Карпаты проведут сборы владельцев. Должны решить судьбу клуба

Передадут права городскому совету?

Карпаты проведут сборы владельцев. Должны решить судьбу клуба
© fckarpaty.com

Исполнительный директор «Карпат» Ростислав Ящишин рассказал, что на середину марта запланированы сборы владельцев клуба, которые должны определиться с тем, что делать дальше.

Известно, что по 50% принадлежат Петру Дыминскому и Игорю Коломойскому. Им обоим нужно передать права городскому совету Львова, который вызвался спасти клуб, который инвесторы почти не финансируют.

«На 16 марта запланировано очередное (ежегодное) общее собрание участников клуба, куда приглашены представители обеих компаний - участников Клуба. Мы ждем, что представители компании «Крисал Холдингз» появятся и мы сядем за стол переговоров. Проблема в том, что в течение восьми лет такие сборы не происходят из-за отсутствия другой стороны», - рассказал Ящишин.

Ранее в клубе рассказали, что могут не доиграть нынешний сезон и не получить аттестат на следующий.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Карпаты

(11 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Leo
      Leo, 27.02.2020 17:32
    0
    Zeppelin, 25.02.2020 17:47
    Зачем им тогда землю отдавали, если клубом не собираются заниматься?
    Ніхто нікому ніякої землі не давав.
    Leo
      Leo, 27.02.2020 17:32
    0
    Zeppelin, 25.02.2020 17:47
    Зачем им тогда землю отдавали, если клубом не собираются заниматься?
    Ніхто нікому ніякої землі не давав.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.02.2020 06:56
    0
    Леонід Вишневський, 25.02.2020 23:28
    Ти просто підкумарюєш, ущєрбний. Будь-яка згадка про Карпати і куча твоїх сексфантазій під статею. Про новину про фека львóв один, максимум два пости, як тільки про КЛ стаття так відразу потік твоєї хворої свідомості. І ладно б щось нове, але ні, одне і тупо те ж саме ) Як тільки про Карпати так в твоєму анусі спрацьовує ядерний реактор.
    Та, а шо?! Радості у мене немає меж!
    Бомжі банкроти, співайте !
    Леонід Вишневський
      Леонід Вишневський, 25.02.2020 23:28
    -1
    PFCLviv, 25.02.2020 21:13
    Розривом бомжацької овечої дупи задоволений !
    Ти просто підкумарюєш, ущєрбний. Будь-яка згадка про Карпати і куча твоїх сексфантазій під статею. Про новину про фека львóв один, максимум два пости, як тільки про КЛ стаття так відразу потік твоєї хворої свідомості. І ладно б щось нове, але ні, одне і тупо те ж саме ) Як тільки про Карпати так в твоєму анусі спрацьовує ядерний реактор.
    DidOk
      DidOk, 25.02.2020 21:25
    0
    Хлопці, то шо, "Карпатам" амба чи будуть жити ?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 21:13
    0
    ll_pogulianka_ll, 25.02.2020 20:13
    там набагато гірше,це єба...те,напротязі 2-ох років живе в конвульсіях,що до "Карпат"...це яким треба бути припіздженним,щоб о 7 ій ранку фапати своє блювотиння (напевно сторожем працює ),так,що фуйкові Фрейду ,цей єбаньтєй був би абсолютно нецікавий...так хлам тай хлам...
    Розривом бомжацької овечої дупи задоволений !
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 25.02.2020 20:13
    0
    Леонід Вишневський, 25.02.2020 19:19
    Навіть ше не зайшовши на саму статтю вже очікував тут на тебе ) Вівці, будяки, кал, сільмаш - думаю вуйко Фрейд тобою в точно зацікавився.
    там набагато гірше,це єба...те,напротязі 2-ох років живе в конвульсіях,що до "Карпат"...це яким треба бути припіздженним,щоб о 7 ій ранку фапати своє блювотиння (напевно сторожем працює ),так,що фуйкові Фрейду ,цей єбаньтєй був би абсолютно нецікавий...так хлам тай хлам...
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 25.02.2020 19:56
    +4
    Всі Каломойшини команди закінчують ось так... За цим жидярою тюрма вже не плаче, а голосить!
    Тут по хорошому треба було б прийняти закон, за яким всі частки в спортивних клубах власника, попередній клуб якого було визнано банкрутом, автоматом безоплатно конфісковуються і продаються з молотка. Але не приймуть такий закон - не підуть слуги народу проти Бєні-коломойші.
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 25.02.2020 19:45
    +6
    BekXan, 25.02.2020 18:52
    Скорее всего ни Дыма ни Колыми не будет.А Колыма фиг ещё просто так что то отдаст.
    Особенно Бени который посмотрит на них взглядом "а я причём к Карпатам"
    Леонід Вишневський
      Леонід Вишневський, 25.02.2020 19:19
    +5
    PFCLviv, 25.02.2020 18:36
    Йопт.... А де еХсперти всякі Вацько, Циганик.... Де ті праХфєсіанали іспанські лисі, співаючі апельсини ?! Де та вся співаюча піз....д...братія овеча ?!
    Співайте, вівці, співайте !!!
    Єдине місто, єдина команда ??????? Йо.........п вашу мать !!!
    Навіть ше не зайшовши на саму статтю вже очікував тут на тебе ) Вівці, будяки, кал, сільмаш - думаю вуйко Фрейд тобою в точно зацікавився.
    BekXan
      BekXan, 25.02.2020 18:52
    +5
    Скорее всего ни Дыма ни Колыми не будет.А Колыма фиг ещё просто так что то отдаст.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 18:36
    0
