Калуш снимается со Второй лиги

Клуб уже сообщил ПФЛ о своем решении

Калуш снимается со Второй лиги
© ФК Калуш

Футбольный клуб «Калуш» уведомил Профессиональную футбольную лигу (ПФЛ) о снятии с чемпионата группы А Второй лиги.

В первом туре нового сезона команда из Ивано-Франковской области не отправилась на выездную игру против «Эпицентра», а во втором туре не сможет принять домашний матч со львовскими «Карпатами». За две неявки, согласно регламенту ПФЛ, команда снимается с турнира.

Ранее сообщалось, что клуб планировал играть и заплатил взнос за участие во Второй лиге. Также «Калуш» проводил трансферную работу и был близок к подписанию воспитанника «Карпат» — 20-летнего вратаря Антона Задерейко.

Клуб поздно начал процесс комплектации состава на новый сезон. Лишь в конце августа «Калуш» разместил в своих социальных сетях объявление, приглашая на просмотр свободных агентов.

Прошлогодний сезон во Второй лиге «Калуш» завершил на пятом месте. В конце июня игроки получили СМС о роспуске клуба.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sportarena

(81 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.09.2020 11:28
    -1
    wicker, 10.09.2020 08:17
    Ймовірний холуй Козловського, перебуваючи на посаді ФФЛ наразі заблокував реєстрацію Галича у ФФЛ......
    Вітька, а ти за Галич глориш
    Продажний баран, міняй герб!
    wicker
    online
      wicker, 10.09.2020 08:17
    -1
    mavast, 09.09.2020 15:53
    Подумали і проголосували за Зе, слуг народу, чийого і якого
    Ймовірний холуй Козловського, перебуваючи на посаді ФФЛ наразі заблокував реєстрацію Галича у ФФЛ......
    Vit18
    online
      Vit18, 09.09.2020 22:09
    0
    Виктор Иванов, 09.09.2020 17:56
    Но сначала зачистят и пересадят их родителей и знакомых. Так же видится возврат? Не тупи... Там нет дураков оказаться в эпицентре репрессий и казней.
    Діти не відповідають за дії батьків.
    Al Zolo
      Al Zolo, 09.09.2020 21:09
    0
    игрушка олигархам нынче не по карману и Калуш будет играть по любителям или исчезнет совсем
    kylt_lichnosti
      kylt_lichnosti, 09.09.2020 19:12
    -2
    О нет - только не карлуш
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.09.2020 18:55
    -2
    Шкода Калуш і шкода, що місцевий мультимільйонер Насалик нехоче копійки кинути на Калуш! А міг би !
    Леонід Вишневський
      Леонід Вишневський, 09.09.2020 18:51
    +4
    PFCLviv, 09.09.2020 18:47
    Вітька, ти якє морозиво купуєш?!
    Млять, з'явилось. Любитель кала і овець )
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 09.09.2020 18:51
    +2
    Владимир Коновалец, 09.09.2020 18:47
    Абсолютно с вами согласен. Пока живы люди, которые родились и выросли в СССР, толку в Украине не будет. Так что ждать придется еще лет 30-40, как минимум. Но при этом надо вести борьбу любыми способами, чтобы такие мрази как мертвейчуки. бойки, ахметовы, лукаши, бондаренки, шуфричи, рабиновичи, шарии и им подобные шестерки, не заразили молодежь бациллой ненавести к Украине и ее ценностям. И это будет очень трудно, я смотрю как энергично работает опжз и ее соратники по коррупции, да и слуги народа начинают дуть в одну дудку с представителями 5-й колонны, деньги - великая сила, при помощи которых можно купить с потрохами почти любого человека. Но будем надеяться на лучшее. А по-поводу снятия команды с соревнований - вспоминаю слова Суркиса, который ГМ, на одном совещании, когда он руководил ПФЛ - нет денег на футбол, играйте в бадминтон. Пророческие слова.
    Підписуюсь від кожним словом.
