Элина Свитолина – Анастасия Павлюченкова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Риме

Элина Свитолина – Анастасия Павлюченкова. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина

В среду, 16 сентября, первая ракетка Украины Элина Свитолина (№6 WTA) начнет борьбу на турнире серии Премьер 5 в Риме.
 
В матче второго круга украинка померяется силами с россиянкой Анастасией Павлюченковой (№36 WTA). Встреча состоится вторым запуском вечерней сессии на центральном корте после матча Карреньо-Буста – Надаль. Ориентировочное время начала – 21:50 по Киеву.

Путь на турнире
Стадия  Свитолина    Павлюченкова
1-й круг -    Чжан Шуай (6-4 6-7 6-1) №40 WTA
 
Ранее девушки встречались четыре раза, украинка выиграла всего одну встречу.
 
В следующем круге победительница матча сыграет против Анетт Контавейт из Эстонии (№21 WTA) или Светланы Кузнецовой из России (№38 WTA).

 

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(27 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Elis
    online
      Elis, 17.09.2020 00:06
    +1
    Андрій Ванчак, 16.09.2020 23:51
    Пам'ять буває коротка, але, повірте, я теж не настоюю на спілкуванні, воно відбувалось в межах чату. Просто пам'ять у когось коротка, буває, усіх благ Вам без медикаментозних засобів)))
    Ну був тут такий vizual - то дружить з головою, то нап'ється))) Хто вас знає, як ви з емоціями не в ладах, то й ніки після бані весь час міняєте. Тут є цікаві люди, з ким приємно спілкуватись, інших не запам'ятовую, хіба що по стилю спілкування можу вгадати.
    Та не ображайтесь. Ну вихлюпнули емоції, ну мінусів трохи вхопили - подумаєш. Життя продовжується. Давайте краще перемогу святкувати
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 16.09.2020 23:51
    -2
    Elis, 16.09.2020 23:46
    То ваші емоції ( чи спосіб їх вираження) не сильно в публіки тут відгукуються, то в чому проблема? Може, ви й звикли, що вас називають дебілом, куркою і т.д. Але будьте готові отримувати за це мінуси. Такий дорослий світ, і він не залежить ні від мого інтелекту, ні від нашого з вами "заочного спілкування" (в чому я глибоко сумніваюсь, бо такий рівень спілкування мені не імпонує).
    Пам'ять буває коротка, але, повірте, я теж не настоюю на спілкуванні, воно відбувалось в межах чату. Просто пам'ять у когось коротка, буває, усіх благ Вам без медикаментозних засобів)))
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 16.09.2020 23:48
    -5
    бля, які тут всі справедливі після перемоги Еліни і майже всі за неї завжди вболівають))) Аж смішно, та більша половина з вас хає Еліну регулярно, і не тільки за матчі, друга хейтить під час ігор, але після її перемог, пі@дєц які всі фани постійні і лизуни атлічні!!! Збийтесь, олені, бля, з усіх коментів реально 4-5 людей шарять в тенісі, а все решта мох, відпочивайте)))
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 23:46
    +3
    Андрій Ванчак, 16.09.2020 23:39
    для Вас, до речі, однієї із самих розумних (без жартів), в українському і світовому теннісі (знаю, тому, що не раз спілкувались заочно), розумного писати не буду, це просто емоції, причому адекватні ходу матчу, десь так)))
    То ваші емоції ( чи спосіб їх вираження) не сильно в публіки тут відгукуються, то в чому проблема? Може, ви й звикли, що вас називають дебілом, куркою і т.д. Але будьте готові отримувати за це мінуси. Такий дорослий світ, і він не залежить ні від мого інтелекту, ні від нашого з вами "заочного спілкування" (в чому я глибоко сумніваюсь, бо такий рівень спілкування мені не імпонує).
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 16.09.2020 23:44
    -9
    samird, 16.09.2020 23:40
    Маму свою ты тоже курицей называешь, если она борщ пересолила?
    ти дебіл реально, чи придурюєшся? що ти рівняєш, мудило, бля?
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 16.09.2020 23:43
