Первая лига с нового сезона будет расширена до 18 клубов

Предварительный план именно такой

Первая лига с нового сезона будет расширена до 18 клубов
© pfl.ua

В пятницу на собрании ПФЛ было решено, что нынешний сезон нужно доиграть, несмотря на то, что ранее клубы согласовали вариант с прекращением текущего чемпионата.

Кроме того, стало известно, что с сезона 2020/21 в Первой лиге будет не 16 клубов, а 18.

Со Второй лиги должны подняться по две команды из Группы A и Группы B. Плюс 15-я и 16-я команды Первой лиги этого сезона сыграют в плей-офф с третьими командами двух групп Второй лиги.

В итоге планируется выйти на 18 клубов. Очевидно, реальная возможность расширения Первой лиги будет зависеть от финансового состояния клубов.

Одновременно с этим УПЛ будет расширена до 14 участников.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — #FootballHub

(46 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 06.06.2020 11:05
    0
    непогане рішення. лише б клуби потягнули фінансово.
    Заруба в першій лізі вже більша ніж в УПЛ, а багато матчів за грою також дадуть фору "вищолігівським" матчав типу Карпати-Маріуполь
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.06.2020 09:29
    +1
    Строят песчаные замки, фантазеры. Ведь надо опрвдывать бабло, иначе не будут давать...
    mov4uk
      mov4uk, 06.06.2020 08:41
    +2
    В першій лізі зараз є 16 клубів, в УПЛ - 12...
    В другій лізі є 2 групи А і Б з яких виходять напряму 1 і 2 місця... отже маємо 16 + 4 = 20... 15 і 16 місця з Першої ліги гратимуть перехідні матчі з 3 місцями груп А І Б, ну тут все зрозуміло,кількість клубів в лігах не змінюється...
    З Першої ліги напряму в УПЛ виходить 3 клуби з Першої ліги (на даний час це Рух, Волинь і Минай...Інгулець, який зараз на 4 місці, подає протести в суд саме за 3 позицію, хто читав - знає)... Рахуємо: 20 - 3 = 17... і 12 + 3 = 15...
    Ну і з УПЛ вилітає 1 клуб в Першу лігу ( на даний час це Карпати)...
    17 + 1 = 18 клубів Перша Ліга
    15 - 1 = 14 клубів УПЛ
    Alex Newman
      Alex Newman, 05.06.2020 17:29
    0
    На спорт юа немного текст по дебильному написан.
    Все банально до простоты.
    Первая лига будет расширена до 18 команд. Две лучшие команды Второй лиги повысятся в классе, а два клуба, которые займут последние места в турнирной таблице Первой лиги, сыграют плей-офф с третьими командами Второй лиги.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 05.06.2020 16:02
    +3
    Mr.Frost, 05.06.2020 15:56
    Помилилися шановний !16 є -3 в ПЛ +1 з ПЛ=14 +2 з другої і дві або залишаться або їх замінять у перехідних матчах той хто здолає =18!
    А так зрозумів! Там в УПЛ заходять ще 2 команди, а звідти ніхто не спускається.... Тоді усе ок - розібрався!!!
    axylinam
    online
      axylinam, 05.06.2020 16:01
    -1
    В первой лиге хватит и 16 команд с учётом безденежья
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 05.06.2020 16:00
    -1
    Mr.Frost, 05.06.2020 15:58
    Я і сам заплутався ))
    Так ото ж то і воно, що ніфіга не зрозуміло...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 05.06.2020 15:59
    0
    Mr.Frost, 05.06.2020 15:56
    Помилилися шановний !16 є -3 в ПЛ +1 з ПЛ=14 +2 з другої і дві або залишаться або їх замінять у перехідних матчах той хто здолає =18!
    Так у Другій лізі 2 групи і з кожної виходить перша та друга команда напряму в першу лігу, а з 3-ми котандами мають грати 15-16 команди першої ліги перехідні матчі!
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 05.06.2020 15:58