    Леонід Вишневський
      Леонід Вишневський, 09.09.2020 18:50
    0
    romprest, 09.09.2020 18:05
    Для збільшення коментарів (не якості, а кількості) у назву новини треба додати, що Карпати отримують технічну перемогу! І сонячний хлопчик буде тут, як тут! )))
    А я ше хотів запитати де ж це той притрушений любитель пива за мястом )
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 09.09.2020 18:47
    +10
    Vitalik_Medvid, 09.09.2020 18:18
    Тут немає чого вести дискусію по тій причині, що я написав у попередньому повідомленні - прорадянське старше покоління -це боти, які просто не вміють думати і визнавати свої помилки, і продовжують жити ідіотськими комуністичними стереотипами.Такі люди не розуміють,що основа сильної держави - це національна свідомість людей у цій державі; історія цієї держави, її герої, мова і культура. Для таких людей головне аби були заводи і колгоспи і всі пахали на копійки, «але ж робота то є». Такі люди думають не про перпективу розвитку і майбутнє, а про повний холодильник на даний момент.Такі люди, навіть не зважаючи на анексію Криму і війну, яку розв’язала Росія на території нашої держави, продовжують вважати кацапів братським народом.Такі люди - пухлина на тілі нашої держави.І поки цю пухлину не вирізати повністю, або не вилікувати, Україна не стане сильною незалежною державою. Шкода тільки, що «лікар» зараз абсолютно некомпетентний...
    Абсолютно с вами согласен. Пока живы люди, которые родились и выросли в СССР, толку в Украине не будет. Так что ждать придется еще лет 30-40, как минимум. Но при этом надо вести борьбу любыми способами, чтобы такие мрази как мертвейчуки. бойки, ахметовы, лукаши, бондаренки, шуфричи, рабиновичи, шарии и им подобные шестерки, не заразили молодежь бациллой ненавести к Украине и ее ценностям. И это будет очень трудно, я смотрю как энергично работает опжз и ее соратники по коррупции, да и слуги народа начинают дуть в одну дудку с представителями 5-й колонны, деньги - великая сила, при помощи которых можно купить с потрохами почти любого человека. Но будем надеяться на лучшее. А по-поводу снятия команды с соревнований - вспоминаю слова Суркиса, который ГМ, на одном совещании, когда он руководил ПФЛ - нет денег на футбол, играйте в бадминтон. Пророческие слова.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.09.2020 18:47
    -4
    wicker, 09.09.2020 14:37
    Карпати виграли 3-0
    Вітька, ти якє морозиво купуєш?!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.09.2020 18:46
    -2
    romprest, 09.09.2020 18:05
    Для збільшення коментарів (не якості, а кількості) у назву новини треба додати, що Карпати отримують технічну перемогу! І сонячний хлопчик буде тут, як тут! )))
    Дя твого відома, тупа вівця, каЛ ніх....я неотримає бо Калуш знявся!
    Хоча, як кончєним здобути очки, тільки мріями про такі методи коли технічна поразка, бо інакше вльот 4 - 0 від Епіцентру
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 09.09.2020 18:18
    +10
    Виктор Иванов, 09.09.2020 17:54
    Найбільша проблема України это липовые патриоты типа галицких суперукраинцев. Ещё сам Скоропадский на это указывал. Они, являясь полукровками, нацменами а то и вообще поляками, всегда выпячивали себя самыми украинскими. Ещё тогда! Что уж про теперь говорить. Это они прислали десант в Киев и "осчастливили" страну на годы войной, рознью и упадком. Парасюки и бубенчики в героях, а трудовой народ в нищете!
    Патриоты работают в полях и заводах, на шахтах и фермах! А не за бугром на панов. И это боль сьогодення. Поскакали и ускакали. А тут хоть трава не расти. А трындеть сейчас многие умеют.
