Агент: «Арсенал хочет подписать Матвиенко до 1-го февраля»

Английский клуб заинтересован в покупке защитника донецкого «Шахтера»

Агент: «Арсенал хочет подписать Матвиенко до 1-го февраля»
© ФК Шахтер Донецк. Николай Матвиенко

Лондонский «Арсенал» заинтересован в покупке 23-летнего украинского защитника донецкого «Шахтера» Николая Матвиенко. Об этом сообщил агент футболиста Юрий Данченко.

«В течение последнего времени мы с коллегами постоянно контактируем с представителями «Арсенала», проводим встречи. Доверенные лица «канониров» уже связывались с «Шахтером», и мы надеемся, что эти переговоры увенчаются успехом.

Горняки не так часто продают воспитанников своей академии в ведущие клубы Европы, поэтому для них этот трансфер может стать во многом знаковым. Посмотрим, как будут развиваться события дальше, но «Арсенал» хочет осуществить сделку до 1-го февраля — в нынешнее трансферное окно.

Сумма трансфера? В такие детали я вас не могу посвящать. Скоро все узнаете…», — отметил Данченко.

В текущем сезоне Николай провел за «Шахтер» 21 матч во всех турнирах, где забил один гол и отдал одну результативную передачу.

Контракт Матвиенко с «Шахтером» рассчитан до лета 2021-го года. Ориентировочная стоимость футболиста составляет €3 миллиона.

В активе футболиста 26 матчей в составе национальной сборной Украины.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — zbirna.com

