Карпаты могут подать документы на аттестацию в Первой лиге

У клуба есть шанс избежать потери профессионального статуса

Карпаты могут подать документы на аттестацию в Первой лиге
© ФК Карпаты

Сегодня «Карпаты» были официально сняты с нынешнего розыгрыша УПЛ за две неявки. Клубу грозит потеря профессионального статуса.

Однако секретарь Контрольно-дисциплинарного комитета УАФ Игорь Грищенко заявил, что «Карпаты» могут подать документы на аттестацию в Первой лиге:

«Клуб не лишен профессионального статуса и имеет право подать документы на аттестацию для участия в чемпионате Первой лиги.

А уже затем комитет по аттестации УАФ рассмотрит, соответствуют ли «Карпаты» критериям или нет, и примет решение».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ТК Футбол

(14 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    8number
      8number, 10.07.2020 00:36
    -1
    Sentinel, 09.07.2020 19:56
    Коломойский топил Днепр? Он просто перестал на него давать деньги. И это ждет любой клуб в Украине, который не задумывается о заработке. Кроме владельца никому клубы не нужны, даже фанатам. Все эти басни про любофь заканчиваются там где начинается "квартирный вопрос".
    Это непростой вопрос морали, прежде всего.
    Если ты выставишь своего ребёнка зимой на улицу где он умрет от голода и холода, то кто в этом будет виноват? Ребёнок, который не смог найти тёплый укров и пищу, или ты?
    Днепр как то худо бедно существовал до Коломойского, а раскормленный им уже не смог.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 21:41
    -1
    Саня Бах, 09.07.2020 21:10
    В мене нема клубу, так як і в тебе, це клуби олігарХРЕНів !!!
    Гаразд,а є команда твого міста?Команда,яку ти підтримуєш? Команда,до якої є прихильність?Якщо немає,то навіщо постиш?
    Саня Бах
      Саня Бах, 09.07.2020 21:10
    -3
    ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 19:06
    Не можу відповісти -в мене інша сфера діяльності...а ти чому хвилюєшся?твій клуб в УПЛ...
    В мене нема клубу, так як і в тебе, це клуби олігарХРЕНів !!!
    DidOk
    online
      DidOk, 09.07.2020 20:47
    +3
    Хлопці, про яку Першу лігу може йти мова, якщо у "Карпат" :
    А) немає коштів на,виїзні матчі (зі слів керівника)
    Б) борги, які вони не погасили
    В) борги, які ще наздоганяють ФК
    Г) на носі Колома з його претензіями на 50%
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.07.2020 20:20
    -2
    Тупі вівці сіли грати в шахмати з Ігорем Валерійовичем ...
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 20:11
    -1
    jekаfunny, 09.07.2020 19:24
    Просто смалийчук такие планы в интервью давал
    А теперь походу вообще обнулит клуб
    Можливо-хлопчики в "шахмати" вирішили побавитись..
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 20:08
    0
    jekаfunny, 09.07.2020 19:50
    Та позицию Коломы можно было предугадать . Если он утопил финалиста Еврокубка , то Карпаты ему явно поперёк горла не станут .
    Мне было бы интересно именно мотивацию Смалийчука узнать
    Смалій прикриває "дима",наразі,але є ньюанси-про які нам невідомо...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.07.2020 19:57
    -2
    jekаfunny, 09.07.2020 19:50
    Та позицию Коломы можно было предугадать . Если он утопил финалиста Еврокубка , то Карпаты ему явно поперёк горла не станут .
    Мне было бы интересно именно мотивацию Смалийчука узнать
    і взагалі, як лисий збереже ту ж емблему і ту ж назву... Зразу інший співвласник скаже, давай сюда 50 % за використання автентичної назви і емблеми...
    Так шо, в аматори і ствоює лисий" КаЛпати 2020" чи "КаЛпати 12409765432" і емблему з вівцею . От тоді впєрьот і з пєснєй!
    Sentinel
    online
      Sentinel, 09.07.2020 19:56
    +1
    jekаfunny, 09.07.2020 19:50
    Та позицию Коломы можно было предугадать . Если он утопил финалиста Еврокубка , то Карпаты ему явно поперёк горла не станут .