    Тут немає чого вести дискусію по тій причині, що я написав у попередньому повідомленні - прорадянське старше покоління -це боти, які просто не вміють думати і визнавати свої помилки, і продовжують жити ідіотськими комуністичними стереотипами.Такі люди не розуміють,що основа сильної держави - це національна свідомість людей у цій державі; історія цієї держави, її герої, мова і культура. Для таких людей головне аби були заводи і колгоспи і всі пахали на копійки, «але ж робота то є». Такі люди думають не про перпективу розвитку і майбутнє, а про повний холодильник на даний момент.Такі люди, навіть не зважаючи на анексію Криму і війну, яку розв’язала Росія на території нашої держави, продовжують вважати кацапів братським народом.Такі люди - пухлина на тілі нашої держави.І поки цю пухлину не вирізати повністю, або не вилікувати, Україна не стане сильною незалежною державою. Шкода тільки, що «лікар» зараз абсолютно некомпетентний...
    romprest
      romprest, 09.09.2020 18:05
    +1
    Для збільшення коментарів (не якості, а кількості) у назву новини треба додати, що Карпати отримують технічну перемогу! І сонячний хлопчик буде тут, як тут! )))
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 09.09.2020 17:56
    -7
    Комментарий свернут. Показать
    Vit18, 09.09.2020 16:34
    Вищим рівнем життя і можливостями для самореалізації наприклад.
    Но сначала зачистят и пересадят их родителей и знакомых. Так же видится возврат? Не тупи... Там нет дураков оказаться в эпицентре репрессий и казней.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 09.09.2020 17:54
    -10
    Комментарий свернут. Показать
    Vitalik_Medvid, 09.09.2020 17:34
    Найбільша проблема України - це наші сусіди, так званий «братній» народ. Зрозуміло, що різко обірвати всі зв’язки з ними неможливо, тим більше шо навіть в раді успішно процвітає партія сепаратистів опоблок, з людьми, які ненавидять усе українське. Але поступовий рух від росіі у бік Європи обовязково все змінить на краще. Нажаль, при теперішньому «какая разніца» це неможливо.Але радує те,що люди потрохи прозрівають,і зміни обовязково будуть.
    Найбільша проблема України это липовые патриоты типа галицких суперукраинцев. Ещё сам Скоропадский на это указывал. Они, являясь полукровками, нацменами а то и вообще поляками, всегда выпячивали себя самыми украинскими. Ещё тогда! Что уж про теперь говорить. Это они прислали десант в Киев и "осчастливили" страну на годы войной, рознью и упадком. Парасюки и бубенчики в героях, а трудовой народ в нищете!
    Патриоты работают в полях и заводах, на шахтах и фермах! А не за бугром на панов. И это боль сьогодення. Поскакали и ускакали. А тут хоть трава не расти. А трындеть сейчас многие умеют.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 09.09.2020 17:34
    +8
    Виктор Иванов, 09.09.2020 16:01
    Особенно та молодь, которая седьмой год хоронит своих родных. Ты об этом подумал? Как ты их хочешь вернуть и чем заманить? Школами без русского языка, и таким же тв? Или в пластуны примешь?))
    Найбільша проблема України - це наші сусіди, так званий «братній» народ. Зрозуміло, що різко обірвати всі зв’язки з ними неможливо, тим більше шо навіть в раді успішно процвітає партія сепаратистів опоблок, з людьми, які ненавидять усе українське. Але поступовий рух від росіі у бік Європи обовязково все змінить на краще. Нажаль, при теперішньому «какая разніца» це неможливо.Але радує те,що люди потрохи прозрівають,і зміни обовязково будуть.
    Vit18
    online
      Vit18, 09.09.2020 16:37
    +1
    salamanka1982, 09.09.2020 14:25
    Та да. Скоро буде не УПЛ, а УКЛ (українська колгоспна ліга). Минаї, інгульці, колоси, ще вийде в наступному сезоні Липова Долина ( грають дуже круто) і жопа обласним центрам
    Для обласних центрів будуть прикладом
    Vit18
    online
      Vit18, 09.09.2020 16:34
    +3
    Виктор Иванов, 09.09.2020 16:01
    Особенно та молодь, которая седьмой год хоронит своих родных. Ты об этом подумал? Как ты их хочешь вернуть и чем заманить? Школами без русского языка, и таким же тв? Или в пластуны примешь?))
