Андрей ШЕВЧЕНКО: «Коваленко сыграл великолепно. Видно, что уверен в себе»

Тренер сборной Украины доволен игрой хавбека Виктора Коваленко, а также центральных защитников

Андрей ШЕВЧЕНКО: «Коваленко сыграл великолепно. Видно, что уверен в себе»
© twitter.com/fcshakhtar

Наставник сборной Украины Андрей Шевченко прокомментировал игру Виктора Коваленко, Николая Матвиенко и Сергея Кривцова в матче «Шахтера» против «Бенфики».

«Коваленко провел великолепный матч, видно, что он обрел уверенность в себе. Забил гол. В целом, пока все нормально».

«Два центральных защитника, Матвиенко и Кривцов, сыграли уверенно. Да, была какая-то ошибка в пропущенном голе, но я считаю, что все сыграли хорошо».

«Не забывайте, что «Шахтер» 3 месяца не играл официальные матчи. Это тяжело, но главное, что выиграли» - сказал Шевченко.

Ранее тренер подтвердил, что пока не думает о «Милане» и остается в сборной.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 1/2/3

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 22.02.2020 14:29
    0
    kvv1404, 21.02.2020 22:09
    Непогана форма Коваленка просто дає тренерському штабу більш широкий перелік засобів ведення гри.Хіба не можна припустити що Коваленко не замість когось з тієї пари буде а в доповнення!Це з одного боку.А з іншого не можна ж припускати що пара Малина-Зіна вічні?Є ж і травми(не дай Бог),перебір жовтих карток.А якщо збірна грає по системі 4-5-1 то хіба не знайдеться місце для Коваленка серед 5-ти півзахисників?
    Авжеж його форма це плюс для збірної. Просто раніше Шева йому давав аванси нізащо, з точки зору гри. Минулий відбір Коваленко відбігав основним і виглядав погано майже завжди, тому це рішення було незрозуміле і виглядало упереджено. У якості підстарховки, такий Коваленко як у матчі з Бенфікою, це непоганий варіант. А щодо схеми 4-5-1 то по складу нічого не міняється, трійка основна на місці, а по краях все одно будуть вінгери, тобто швидкі та технічні. А от у грі з прихованою 9, як у 2му матчі з португальцями він може вийти третім у центр поля, а Малиновський підніметься на верх, наприклад. Бо Марлос на цій позиції тоді виглядав жахливо, а Малиновський у Аталанті зараз часто ледь не 2 форвардом виходить іноді
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 22.02.2020 08:33
    +1
    kvv1404, 21.02.2020 21:29
    Він даже встиг Мораеса послати в одному епізоді!!! Був момент коли Коваленко отримав пас на лінії карного майданчика а Мораес робив ривок .Коваленко замість того аби віддати Мораесу передачу низом,зробив закид за спину захиснику.Але Мораес не встиг і висловив своє невдоволення .Відповідь Віктора легко читалась по губах!!!
    в этом моменте Коваленко был буратинкой, Моралес в центр пошел, а буратинка куда то свой супер медленный и плавный закидон на фланг дал. Во первых читалось что нужно в короткую стенку низом сыграть, во вторых пока мяч летел все поспать успели - то есть даже если бы Моралес туда теоретически побежал ничего бы не было.
    digsum
      digsum, 21.02.2020 22:17
    0
    До звезды еще далеко, но первые ростки того, за что ему выдавали такие авансы и столько доверия, начали пролезать еще в Милане против Аталанты.
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 21.02.2020 22:14
    -1
    Сам Шева похвалил... Ну теперь это блондинко будем регулярно лицезреть в сборной Украины
    kvv1404
    online
      kvv1404, 21.02.2020 22:09
    0
    Тарас Чубак, 21.02.2020 22:02
    Останнім часом Коваленко часто показує непогану, а іноді і сильно гру. Але щоб Шева не робив поспішних висновків та не почав його ліпити у основу замість когось з пари Зінченко-Малиновский із-за того, що в них недостатньо практики, наприклад, як робив у перший відбір. Та все ж форма Вітька радує, дуже вчасно!)
    Непогана форма Коваленка просто дає тренерському штабу більш широкий перелік засобів ведення гри.Хіба не можна припустити що Коваленко не замість когось з тієї пари буде а в доповнення!Це з одного боку.А з іншого не можна ж припускати що пара Малина-Зіна вічні?Є ж і травми(не дай Бог),перебір жовтих карток.А якщо збірна грає по системі 4-5-1 то хіба не знайдеться місце для Коваленка серед 5-ти півзахисників?
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 21.02.2020 22:02
    +1
    Останнім часом Коваленко часто показує непогану, а іноді і сильно гру. Але щоб Шева не робив поспішних висновків та не почав його ліпити у основу замість когось з пари Зінченко-Малиновский із-за того, що в них недостатньо практики, наприклад, як робив у перший відбір. Та все ж форма Вітька радує, дуже вчасно!)
