Александр ПРИЗЕТКО: «Динамо сейчас на мастерстве никого не обыграет»

Специалист верит, что «Ворскла» даст бой столичной команде

Александр ПРИЗЕТКО: «Динамо сейчас на мастерстве никого не обыграет»
© Футбол 1/2/3. Александр Призетко

Экс-игрок киевского «Динамо» и сборной Украины по футболу Александр Призетко поделился ожиданиями от финала Кубка Украины, в котором разыграют трофей киевское «Динамо» и полтавская «Ворскла».

«Ты можешь быть финалистом, проделать такой путь и в финале проиграть. Это обидно втройне. Я думаю, что Ворскла ляжет костьми на поле. Ну и Динамо вряд ли выйдет играть на мастерстве. Как мы видим, Динамо сейчас на мастерстве никого не обыграет», - сказал Призетко.

Напомним, финал Кубка Украины между «Динамо» и «Ворсклой» состоится 8 июля. Начало поединка запланировано на 21:30.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 1/2/3

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 08.07.2020 14:19
    -2
    Vit18, 08.07.2020 12:19
    Дивує велика кількість футболістів і тренерів, які намагаються принизити Динамо абсолютно безпідставно. Так, рівень гри дещо знизився, але в інших команд він знизився набагато сильніше. В тієї ж Ворскли, наприклад.
    Особливо сильно знизився рівень у Ворскли за останні півроку
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 08.07.2020 14:17
    -2
    *різницю
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 08.07.2020 14:16
    -1
    Shchebet, 08.07.2020 14:06
    Конечно никого не обыграет! А особенно Ворсклу! Это же не просто там Барселона или Челси! Это ого-го Ворскла, а не какой то там Реал занюханый...
    Мяч круглый - посмотрите на счёт после финального свистка, а не экспердите эфир!
    Згадай хоча б останній матч між Динамо й Ворсклою, в Києві. 2:1, Динамо вирвало перемогу вже в доданий час. Правда ж, це говорить про афігенну цізницю у класі й майстерності?
    Shchebet
      Shchebet, 08.07.2020 14:06
    +1
    Конечно никого не обыграет! А особенно Ворсклу! Это же не просто там Барселона или Челси! Это ого-го Ворскла, а не какой то там Реал занюханый...
    Мяч круглый - посмотрите на счёт после финального свистка, а не экспердите эфир!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 08.07.2020 13:41
    -2
    Как раз Ворсклу и обыграет. Там некому забивать.
    Vit18
    online
      Vit18, 08.07.2020 13:08
    0
    kvv1404, 08.07.2020 12:25
    Де ти побачив приниження?Чи говорити правду то приниження? Невже дійсно Динамо останнім часом когось обігрувало на класі? Таке "задоволення" собі може дозволити тільки одна команда- Шахтар але не до всіх суперників.Ось Динамо Шахтар обіграв чисто на класі,без надзусиль.А Динамо? З Колосом мучилось,з Десною мучилось,з Шахтарем мучилось.Шановний а де гра?Те що в динамо гравці класом вище це ніхто не заперечує,але те що гри у Динамо немає теж факт.
    Гра там саме, де і класні гравці - в інших клубах (не УПЛ)
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 08.07.2020 12:33
    +1
    Цыганков может забить из ничего, а так больше и не знаю про кого ещё можно такое сказать.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 08.07.2020 12:25
    +1
    Vit18, 08.07.2020 12:19
    Дивує велика кількість футболістів і тренерів, які намагаються принизити Динамо абсолютно безпідставно. Так, рівень гри дещо знизився, але в інших команд він знизився набагато сильніше. В тієї ж Ворскли, наприклад.
    Де ти побачив приниження?Чи говорити правду то приниження? Невже дійсно Динамо останнім часом когось обігрувало на класі? Таке "задоволення" собі може дозволити тільки одна команда- Шахтар але не до всіх суперників.Ось Динамо Шахтар обіграв чисто на класі,без надзусиль.А Динамо? З Колосом мучилось,з Десною мучилось,з Шахтарем мучилось.Шановний а де гра?Те що в динамо гравці класом вище це ніхто не заперечує,але те що гри у Динамо немає теж факт.
    Vit18
    online
      Vit18, 08.07.2020 12:19
    +2
    Дивує велика кількість футболістів і тренерів, які намагаються принизити Динамо абсолютно безпідставно. Так, рівень гри дещо знизився, але в інших команд він знизився набагато сильніше. В тієї ж Ворскли, наприклад.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 08.07.2020 12:13
    +2
    А після гри всі затягнуть стару пісню, що Ворскла і так вже добилася результату, вийшовши в фінал. І, що вони перегоріли і що ім не вистачило досвіду та футбольне щастя було не їхньому боці. І т.д. і т.п.
    Та й вірус винуватий, тому що довго не грали і переносили фінал з одного місця в друге.
    Vit18
    online
      Vit18, 08.07.2020 12:19
    +2
    Дивує велика кількість футболістів і тренерів, які намагаються принизити Динамо абсолютно безпідставно. Так, рівень гри дещо знизився, але в інших команд він знизився набагато сильніше. В тієї ж Ворскли, наприклад.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 08.07.2020 12:13
    +2
    А після гри всі затягнуть стару пісню, що Ворскла і так вже добилася результату, вийшовши в фінал. І, що вони перегоріли і що ім не вистачило досвіду та футбольне щастя було не їхньому боці. І т.д. і т.п.
    Та й вірус винуватий, тому що довго не грали і переносили фінал з одного місця в друге.
    Shchebet
      Shchebet, 08.07.2020 14:06
    +1
    Конечно никого не обыграет! А особенно Ворсклу! Это же не просто там Барселона или Челси! Это ого-го Ворскла, а не какой то там Реал занюханый...
    Мяч круглый - посмотрите на счёт после финального свистка, а не экспердите эфир!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 08.07.2020 12:33
    +1
    Цыганков может забить из ничего, а так больше и не знаю про кого ещё можно такое сказать.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 08.07.2020 12:25
    +1
    Vit18, 08.07.2020 12:19
    Дивує велика кількість футболістів і тренерів, які намагаються принизити Динамо абсолютно безпідставно. Так, рівень гри дещо знизився, але в інших команд він знизився набагато сильніше. В тієї ж Ворскли, наприклад.
    Де ти побачив приниження?Чи говорити правду то приниження? Невже дійсно Динамо останнім часом когось обігрувало на класі? Таке "задоволення" собі може дозволити тільки одна команда- Шахтар але не до всіх суперників.Ось Динамо Шахтар обіграв чисто на класі,без надзусиль.А Динамо? З Колосом мучилось,з Десною мучилось,з Шахтарем мучилось.Шановний а де гра?Те що в динамо гравці класом вище це ніхто не заперечує,але те що гри у Динамо немає теж факт.
    Vit18
    online
      Vit18, 08.07.2020 13:08
    0
    kvv1404, 08.07.2020 12:25
    Де ти побачив приниження?Чи говорити правду то приниження? Невже дійсно Динамо останнім часом когось обігрувало на класі? Таке "задоволення" собі може дозволити тільки одна команда- Шахтар але не до всіх суперників.Ось Динамо Шахтар обіграв чисто на класі,без надзусиль.А Динамо? З Колосом мучилось,з Десною мучилось,з Шахтарем мучилось.Шановний а де гра?Те що в динамо гравці класом вище це ніхто не заперечує,але те що гри у Динамо немає теж факт.
    Гра там саме, де і класні гравці - в інших клубах (не УПЛ)