ВИДЕО. Малиновский после ассиста отметился еще и голом в матче с Брешией

Руслан разрывает Серию А

ВИДЕО. Малиновский после ассиста отметился еще и голом в матче с Брешией
© ФК Аталанта. Руслан Малиновский

Украинский легионер «Аталанты» Руслан Малиновский в матче 33-го тура Серии А против «Брешии» отметился забитым голом на 28-й минуте, счет стал 3:1.

Напомним, во время первого взятия ворот украинец отдал голевую передачу.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Владимир Клепач, Sport.ua

(29 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    dimando560
      dimando560, 15.07.2020 02:06
    +3
    samird, 14.07.2020 23:48
    Я ещё, когда он за Зарю выступал удивлялся - как можно было так просрать (другого тут слова не подберешь, если без матов) такого игрока. Даже шанса не дали; Шахтер-3(!!!) и Севастополь. Жесть. Недюжинный потенциал был виден уже тогда. И как Динамо его проворонило - тоже загадка.
    В Динамо он бы до сих пор сидел на банке)
    u6464u
      u6464u, 15.07.2020 00:44
    +6
    да удар впечатляет, растёт топ футболист, приятно будет посмотреть за сборную.
    nordi
      nordi, 15.07.2020 00:10
    0
    ZAKARPATFAN, 15.07.2020 00:00
    Задарма - це безкоштовно (0). А 3 мільйони це гроші. На той час він стільки коштував.
    Тепер на рахунок виховання. От Шахтарю часто закидають мовляв Вілліан, Ферна та інші - не вихованці Шахтаря, а вихованці бразильських клубів. Ті хто таке закидають потім самі ж собі протирічать називаючи Зіну, Малину - не вихованцем Шахтаря, а вихованцем Зорі/Генка, Уфи тощо. Не вбачаєте тут оксюморону?
    Так що я повністю правий і не треба тут спекулювати на цій темі.
    От якраз на рахунок Ферни, Кости, Вілліана і т.д. Ви абсолютно праві-це вихованці Шахтаря. На мою думку, час, проведений в клубі Шахтар, змістовність їхньої гри, часто нові амплуа(видозмінені під манеру гри Шахтаря) та попит на них тут не залишає сумнівів. Це не "видно" лишу упоротим заангажованим істотат, які, на жаль, є і серед вболіваоьників Шахтаря і Динамо. "Сам дурак" ще ніхто не відміняв. А ви теж не йдіть на поводу і не розмінюйтесь на " а до цього казали"
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 15.07.2020 00:02
    0
    Аталанта рвёт Брешию
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 15.07.2020 00:00
    -4
    nordi, 14.07.2020 23:49
    тобто за такого "вихованця-розривача" 3 мільйони це не дарма? ти ціни внутрішніх переходів УПЛ знаєш? Віддали як не потріб, не роздивилися в ньому нікого і ні що...а він своєю працею і ментальністю себе зробив. Ти знаєш,я давно на сайті(лише пишу мало) і зазвичай нейтрально і адекватго до всього відношусь. Більш того, в чомусь навіть прихильний до Шахтаря. І твоє "глоріння" за улюблену команду похвальне. Але ж адекватність...чи то аватарка з роками свій відбиток накладає
    Задарма - це безкоштовно (0). А 3 мільйони це гроші. На той час він стільки коштував.
    Тепер на рахунок виховання. От Шахтарю часто закидають мовляв Вілліан, Ферна та інші - не вихованці Шахтаря, а вихованці бразильських клубів. Ті хто таке закидають потім самі ж собі протирічать називаючи Зіну, Малину - не вихованцем Шахтаря, а вихованцем Зорі/Генка, Уфи тощо. Не вбачаєте тут оксюморону?
    Так що я повністю правий і не треба тут спекулювати на цій темі.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 15.07.2020 00:00
    +1
    у Руслана вже 2 асисти і гол за цей матч
    GluzKo
      GluzKo, 14.07.2020 23:54
    +2
    Sentinel, 14.07.2020 23:52
    Его Леонид зовут
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.07.2020 23:54
    +2
    у нього потрійне ім'я: Макс-Леонід-Руслан
    коментатори мочать
    nordi
      nordi, 14.07.2020 23:53
    +5
    Sentinel, 14.07.2020 23:52
    Его Леонид зовут
    сцука, конкурс шарад
    Sentinel
    online
      Sentinel, 14.07.2020 23:52
    +4
    paulgreeen, 14.07.2020 23:49
    Макс красавчик, как же я рад за него
    Его Леонид зовут
    Sentinel
    online
      Sentinel, 14.07.2020 23:51
    +5
    samird, 14.07.2020 23:48
    Я ещё, когда он за Зарю выступал удивлялся - как можно было так просрать (другого тут слова не подберешь, если без матов) такого игрока. Даже шанса не дали; Шахтер-3(!!!) и Севастополь. Жесть. Недюжинный потенциал был виден уже тогда. И как Динамо его проворонило - тоже загадка.