    kvv1404
    online
      kvv1404, 21.02.2020 21:29
    +1
    Він даже встиг Мораеса послати в одному епізоді!!! Був момент коли Коваленко отримав пас на лінії карного майданчика а Мораес робив ривок .Коваленко замість того аби віддати Мораесу передачу низом,зробив закид за спину захиснику.Але Мораес не встиг і висловив своє невдоволення .Відповідь Віктора легко читалась по губах!!!
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 21.02.2020 20:08
    -2
    Да да, реально так все и есть..
    JohnNeuman
      JohnNeuman, 22.02.2020 08:33
    +1
    kvv1404, 21.02.2020 21:29
    Він даже встиг Мораеса послати в одному епізоді!!! Був момент коли Коваленко отримав пас на лінії карного майданчика а Мораес робив ривок .Коваленко замість того аби віддати Мораесу передачу низом,зробив закид за спину захиснику.Але Мораес не встиг і висловив своє невдоволення .Відповідь Віктора легко читалась по губах!!!
    в этом моменте Коваленко был буратинкой, Моралес в центр пошел, а буратинка куда то свой супер медленный и плавный закидон на фланг дал. Во первых читалось что нужно в короткую стенку низом сыграть, во вторых пока мяч летел все поспать успели - то есть даже если бы Моралес туда теоретически побежал ничего бы не было.
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 21.02.2020 22:02
    +1
    Останнім часом Коваленко часто показує непогану, а іноді і сильно гру. Але щоб Шева не робив поспішних висновків та не почав його ліпити у основу замість когось з пари Зінченко-Малиновский із-за того, що в них недостатньо практики, наприклад, як робив у перший відбір. Та все ж форма Вітька радує, дуже вчасно!)
    kvv1404
    online
      kvv1404, 21.02.2020 21:29
    +1
    Він даже встиг Мораеса послати в одному епізоді!!! Був момент коли Коваленко отримав пас на лінії карного майданчика а Мораес робив ривок .Коваленко замість того аби віддати Мораесу передачу низом,зробив закид за спину захиснику.Але Мораес не встиг і висловив своє невдоволення .Відповідь Віктора легко читалась по губах!!!
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 22.02.2020 14:29
    0
    kvv1404, 21.02.2020 22:09
    Непогана форма Коваленка просто дає тренерському штабу більш широкий перелік засобів ведення гри.Хіба не можна припустити що Коваленко не замість когось з тієї пари буде а в доповнення!Це з одного боку.А з іншого не можна ж припускати що пара Малина-Зіна вічні?Є ж і травми(не дай Бог),перебір жовтих карток.А якщо збірна грає по системі 4-5-1 то хіба не знайдеться місце для Коваленка серед 5-ти півзахисників?
    Авжеж його форма це плюс для збірної. Просто раніше Шева йому давав аванси нізащо, з точки зору гри. Минулий відбір Коваленко відбігав основним і виглядав погано майже завжди, тому це рішення було незрозуміле і виглядало упереджено. У якості підстарховки, такий Коваленко як у матчі з Бенфікою, це непоганий варіант. А щодо схеми 4-5-1 то по складу нічого не міняється, трійка основна на місці, а по краях все одно будуть вінгери, тобто швидкі та технічні. А от у грі з прихованою 9, як у 2му матчі з португальцями він може вийти третім у центр поля, а Малиновський підніметься на верх, наприклад. Бо Марлос на цій позиції тоді виглядав жахливо, а Малиновський у Аталанті зараз часто ледь не 2 форвардом виходить іноді
    digsum
      digsum, 21.02.2020 22:17
    0
    До звезды еще далеко, но первые ростки того, за что ему выдавали такие авансы и столько доверия, начали пролезать еще в Милане против Аталанты.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 21.02.2020 22:09
    0
    Тарас Чубак, 21.02.2020 22:02
    Останнім часом Коваленко часто показує непогану, а іноді і сильно гру. Але щоб Шева не робив поспішних висновків та не почав його ліпити у основу замість когось з пари Зінченко-Малиновский із-за того, що в них недостатньо практики, наприклад, як робив у перший відбір. Та все ж форма Вітька радує, дуже вчасно!)
    Непогана форма Коваленка просто дає тренерському штабу більш широкий перелік засобів ведення гри.Хіба не можна припустити що Коваленко не замість когось з тієї пари буде а в доповнення!Це з одного боку.А з іншого не можна ж припускати що пара Малина-Зіна вічні?Є ж і травми(не дай Бог),перебір жовтих карток.А якщо збірна грає по системі 4-5-1 то хіба не знайдеться місце для Коваленка серед 5-ти півзахисників?