Даяна Ястремская – София Кенин. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Смотрите видеотрансляцию матча второго круга на турнире в Дохе

Даяна Ястремская – София Кенин. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремская

Во вторник, 25 февраля, вторая ракетка Украины Даяна Ястремская (№25 WTA) продолжит борьбу на турнире серии Премьер 5 в Дохе.
 
В матче второго круга украинка сразится против шестой сеяной Софии Кенин из США (№5 WTA).
 
Встреча состоится вторым запуском на корте №2 после матча Стрыцова - Остапенко. Ориентировочное время начала матча – 16:10 по Киеву.

 

 
 Ранее девушки встречались два раза, счет равный.
 
В следующем круге победительница матча сыграет против Гарбинье Мугурусы из Испании или Айлы Томлянович из Австралии.

Ранее турнир покинула Элина Свитолина.

РАСПИСАНИЕ ДНЯ

ТУРНИРНАЯ СЕТКА

 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 25.02.2020 17:54
    +5
    Очень классная победа.Но самое важное-это,как Даяна вышла из наметившегося пике по имени "мандраж".Так бы всегда.
    Sinichkin
      Sinichkin, 25.02.2020 17:52
    +6
    Як я і передбачив, Даянка молодець, удачі і перемог в турнірі!!!
    olegg1261
      olegg1261, 25.02.2020 17:52
    +2
    Даяна вітаю з перемогою,але що ти робиш зі своїми вболівальниками?!Рахунок другого сету по геймам 0-3;5-0;0-3;1-0 в нас же нерви не такі треновані як в тебе.
    petryakov
      petryakov, 25.02.2020 17:50
    +2
    неплохо хотя психология все таки чувствуется
    Sauron
    online
      Sauron, 25.02.2020 17:49
    +6
    mrCorsairs, 25.02.2020 17:37
    С 5-3 сделать 5-6 это что слив ?
    Это просто женский теннис.
    До этого с 0:3 сделала 4:3.
    orHidea03
      orHidea03, 25.02.2020 17:48
    +1
    є
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 25.02.2020 17:48
    +6
    Даянка розумниця, так тримати!!!!!!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 25.02.2020 17:48
    +10
    Дожала, молодець
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 25.02.2020 17:48
    +8
    Вибачаюсь за помилковий прогноз.
    Sauron
    online
      Sauron, 25.02.2020 17:48
    +9
    sergo1957, 25.02.2020 17:37
    Так бездарно упустить победу ! Не зря я напоминал о матче с кудерметовой !
    Фатит бухать!
    fedd1979
    online
      fedd1979, 25.02.2020 17:48
    +3
    fedd1979, 25.02.2020 17:37
    "Звичний режим", як бачимо, включено. Кенін залишилося тільки попадати в корт - все інше за неї зробить Ястремська
    Але попадати Кенін вперто не хотіла )))
    NM16071
      NM16071, 25.02.2020 17:47
    +5
    Що і треба бо довести. Не така страшна Кенін, як її малюють.
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 25.02.2020 17:45
    +7
    Здивувала на тайбрейку
    sergo1957
      sergo1957, 25.02.2020 17:37
    -13
    Так бездарно упустить победу ! Не зря я напоминал о матче с кудерметовой !
    palpal
      palpal, 25.02.2020 17:37
    -6
    похоже третий сет будет
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 25.02.2020 17:37
    -6
    С 5-3 сделать 5-6 это что слив ?
    fedd1979
    online
      fedd1979, 25.02.2020 17:37
    +3
    "Звичний режим", як бачимо, включено. Кенін залишилося тільки попадати в корт - все інше за неї зробить Ястремська
    neberu
      neberu, 25.02.2020 17:36
    -4
    итог матча несложно уже предположить
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 25.02.2020 17:36
    -5
    fedd1979, 25.02.2020 17:34
    Ото-то подала на матч!
    Вона зіллє зараз цей матч. Дивує, що це далеко не вперше та ж ситуація.
    sv_2000
      sv_2000, 25.02.2020 17:35
    -3
    Ой! Даяна не подала на матч... Кто бы мог подумать?
    vital