    Мне было бы интересно именно мотивацию Смалийчука узнать
    Коломойский топил Днепр? Он просто перестал на него давать деньги. И это ждет любой клуб в Украине, который не задумывается о заработке. Кроме владельца никому клубы не нужны, даже фанатам. Все эти басни про любофь заканчиваются там где начинается "квартирный вопрос".
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.07.2020 19:53
    -1
    jekаfunny, 09.07.2020 19:50
    Та позицию Коломы можно было предугадать . Если он утопил финалиста Еврокубка , то Карпаты ему явно поперёк горла не станут .
    Мне было бы интересно именно мотивацию Смалийчука узнать
    А яка може бути атестація, коли 5 млн боргів ?!
    І каЛпати створюють прецедент. Тепер люба команда, яка буде з вишки вилітати може перестати грати решту матчів, шоб зекономити гроші... ітак в першу лігу потраплять. Нашо гроші дурно витрачати?!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.07.2020 19:50
    +3
    PFCLviv, 09.07.2020 19:27
    Тихо, вівці довольні! Кажуть шо то так має бути!
    Уявляєте, як Ігрь Валєрічь буде довольний за нахабний кидок якимось лисим апєльсіном... Тупак навіть нерозуміє на кого він пасть свою немиту відкрив!
    Та позицию Коломы можно было предугадать . Если он утопил финалиста Еврокубка , то Карпаты ему явно поперёк горла не станут .
    Мне было бы интересно именно мотивацию Смалийчука узнать
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.07.2020 19:31
    -3
    Я думаю Ігрь Валєрічь ще почикає трошки, шоб зал...упа лиса зі своїм дідом добре начудили... Потім можна цих кидал вздрючити на повну. У діда активи ше є під матрацом, можна доїти ...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.07.2020 19:27
    -2
    jekаfunny, 09.07.2020 19:24
    Просто смалийчук такие планы в интервью давал
    А теперь походу вообще обнулит клуб
    Тихо, вівці довольні! Кажуть шо то так має бути!
    Уявляєте, як Ігрь Валєрічь буде довольний за нахабний кидок якимось лисим апєльсіном... Тупак навіть нерозуміє на кого він пасть свою немиту відкрив!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.07.2020 19:24
    +3
    ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 19:03
    90%-так,вони зайшли в тупік,хоча хрєн їх знає,сьогодні одне,а завтра...
    Просто смалийчук такие планы в интервью давал
    А теперь походу вообще обнулит клуб
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.07.2020 19:23
    +2
    Саня Бах, 09.07.2020 19:03
    Цілком вірно.
    Я понял
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.07.2020 19:21
    -3
    Ігор Волєричя юристи дадуть вам скоро і назву і емблему... Буде лиса зал....упа бігти в хІспанію в одних трусах за кидалово !
    Створюєте Кал - 2021 і починаєте з аматорів га стадіоні в Малехові, бо на "Україні" буде грати тільки Рух і Львів !
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 19:21
    +2
    О,єба...тий з'явився!Напевно знову кричить "фашисти"а в самого попередній нік був "лємберг"-назва Львова при фашистах у 1941-44р.р.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.07.2020 19:18
    -2
    Лева заберіть з герба, ви вівці позорні, які без бою злились в унітазі! Не ганьбіть благородну тварину, вівці нікчемні!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.07.2020 19:17
    -2
    ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 19:16
    Соромлюсь запитати,а вам ,яка різниця???
    Та ржемо з вас конч...єних!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.07.2020 19:16
    -2
    volf2020, 09.07.2020 19:15
    Тільки в другу лігу нехай йдуть.В першу їм ще зарано!!!!!
    А друга ліга х...й зна коли відновиться !
    DidOk
    online
      DidOk, 09.07.2020 20:47
    +3
    Хлопці, про яку Першу лігу може йти мова, якщо у "Карпат" :
    А) немає коштів на,виїзні матчі (зі слів керівника)
    Б) борги, які вони не погасили
    В) борги, які ще наздоганяють ФК