    Йопт.... А де еХсперти всякі Вацько, Циганик.... Де ті праХфєсіанали іспанські лисі, співаючі апельсини ?! Де та вся співаюча піз....д...братія овеча ?!
    Співайте, вівці, співайте !!!
    Єдине місто, єдина команда ??????? Йо.........п вашу мать !!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 18:29
    -1
    Вівці обстрижені, в болоті і в ріп"яхах... Хочуть вівці їсти, бо здихають...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 18:25
    -1
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 25.02.2020 18:19
    0
    Дым приедет на сборы?
    Shevchenka2019
    online
      Shevchenka2019, 25.02.2020 18:12
    +3
    Zeppelin, 25.02.2020 17:47
    Зачем им тогда землю отдавали, если клубом не собираются заниматься?
    Хто віддав землю?) Народ ви чьо?))) Ніфіга не поняли?))))
    Zeppelin
      Zeppelin, 25.02.2020 17:47
    +2
    Зачем им тогда землю отдавали, если клубом не собираются заниматься?
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 25.02.2020 19:45
    +6
    BekXan, 25.02.2020 18:52
    Скорее всего ни Дыма ни Колыми не будет.А Колыма фиг ещё просто так что то отдаст.
    Особенно Бени который посмотрит на них взглядом "а я причём к Карпатам"
    Леонід Вишневський
      Леонід Вишневський, 25.02.2020 19:19
    +5
    PFCLviv, 25.02.2020 18:36
    Йопт.... А де еХсперти всякі Вацько, Циганик.... Де ті праХфєсіанали іспанські лисі, співаючі апельсини ?! Де та вся співаюча піз....д...братія овеча ?!
    Співайте, вівці, співайте !!!
    Єдине місто, єдина команда ??????? Йо.........п вашу мать !!!
    Навіть ше не зайшовши на саму статтю вже очікував тут на тебе ) Вівці, будяки, кал, сільмаш - думаю вуйко Фрейд тобою в точно зацікавився.
    BekXan
      BekXan, 25.02.2020 18:52
    +5
    Скорее всего ни Дыма ни Колыми не будет.А Колыма фиг ещё просто так что то отдаст.
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 25.02.2020 19:56
    +4
    Всі Каломойшини команди закінчують ось так... За цим жидярою тюрма вже не плаче, а голосить!
    Тут по хорошому треба було б прийняти закон, за яким всі частки в спортивних клубах власника, попередній клуб якого було визнано банкрутом, автоматом безоплатно конфісковуються і продаються з молотка. Але не приймуть такий закон - не підуть слуги народу проти Бєні-коломойші.
    Shevchenka2019
    online
      Shevchenka2019, 25.02.2020 18:12
    +3
    Zeppelin, 25.02.2020 17:47
    Зачем им тогда землю отдавали, если клубом не собираются заниматься?
    Хто віддав землю?) Народ ви чьо?))) Ніфіга не поняли?))))
    Zeppelin
      Zeppelin, 25.02.2020 17:47
    +2
    Зачем им тогда землю отдавали, если клубом не собираются заниматься?
    Leo
      Leo, 27.02.2020 17:32
    0
    Zeppelin, 25.02.2020 17:47
    Зачем им тогда землю отдавали, если клубом не собираются заниматься?
    Ніхто нікому ніякої землі не давав.
    Leo
      Leo, 27.02.2020 17:32
    0
    Zeppelin, 25.02.2020 17:47
    Зачем им тогда землю отдавали, если клубом не собираются заниматься?
    Ніхто нікому ніякої землі не давав.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 26.02.2020 06:56
    0
    Леонід Вишневський, 25.02.2020 23:28
    Ти просто підкумарюєш, ущєрбний. Будь-яка згадка про Карпати і куча твоїх сексфантазій під статею. Про новину про фека львóв один, максимум два пости, як тільки про КЛ стаття так відразу потік твоєї хворої свідомості. І ладно б щось нове, але ні, одне і тупо те ж саме ) Як тільки про Карпати так в твоєму анусі спрацьовує ядерний реактор.
    Та, а шо?! Радості у мене немає меж!
    Бомжі банкроти, співайте !
    DidOk
      DidOk, 25.02.2020 21:25
    0
    Хлопці, то шо, "Карпатам" амба чи будуть жити ?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 21:13
    0
    ll_pogulianka_ll, 25.02.2020 20:13
    там набагато гірше,це єба...те,напротязі 2-ох років живе в конвульсіях,що до "Карпат"...це яким треба бути припіздженним,щоб о 7 ій ранку фапати своє блювотиння (напевно сторожем працює ),так,що фуйкові Фрейду ,цей єбаньтєй був би абсолютно нецікавий...так хлам тай хлам...
    Розривом бомжацької овечої дупи задоволений !
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 25.02.2020 20:13
    0
    Леонід Вишневський, 25.02.2020 19:19
    Навіть ше не зайшовши на саму статтю вже очікував тут на тебе ) Вівці, будяки, кал, сільмаш - думаю вуйко Фрейд тобою в точно зацікавився.
    там набагато гірше,це єба...те,напротязі 2-ох років живе в конвульсіях,що до "Карпат"...це яким треба бути припіздженним,щоб о 7 ій ранку фапати своє блювотиння (напевно сторожем працює ),так,що фуйкові Фрейду ,цей єбаньтєй був би абсолютно нецікавий...так хлам тай хлам...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 25.02.2020 18:36
    0
    Йопт.... А де еХсперти всякі Вацько, Циганик.... Де ті праХфєсіанали іспанські лисі, співаючі апельсини ?! Де та вся співаюча піз....д...братія овеча ?!
    Співайте, вівці, співайте !!!
    Єдине місто, єдина команда ??????? Йо.........п вашу мать !!!
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 25.02.2020 18:19
    0
    Дым приедет на сборы?