Карпаты подтвердили вспышку коронавируса. Команда ушла на карантин

Клуб просит не останавливать сезон

Карпаты подтвердили вспышку коронавируса. Команда ушла на карантин
© fckarpaty.com

«Карпаты» на официальном сайте подтвердили, что в команде произошла вспышка коронавируса. Клуб не называет точное количество заразившихся, а только отмечает, что тесты прошли 65 игроков и работников клуба, а положительных результатов чуть меньше половины.

По информации различных СМИ, в клубе минимум 23 заболевших (не только футболисты).

Клуб объявил, что уходит минимум на двухнедельный карантин, в течение которого никто тренироваться и работать не будет.

«Карпаты» просят УПЛ и УАФ продолжать нынешний сезон.

В чемпионате львовская команда точно пропускает матчи с «Мариуполем», «Ворсклой» и «Днепром-1». Судьбу этих игр (перенос или техническое поражение) будут решать УПЛ и УАФ.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(42 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    kerch30
    online
      kerch30, 02.06.2020 21:22
    +2
    Карпати остаются + 4 команди с 1лиги. никаких проблем
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 02.06.2020 20:54
    +1
    Вячеслав Круссер, 02.06.2020 19:47
    правокаторы это Карпаты! и им место уже давно в 1 лиге!
    А клуб гравці якого 4!!!! Рази ловились на допінгу на що заслуговує?))))
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 02.06.2020 19:47
    -4
    I_LOVE_UKRAINE, 02.06.2020 19:27
    Здоровья всім!
    Провокатор розганяє паніку! І традиційно ображає команду, гравців, тренерів і вболівальників!
    А адміністрація сайту цьому потурає!
    правокаторы это Карпаты! и им место уже давно в 1 лиге!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 02.06.2020 19:43
    -4
    И опять чёткое ИМХО по теме. Что дальше? Конкретно. Карпаты получат 3 технаря или их соперники будут подстраиваться под тесты? Где играть? На нейтралке? Когда? И тд...
    Всё остальное - лала лала.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 02.06.2020 19:38
    -7
    I_LOVE_UKRAINE, 02.06.2020 19:27
    Здоровья всім!
    Провокатор розганяє паніку! І традиційно ображає команду, гравців, тренерів і вболівальників!
    А адміністрація сайту цьому потурає!
    О ком речь? Тут провокаторов и троллей пруд пруди. А по теме мало кто остался в светлой памяти и трезвом уме.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 02.06.2020 19:27
    +4
    Здоровья всім!
    Провокатор розганяє паніку! І традиційно ображає команду, гравців, тренерів і вболівальників!
    А адміністрація сайту цьому потурає!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.06.2020 19:19
    -1
    https://www.youtube.com/watch?v=_lMzHw0NaHM
    Тренування «Карпат» напередодні гри проти «Маріуполя»
    27 трав. 2020 р.
    ====================================================
    Пишуть, шо всі тренери здорові... От який у тренерів старічків імунітет, шо корона не бере... А от 26 гравців - малолєток корона скосила ...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.06.2020 19:15
    0
    За логікою речей, вводьте надзвичайний стан у Львові, бо зразу спалах у цілій команді каЛпат ( правда дякувати Богу тренери здорові і родичі гравців здорові )!
    І відміняйте фінал кубка у Львові... Взагалі не ідьте до Львова, у нас спалах корони. Правда Ашан, Сільпо, Епіцентри битком... Там дякувати Богу корони нема !
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 02.06.2020 19:07
    -8
    PFCLviv, 02.06.2020 18:11
    Пишуть, шо 26 овець - гравців інфіковані, а от весь тренерський штаб здорові, при тому шо постійні тренування були + гра з Волинню і контакт з персоналом на базі + рідні і друзі, які 100% контактували з хворими!
    Перевіряйте всіх. Не може бути таке шо суто вівці - гравці тільки інфіковані, по логіці вірус має бути у всіх хто з вівцями контактував!
    Закривайте Львів весь! 26 чоловік, як не як!
    Львов надо закрыть полностью- все по домам львовяне ,а не на границу в Польшу клубничку собирать! Лечитесь
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 02.06.2020 19:02
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 02.06.2020 17:40
