Санкт-Петербург. Сестры Киченок проиграли на старте турнира

Украинки, посеянный под вторым номером, не сумели преодолеть барьер первого круга

Санкт-Петербург. Сестры Киченок проиграли на старте турнира
© WTA. Людмила Киченок и Надежда Киченок

Украинские теннисистки Людмила и Надежда Киченок досрочно завершили борьбу на турнире серии Премьер в Санкт-Петербурге в парном разряде.
 
Украинки, получившие от организаторов второй номер посева, уступили в первом круге дуэту Корнелия Листер (Швеция) / Рената Ворачова (Чехия).
 
Санкт-Петербург. Первый круг парного разряда
Людмила Киченок / Надежда Киченок – Корнелия Листер / Рената Ворачова – 4:6, 5:7
 
Отметим, что предыдущий раз Людмила и Надежда надежда играли в паре на турнире в Сан-Хосе в начале августа прошлого года.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    INMSpace
      INMSpace, 12.02.2020 19:05
    +1
    Тут уж нашим спортсменам надо выбирать: или поддержка украинцев, или страх, что "особливо будуть ржати Россіяни".
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 12.02.2020 13:22
    -3
    Якщо змагання проходять в Россії, то звісно треба їхати. Якщо не їздити, то з нас буде весь світ глузувати, особливо будуть ржати Россіяни. "Ті укри роблять собі гірше, на зло нам, от ідіоти".
    Коли вже до вас дойде, що Россія спортивна держава, там багато спортивних змагань проходять. І якщо ми туда не будемо їздити, то ми тільки закопаемо свій спорт. А війна як була, так і залишиться, нічого не зіниться.
    Sashamar
    online
    Sashamar, 12.02.2020 08:00
    +4
    VVV, 12.02.2020 05:30
    Якщо ти справді думаєш що це нормально, і що нічого не зміниться якщо перестануть їздити,то пояснювати щось просто немає сенсу..Самі такі люди в нашій державі - найбільший козир росіі
    Не можна бути трохи вагітною. Або взагалі принципово не зустрічатися з росіянами, як представники мусульманських країн з Ізраїлем, або вже не має значення де. "Тут граємо, тут не граємо, тут я оселедець загортав" не катить.
    Поразка завжди ганьба, перемога завжди перемога, в Мордор навіть двічі.
    І ще. Неприємно, але факт. Світ зверне увагу на таку принциповість тільки якщо... ну, наприклад, бути обличчям відомого бренда. Відсутність друго-третєрозрядних спортсменів ніхто не помітить.
    VVV
    online
    VVV, 12.02.2020 05:30
    +7
    temamx2727, 12.02.2020 02:19
    Значит не тоже самое, если ездят, и ездит весь мир. И если только наши перестанут туда ездить, то ничего не изменится сильно.
    Якщо ти справді думаєш що це нормально, і що нічого не зміниться якщо перестануть їздити,то пояснювати щось просто немає сенсу..Самі такі люди в нашій державі - найбільший козир росіі
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 12.02.2020 02:36
    +4
    VVV, 12.02.2020 01:31
    Особисто я і говорив, і говорив би що потрібно бойкотувати цей чемпіонат світу.. Серйозно - ви що справді не розумієте що відбувається? Іде війна! Мордорські виродки уже віджали українські землі,і продовжуються віджимати..А ти говориш тут про Євролігу і формулу 1? Серйозно? Саме тому нас увесь світ і не сприймає..Бо ніби і жаліється Україна що росія військові дії веде,але ж спортсмени спокійно їздять на змагання..то яка війна? Їхати зараз на російську територію і брати участь в якихось змаганнях,чи просто на екскурсію, чи на роботу - це всеодно,що у 1943 році поїхати у Берлін і робити вигляд,що все нормально..Але що тут зробиш - для більшості наших людей «спорт внє палітікі» і «нада карміть сємью»..
