УПЛ перенесла матч Львов – Днепр-1

Поединок состоится на день позже, и в Днепре, а не во Львове

УПЛ перенесла матч Львов – Днепр-1
© upl.ua

6 июня «Львов» в 25-м туре УПЛ должен был принимать «Днепр-1». Начало матча было запланировано на 14:00 на «Арене Львов».

Однако в связи с тяжелой эпидемиологической ситуацией во Львовской области УПЛ приняла решение перенести матч в Днепр.

Также поединок состоится на день позже, чем планировалось – не 6-го июня, а 7-го. Начало матча – в 19:30 по Киеву.

Ранее из-за вспышки коронавируса в «Карпатах» были отменены два ближайших матча львовского клуба в УПЛ – с «Ворсклой» и «Днепром-1».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — УПЛ

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Sunrise
    online
      Sunrise, 05.06.2020 02:08
    +1
    Теперь бы еще один из субботних матчей на 14.00 переставить. А то всего две игры и обе параллельно, и обе важные.
    8number
    online
      8number, 05.06.2020 01:45
    +2
    Норм 👍😀 Теперь стопроцентные 3 очка в копилку Днепру 😛
    Я то счастлив, но это цирк, господа.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.06.2020 23:10
    0
    PFCLviv, 04.06.2020 23:00
    Навзаєм !
    Для вівців пісенька... Хай виздоровлюють на карантині ! https://www.youtube.com/watch?v=ikZazdFWWmE
    +++++
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 23:00
    0
    Саня Бах, 04.06.2020 22:58
    Добре друже, смiшного тут мало. Удачi тобi !
    Навзаєм !
    Для вівців пісенька... Хай виздоровлюють на карантині ! https://www.youtube.com/watch?v=ikZazdFWWmE
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.06.2020 22:58
    +1
    PFCLviv, 04.06.2020 22:51
    Балуєш баранів ... Їм солярки не вистачить туди заїхати... А на Наукову можна бараном (ой, зайцем) в тролейбусі !
    Добре друже, смiшного тут мало. Удачi тобi !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 22:54
    0
    Саня Бах, 04.06.2020 22:44
    Яка Наукова? Хутiр Пiд Капелюх, Яворiвський район, загугли!
    То то село Капелюх, шо на кордоні з ляхами ?!
    Ну ти і відправив отару на кантрабас так далеко !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 22:51
    0
    Саня Бах, 04.06.2020 22:44
    Яка Наукова? Хутiр Пiд Капелюх, Яворiвський район, загугли!
    Балуєш баранів ... Їм солярки не вистачить туди заїхати... А на Наукову можна бараном (ой, зайцем) в тролейбусі !
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.06.2020 22:44
    0
    PFCLviv, 04.06.2020 22:32
    Я думаю, що Галицька Здоба і Княжий Ринок їх переможуть в аматорській Лізі Львівщини з міні футболу !
    На штучці у дворі вулиці Наукової зможемо цей турнір побачити !
    Яка Наукова? Хутiр Пiд Капелюх, Яворiвський район, загугли!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 22:32
    +1
    Саня Бах, 04.06.2020 22:27
    Вiвцi, ви не мiнусуйте, а звикайте до аматорського футболу на торфах Гамалiiвки !!!
    Я думаю, що Галицька Здоба і Княжий Ринок їх переможуть в аматорській Лізі Львівщини з міні футболу !
    На штучці у дворі вулиці Наукової зможемо цей турнір побачити !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 22:28
    0
    Саня Бах, 04.06.2020 22:11
    FINITA LA COMEDIA для вiвцiв!!!
    Вівці це вічні скандали і ганьба для нашого славного міста Лева !
    Скільки ця стидоба ще буде тривати ...
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.06.2020 22:27
    0
    Вiвцi, ви не мiнусуйте, а звикайте до аматорського футболу на торфах Гамалiiвки !!!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.06.2020 22:11
    -1
    PFCLviv, 04.06.2020 21:55
    Та вівці і сам не гам, і іншому не дам... Ср...уть вже всім!
    Вічно з ними скандали, цирк продовжується... Вівці на арені цирку!
    FINITA LA COMEDIA для вiвцiв!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 21:55
    -1
    Саня Бах, 04.06.2020 21:12
    Для чого цей цирк? Через симулянтiв вiвцiв фк Львiв повинен усi домашнi матчi проводити на виiздi? А що та шiстка мала б доказати? Пониження в класi, так КАЛпати поза конкуренцiею !!! Закiнчуйте то шапiто, бо в адекватних клубiв нема лишнiх коштiв на димiнського захцянки! Виженiть ви вже то жебрацьке стадо нах.. в аматорський футбол i буде усiм щастя !!!
    Та вівці і сам не гам, і іншому не дам... Ср...уть вже всім!
    Вічно з ними скандали, цирк продовжується... Вівці на арені цирку!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.06.2020 21:12
    0
    Для чого цей цирк? Через симулянтiв вiвцiв фк Львiв повинен усi домашнi матчi проводити на виiздi? А що та шiстка мала б доказати? Пониження в класi, так КАЛпати поза конкуренцiею !!! Закiнчуйте то шапiто, бо в адекватних клубiв нема лишнiх коштiв на димiнського захцянки! Виженiть ви вже то жебрацьке стадо нах.. в аматорський футбол i буде усiм щастя !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 18:22
    0
    Гравці та тренерський штаб ПФК «Львів» здали повторний тест на коронавірус
    Футболісти, тренерський штаб та працівники ПФК «Львів» пройшли повторне планове тестування на коронавірус. Випадків зараження на COVID-19 у команді не виявлено.
