Вячеслав ЗАХОВАЙЛО: «У Динамо тренер появился»

Специалист отметил победу киевлян над «Гентом»

Вячеслав ЗАХОВАЙЛО: «У Динамо тренер появился»
© Facebook. Вячеслав Заховайло

Известный футбольный менеджер Вячеслав Заховайло высказался о победе «Динамо» над «Гентом» (2:1) в первом матче 4-го квалификационного раунда Лиги чемпионов.

««Гент» - «Динамо» - 1:2. Остается только поздравить с хорошим результатом. Это еще не окончательная победа, но «Динамо» очень близко к решению поставленной задачи.

У многих болельщиков «Динамо» сейчас полное недоумение. Игроки те же, играют вроде не так ярко... но есть результат. Хочу всем напомнить... у нас тренер появился...», - написал Заховайло.

Ответный поединок «Динамо» — «Гент» состоится в Киеве во вторник, 29-го сентября.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook

(62 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    zac1310
      zac1310, 25.09.2020 10:16
    0
    Oleksandr Kelym, 24.09.2020 09:40
    Дуже гарно сказано: у нас тренер з*явився! Це підтверджує, що до цього 5 років були не тренери, а фізруки!
    а это так и есть. А ты не знал?
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 24.09.2020 09:40
    +6
    Дуже гарно сказано: у нас тренер з*явився! Це підтверджує, що до цього 5 років були не тренери, а фізруки!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 24.09.2020 08:56
    +5
    Ukraine, 24.09.2020 07:40
    в ДК поважаю більше всього Луческу.
    Тільки одне питання - Суркіс не може подарувати зонтик для тренера? щоб не застудився тренер... потім на лікування ще більше витрат.
    Всі знають що зараз є запатентовані зонти із закритими колящими кінцями, спеціально для масових мість.
    З рушником на голові в ЛЧ якось буде не прикольно.
    Це його новий "фірмовий стиль" на фарт. З рушником на голові виграв свій перший трофей з Динамо (нехай і не надто важливий трофей, проте у надпринципового суперника), з рушником на голові переміг у першому з двох матчів плей-офф за вихід у групу ЛЧ - тепер Луческу рушник ні на які парасолі не проміняє, навіть якщо вони будуть золоті....
    zac1310
      zac1310, 24.09.2020 08:53
    +3
    Ukraine, 24.09.2020 07:40
    в ДК поважаю більше всього Луческу.
    Тільки одне питання - Суркіс не може подарувати зонтик для тренера? щоб не застудився тренер... потім на лікування ще більше витрат.
    Всі знають що зараз є запатентовані зонти із закритими колящими кінцями, спеціально для масових мість.
    З рушником на голові в ЛЧ якось буде не прикольно.
    это уже "фетиш", как знаменитая шапочка
    Ukraine
      Ukraine, 24.09.2020 07:40
    -4
    в ДК поважаю більше всього Луческу.
    Тільки одне питання - Суркіс не може подарувати зонтик для тренера? щоб не застудився тренер... потім на лікування ще більше витрат.
    Всі знають що зараз є запатентовані зонти із закритими колящими кінцями, спеціально для масових мість.
    З рушником на голові в ЛЧ якось буде не прикольно.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.09.2020 07:36
    +1
    Э, не воруй мои фразы
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 24.09.2020 09:40
    +6
    Дуже гарно сказано: у нас тренер з*явився! Це підтверджує, що до цього 5 років були не тренери, а фізруки!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 24.09.2020 08:56
    +5
    Ukraine, 24.09.2020 07:40
    в ДК поважаю більше всього Луческу.
    Тільки одне питання - Суркіс не може подарувати зонтик для тренера? щоб не застудився тренер... потім на лікування ще більше витрат.
    Всі знають що зараз є запатентовані зонти із закритими колящими кінцями, спеціально для масових мість.
    З рушником на голові в ЛЧ якось буде не прикольно.
    Це його новий "фірмовий стиль" на фарт. З рушником на голові виграв свій перший трофей з Динамо (нехай і не надто важливий трофей, проте у надпринципового суперника), з рушником на голові переміг у першому з двох матчів плей-офф за вихід у групу ЛЧ - тепер Луческу рушник ні на які парасолі не проміняє, навіть якщо вони будуть золоті....
    zac1310
      zac1310, 24.09.2020 08:53
    +3
    Ukraine, 24.09.2020 07:40
    в ДК поважаю більше всього Луческу.
    Тільки одне питання - Суркіс не може подарувати зонтик для тренера? щоб не застудився тренер... потім на лікування ще більше витрат.
    Всі знають що зараз є запатентовані зонти із закритими колящими кінцями, спеціально для масових мість.
    З рушником на голові в ЛЧ якось буде не прикольно.
    это уже "фетиш", как знаменитая шапочка
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.09.2020 07:36
    +1
    Э, не воруй мои фразы
    zac1310
      zac1310, 25.09.2020 10:16
    0
    Oleksandr Kelym, 24.09.2020 09:40
    Дуже гарно сказано: у нас тренер з*явився! Це підтверджує, що до цього 5 років були не тренери, а фізруки!
    а это так и есть. А ты не знал?