      vital, 25.02.2020 14:21
    +15
    Semiramida, 25.02.2020 14:14
    шестой сеяной Софии Кенин из США (№5 WTA)?
    ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    ////////////////////////
    Пятая ракетка мира априори не может быть шестой сеяной!
    Ну стала Софа в цей понеділок 5-ою ракеткою світу. А сітка формувалася ще минулого тижня станом на четвер-п'ятницю, коли Кенін була ще нижче в рейтингу. Це нюанси тенісу, які вболівальники знають.
    vital
      vital, 25.02.2020 15:34
    +12
    dudigo78, 25.02.2020 12:57
    Не зможе вона винести кого завгодно, навіть показавши свій найкращий теніс. Поки що вона в рейтингу знаходиться на максимальній позиції (+/-) виходячи зі свого рівня. І що найгірше за останній рік не видно жодного прогресу в грі. Це найбільше розчаровує, бо на її фоні появляються молоді юні дівчата, які з кожнем днем прогресують та удосконалюють свою гру. Даяна ж навіть свої найкращі матчі проводить в одному стилі і однаково, що для топової тенісистки у формі буде досить легким завданням протистояти такій грі
    Це точно, як би ми добре не ставилися до Даянки і які б надії на неї не покладали, наразі не можна говорити що Кенін і Ястремська тенісистки одного рівня. У Софії набагато ширший арсенал ударів: шикарні удари по лініях, якісні вкорочені удари і свічки, вміє міняти темп розиграшів. Плюс до цього всього психологічно стійкою є Кенін, достатньо згадати як вона поступалася в обох сетах із Барті і не зважаючи на повну підтримку вболівальників за місцеву Ешлі, перевернули сети на свою користь. А психологія Даяни, скільки в неї програних матчів після домінування впродовж 1,5 сетів. Як можна говорити що Даяна ТОП, якщо вона який вже рік не може виграти жодного матчу після програного першого сету? Може, з Бажином щось і зміниться з часом на краще, принаймі хочеться щоб це сталося. Але наразі треба старатися мислити більш об'єктивно...
    vitaha33
    online
      vitaha33, 25.02.2020 17:48
    +10
    Дожала, молодець
    Sauron
    online
      Sauron, 25.02.2020 17:48
    +9
    sergo1957, 25.02.2020 17:37
    Так бездарно упустить победу ! Не зря я напоминал о матче с кудерметовой !
    Фатит бухать!
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 25.02.2020 14:28
    +9
    Semiramida, 25.02.2020 14:14
    шестой сеяной Софии Кенин из США (№5 WTA)?
    ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    ////////////////////////
    Пятая ракетка мира априори не может быть шестой сеяной!
    На момент заявки она была 7-я. Так как Андрееску не заявилась, то получила 6 номер посева.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 25.02.2020 17:48
    +8
    Вибачаюсь за помилковий прогноз.
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 25.02.2020 17:45
    +7
    Здивувала на тайбрейку
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 25.02.2020 14:32
    +7
    vital, 25.02.2020 14:21
    Ну стала Софа в цей понеділок 5-ою ракеткою світу. А сітка формувалася ще минулого тижня станом на четвер-п'ятницю, коли Кенін була ще нижче в рейтингу. Це нюанси тенісу, які вболівальники знають.
    Це вболівальники знають, а Вона "спортивний журналіст".
    sv_2000
    online
      sv_2000, 25.02.2020 13:26
    +7
    dudigo78, 25.02.2020 12:57
    Не зможе вона винести кого завгодно, навіть показавши свій найкращий теніс. Поки що вона в рейтингу знаходиться на максимальній позиції (+/-) виходячи зі свого рівня. І що найгірше за останній рік не видно жодного прогресу в грі. Це найбільше розчаровує, бо на її фоні появляються молоді юні дівчата, які з кожнем днем прогресують та удосконалюють свою гру. Даяна ж навіть свої найкращі матчі проводить в одному стилі і однаково, що для топової тенісистки у формі буде досить легким завданням протистояти такій грі