    Слава богу что все проворонили. Некоторым с горя остается только примазываться к его успехам.
    nordi
      nordi, 14.07.2020 23:49
    +4
    ZAKARPATFAN, 14.07.2020 23:45
    Чого задарма? Продав Генку за 3 мільйони
    тобто за такого "вихованця-розривача" 3 мільйони це не дарма? ти ціни внутрішніх переходів УПЛ знаєш? Віддали як не потріб, не роздивилися в ньому нікого і ні що...а він своєю працею і ментальністю себе зробив. Ти знаєш,я давно на сайті(лише пишу мало) і зазвичай нейтрально і адекватго до всього відношусь. Більш того, в чомусь навіть прихильний до Шахтаря. І твоє "глоріння" за улюблену команду похвальне. Але ж адекватність...чи то аватарка з роками свій відбиток накладає
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.07.2020 23:49
    +1
    Молодчинка !
    kvv1404
    online
      kvv1404, 14.07.2020 23:49
    +7
    Юве поклав правою.Брешії лівою,робочою.А головне що воротарі бачать удар,реагують але не встигають,настільки сильно б*є Малина!!! Просто супер.
    paulgreeen
      paulgreeen, 14.07.2020 23:49
    -7
    Макс красавчик, как же я рад за него
    samird
      samird, 14.07.2020 23:48
    +3
    ZAKARPATFAN, 14.07.2020 23:37
    Вихованець Шахтаря розриває серію А
    Я ещё, когда он за Зарю выступал удивлялся - как можно было так просрать (другого тут слова не подберешь, если без матов) такого игрока. Даже шанса не дали; Шахтер-3(!!!) и Севастополь. Жесть. Недюжинный потенциал был виден уже тогда. И как Динамо его проворонило - тоже загадка.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.07.2020 23:47
    +3
    ZAKARPATFAN, 14.07.2020 23:37
    Вихованець Шахтаря розриває серію А
    це чудо вже сюди прибігло і до всіх заслуг Малини приплітає Шахту
    в Шахті він лавку полірував би, прокинься. в Шахті через засилля бразил максимум де можна грати це більш-менш в захисті і на воротах.
    але ж ти неадекватне на всю голову щоб це зрозуміти.
    вважаю Руслана вихованцем Зорі та Вернидуба. Шахта тут ні до чого взагалі. в Шахті він би свою кар'єру згубив
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 14.07.2020 23:45
    -6
    nordi, 14.07.2020 23:42
    ну це ти вже...вихованець якогось(сам скажи якого) закарпатьського садочку розриває простори інтернету!!!звучить?-тупо?-так отож не там Малиновський всьому навчився, а якщо там, то чогож задарма профукали? не сміши...губа тріснула
    Чого задарма? Продав Генку за 3 мільйони
    nordi
      nordi, 14.07.2020 23:42
    +6
    ZAKARPATFAN, 14.07.2020 23:37
    Вихованець Шахтаря розриває серію А
    ну це ти вже...вихованець якогось(сам скажи якого) закарпатьського садочку розриває простори інтернету!!!звучить?-тупо?-так отож не там Малиновський всьому навчився, а якщо там, то чогож задарма профукали? не сміши...губа тріснула
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 14.07.2020 23:37
    -10
    Вихованець Шахтаря розриває серію А
    nordi
      nordi, 14.07.2020 23:28
    +14
    це звичайно ВАУ: те, що це перший коронавірусний сезон в Італії, те, яка статистика, те, як забиває, кому забиває, скільки забиває. В його ударах чудово все:за ними видно тисячі годин тренувань. Яу прокидає собі під удар,як корпус кладе, як носочок тягне, як продовжує удар...все академічно, виважено...і як же блін гарно!!!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.07.2020 23:29
    +11
    шикарно поклав
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.07.2020 23:32
    +9
    одним словом - КРАСАВА!!!
    Футбол в квадрате
      Футбол в квадрате, 14.07.2020 23:36
    +8
    Блин как же классно, что будет за кого топить в ЛЧ! Ну и еще есть Сити с Зинченко!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 14.07.2020 23:49
    +7
    Юве поклав правою.Брешії лівою,робочою.А головне що воротарі бачать удар,реагують але не встигають,настільки сильно б*є Малина!!! Просто супер.
    u6464u
      u6464u, 15.07.2020 00:44
    +6
    да удар впечатляет, растёт топ футболист, приятно будет посмотреть за сборную.
    nordi
      nordi, 14.07.2020 23:42
    +6
    ZAKARPATFAN, 14.07.2020 23:37
    Вихованець Шахтаря розриває серію А
    ну це ти вже...вихованець якогось(сам скажи якого) закарпатьського садочку розриває простори інтернету!!!звучить?-тупо?-так отож не там Малиновський всьому навчився, а якщо там, то чогож задарма профукали? не сміши...губа тріснула
