро ФК Львів стане Карпатами, після об'єднання. Який же ти тупий і далекий.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 22:41
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=lxwBz1IXcCY
    Тепер ця база належить ПФК Львову ! Чекаємо реконструкцію і ремонт !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.10.2020 22:39
    0
    Треба ПФК Львову вже забирати собі стадіон Україна і починати його реконструкцію, навести нарешті там порядок, бо вівці там всьо запустили !
    morexodec
      morexodec, 03.10.2020 12:23
    0
    хаха, вот это у голубой овцы бомбануло! всю ленту засрала голубая конченая авца
    Dmytro Dmytro