    Вищим рівнем життя і можливостями для самореалізації наприклад.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 09.09.2020 16:01
    -14
    Комментарий свернут. Показать
    Vitalik_Medvid, 09.09.2020 15:39
    Незалежно від регіонів, молодь відрізняється від совкових людей тим, що вона вміє думати. Радянським людям роками вкладали в голову потрібні для компартії ідеї,і з часом ця вся нісенітниця так глибоко засіла у свідомість цих людей, що вони розучились думати і аналізувати. Саме тому старше покоління людей, за дуже рідкісними виключеннями, не вміє визнавати свої помилки і ставити під сумнів свої рішення. Їх цього просто не навчили, вони звикли, що те, що їм сказали - те і є правда. На щастя, молоде покоління більше прогресивне - ці люди бували багато де, бачили багато що поза межами України, і розуміють, що таке Європа, і що таке Росія. І прекрасно бачать, хто є героями і друзями України, а хто ворогами і сепаратистами.
    Особенно та молодь, которая седьмой год хоронит своих родных. Ты об этом подумал? Как ты их хочешь вернуть и чем заманить? Школами без русского языка, и таким же тв? Или в пластуны примешь?))
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 09.09.2020 15:06
    +13
    Виктор Иванов, 09.09.2020 13:15
    Это потому что они в цветах левых анархистов
    Коли вже зникне з нашої української землі отака от погань радянська,совкова, як ти.Ну нічого, ще з дів десятка років і такого лайна має залишитись мінімум
    Владимир Коновалец
    online
      Владимир Коновалец, 09.09.2020 18:47
    +10
    Vitalik_Medvid, 09.09.2020 18:18
    Тут немає чого вести дискусію по тій причині, що я написав у попередньому повідомленні - прорадянське старше покоління -це боти, які просто не вміють думати і визнавати свої помилки, і продовжують жити ідіотськими комуністичними стереотипами.Такі люди не розуміють,що основа сильної держави - це національна свідомість людей у цій державі; історія цієї держави, її герої, мова і культура. Для таких людей головне аби були заводи і колгоспи і всі пахали на копійки, «але ж робота то є». Такі люди думають не про перпективу розвитку і майбутнє, а про повний холодильник на даний момент.Такі люди, навіть не зважаючи на анексію Криму і війну, яку розв’язала Росія на території нашої держави, продовжують вважати кацапів братським народом.Такі люди - пухлина на тілі нашої держави.І поки цю пухлину не вирізати повністю, або не вилікувати, Україна не стане сильною незалежною державою. Шкода тільки, що «лікар» зараз абсолютно некомпетентний...
    Абсолютно с вами согласен. Пока живы люди, которые родились и выросли в СССР, толку в Украине не будет. Так что ждать придется еще лет 30-40, как минимум. Но при этом надо вести борьбу любыми способами, чтобы такие мрази как мертвейчуки. бойки, ахметовы, лукаши, бондаренки, шуфричи, рабиновичи, шарии и им подобные шестерки, не заразили молодежь бациллой ненавести к Украине и ее ценностям. И это будет очень трудно, я смотрю как энергично работает опжз и ее соратники по коррупции, да и слуги народа начинают дуть в одну дудку с представителями 5-й колонны, деньги - великая сила, при помощи которых можно купить с потрохами почти любого человека. Но будем надеяться на лучшее. А по-поводу снятия команды с соревнований - вспоминаю слова Суркиса, который ГМ, на одном совещании, когда он руководил ПФЛ - нет денег на футбол, играйте в бадминтон. Пророческие слова.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 09.09.2020 18:18
    +10
    Виктор Иванов, 09.09.2020 17:54
    Найбільша проблема України это липовые патриоты типа галицких суперукраинцев. Ещё сам Скоропадский на это указывал. Они, являясь полукровками, нацменами а то и вообще поляками, всегда выпячивали себя самыми украинскими. Ещё тогда! Что уж про теперь говорить. Это они прислали десант в Киев и "осчастливили" страну на годы войной, рознью и упадком. Парасюки и бубенчики в героях, а трудовой народ в нищете!