    Финал Кубка Украины-2020/2021 состоится в Тернополе ...
    ты сначало 19 -20 сыграй!
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 02.06.2020 18:57
    +1
    Vladislav Pohily, 02.06.2020 18:06
    Ну якщо і розглядати теорію змови, то я би ставив на навмисне інфікування (хотів би побачити ту людину, яка пішла на таке). Підробити таку кількість тестів можна тільки у змові з МОЗ. Не думаю, що Карпати настільки впливові.
    учора бачив статтю, що лабораторія в якій гравці Карпат проходили переше тестування не має серефіката. зараз не можу знайти ту статтю.
    стаття про повторне проходження тестування зазаначає, що двоє "хворіють без симптомів" і переведені в режим самоізоляції.
    а ще є стаття від 29 травня, де Санжар стверджував що всі здорові і тільки Клец зламав руку.
    "скоропостіжное" захворювання дуже дивно виглядає.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.06.2020 18:18
    -6
    Таке враження шо 26 овець не ходило в супермаркет, на базу каЛпат, на заправку не їхали, до мами не їздили, з дружиною не спали, навіть з тренерами не контактували ... Суто у вакуумі 26 граців сиділо і дихало одне на одного...
    Здається мені, шо вівці горбатого ліплять. В інфекційну їх всіх, шоб заразу по Львову не розносили!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.06.2020 18:11
    -7
    Пишуть, шо 26 овець - гравців інфіковані, а от весь тренерський штаб здорові, при тому шо постійні тренування були + гра з Волинню і контакт з персоналом на базі + рідні і друзі, які 100% контактували з хворими!
    Перевіряйте всіх. Не може бути таке шо суто вівці - гравці тільки інфіковані, по логіці вірус має бути у всіх хто з вівцями контактував!
    Закривайте Львів весь! 26 чоловік, як не як!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 02.06.2020 18:11
    0
    Мутная история... Может когда-то и узнаем всю подноготную .... Что-то мне тоже не сильно вериться в то, что произошло... Сижу вот и просчитываю варианты - что это может помочь Карпатам. Вариантов много....
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 02.06.2020 18:06
    0
    Вячеслав Круссер, 02.06.2020 17:31
    А чего так? потому что это КАЛ?Они уже ле 5 как просятся в 1 лигу!Все команды здоровы,а эти вдуг за день до игр заболели! чёс
    Ну якщо і розглядати теорію змови, то я би ставив на навмисне інфікування (хотів би побачити ту людину, яка пішла на таке). Підробити таку кількість тестів можна тільки у змові з МОЗ. Не думаю, що Карпати настільки впливові.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 02.06.2020 18:03
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 02.06.2020 17:40
    Финал Кубка Украины-2020/2021 состоится в Тернополе ...
    Перепутал со следующим сезоном...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.06.2020 18:02
    -2
    Мирослав Костирко, 02.06.2020 17:12
    Чомусь мало до кого оходить, що подібне може трапитися і з його клубом
    Так, може трапитись, а я що кажу шо не може.... Просто вівці вже стільки раз брехали, шо віри їм нема!
    Ні в однієї команди у Львівській області нема таких проблем, а саме бомжі всі як один захворіли. Всі сиділи на карантині, а вони чим займались ?! В Ухань чи Бергамо їздили ?! Чого Халл, Мартінс, Кірілєнка , Каніфболоцький та інші, які відійшли з каЛпат здорові, а решту скосило наповал?!
    Мутно шось тут всьо...
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 02.06.2020 18:00
    0
    Вячеслав Круссер, 02.06.2020 17:27
    Извините но я в этот чёс не верю!
    Взрослые люди конечно не верят.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 02.06.2020 17:55
    -3
    Андрей Абзонь, 02.06.2020 16:17
    Решение вполне адекватное, но если те кто должен вылетать и те кто должен подняться выше пройдут аттестацию. При этом при аттестации не для кого не будут делать исключения, тогда хоть 18 клубов можно.
    Не будут делать исключение половина вышки не пройдут. Всякие там ворсклы, Карпаты
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 02.06.2020 17:40
    -5
    Вячеслав Круссер, 02.06.2020 17:35
    А как же теперь проводить финал кубка Украины во Львове?
    Финал Кубка Украины-2020/2021 состоится в Тернополе ...
