Источник: Карпаты все же лишили профессионального статуса

Скорее всего, львовскому клубу придется начинать все с нуля

Источник: Карпаты все же лишили профессионального статуса
© ФК Карпаты

Вчера «Карпаты» были официально сняты с нынешнего розыгрыша УПЛ за две неявки. Позже секретарь КДК УАФ Игорь Грищенко заявил, что при этом львовский клуб не был лишен профессионального статуса и может подать документы на участие в Первой лиге следующего сезона.

Однако, как сообщает UA-Football, эта информация не соответствует действительности. Источник в УАФ сообщает, что «Карпаты» все же были лишены профессионального статуса. Согласно регламенту, теперь клуб должен начинать все с нуля – с аматорского уровня.

При этом, долг «Карпат» в размере 5 миллионов долларов никуда не делся, а финансовый критерий является главным для аттестации.

С учетом того, что «Карпаты» были сняты с УПЛ из-за двух неявок на матчи, их допуск к следующему сезону Первой лиги может создать опасный прецедент: Клубы, которые в следующих сезонах будут стоять на вылет из УПЛ, могут также «сэкономить» деньги и не явиться на последние матчи сезона, если шансов на спасение уже не будет.

«Карпаты» могут получить аттестат на следующий сезон в Первой лиге только благодаря коллегиальному решению Исполкома УАФ. При этом Исполком должен будет взять на себя всю ответственность за столь грубое нарушение регламента.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — UA-Football