    Патриоты работают в полях и заводах, на шахтах и фермах! А не за бугром на панов. И это боль сьогодення. Поскакали и ускакали. А тут хоть трава не расти. А трындеть сейчас многие умеют.
    Тут немає чого вести дискусію по тій причині, що я написав у попередньому повідомленні - прорадянське старше покоління -це боти, які просто не вміють думати і визнавати свої помилки, і продовжують жити ідіотськими комуністичними стереотипами.Такі люди не розуміють,що основа сильної держави - це національна свідомість людей у цій державі; історія цієї держави, її герої, мова і культура. Для таких людей головне аби були заводи і колгоспи і всі пахали на копійки, «але ж робота то є». Такі люди думають не про перпективу розвитку і майбутнє, а про повний холодильник на даний момент.Такі люди, навіть не зважаючи на анексію Криму і війну, яку розв’язала Росія на території нашої держави, продовжують вважати кацапів братським народом.Такі люди - пухлина на тілі нашої держави.І поки цю пухлину не вирізати повністю, або не вилікувати, Україна не стане сильною незалежною державою. Шкода тільки, що «лікар» зараз абсолютно некомпетентний...
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 09.09.2020 15:18
    +10
    Олег Тимофеюк, 09.09.2020 15:07
    Рагуль, иди прыгать.
    Методичку поміняй, нікчема. Бо у вас, сепаратистської погані, однакові фрази на всі випадки життя.Це жалюгідно
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 09.09.2020 14:56
    +9
    Ща Зеля приедет в Калуш и возродит его
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 09.09.2020 17:34
    +8
    Виктор Иванов, 09.09.2020 16:01
    Особенно та молодь, которая седьмой год хоронит своих родных. Ты об этом подумал? Как ты их хочешь вернуть и чем заманить? Школами без русского языка, и таким же тв? Или в пластуны примешь?))
    Найбільша проблема України - це наші сусіди, так званий «братній» народ. Зрозуміло, що різко обірвати всі зв’язки з ними неможливо, тим більше шо навіть в раді успішно процвітає партія сепаратистів опоблок, з людьми, які ненавидять усе українське. Але поступовий рух від росіі у бік Європи обовязково все змінить на краще. Нажаль, при теперішньому «какая разніца» це неможливо.Але радує те,що люди потрохи прозрівають,і зміни обовязково будуть.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 09.09.2020 15:39
    +8
    Виктор Иванов, 09.09.2020 15:18
    А что не так то? Красный - цвет коммунизма, а чёрный - анархизма. И во всём мире это так и воспринимают от левых анархистов...
    Оун-упа позаимствовали же цвета и смысл (кровь и земля) у нацистов Германии.
    Видать ты ещё молод, раз готов 20 лет ждать. Жди. Только пролетариат промышленных регионов никуда не денется, ведь ты вместо них работать не пойдёшь. И никогда большинство их не станет под ваши гасла. Поверь мне.
    Бытиё определяет сознание! И это не я сказал.
    Незалежно від регіонів, молодь відрізняється від совкових людей тим, що вона вміє думати. Радянським людям роками вкладали в голову потрібні для компартії ідеї,і з часом ця вся нісенітниця так глибоко засіла у свідомість цих людей, що вони розучились думати і аналізувати. Саме тому старше покоління людей, за дуже рідкісними виключеннями, не вміє визнавати свої помилки і ставити під сумнів свої рішення. Їх цього просто не навчили, вони звикли, що те, що їм сказали - те і є правда. На щастя, молоде покоління більше прогресивне - ці люди бували багато де, бачили багато що поза межами України, і розуміють, що таке Європа, і що таке Росія. І прекрасно бачать, хто є героями і друзями України, а хто ворогами і сепаратистами.
    fedd1979
      fedd1979, 09.09.2020 13:31
    +8
    Шапіто якесь, довбні
    Леонід Вишневський
      Леонід Вишневський, 09.09.2020 18:51
    +4
    PFCLviv, 09.09.2020 18:47
    Вітька, ти якє морозиво купуєш?!