    Г) на носі Колома з його претензіями на 50%
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.07.2020 19:50
    +3
    PFCLviv, 09.07.2020 19:27
    Тихо, вівці довольні! Кажуть шо то так має бути!
    Уявляєте, як Ігрь Валєрічь буде довольний за нахабний кидок якимось лисим апєльсіном... Тупак навіть нерозуміє на кого він пасть свою немиту відкрив!
    Та позицию Коломы можно было предугадать . Если он утопил финалиста Еврокубка , то Карпаты ему явно поперёк горла не станут .
    Мне было бы интересно именно мотивацию Смалийчука узнать
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.07.2020 19:24
    +3
    ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 19:03
    90%-так,вони зайшли в тупік,хоча хрєн їх знає,сьогодні одне,а завтра...
    Просто смалийчук такие планы в интервью давал
    А теперь походу вообще обнулит клуб
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 09.07.2020 18:59
    +3
    ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 18:55
    Як на мене,пофіг яка ліга-головне зберегти герб та одноосібний власник...
    Пиши конкретно, якщо одноосібний власник, значить це аматори і зміна назви клубу. Якщо перша ліга, знаяить Карпати і дальше під Бєньою !!!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 09.07.2020 18:50
    +3
    Ніхто документів на атестацію подавати не буде
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.07.2020 19:23
    +2
    Саня Бах, 09.07.2020 19:03
    Цілком вірно.
    Я понял
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 19:21
    +2
    О,єба...тий з'явився!Напевно знову кричить "фашисти"а в самого попередній нік був "лємберг"-назва Львова при фашистах у 1941-44р.р.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.07.2020 19:00
    +2
    ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 18:59
    Що тут задавати,йде повний демонтаж...
    То есть перезагрузка через новое юр лицо будет ? Как Днепр - ?
    Sentinel
    online
      Sentinel, 09.07.2020 19:56
    +1
    jekаfunny, 09.07.2020 19:50
    Та позицию Коломы можно было предугадать . Если он утопил финалиста Еврокубка , то Карпаты ему явно поперёк горла не станут .
    Мне было бы интересно именно мотивацию Смалийчука узнать
    Коломойский топил Днепр? Он просто перестал на него давать деньги. И это ждет любой клуб в Украине, который не задумывается о заработке. Кроме владельца никому клубы не нужны, даже фанатам. Все эти басни про любофь заканчиваются там где начинается "квартирный вопрос".
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 19:16
    +1
    Виктор Иванов, 09.07.2020 19:12
    И тут беспредел. В аматоры!!!
    Соромлюсь запитати,а вам ,яка різниця???
    dudigo78
    online
      dudigo78, 09.07.2020 19:04
    +1
    jekаfunny, 09.07.2020 19:00
    То есть перезагрузка через новое юр лицо будет ? Как Днепр - ?
    Швидше за все так
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 18:59
    +1
    jekаfunny, 09.07.2020 18:57
    Какая цель прихода Смалийчука и каким он видит Карпаты в будущем ?
    Где все наши хваленые спортивные « журналисты « что не могут задать два простых вопроса ?
    Що тут задавати,йде повний демонтаж...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 09.07.2020 18:57
    +1
    Какая цель прихода Смалийчука и каким он видит Карпаты в будущем ?
    Где все наши хваленые спортивные « журналисты « что не могут задать два простых вопроса ?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 09.07.2020 20:08
    0
    jekаfunny, 09.07.2020 19:50
    Та позицию Коломы можно было предугадать . Если он утопил финалиста Еврокубка , то Карпаты ему явно поперёк горла не станут .
    Мне было бы интересно именно мотивацию Смалийчука узнать
    Смалій прикриває "дима",наразі,але є ньюанси-про які нам невідомо...
    volf2020
      volf2020, 09.07.2020 19:15
    0
    Тільки в другу лігу нехай йдуть.В першу їм ще зарано!!!!!