(40 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    sand
      sand, 11.07.2020 03:09
    0
    musuk, 10.07.2020 22:40
    Сам ти гавно! Kерівництво в "Карпатах" гниле, але "Карпати" цене тільки Смалійчук і ко, це гравці, вболівальники, це місто Львів
    А шо они решают, эти твои вболивальныкы, гравци и ваш сраный мер /мисто/? Они просто фон для керувателей сверху
    8number
      8number, 11.07.2020 02:42
    -1
    Спорт.уа, зробіть, будь-ласка, окрему новину з цього матеріалу:
    https://www.fckarpaty.com/news/21316?fbclid=IwAR1lXk1xAGJG0JUfREb9CLIIx8qiB
    Y3QZB3f5BqAj3sYGB2VKqFxy4M3oCs
    Новина та цитати там хайпові. Можливо і у вас є чим доповнити навіть.
    Бо тут багато людей досі не розуміють, чому якась Александрія програє всім підряд, а потім дає бій Зорі чи нащо Минаю УПЛ та інше.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.07.2020 00:25
    -2
    Саня Бах, 11.07.2020 00:21
    Давай, друже, удачi тобi ! Сьогоднi будемо вболiвати за Рух !!!
    Навзаєм ! За Рух !
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 11.07.2020 00:21
    0
    PFCLviv, 11.07.2020 00:07
    Так, Доля ше той під....ар !
    Давай, друже, удачi тобi ! Сьогоднi будемо вболiвати за Рух !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.07.2020 00:07
    0
    Саня Бах, 11.07.2020 00:05
    Допоки Андрiйко Доля при коритi то не можливо, це як з дiдом Петром i Беньою...
    Так, Доля ше той під....ар !
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 11.07.2020 00:05
    +1
    PFCLviv, 10.07.2020 23:56
    Молодець. Але треба ще з Україною шось вирішувати міській владі. друже, ти бачив той жах який на тому стадіоні, це шось з чимось... А вівці то на халяву користувались за 1 грн в рік!
    Потрібно бузнесу і міській владі шукати вихід з становища і зробити "Україну" перлиною Львова !
    п.с. А вівці ітак можуть в Малехові грати, якшо ФК Малехів не проти?!
    Допоки Андрiйко Доля при коритi то не можливо, це як з дiдом Петром i Беньою...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.07.2020 00:04
    0
    Саня Бах, 10.07.2020 23:53
    Козловський робить реконструкцiю в Парку Культури стадiону Юнiсть.
    Ти знаєш, не люблю нашу міську владу але тут вони молодці, шо не віддали прихватизувати стадіон і 17 гектарів землі зеленим, кончє....ним кидалам!
    Прикинь, вони ше пару місяців тому хотіли хапнути то всьо. От тепер би було кидалово цілого міста...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.07.2020 23:56
    -1
    Саня Бах, 10.07.2020 23:53
    Козловський робить реконструкцiю в Парку Культури стадiону Юнiсть.
    Молодець. Але треба ще з Україною шось вирішувати міській владі. друже, ти бачив той жах який на тому стадіоні, це шось з чимось... А вівці то на халяву користувались за 1 грн в рік!
    Потрібно бузнесу і міській владі шукати вихід з становища і зробити "Україну" перлиною Львова !
    п.с. А вівці ітак можуть в Малехові грати, якшо ФК Малехів не проти?!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 10.07.2020 23:53
    0
    PFCLviv, 10.07.2020 23:46
    Тепер треба розірвати угоду з каЛом на оренду стадіону "Україна", вона вже їм непотрібна!
    Стадіон "Україна" потрібно реконструювати і нарешті довести до ладу, бо вівці його довели до жахливого стану. Я б хотів щоб Козловський з Копитком взялись за цю справу і реконструкція нарешті почалась. Правда Андрійко Доля проблема але то таке...
    Козловський робить реконструкцiю в Парку Культури стадiону Юнiсть.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.07.2020 23:49
    -1
    Блін, народ! Я такий радий, шо напевне сьогодні не засну!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.07.2020 23:46
    -2
    Тепер треба розірвати угоду з каЛом на оренду стадіону "Україна", вона вже їм непотрібна!
    Стадіон "Україна" потрібно реконструювати і нарешті довести до ладу, бо вівці його довели до жахливого стану. Я б хотів щоб Козловський з Копитком взялись за цю справу і реконструкція нарешті почалась. Правда Андрійко Доля проблема але то таке...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.07.2020 23:28
    -2
    PFCLviv, 10.07.2020 23:19
    Єдине місто, дві команди !
    ПФК Львів і ФК Рух Львів !
    Обов"язково... Зараз 50 грам лікеру "Вана Таллін" наверну...
    завтра зранку маю їхати за кермом. Хоча в душі шкряде за таку подію навернути добряче. Але то на завтра на вечі, з шашликом і пивом. Буде свято!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 10.07.2020 23:21
    0
    PFCLviv, 10.07.2020 23:16
    Господи, тільки приїхав з роботи, а тут така гарна новина ! Дякую !
    Друже, можеш випити чарку за упокiй !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.07.2020 23:19
    -1
    Єдине місто, дві команди !
    ПФК Львів і ФК Рух Львів !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.07.2020 23:16
    -1
    Господи, тільки приїхав з роботи, а тут така гарна новина ! Дякую !
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 10.07.2020 23:08
    -5
    Arius, 10.07.2020 23:05
    Сране вуйко вылизло 😞, Смолийчуку респект за то что умножил это гавно на ноль, а дыминский на секундочку офф. убийца, забравший жизнь на дороге молодой девушки, так что гори в аду епаное Карпаты, клуб который запомнится скандалами и периодом Кононова- единственное нормальное время этого дерьма¡!!!; RIP пидары
    Єдине місто, єдина команда ! Біліять !!!
    Arius
      Arius, 10.07.2020 23:05
    -6
    musuk, 10.07.2020 22:40
    Сам ти гавно! Kерівництво в "Карпатах" гниле, але "Карпати" цене тільки Смалійчук і ко, це гравці, вболівальники, це місто Львів
    Сране вуйко вылизло 😞, Смолийчуку респект за то что умножил это гавно на ноль, а дыминский на секундочку офф. убийца, забравший жизнь на дороге молодой девушки, так что гори в аду епаное Карпаты, клуб который запомнится скандалами и периодом Кононова- единственное нормальное время этого дерьма¡!!!; RIP пидары
    rus
      rus, 10.07.2020 23:02
    -7
    musuk, 10.07.2020 22:40
    Сам ти гавно! Kерівництво в "Карпатах" гниле, але "Карпати" цене тільки Смалійчук і ко, це гравці, вболівальники, це місто Львів
    Насмешил!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.07.2020 22:53
    +1
    DidOk, 10.07.2020 22:38