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 02.06.2020 16:05
    +7
    Може я скажу не зовсім популярну річ, але, як на мене, було б краще, що б в цьому сезоні ніхто не вилітав, а з першої ліги піднялись відразу 4 команди. Мені здається у нинішній форс-мажорній ситуації це найоптимальніше рішення. Ті побоювання, що з 16 командами ми можемо не дограти сезон у повному складі, тому що можуть бути проблеми з фінансами, вважаю безпідставними. Ті команди з першої ліги, що претендують на підвищення у класі, нічим не слабші в фінансах за більшість клубів УПЛ.
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 02.06.2020 15:55
    +6
    Главное, чтобы все были живы и здоровы. А свои матчи Карпаты сыграют попозже. Подобный прецедент уже есть - Динамо Дрезден в Бундеслиге 2. Все будет хорошо.
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 02.06.2020 16:17
    +5
    Vladislav Pohily, 02.06.2020 16:05
    Може я скажу не зовсім популярну річ, але, як на мене, було б краще, що б в цьому сезоні ніхто не вилітав, а з першої ліги піднялись відразу 4 команди. Мені здається у нинішній форс-мажорній ситуації це найоптимальніше рішення. Ті побоювання, що з 16 командами ми можемо не дограти сезон у повному складі, тому що можуть бути проблеми з фінансами, вважаю безпідставними. Ті команди з першої ліги, що претендують на підвищення у класі, нічим не слабші в фінансах за більшість клубів УПЛ.
    Решение вполне адекватное, но если те кто должен вылетать и те кто должен подняться выше пройдут аттестацию. При этом при аттестации не для кого не будут делать исключения, тогда хоть 18 клубов можно.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 02.06.2020 19:27
    +4
    Здоровья всім!
    Провокатор розганяє паніку! І традиційно ображає команду, гравців, тренерів і вболівальників!
    А адміністрація сайту цьому потурає!
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 02.06.2020 16:39
    +4
    PFCLviv, 02.06.2020 16:32
    Погано думаєш! Вівці мають повно боргів і немають навіть чим автобус заправити. Сам ящишин то казав
    Читай, що я пишу. В цьому списку Карпат не має.
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 02.06.2020 16:39
    +4
    Vladislav Pohily, 02.06.2020 16:30
    Я не думаю, що Інгулець, Рух, Металіст, Оболонь, Волинь, Минай суттєво уступають в фінансовій стабільності командам з нижньої шістки УПЛ.
    Проблема в том что даже если эти финансы есть, то только до того момента пока у собственника есть интерес. Это касается не только первой лиги, а и УПЛ.
    Лучше уровень чемпа упадет ещё ниже, но в клубах начнут работать бизнесмены, а не олигархи.
    Shevchenka2019
    online
      Shevchenka2019, 02.06.2020 15:23
    +4
    Біда... А нелюди тішаться з біди... Антихристи...
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 02.06.2020 16:45
    +3
    Андрей Абзонь, 02.06.2020 16:39
    Проблема в том что даже если эти финансы есть, то только до того момента пока у собственника есть интерес. Это касается не только первой лиги, а и УПЛ.
    Лучше уровень чемпа упадет ещё ниже, но в клубах начнут работать бизнесмены, а не олигархи.
    В нас цього не буде, не майте ілюзій. Робити бізнес на футболі можна тільки тоді, коли в нас на кожному матчі буде аншлаг, квитки будуть не по 20 грн, і звичайно платні трансляції.
    Aleks04
    online
      Aleks04, 02.06.2020 16:20
    +3
    Vladislav Pohily, 02.06.2020 16:05
    Може я скажу не зовсім популярну річ, але, як на мене, було б краще, що б в цьому сезоні ніхто не вилітав, а з першої ліги піднялись відразу 4 команди. Мені здається у нинішній форс-мажорній ситуації це найоптимальніше рішення. Ті побоювання, що з 16 командами ми можемо не дограти сезон у повному складі, тому що можуть бути проблеми з фінансами, вважаю безпідставними. Ті команди з першої ліги, що претендують на підвищення у класі, нічим не слабші в фінансах за більшість клубів УПЛ.
    Полностью согласен
    kerch30
    online
      kerch30, 02.06.2020 21:22
    +2
    Карпати остаются + 4 команди с 1лиги. никаких проблем
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 02.06.2020 16:55
    +2