(35 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 22.01.2020 20:11
    +1
    Думал, что он в МанСити перейдет. У них там проблемы в защите вроде. Но Арсенал тоже хорошо!
    REALIST
    online
      REALIST, 22.01.2020 13:52
    +5
    Удачі! Вболіватимемо за Арсенал !
    BaZia
    online
      BaZia, 22.01.2020 13:35
    +2
    Це однозначний плюс для Матвієнка, для Шахтаря і звичайно для збірної. Успіхів Миколі, сподіваюсь що закріпится в основі.
    Після Лужного це вже другий хто буде у канонірів в захисті з України.
    Гадаю з фінансової сторони сторони зійдуться на 6-7 млн.
    Вячеслав Середа
      Вячеслав Середа, 22.01.2020 13:13
    +4
    Стоимость на трансфермаркете 5 миллионов а не три.Чтобы перекупить нужно минимум дать две цены.
    ВВВ
      ВВВ, 22.01.2020 13:08
    +3
    Віталій Яценко, 22.01.2020 13:01
    У Арсенала є 4 захисники. І всі високого рівня. Давід Луіс, Мустафі, Сократіс і Холдінг. Матвієнко головний плюс - те, що він може грати флангового захисника також. Тому трансфер в таку команду українця треба вітати, якщо він відбудеться. У Шахти є молоді Бондарь і Вітао.
    Однак ти не подумав що Луїсу 33 роки,Сократісу 32(два основних захисники) і тому купівля Матвієнка може бути на перспективу.Хіба Матвієнко при певній адаптації не може виявитись сильнішим за тих самих Мустафі та інших?
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 22.01.2020 13:01
    +7
    У Арсенала є 4 захисники. І всі високого рівня. Давід Луіс, Мустафі, Сократіс і Холдінг. Матвієнко головний плюс - те, що він може грати флангового захисника також. Тому трансфер в таку команду українця треба вітати, якщо він відбудеться. У Шахти є молоді Бондарь і Вітао.
    ВВВ
      ВВВ, 22.01.2020 12:46
    +5
    Сергей Ксендзик, 22.01.2020 12:37
    Явно не 3 повинно бути... Молодий, гравець збірної....
    Запросять 15,віддадуть за 10.За менше немає сенсу продавати,а гроші у Арсенала є.Да і 10 млн за перспективного гравця на сьогоднішній день, с захмарними цінниками на гравців, то майже задарма!!!
    ВВВ
      ВВВ, 22.01.2020 12:43
    +1
    name_footbol, 22.01.2020 12:30
    Продадут, как раз купили Бразильского защитника!
    Купили не тільки бразильського центрбека,але й повернули з оренди Бондаренка.А що саме головне,що є ще Бондар,який коли виходив показав доволі високий класс. Тож на сьогодні у Шахтаря є 5 центрбеків не рахуючи куленого молодого бразильця(йому ще треба призвичаїтись до гри команди,зрозуміти тактику ,зігратися з партнерами.).Тому наразі на цій позиції у команди явний еребір,тому можна родавати без особливих втрат. Є ще Степаненко,який в разі чого може закрити позицію центрбека,враховуючи що на місце оорніка є і одужавший Майкон і молодий Маркос Антоніо.
    Сергей Ксендзик
    Сергей Ксендзик, 22.01.2020 12:37
    +3
    Явно не 3 повинно бути... Молодий, гравець збірної....
    name_footbol
      name_footbol, 22.01.2020 12:30
    +5
    Продадут, как раз купили Бразильского защитника!
    ВВВ
      ВВВ, 22.01.2020 12:24
    +2
    Evgene Boykinyuk, 22.01.2020 12:14
    не бойся, ахметов не потеряет, если что вам повысит на что-нибудь стоимость и своё вернёт.
    Заздри мовчки!!! Байдуже куди перейде Матвієнко,головне що це топ-клуб АПЛ а тому Матвієнко або буде рогресувати(і це люс як для нього,так і для збірної) або почне бігати о орендах,як Лунін.ринаймі характер у Миколи є,бійцівські якості також,він достатньо молодий але вже досвічений гравець аби розуміти що отримає шанс і має ним скористатися!!!
    AK_228
    online
      AK_228, 22.01.2020 12:17
    +9
    надо продавать, это будет хорошая репутационная сделка
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 22.01.2020 12:15
    +9
    Отлично. Если правда удачи Колян
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 22.01.2020 12:14
    -11
    axylinam, 22.01.2020 11:54
    Пишут про 3 миллиона евро-за такие копейки нельзя продавать,не меньше чем 15 лямов
    не бойся, ахметов не потеряет, если что вам повысит на что-нибудь стоимость и своё вернёт.
    axylinam
    online
    axylinam, 22.01.2020 11:54
    +3
    Пишут про 3 миллиона евро-за такие копейки нельзя продавать,не меньше чем 15 лямов
    Morfeo1
      Morfeo1, 22.01.2020 11:51
    +2
    3 миллиона
    AK_228
    online
      AK_228, 22.01.2020 12:17
    +9
    надо продавать, это будет хорошая репутационная сделка
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 22.01.2020 12:15
    +9
    Отлично. Если правда удачи Колян
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 22.01.2020 13:01
    +7
    У Арсенала є 4 захисники. І всі високого рівня. Давід Луіс, Мустафі, Сократіс і Холдінг. Матвієнко головний плюс - те, що він може грати флангового захисника також. Тому трансфер в таку команду українця треба вітати, якщо він відбудеться. У Шахти є молоді Бондарь і Вітао.
    REALIST
    online
      REALIST, 22.01.2020 13:52
    +5
    Удачі! Вболіватимемо за Арсенал !
    ВВВ
      ВВВ, 22.01.2020 12:46
    +5
    Сергей Ксендзик, 22.01.2020 12:37
    Явно не 3 повинно бути... Молодий, гравець збірної....
    Запросять 15,віддадуть за 10.За менше немає сенсу продавати,а гроші у Арсенала є.Да і 10 млн за перспективного гравця на сьогоднішній день, с захмарними цінниками на гравців, то майже задарма!!!
    name_footbol
      name_footbol, 22.01.2020 12:30
    +5
    Продадут, как раз купили Бразильского защитника!
    Вячеслав Середа
      Вячеслав Середа, 22.01.2020 13:13
    +4
    Стоимость на трансфермаркете 5 миллионов а не три.Чтобы перекупить нужно минимум дать две цены.
    ВВВ
      ВВВ, 22.01.2020 13:08
    +3
    Віталій Яценко, 22.01.2020 13:01
    У Арсенала є 4 захисники. І всі високого рівня. Давід Луіс, Мустафі, Сократіс і Холдінг. Матвієнко головний плюс - те, що він може грати флангового захисника також. Тому трансфер в таку команду українця треба вітати, якщо він відбудеться. У Шахти є молоді Бондарь і Вітао.
    Однак ти не подумав що Луїсу 33 роки,Сократісу 32(два основних захисники) і тому купівля Матвієнка може бути на перспективу.Хіба Матвієнко при певній адаптації не може виявитись сильнішим за тих самих Мустафі та інших?
    Сергей Ксендзик
    Сергей Ксендзик, 22.01.2020 12:37
    +3
    Явно не 3 повинно бути... Молодий, гравець збірної....
    axylinam
    online
    axylinam, 22.01.2020 11:54
    +3
    Пишут про 3 миллиона евро-за такие копейки нельзя продавать,не меньше чем 15 лямов
    BaZia
    online
      BaZia, 22.01.2020 13:35
    +2
    Це однозначний плюс для Матвієнка, для Шахтаря і звичайно для збірної. Успіхів Миколі, сподіваюсь що закріпится в основі.
    Після Лужного це вже другий хто буде у канонірів в захисті з України.
    Гадаю з фінансової сторони сторони зійдуться на 6-7 млн.
    ВВВ
      ВВВ, 22.01.2020 12:24
    +2
    Evgene Boykinyuk, 22.01.2020 12:14
    не бойся, ахметов не потеряет, если что вам повысит на что-нибудь стоимость и своё вернёт.
    Заздри мовчки!!! Байдуже куди перейде Матвієнко,головне що це топ-клуб АПЛ а тому Матвієнко або буде рогресувати(і це люс як для нього,так і для збірної) або почне бігати о орендах,як Лунін.ринаймі характер у Миколи є,бійцівські якості також,він достатньо молодий але вже досвічений гравець аби розуміти що отримає шанс і має ним скористатися!!!
    Morfeo1
      Morfeo1, 22.01.2020 11:51
    +2
    3 миллиона
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 22.01.2020 20:11
    +1
    Думал, что он в МанСити перейдет. У них там проблемы в защите вроде. Но Арсенал тоже хорошо!
    ВВВ
      ВВВ, 22.01.2020 12:43
    +1
    name_footbol, 22.01.2020 12:30
    Продадут, как раз купили Бразильского защитника!
    Купили не тільки бразильського центрбека,але й повернули з оренди Бондаренка.А що саме головне,що є ще Бондар,який коли виходив показав доволі високий класс. Тож на сьогодні у Шахтаря є 5 центрбеків не рахуючи куленого молодого бразильця(йому ще треба призвичаїтись до гри команди,зрозуміти тактику ,зігратися з партнерами.).Тому наразі на цій позиції у команди явний еребір,тому можна родавати без особливих втрат. Є ще Степаненко,який в разі чого може закрити позицію центрбека,враховуючи що на місце оорніка є і одужавший Майкон і молодий Маркос Антоніо.