    Млять, з'явилось. Любитель кала і овець )
    DidOk
    online
      DidOk, 09.09.2020 13:35
    +4
    Ще чекаємо на зняття ФК "Карпати" (Львів). Зимою ?
    Vit18
    online
      Vit18, 09.09.2020 16:34
    +3
    Виктор Иванов, 09.09.2020 16:01
    Особенно та молодь, которая седьмой год хоронит своих родных. Ты об этом подумал? Как ты их хочешь вернуть и чем заманить? Школами без русского языка, и таким же тв? Или в пластуны примешь?))
    Вищим рівнем життя і можливостями для самореалізації наприклад.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 09.09.2020 18:51
    +2
    Владимир Коновалец, 09.09.2020 18:47
    Абсолютно с вами согласен. Пока живы люди, которые родились и выросли в СССР, толку в Украине не будет. Так что ждать придется еще лет 30-40, как минимум. Но при этом надо вести борьбу любыми способами, чтобы такие мрази как мертвейчуки. бойки, ахметовы, лукаши, бондаренки, шуфричи, рабиновичи, шарии и им подобные шестерки, не заразили молодежь бациллой ненавести к Украине и ее ценностям. И это будет очень трудно, я смотрю как энергично работает опжз и ее соратники по коррупции, да и слуги народа начинают дуть в одну дудку с представителями 5-й колонны, деньги - великая сила, при помощи которых можно купить с потрохами почти любого человека. Но будем надеяться на лучшее. А по-поводу снятия команды с соревнований - вспоминаю слова Суркиса, который ГМ, на одном совещании, когда он руководил ПФЛ - нет денег на футбол, играйте в бадминтон. Пророческие слова.
    Підписуюсь від кожним словом.
    romprest
      romprest, 09.09.2020 18:05
    +1
    Для збільшення коментарів (не якості, а кількості) у назву новини треба додати, що Карпати отримують технічну перемогу! І сонячний хлопчик буде тут, як тут! )))
    Vit18
    online
      Vit18, 09.09.2020 16:37
    +1
    salamanka1982, 09.09.2020 14:25
    Та да. Скоро буде не УПЛ, а УКЛ (українська колгоспна ліга). Минаї, інгульці, колоси, ще вийде в наступному сезоні Липова Долина ( грають дуже круто) і жопа обласним центрам
    Для обласних центрів будуть прикладом
    DidOk
    online
      DidOk, 09.09.2020 15:57
    +1
    wicker, 09.09.2020 14:39
    Не факт, Може і швидше, як тільки переведуть кошти за Караскаля.
    Ну 5 млн. баксів же не отримають. Та й Колома не дасть можливості розвиватись і щось робити.
    Все йде до того, що "Карпати" (Львів) кинуть на банрутство, а "Карпати" (Галич) перевезуть і переєструють на львівську прописку.
    Питання лише коли
    Взимку чи ще цієї осені
    Vit18
    online
      Vit18, 09.09.2020 22:09
    0
    Виктор Иванов, 09.09.2020 17:56
    Но сначала зачистят и пересадят их родителей и знакомых. Так же видится возврат? Не тупи... Там нет дураков оказаться в эпицентре репрессий и казней.
    Діти не відповідають за дії батьків.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 09.09.2020 21:09
    0
    игрушка олигархам нынче не по карману и Калуш будет играть по любителям или исчезнет совсем
    Леонід Вишневський
      Леонід Вишневський, 09.09.2020 18:50
    0
    romprest, 09.09.2020 18:05
    Для збільшення коментарів (не якості, а кількості) у назву новини треба додати, що Карпати отримують технічну перемогу! І сонячний хлопчик буде тут, як тут! )))
    А я ше хотів запитати де ж це той притрушений любитель пива за мястом )
    wicker
    online
      wicker, 09.09.2020 14:39
    0
    DidOk, 09.09.2020 13:35
    Ще чекаємо на зняття ФК "Карпати" (Львів). Зимою ?
    Не факт, Може і швидше, як тільки переведуть кошти за Караскаля.