Снукер. ЧМ-2020. Юлиан Бойко – Тор Чуан Леонг. Смотреть онлайн. LIVE

Матч квалификации ЧМ начнется в Шеффилде в 15:30 по киевскому времени

Снукер. ЧМ-2020. Юлиан Бойко – Тор Чуан Леонг. Смотреть онлайн. LIVE
© Facebook. Юлиан Бойко

В английском Шеффилде стартовала квалификация чемпионата мира 2020 по снукеру.

В первом раунде соперником украинца Юлиана Бойко будет Тор Чуан Леонг из Малайзии.

Матч до 6 побед в фреймах начнется 22 июля в 15:30 по киевскому времени.

Украинец в 14 лет стал самым молодым участником квалификации чемпионата мира в истории.

Смотрите онлайн-трансляцию: Юлиан Бойко (Украина) – Тор Чуан Леонг (Малайзия)

Видеотрансляция ЧМ-2020 – на телеканалах Eurosport.

См. также:

ЧМ-2020 по снукеру: полная сетка турнира

Юлиан БОЙКО: «Хочу стать особенным снукеристом, таким как Ронни О'Салливан»

ОФИЦИАЛЬНО. Украинский тинейджер получил путевку в Мировой снукерный тур

 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(11 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 18:47
    0
    Комментарий свернут. Показать
    поплив, поплив Юліан в ході матчу... В 5-му 6-му фреймі пофартило - але фарт вічним не буває. Особливо тоді, коли не контролюєш сам себе... А таки Юліан втратив контроль над своїми нервами. да, я згоден - втратив, бо ще малий... Потрібно, щоб подорослішав.
    Bop
    online
      Bop, 22.07.2020 18:17
    0
    14 ЛЕТ!!! всего парню. первое выступление на таком уровне!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 17:57
    0
    Комментарий свернут. Показать
    знову спішить, не прицілюється навіть!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 17:55
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ще раз фартонуло, 3:3
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 17:30
    0
    Комментарий свернут. Показать
    блін, стільки помилок, але ж як пофартило... Ну, хоч 3:2
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 17:22
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ну куда він спішить?
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 17:15
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Таки не вговорив... поспішив - невдалий удар і підстава...
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 17:15
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Після перерви...Чого він спішить? Чого не думає? Та зупинись, хоча би прицілься! Отак з поспуху він програв минулий любительстуй фінал!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 16:55
    0
    Комментарий свернут. Показать
    а і третьому і четвертому фреймі - обидва напомилялись, але останнім на ці рази помилЯвся Юліан...
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 22.07.2020 16:54
    +1
    Непочатий край роботи !!! Цей талант ще шліфувати і шліфувати !!!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 16:11
    0
    Комментарий свернут. Показать
    В друому фреймі пофартило, що малаєць зробив помилку останнім... А так - напомилялись обидва, як останні юзери-любителі.
    Андрій Гусак
    online
      Андрій Гусак, 22.07.2020 16:06
    0
    знову ті самі граблі
    korosnovskiy
      korosnovskiy, 22.07.2020 16:06
    0
    та ну нафіг, не можу на таке дивитись ... декілька міліметрів на синьому і фрейм твій ... ні блін
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 15:51
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    В першому фреймі дві підстави на відіграші по 21 і 42 очки, і третя підстава на ударі середньої важкості дали ще 68 очок супернику... З такими підставами шансі на успіх - нема! Юліан, візьми себе в руки!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 15:34
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    ну, так не можна пілставляти!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 12:53
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    Удачі!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 12:53
    +4
    Комментарий свернут. Показать
    Удачі!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 15:51
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    В першому фреймі дві підстави на відіграші по 21 і 42 очки, і третя підстава на ударі середньої важкості дали ще 68 очок супернику... З такими підставами шансі на успіх - нема! Юліан, візьми себе в руки!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 15:34
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    ну, так не можна пілставляти!
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 22.07.2020 16:54
    +1
    Непочатий край роботи !!! Цей талант ще шліфувати і шліфувати !!!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 18:47
    0
    Комментарий свернут. Показать
    поплив, поплив Юліан в ході матчу... В 5-му 6-му фреймі пофартило - але фарт вічним не буває. Особливо тоді, коли не контролюєш сам себе... А таки Юліан втратив контроль над своїми нервами. да, я згоден - втратив, бо ще малий... Потрібно, щоб подорослішав.
    Bop
    online
      Bop, 22.07.2020 18:17
    0
    14 ЛЕТ!!! всего парню. первое выступление на таком уровне!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 17:57
    0
    Комментарий свернут. Показать
    знову спішить, не прицілюється навіть!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 17:55
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Ще раз фартонуло, 3:3
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 17:30
    0
    Комментарий свернут. Показать
    блін, стільки помилок, але ж як пофартило... Ну, хоч 3:2
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 17:22
    0
    Комментарий свернут. Показать
    ну куда він спішить?
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 17:15
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Таки не вговорив... поспішив - невдалий удар і підстава...
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 17:15
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Після перерви...Чого він спішить? Чого не думає? Та зупинись, хоча би прицілься! Отак з поспуху він програв минулий любительстуй фінал!
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 16:55
    0
    Комментарий свернут. Показать
    а і третьому і четвертому фреймі - обидва напомилялись, але останнім на ці рази помилЯвся Юліан...
    olexyn
    online
      olexyn, 22.07.2020 16:11
    0
    Комментарий свернут. Показать
    В друому фреймі пофартило, що малаєць зробив помилку останнім... А так - напомилялись обидва, як останні юзери-любителі.
    Андрій Гусак
    online
      Андрій Гусак, 22.07.2020 16:06
    0
    знову ті самі граблі
    korosnovskiy