    Якщо Герага б хотів придбати "Карпати", то звернувся б до Коломойського, а не до якогось там апельсину...
    так він звертався. і не тільки він. 2-3 роки тому були ще якісь типу німці. Димінський вже давно був готовий продати клуб, але без другої частини він нікому не був потрібен. дніпро також хотіли викупити. Але коломойський всі свої активи, які йому не цікаві просто банкротить. скільки компаній, заводів, спортивних клубів він вбив. Вини з Димінського не знімаю, але тут якраз той випадок, коли безвихідна ситуація. Тільки обнулення клубу
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 10.07.2020 22:49
    -8
    Амiнь ! Напишiть хоть коли дев'ятина i сороковина, дам хоть в церкву на службу Божу ! Вiчна пам'ять вiвцям !!!
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 10.07.2020 21:50
    +9
    Шкода, але Карпатам шлях в аматори.
    Ще один доказ токсичності всього до чого торкається коЛоМавірус.
    axylinam
    online
      axylinam, 10.07.2020 21:20
    +5
    у смайличука судя по всему нет бабосов даже на аматоров
    musuk
      musuk, 10.07.2020 22:40
    +4
    Arius, 10.07.2020 22:26
    Давно пора клуб " скандал и провокация" умножить на ноль! Это гавно давно заслужило умереть!
    Сам ти гавно! Kерівництво в "Карпатах" гниле, але "Карпати" цене тільки Смалійчук і ко, це гравці, вболівальники, це місто Львів
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 10.07.2020 22:09
    +4
    UKRAINE FAN, 10.07.2020 21:58
    не явиться на последние матчи сезона, если шансов на спасение уже не будет. А судя по всему так и будет давайте 18 команд в УПЛ чем больше бомжей тем говорят веселее
    Почти все бомжи - представители премьер лиги: Кривбас, Закарпатье, Металург 3, Арсенал, Днепр, Металлист. Черноморец только со второй попытки выбыл из ПЛ. Никого не забыл? (Волынь-отдельный случай)
    Из первой лиги: Александрия - уже бронзовый призёр, а вчерашний дебютант Десна претендует на серебро.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.07.2020 21:56
    +2
    Це вже більш наближена до істини інформація. Ніхто б не став знімати команду з чемпіонату, щоб грати зі старими боргами і коломойським в першій лізі. Це все робиться щоб обнулитись.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 11.07.2020 00:05
    +1
    PFCLviv, 10.07.2020 23:56
    Молодець. Але треба ще з Україною шось вирішувати міській владі. друже, ти бачив той жах який на тому стадіоні, це шось з чимось... А вівці то на халяву користувались за 1 грн в рік!
    Потрібно бузнесу і міській владі шукати вихід з становища і зробити "Україну" перлиною Львова !
    п.с. А вівці ітак можуть в Малехові грати, якшо ФК Малехів не проти?!
    Допоки Андрiйко Доля при коритi то не можливо, це як з дiдом Петром i Беньою...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.07.2020 22:53
    +1
    DidOk, 10.07.2020 22:38
    Якщо Герага б хотів придбати "Карпати", то звернувся б до Коломойського, а не до якогось там апельсину...
    так він звертався. і не тільки він. 2-3 роки тому були ще якісь типу німці. Димінський вже давно був готовий продати клуб, але без другої частини він нікому не був потрібен. дніпро також хотіли викупити. Але коломойський всі свої активи, які йому не цікаві просто банкротить. скільки компаній, заводів, спортивних клубів він вбив. Вини з Димінського не знімаю, але тут якраз той випадок, коли безвихідна ситуація. Тільки обнулення клубу
    kerch30
      kerch30, 10.07.2020 22:49
    +1
    axylinam, 10.07.2020 21:20
    у смайличука судя по всему нет бабосов даже на аматоров
    Агробизнес последние забрал
    dudigo78
    online
      dudigo78, 10.07.2020 22:23
    +1
    DidOk, 10.07.2020 22:03
    Продайте клуб Герегам !
    Для того, щоб продати клуб треба згоди іншого власника. А інший власник (колома) не виходить на контакт. Тому по суті Димінський продав не свої 50% акцій, а офшорну прокладку, яка ними володіє. Епіцентр хотів стати повноправним власником клубу, а не офшорної компанії. Тому нічого не вийшло. як і не виходило до того
    sand
    online
      sand, 11.07.2020 03:09
    0
    musuk, 10.07.2020 22:40
    Сам ти гавно! Kерівництво в "Карпатах" гниле, але "Карпати" цене тільки Смалійчук і ко, це гравці, вболівальники, це місто Львів
    А шо они решают, эти твои вболивальныкы, гравци и ваш сраный мер /мисто/? Они просто фон для керувателей сверху
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 11.07.2020 00:21
    0
    PFCLviv, 11.07.2020 00:07
    Так, Доля ше той під....ар !
    Давай, друже, удачi тобi ! Сьогоднi будемо вболiвати за Рух !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.07.2020 00:07
    0
    Саня Бах, 11.07.2020 00:05
    Допоки Андрiйко Доля при коритi то не можливо, це як з дiдом Петром i Беньою...
    Так, Доля ше той під....ар !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 11.07.2020 00:04
    0
    Саня Бах, 10.07.2020 23:53
    Козловський робить реконструкцiю в Парку Культури стадiону Юнiсть.
    Ти знаєш, не люблю нашу міську владу але тут вони молодці, шо не віддали прихватизувати стадіон і 17 гектарів землі зеленим, кончє....ним кидалам!
    Прикинь, вони ше пару місяців тому хотіли хапнути то всьо. От тепер би було кидалово цілого міста...
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 10.07.2020 23:53
    0
    PFCLviv, 10.07.2020 23:46
    Тепер треба розірвати угоду з каЛом на оренду стадіону "Україна", вона вже їм непотрібна!
    Стадіон "Україна" потрібно реконструювати і нарешті довести до ладу, бо вівці його довели до жахливого стану. Я б хотів щоб Козловський з Копитком взялись за цю справу і реконструкція нарешті почалась. Правда Андрійко Доля проблема але то таке...
    Козловський робить реконструкцiю в Парку Культури стадiону Юнiсть.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 10.07.2020 23:21
    0
    PFCLviv, 10.07.2020 23:16
    Господи, тільки приїхав з роботи, а тут така гарна новина ! Дякую !
    Друже, можеш випити чарку за упокiй !!!
    DidOk
    online
      DidOk, 10.07.2020 22:38
    0
    Якщо Герага б хотів придбати "Карпати", то звернувся б до Коломойського, а не до якогось там апельсину...
    Ih S
      Ih S, 10.07.2020 21:28
    0
    axylinam, 10.07.2020 21:20
    у смайличука судя по всему нет бабосов даже на аматоров
    А кто это? С этим понтером никто дела иметь не будет.