    Vladislav Pohily, 02.06.2020 16:45
    В нас цього не буде, не майте ілюзій. Робити бізнес на футболі можна тільки тоді, коли в нас на кожному матчі буде аншлаг, квитки будуть не по 20 грн, і звичайно платні трансляції.
    Вы путаете следствие и причину. У нас нет болельщиков потому что клубы не проводят с ними работу, а не потому что плохой продукт. Есть чемпы намного хуже, но посещаемость выше.
    Доход от билетов - это очень малая часть доходов клубов, если не брать топ чемпионаты. Упор должен быть на воспитании и экспорте талантов.
    Shevchenka2019
    online
      Shevchenka2019, 02.06.2020 20:54
    +1
    Вячеслав Круссер, 02.06.2020 19:47
    правокаторы это Карпаты! и им место уже давно в 1 лиге!
    А клуб гравці якого 4!!!! Рази ловились на допінгу на що заслуговує?))))
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 02.06.2020 18:57
    +1
    Vladislav Pohily, 02.06.2020 18:06
    Ну якщо і розглядати теорію змови, то я би ставив на навмисне інфікування (хотів би побачити ту людину, яка пішла на таке). Підробити таку кількість тестів можна тільки у змові з МОЗ. Не думаю, що Карпати настільки впливові.
    учора бачив статтю, що лабораторія в якій гравці Карпат проходили переше тестування не має серефіката. зараз не можу знайти ту статтю.
    стаття про повторне проходження тестування зазаначає, що двоє "хворіють без симптомів" і переведені в режим самоізоляції.
    а ще є стаття від 29 травня, де Санжар стверджував що всі здорові і тільки Клец зламав руку.
    "скоропостіжное" захворювання дуже дивно виглядає.
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 02.06.2020 17:27
    +1
    Извините но я в этот чёс не верю!
    Мирослав Костирко
      Мирослав Костирко, 02.06.2020 17:12
    +1
    Shevchenka2019, 02.06.2020 15:23
    Біда... А нелюди тішаться з біди... Антихристи...
    Чомусь мало до кого оходить, що подібне може трапитися і з його клубом
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 02.06.2020 17:07
    +1
    Андрей Абзонь, 02.06.2020 16:55
    Вы путаете следствие и причину. У нас нет болельщиков потому что клубы не проводят с ними работу, а не потому что плохой продукт. Есть чемпы намного хуже, но посещаемость выше.
    Доход от билетов - это очень малая часть доходов клубов, если не брать топ чемпионаты. Упор должен быть на воспитании и экспорте талантов.
    Яку б роботу з вболівальниками не проводили, це не допоможе, якщо команда грає ніяк. + не платоспроможність населення. Ідеально - це рада директорів, а не один власник, але в наших умовах я в це не вірю. З чим погоджуюсь, що клуби мають робити ставку на вирощування талантів і їх подальший продаж. Це напевно єдиний варіант робити бізнес на футболі в наших реаліях.
    Vladislav Pohily
    online
      Vladislav Pohily, 02.06.2020 16:38
    +1
    PFCLviv, 02.06.2020 16:27
    каЛпати мають тільки через те не пройти атестацію, що мають повно боргів ! Чому це і за які такі привілеї вівці собі можуть спокійно нерозрахувавшись з гравцями грати у вишці?! Шо за бєзпрєдєл. Бомжі нехай погасять спочатку своі борги.
    + вони останні і повинні вже вилітати впердів!
    Ну, можливо, з новим власником, якщо він звичайно новий, будуть якісь зрушення. Якщо ні, то звісно давати їм атестат не потрібно.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.06.2020 19:15
    0
    За логікою речей, вводьте надзвичайний стан у Львові, бо зразу спалах у цілій команді каЛпат ( правда дякувати Богу тренери здорові і родичі гравців здорові )!
    І відміняйте фінал кубка у Львові... Взагалі не ідьте до Львова, у нас спалах корони. Правда Ашан, Сільпо, Епіцентри битком... Там дякувати Богу корони нема !
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 02.06.2020 19:02
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 02.06.2020 17:40
    Финал Кубка Украины-2020/2021 состоится в Тернополе ...
    ты сначало 19 -20 сыграй!
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 02.06.2020 18:11
    0
    Мутная история... Может когда-то и узнаем всю подноготную .... Что-то мне тоже не сильно вериться в то, что произошло... Сижу вот и просчитываю варианты - что это может помочь Карпатам. Вариантов много....