    0
    Я і сам заплутався ))
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 05.06.2020 15:58
    0
    Або з 2-ї заходять 4 +2(у плей офф)
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 05.06.2020 15:56
    +2
    Помилилися шановний !16 є -3 в ПЛ +1 з ПЛ=14 +2 з другої і дві або залишаться або їх замінять у перехідних матчах той хто здолає =18!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 05.06.2020 15:45
    -1
    Народ чи ящось трішки забув матиматику чи в УПЛ проблеми з цим? Рахуємо разом:
    16 команд є + 1 та 2 команди з 2-ї ліги = 20 коман! (Якщо 15 та 16 команди грають плей-офф з 3-ми командами 2-їліги то ці ж 20 і залишається). Поясніть хто розуміє. Яким чином притакому форматі у Першій лізі має бути 18 команд?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 05.06.2020 16:02
    +3
    Mr.Frost, 05.06.2020 15:56
    Помилилися шановний !16 є -3 в ПЛ +1 з ПЛ=14 +2 з другої і дві або залишаться або їх замінять у перехідних матчах той хто здолає =18!
    А так зрозумів! Там в УПЛ заходять ще 2 команди, а звідти ніхто не спускається.... Тоді усе ок - розібрався!!!
    mov4uk
      mov4uk, 06.06.2020 08:41
    +2
    В першій лізі зараз є 16 клубів, в УПЛ - 12...
    В другій лізі є 2 групи А і Б з яких виходять напряму 1 і 2 місця... отже маємо 16 + 4 = 20... 15 і 16 місця з Першої ліги гратимуть перехідні матчі з 3 місцями груп А І Б, ну тут все зрозуміло,кількість клубів в лігах не змінюється...
    З Першої ліги напряму в УПЛ виходить 3 клуби з Першої ліги (на даний час це Рух, Волинь і Минай...Інгулець, який зараз на 4 місці, подає протести в суд саме за 3 позицію, хто читав - знає)... Рахуємо: 20 - 3 = 17... і 12 + 3 = 15...
    Ну і з УПЛ вилітає 1 клуб в Першу лігу ( на даний час це Карпати)...
    17 + 1 = 18 клубів Перша Ліга
    15 - 1 = 14 клубів УПЛ
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 05.06.2020 15:56
    +2
    Помилилися шановний !16 є -3 в ПЛ +1 з ПЛ=14 +2 з другої і дві або залишаться або їх замінять у перехідних матчах той хто здолає =18!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.06.2020 09:29
    +1
    Строят песчаные замки, фантазеры. Ведь надо опрвдывать бабло, иначе не будут давать...
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 06.06.2020 11:05
    0
    непогане рішення. лише б клуби потягнули фінансово.
    Заруба в першій лізі вже більша ніж в УПЛ, а багато матчів за грою також дадуть фору "вищолігівським" матчав типу Карпати-Маріуполь
    Alex Newman
      Alex Newman, 05.06.2020 17:29
    0
    На спорт юа немного текст по дебильному написан.
    Все банально до простоты.
    Первая лига будет расширена до 18 команд. Две лучшие команды Второй лиги повысятся в классе, а два клуба, которые займут последние места в турнирной таблице Первой лиги, сыграют плей-офф с третьими командами Второй лиги.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 05.06.2020 15:59
    0
    Mr.Frost, 05.06.2020 15:56
    Помилилися шановний !16 є -3 в ПЛ +1 з ПЛ=14 +2 з другої і дві або залишаться або їх замінять у перехідних матчах той хто здолає =18!
    Так у Другій лізі 2 групи і з кожної виходить перша та друга команда напряму в першу лігу, а з 3-ми котандами мають грати 15-16 команди першої ліги перехідні матчі!
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 05.06.2020 15:58
    0
    Я і сам заплутався ))
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 05.06.2020 15:58
    0
    Або з 2-ї заходять 4 +2(у плей офф)