    0
    Hottabych, 16.09.2020 23:37
    Генеральный спонсор матча - "Валидол".Мы всегда рядом на матчах Свитолиной.
    Лучше не скажешь
    Sashamar
    online
      Sashamar, 16.09.2020 23:43
    +3
    По гарячих слідах: для танго потрібні двоє. Треба віддати Насті належне. Це була краща гра дня (Вінус проти Віки вистачило на сет, а тут два). Купа помилок? А в кого їх нема після такої перерви
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 16.09.2020 23:42
    +3
    Другу рашку-кобилу сьогодні наші протягнули. І ця така ж гнила як і анісімова. А по грі так Еліна на дві голови вище Даяни, хоча та і обіцяла в цьому році стати першою в Україні. Немає що зрівнювати - у всіх компонентах Еліна сильніше. Ну і ця суддя дуже не любить наших - Даяну точно так пресувала.
    samird
    online
      samird, 16.09.2020 23:40
    +4
    Андрій Ванчак, 16.09.2020 23:20
    Як культурно назвати Еліну після купи тупих помилок і в т.ч. на матч-болах??? Нема культурних слів, для курки, хоча це я ще мягко...
    Маму свою ты тоже курицей называешь, если она борщ пересолила?
    Александр Петухов
      Александр Петухов, 16.09.2020 23:40
    +3
    Молодец, ждем продолжения!
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 16.09.2020 23:39
    +4
    Молодець! Гра - хорошого майстра!!!
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 16.09.2020 23:39
    -6
    Elis, 16.09.2020 23:32
    Ну можете спробувати щось розумне написати для різноманітності
    для Вас, до речі, однієї із самих розумних (без жартів), в українському і світовому теннісі (знаю, тому, що не раз спілкувались заочно), розумного писати не буду, це просто емоції, причому адекватні ходу матчу, десь так)))
    vital
    online
      vital, 16.09.2020 23:39
    +5
    Stanislav Matusevych, 16.09.2020 23:36
    Добре, Еліно, з перемогою! Хоч за традицією нервів довелося витратити більше, ніж хотілося б. Два останні виграні очки - то було блискуче!
    Це правда - останні 2 очки на таї просто космічно: вінерс і дроп.
    Добре що в 2-х сетах + виграний тай піде в актив впевненості. А на матч успішно подавати ще прийде в наших дівчат.
    VITASS
      VITASS, 16.09.2020 23:38
    +5
    с победой.
    но 51% первой. мрак
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 16.09.2020 23:38
    +5
    Не без проблем у другому сеті, проте виграла. Молодець!!!
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 16.09.2020 23:38
    +1
    Отоманша вітаю з перемогою!
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 23:38
    +5
    21 віннерс в Елі. Зовсім непогано. Процент першої треба піднімати. Тільки нервує - перша відразу не йде.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.09.2020 23:37
    +4
    без валідолу ніяк)))
    Hottabych
      Hottabych, 16.09.2020 23:37
    +7
    Генеральный спонсор матча - "Валидол".Мы всегда рядом на матчах Свитолиной.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 16.09.2020 23:36
    +5
    Mazyr2412, 16.09.2020 23:30
    Подивимося,що у нас с тайами?!)
    Нормально! Вітаю всіх!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 16.09.2020 23:36
    +12
    Добре, Еліно, з перемогою! Хоч за традицією нервів довелося витратити більше, ніж хотілося б. Два останні виграні очки - то було блискуче!
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 21:15
    +10
    Александр Жаирс, 16.09.2020 16:11
    Формально ни какой войны между Украиной и Россией нет,просто затянувшийся конфликт с многочисленными человеческими жертвами. И в Украине,и в России люди живут полноценной жизнью, посещают стадионы,театры,рестораны… Жаль только пацанов,которые своей жизнью расплачиваются за удовольствия тех,кто имеет возможность увильнуть от армии. Нечего осуждать спортсменов-профессионалов за то,что они выполняют свою работу,как и тысячи других украинских гастарбайтеров работающих в России.