    с ольгино общаешься)))
    temamx2727
    online
    temamx2727, 12.02.2020 02:19
    -8
    VVV, 12.02.2020 01:31
    Особисто я і говорив, і говорив би що потрібно бойкотувати цей чемпіонат світу.. Серйозно - ви що справді не розумієте що відбувається? Іде війна! Мордорські виродки уже віджали українські землі,і продовжуються віджимати..А ти говориш тут про Євролігу і формулу 1? Серйозно? Саме тому нас увесь світ і не сприймає..Бо ніби і жаліється Україна що росія військові дії веде,але ж спортсмени спокійно їздять на змагання..то яка війна? Їхати зараз на російську територію і брати участь в якихось змаганнях,чи просто на екскурсію, чи на роботу - це всеодно,що у 1943 році поїхати у Берлін і робити вигляд,що все нормально..Але що тут зробиш - для більшості наших людей «спорт внє палітікі» і «нада карміть сємью»..
    Значит не тоже самое, если ездят, и ездит весь мир. И если только наши перестанут туда ездить, то ничего не изменится сильно.
    VVV
    online
    VVV, 12.02.2020 01:31
    +9
    J0e777, 11.02.2020 22:38
    Ты забыл добавить в список Свитолину, Ястремскую, сборную по художественной гимнастики. Короче все у тебя дряни. Интересно, что бы ты говорил, если бы наша сборная вышла на ЧМ 2018..... В баскетболе нам тоже не нужно стремиться к Евролиге? Там как ни крути, по любому в рашку ехать придётся, потому что во всех группах есть их команда.. Ф1 тоже не для нас, потому что гран-при рашки есть???
    Особисто я і говорив, і говорив би що потрібно бойкотувати цей чемпіонат світу.. Серйозно - ви що справді не розумієте що відбувається? Іде війна! Мордорські виродки уже віджали українські землі,і продовжуються віджимати..А ти говориш тут про Євролігу і формулу 1? Серйозно? Саме тому нас увесь світ і не сприймає..Бо ніби і жаліється Україна що росія військові дії веде,але ж спортсмени спокійно їздять на змагання..то яка війна? Їхати зараз на російську територію і брати участь в якихось змаганнях,чи просто на екскурсію, чи на роботу - це всеодно,що у 1943 році поїхати у Берлін і робити вигляд,що все нормально..Але що тут зробиш - для більшості наших людей «спорт внє палітікі» і «нада карміть сємью»..
    Sergei_Voicehovskii
      Sergei_Voicehovskii, 12.02.2020 01:25
    -5
    Жаль. Надеюсь до олимпиады, сыграются в месте, и там выстрелят!
    J0e777
      J0e777, 11.02.2020 22:38
    -3
    kod.75, 11.02.2020 22:23
    Как то незаметно стало обыденностью, что «спортвнепалитики» свободно катается на россию. Но карму не обманешь. Все эти усики, ломаченки, киченки и пр дрянь свое получат и получают. То есть ничего.
    Ты забыл добавить в список Свитолину, Ястремскую, сборную по художественной гимнастики. Короче все у тебя дряни. Интересно, что бы ты говорил, если бы наша сборная вышла на ЧМ 2018..... В баскетболе нам тоже не нужно стремиться к Евролиге? Там как ни крути, по любому в рашку ехать придётся, потому что во всех группах есть их команда.. Ф1 тоже не для нас, потому что гран-при рашки есть???
    kod.75
      kod.75, 11.02.2020 22:23
    +6
    Как то незаметно стало обыденностью, что «спортвнепалитики» свободно катается на россию. Но карму не обманешь. Все эти усики, ломаченки, киченки и пр дрянь свое получат и получают. То есть ничего.
    VVV
    online
    VVV, 12.02.2020 01:31
    +9
    J0e777, 11.02.2020 22:38