    Ты, наверное, давно смотрел игру Даяны. Прогрессирует она технически в этом сезоне. Появился определенный баланс в игре, больше разнообразия. Хотя, конечно, она еще на полпути. Но, повторюсь, база ее игры такова, что, если поймает игру, выдаст лучший перформанс, то может вынести практически кого угодно, даже погазывающего максимум своей игры..... Уж Кенин, при всем уважении, не является каким-то непроходимым монстром, типа, С.Уильямс в ее лучших проявлениях))
    Sinichkin
      Sinichkin, 25.02.2020 17:52
    +6
    Як я і передбачив, Даянка молодець, удачі і перемог в турнірі!!!
    Sauron
    online
      Sauron, 25.02.2020 17:49
    +6
    mrCorsairs, 25.02.2020 17:37
    С 5-3 сделать 5-6 это что слив ?
    Это просто женский теннис.
    До этого с 0:3 сделала 4:3.
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 25.02.2020 17:48
    +6
    Даянка розумниця, так тримати!!!!!!
    sergo1957
      sergo1957, 25.02.2020 15:44
    +6
    vital, 25.02.2020 15:34
    Це точно, як би ми добре не ставилися до Даянки і які б надії на неї не покладали, наразі не можна говорити що Кенін і Ястремська тенісистки одного рівня. У Софії набагато ширший арсенал ударів: шикарні удари по лініях, якісні вкорочені удари і свічки, вміє міняти темп розиграшів. Плюс до цього всього психологічно стійкою є Кенін, достатньо згадати як вона поступалася в обох сетах із Барті і не зважаючи на повну підтримку вболівальників за місцеву Ешлі, перевернули сети на свою користь. А психологія Даяни, скільки в неї програних матчів після домінування впродовж 1,5 сетів. Як можна говорити що Даяна ТОП, якщо вона який вже рік не може виграти жодного матчу після програного першого сету? Може, з Бажином щось і зміниться з часом на краще, принаймі хочеться щоб це сталося. Але наразі треба старатися мислити більш об'єктивно...
    Всё правильно по полочкам разложил. Согласен полностью ! Но будем надеяться !
    Sinichkin
      Sinichkin, 25.02.2020 14:18
    +6
    Гра буде напружено цікава, драматична, а переможе наша Даянка. Удачі тобі і везіння!!!
    NM16071
      NM16071, 25.02.2020 14:10
    +6
    Те, що Кенін виграла Шолом не означає, що вона непробивна. Звичайно, що Даяна може виграти, і для цього не потрібно показувати найкращу гру. Але у Даяни середини не має, вона показує, або дуже добрий теніс, або дуже поганий. Тому просто повболіваємо.
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 25.02.2020 17:54
    +5
    Очень классная победа.Но самое важное-это,как Даяна вышла из наметившегося пике по имени "мандраж".Так бы всегда.
    NM16071
      NM16071, 25.02.2020 17:47
    +5
    Що і треба бо довести. Не така страшна Кенін, як її малюють.
    Vitaliy Korets
      Vitaliy Korets, 25.02.2020 17:34
    +5
    Що з її психікою? Чому вона так починає грати при 5-3 завжди?
    vv691
      vv691, 25.02.2020 12:50
    +4
    главное непаниковать и играть в полную силу
    sv_2000
    online
      sv_2000, 25.02.2020 12:42
    +4
    vital, 25.02.2020 10:45
    У цьому матчі не все залежить від Даяни. Питання чи покаже Кенін свій найкращий теніс? Далеко не факт що зможе.
    Правда і Даяна без дня відпочинку частенько провалює матчі.
    Одне можна сказати що матч не буде дуже тривалим, у розрахунку на 1 сет.
    Та ладно.... Пишешь, как будто из разных они лиг....Топовые Кенин и Даяна - теннисистки примерно одного уровня. По ходу сезона разницу делает стабильность, умение выигрывать, показывая посредственную игру, собираться в решающие моменты. Этого у Даяны на самом высоком уровне пока нет. Но если она покажет свой лучший теннис, то может вынести кого угодно.