    nordi
      nordi, 14.07.2020 23:53
    +5
    Sentinel, 14.07.2020 23:52
    Его Леонид зовут
    сцука, конкурс шарад
    Sentinel
    online
      Sentinel, 14.07.2020 23:51
    +5
    samird, 14.07.2020 23:48
    Я ещё, когда он за Зарю выступал удивлялся - как можно было так просрать (другого тут слова не подберешь, если без матов) такого игрока. Даже шанса не дали; Шахтер-3(!!!) и Севастополь. Жесть. Недюжинный потенциал был виден уже тогда. И как Динамо его проворонило - тоже загадка.
    Слава богу что все проворонили. Некоторым с горя остается только примазываться к его успехам.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 14.07.2020 23:52
    +4
    paulgreeen, 14.07.2020 23:49
    Макс красавчик, как же я рад за него
    Его Леонид зовут
    nordi
      nordi, 14.07.2020 23:49
    +4
    ZAKARPATFAN, 14.07.2020 23:45
    Чого задарма? Продав Генку за 3 мільйони
    тобто за такого "вихованця-розривача" 3 мільйони це не дарма? ти ціни внутрішніх переходів УПЛ знаєш? Віддали як не потріб, не роздивилися в ньому нікого і ні що...а він своєю працею і ментальністю себе зробив. Ти знаєш,я давно на сайті(лише пишу мало) і зазвичай нейтрально і адекватго до всього відношусь. Більш того, в чомусь навіть прихильний до Шахтаря. І твоє "глоріння" за улюблену команду похвальне. Але ж адекватність...чи то аватарка з роками свій відбиток накладає
    dimando560
      dimando560, 15.07.2020 02:06
    +3
    samird, 14.07.2020 23:48
    Я ещё, когда он за Зарю выступал удивлялся - как можно было так просрать (другого тут слова не подберешь, если без матов) такого игрока. Даже шанса не дали; Шахтер-3(!!!) и Севастополь. Жесть. Недюжинный потенциал был виден уже тогда. И как Динамо его проворонило - тоже загадка.
    В Динамо он бы до сих пор сидел на банке)
    samird
      samird, 14.07.2020 23:48
    +3
    ZAKARPATFAN, 14.07.2020 23:37
    Вихованець Шахтаря розриває серію А
    Я ещё, когда он за Зарю выступал удивлялся - как можно было так просрать (другого тут слова не подберешь, если без матов) такого игрока. Даже шанса не дали; Шахтер-3(!!!) и Севастополь. Жесть. Недюжинный потенциал был виден уже тогда. И как Динамо его проворонило - тоже загадка.
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.07.2020 23:47
    +3
    ZAKARPATFAN, 14.07.2020 23:37
    Вихованець Шахтаря розриває серію А
    це чудо вже сюди прибігло і до всіх заслуг Малини приплітає Шахту
    в Шахті він лавку полірував би, прокинься. в Шахті через засилля бразил максимум де можна грати це більш-менш в захисті і на воротах.
    але ж ти неадекватне на всю голову щоб це зрозуміти.
    вважаю Руслана вихованцем Зорі та Вернидуба. Шахта тут ні до чого взагалі. в Шахті він би свою кар'єру згубив
    GluzKo
      GluzKo, 14.07.2020 23:54
    +2
    Sentinel, 14.07.2020 23:52
    Его Леонид зовут
    viktor112007
    online
      viktor112007, 14.07.2020 23:54
    +2
    у нього потрійне ім'я: Макс-Леонід-Руслан
    коментатори мочать
    Diego Armando
      Diego Armando, 14.07.2020 23:37
    +2
    Крутіший ніж Ювентусу!
    Браво!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 15.07.2020 00:00
    +1
    у Руслана вже 2 асисти і гол за цей матч
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 14.07.2020 23:49
    +1
    Молодчинка !
    nordi
      nordi, 15.07.2020 00:10
    0
    ZAKARPATFAN, 15.07.2020 00:00
    Задарма - це безкоштовно (0). А 3 мільйони це гроші. На той час він стільки коштував.
    Тепер на рахунок виховання. От Шахтарю часто закидають мовляв Вілліан, Ферна та інші - не вихованці Шахтаря, а вихованці бразильських клубів. Ті хто таке закидають потім самі ж собі протирічать називаючи Зіну, Малину - не вихованцем Шахтаря, а вихованцем Зорі/Генка, Уфи тощо. Не вбачаєте тут оксюморону?
    Так що я повністю правий і не треба тут спекулювати на цій темі.
    От якраз на рахунок Ферни, Кости, Вілліана і т.д. Ви абсолютно праві-це вихованці Шахтаря. На мою думку, час, проведений в клубі Шахтар, змістовність їхньої гри, часто нові амплуа(видозмінені під манеру гри Шахтаря) та попит на них тут не залишає сумнівів. Це не "видно" лишу упоротим заангажованим істотат, які, на жаль, є і серед вболіваоьників Шахтаря і Динамо. "Сам дурак" ще ніхто не відміняв. А ви теж не йдіть на поводу і не розмінюйтесь на " а до цього казали"