    Ты забыл добавить в список Свитолину, Ястремскую, сборную по художественной гимнастики. Короче все у тебя дряни. Интересно, что бы ты говорил, если бы наша сборная вышла на ЧМ 2018..... В баскетболе нам тоже не нужно стремиться к Евролиге? Там как ни крути, по любому в рашку ехать придётся, потому что во всех группах есть их команда.. Ф1 тоже не для нас, потому что гран-при рашки есть???
    Особисто я і говорив, і говорив би що потрібно бойкотувати цей чемпіонат світу.. Серйозно - ви що справді не розумієте що відбувається? Іде війна! Мордорські виродки уже віджали українські землі,і продовжуються віджимати..А ти говориш тут про Євролігу і формулу 1? Серйозно? Саме тому нас увесь світ і не сприймає..Бо ніби і жаліється Україна що росія військові дії веде,але ж спортсмени спокійно їздять на змагання..то яка війна? Їхати зараз на російську територію і брати участь в якихось змаганнях,чи просто на екскурсію, чи на роботу - це всеодно,що у 1943 році поїхати у Берлін і робити вигляд,що все нормально..Але що тут зробиш - для більшості наших людей «спорт внє палітікі» і «нада карміть сємью»..
    VVV
    online
    VVV, 12.02.2020 05:30
    +7
    temamx2727, 12.02.2020 02:19
    Значит не тоже самое, если ездят, и ездит весь мир. И если только наши перестанут туда ездить, то ничего не изменится сильно.
    Якщо ти справді думаєш що це нормально, і що нічого не зміниться якщо перестануть їздити,то пояснювати щось просто немає сенсу..Самі такі люди в нашій державі - найбільший козир росіі
    kod.75
      kod.75, 11.02.2020 22:23
    +6
    Как то незаметно стало обыденностью, что «спортвнепалитики» свободно катается на россию. Но карму не обманешь. Все эти усики, ломаченки, киченки и пр дрянь свое получат и получают. То есть ничего.
    Sashamar
    online
    Sashamar, 12.02.2020 08:00
    +4
    VVV, 12.02.2020 05:30
    Якщо ти справді думаєш що це нормально, і що нічого не зміниться якщо перестануть їздити,то пояснювати щось просто немає сенсу..Самі такі люди в нашій державі - найбільший козир росіі
    Не можна бути трохи вагітною. Або взагалі принципово не зустрічатися з росіянами, як представники мусульманських країн з Ізраїлем, або вже не має значення де. "Тут граємо, тут не граємо, тут я оселедець загортав" не катить.
    Поразка завжди ганьба, перемога завжди перемога, в Мордор навіть двічі.
    І ще. Неприємно, але факт. Світ зверне увагу на таку принциповість тільки якщо... ну, наприклад, бути обличчям відомого бренда. Відсутність друго-третєрозрядних спортсменів ніхто не помітить.
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 12.02.2020 02:36
    +4
    VVV, 12.02.2020 01:31
    Особисто я і говорив, і говорив би що потрібно бойкотувати цей чемпіонат світу.. Серйозно - ви що справді не розумієте що відбувається? Іде війна! Мордорські виродки уже віджали українські землі,і продовжуються віджимати..А ти говориш тут про Євролігу і формулу 1? Серйозно? Саме тому нас увесь світ і не сприймає..Бо ніби і жаліється Україна що росія військові дії веде,але ж спортсмени спокійно їздять на змагання..то яка війна? Їхати зараз на російську територію і брати участь в якихось змаганнях,чи просто на екскурсію, чи на роботу - це всеодно,що у 1943 році поїхати у Берлін і робити вигляд,що все нормально..Але що тут зробиш - для більшості наших людей «спорт внє палітікі» і «нада карміть сємью»..
    с ольгино общаешься)))
    INMSpace
    online
      INMSpace, 12.02.2020 19:05
    +1
    Тут уж нашим спортсменам надо выбирать: или поддержка украинцев, или страх, что "особливо будуть ржати Россіяни".