    Нагадаємо під час першого тестування, яке відбулося у команді, вірусу теж виявлено не було. Після цього команда приступила до тренувань та підготовки до відновлення матчів Favbet Ліги.
    Керівництво клубу дотримується вимог, озвучених Міністерством охорони здоров’я, Українською асоціацією футболу та Українською прем’єр-лігою.
    Інформаційна служба ПФК «Львів»
    zac1310
    online
      zac1310, 04.06.2020 16:35
    +1
    Что, аж настолько всё плохо-плохо? Сотни и тысячи больных? Или 50-60 новых случаев, но всё дело в Карпатах?
    dgurkis
    online
      dgurkis, 04.06.2020 14:49
    -5
    Говорят, Садовой кончил на базе львовян.. . Фейк?
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 04.06.2020 14:21
    0
    Правильно и кубок оттуда надо перенести!
    8number
    online
      8number, 05.06.2020 01:45
    +2
    Норм 👍😀 Теперь стопроцентные 3 очка в копилку Днепру 😛
    Я то счастлив, но это цирк, господа.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 05.06.2020 02:08
    +1
    Теперь бы еще один из субботних матчей на 14.00 переставить. А то всего две игры и обе параллельно, и обе важные.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.06.2020 22:58
    +1
    PFCLviv, 04.06.2020 22:51
    Балуєш баранів ... Їм солярки не вистачить туди заїхати... А на Наукову можна бараном (ой, зайцем) в тролейбусі !
    Добре друже, смiшного тут мало. Удачi тобi !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 22:32
    +1
    Саня Бах, 04.06.2020 22:27
    Вiвцi, ви не мiнусуйте, а звикайте до аматорського футболу на торфах Гамалiiвки !!!
    Я думаю, що Галицька Здоба і Княжий Ринок їх переможуть в аматорській Лізі Львівщини з міні футболу !
    На штучці у дворі вулиці Наукової зможемо цей турнір побачити !
    zac1310
    online
      zac1310, 04.06.2020 16:35
    +1
    Что, аж настолько всё плохо-плохо? Сотни и тысячи больных? Или 50-60 новых случаев, но всё дело в Карпатах?
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.06.2020 23:10
    0
    PFCLviv, 04.06.2020 23:00
    Навзаєм !
    Для вівців пісенька... Хай виздоровлюють на карантині ! https://www.youtube.com/watch?v=ikZazdFWWmE
    +++++
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 23:00
    0
    Саня Бах, 04.06.2020 22:58
    Добре друже, смiшного тут мало. Удачi тобi !
    Навзаєм !
    Для вівців пісенька... Хай виздоровлюють на карантині ! https://www.youtube.com/watch?v=ikZazdFWWmE
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 22:54
    0
    Саня Бах, 04.06.2020 22:44
    Яка Наукова? Хутiр Пiд Капелюх, Яворiвський район, загугли!
    То то село Капелюх, шо на кордоні з ляхами ?!
    Ну ти і відправив отару на кантрабас так далеко !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 22:51
    0
    Саня Бах, 04.06.2020 22:44
    Яка Наукова? Хутiр Пiд Капелюх, Яворiвський район, загугли!
    Балуєш баранів ... Їм солярки не вистачить туди заїхати... А на Наукову можна бараном (ой, зайцем) в тролейбусі !
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.06.2020 22:44
    0
    PFCLviv, 04.06.2020 22:32
    Я думаю, що Галицька Здоба і Княжий Ринок їх переможуть в аматорській Лізі Львівщини з міні футболу !
    На штучці у дворі вулиці Наукової зможемо цей турнір побачити !
    Яка Наукова? Хутiр Пiд Капелюх, Яворiвський район, загугли!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 22:28
    0
    Саня Бах, 04.06.2020 22:11
    FINITA LA COMEDIA для вiвцiв!!!
    Вівці це вічні скандали і ганьба для нашого славного міста Лева !
    Скільки ця стидоба ще буде тривати ...
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.06.2020 22:27
    0
    Вiвцi, ви не мiнусуйте, а звикайте до аматорського футболу на торфах Гамалiiвки !!!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 04.06.2020 21:12
    0
    Для чого цей цирк? Через симулянтiв вiвцiв фк Львiв повинен усi домашнi матчi проводити на виiздi? А що та шiстка мала б доказати? Пониження в класi, так КАЛпати поза конкуренцiею !!! Закiнчуйте то шапiто, бо в адекватних клубiв нема лишнiх коштiв на димiнського захцянки! Виженiть ви вже то жебрацьке стадо нах.. в аматорський футбол i буде усiм щастя !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 04.06.2020 18:22
    0
    Гравці та тренерський штаб ПФК «Львів» здали повторний тест на коронавірус
    Футболісти, тренерський штаб та працівники ПФК «Львів» пройшли повторне планове тестування на коронавірус. Випадків зараження на COVID-19 у команді не виявлено.
    Нагадаємо під час першого тестування, яке відбулося у команді, вірусу теж виявлено не було. Після цього команда приступила до тренувань та підготовки до відновлення матчів Favbet Ліги.
    Керівництво клубу дотримується вимог, озвучених Міністерством охорони здоров’я, Українською асоціацією футболу та Українською прем’єр-лігою.
    Інформаційна служба ПФК «Львів»
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 04.06.2020 14:21
    0
    Правильно и кубок оттуда надо перенести!