    Дуааа, ще скажіть громадянський конфлікт. Отак дивишся - неначе адекватна людина, а тоді щось як ляпне... аж на голову не налазить.
    Пробачте, але на таку чортівню не можу стриматись: ви теж серед тих, хто "увільнулі"? Переселенців з Донецька не пробували розпитати про те, як вони там жили "полноценной жізнью"?
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 23:32
    +9
    Андрій Ванчак, 16.09.2020 23:22
    піз@єц спеціалісти мінусують, ви хоч матч дивитесь, дебіли????
    Ну можете спробувати щось розумне написати для різноманітності
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 23:36
    +8
    Єєєєєєссссс! І дропчик на завершення!
    Hottabych
      Hottabych, 16.09.2020 23:37
    +7
    Генеральный спонсор матча - "Валидол".Мы всегда рядом на матчах Свитолиной.
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 22:25
    +7
    Молодчинка! Я боялась, що стабільно на сет не подасть. Видно, що вона програє в потужності мордорці, але характер не проп'єш. Вперед, Еліно! Так тримати!
    Venesuela
      Venesuela, 16.09.2020 21:56
    +7
    Вдачи тобі Еліна! Любимо і завжди вболіваємо за тебе!!! Перемоги!
    True
    online
      True, 16.09.2020 13:37
    +7
    Александр Жаирс, 16.09.2020 12:09
    Мой старший друг-колега, еврей, если тебя так волнует национальность, кавалер двух орденов Славы и многих других высоких боевых наград, умер от ран уже в наше время; ещё один друг получил ранение в Чехословакии, в 1968-ом.Есть ещё друзья и просто знакомые, в том числе и евреи, воевавшие в Афгане, некоторые из них не вернулись. Десятки тысяч украинцев были замучены в своё время поляками.Так что, может прекратить отношения с Германией, Польшей, Чехией, другими странами, где погибали украинцы?
    Плять в умовах війни,можна не їздити до країни агресора.
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 23:28
    +6
    Задрала своїми скаргами!
    vital
    online
      vital, 16.09.2020 23:39
    +5
    Stanislav Matusevych, 16.09.2020 23:36
    Добре, Еліно, з перемогою! Хоч за традицією нервів довелося витратити більше, ніж хотілося б. Два останні виграні очки - то було блискуче!
    Це правда - останні 2 очки на таї просто космічно: вінерс і дроп.
    Добре що в 2-х сетах + виграний тай піде в актив впевненості. А на матч успішно подавати ще прийде в наших дівчат.
    VITASS
      VITASS, 16.09.2020 23:38
    +5
    с победой.
    но 51% первой. мрак
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 16.09.2020 23:38
    +5
    Не без проблем у другому сеті, проте виграла. Молодець!!!
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 23:38
    +5
    21 віннерс в Елі. Зовсім непогано. Процент першої треба піднімати. Тільки нервує - перша відразу не йде.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 16.09.2020 23:36
    +5
    Mazyr2412, 16.09.2020 23:30
    Подивимося,що у нас с тайами?!)
    Нормально! Вітаю всіх!!!
    serega-2019
      serega-2019, 16.09.2020 23:36
    +5
    Вітаю всіх з ВАЖЛИВОЮ Перемогою !!!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.09.2020 22:27
    +5
    бачу, що як завжди на матчах Еліни є лицарі таємного братсва під назвою "мінус"
    Elis
    online
      Elis, 16.09.2020 22:00
    +5
    Такий бомбовоз можна брати тільки стабільною першою подачею. Давай, Елінко, ти молодець!
    samird
    online
      samird, 16.09.2020 23:40
    +4
    Андрій Ванчак, 16.09.2020 23:20
    Як культурно назвати Еліну після купи тупих помилок і в т.ч. на матч-болах??? Нема культурних слів, для курки, хоча це я ще мягко...
    Маму свою ты тоже курицей называешь, если она борщ пересолила?
    Mazyr2412
    online
      Mazyr2412, 16.09.2020 23:39
    +4
    Молодець! Гра - хорошого майстра!!!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 16.09.2020 23:37
    +4
    без валідолу ніяк)))