Украина – Чехия. Смотреть онлайн. LIVE трансляция

Видеотрансляция поединка третьего тура чемпионата Европы

Украина – Чехия. Смотреть онлайн. LIVE трансляция
© men2020.ehf-euro.com

Во вторник, 14 января, сборная Украины проведет третий матч на континентальном первенстве. После двух стартовых поражений от Северной Македонии и Австрии подопечные Сергея Бебешко сохраняют шансы на выход из группы. Для этого нужно, чтобы Австрия обыграла Северную Македонию, а Украина минимум в два мяча победила Чехию. Тогда в закрутке трех сборных «сине-желтые» займут второе место.

Украина – Чехия. Прогноз и анонс на матч чемпионата Европы

Поединок Украина – Чехия начнется в 21:30 по киевскому времени. В прямом эфире матч покажет телеканал «Спорт 1». Sport.ua проведет текстовую онлайн-трансляцию матча Украина – Чехия.

Видеотрансляция матча будет доступна в этой новости. Плеер с видео появится с началом матча.

Турнирная таблица

Команды

Игры

Победы

Ничьи

Поражения

Мячи

Разница

Очки

1.Австрия

2

2

0

0

66:59

+7

4

2. Чехия

2

1

0

1

56:57

-1

2

3. Северная Македония

2

1

0

1

51:51

-1

2

4.Украина

2

0

0

2

55:60

-5

0

 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(20 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Николай Черкасов
    Николай Черкасов, 14.01.2020 23:09
    0
    Дрова,а не команда. Я уже комент писал, что в Украине почему то беда с командными видами спорта.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 14.01.2020 23:02
    0
    Ну чехи считай дома играют...
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.01.2020 22:57
    +1
    позорна команда з позорним тренером, як за такий мусор вболівати, вони ж навіть нічого забити протягом 6-7 хвилин не можуть і не знають як!!! бебешко - ти ГІВНО!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.01.2020 22:50
    0
    все, мінус 3, позорники піпєц, нема слів, вівці разом з недолугим тренером, сцука(((
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.01.2020 22:40
    0
    пізд..ц, 4 голи в пусті ворота, по ходу Бебешко ше той дєбільониш весь час так в атаці грати, бля!!!
    Zah
      Zah, 14.01.2020 21:50
    +2
    Коли не ввімкну матчи найшов збірної - тоді починається пздц.... Еххх ((((
    dudigo78
      dudigo78, 14.01.2020 21:06
    +4
    kvlad200760, 14.01.2020 21:00
    Я писав ще не знаючи результата Австриї з македонцями. Тепер аби уникнути всіх хвилювань треба вигравати не 2 а 3 м*ячі.Пояснюю =три команди будуть мати по одній перемозі .Тому все буде серед них вирішуватися(при умові що наші виграють сьогодні).У наших зараз -5 мячів,у чехів -1.Тобто виграш у 2 мячі призведе до рівності цього показника.Тож аби уникнути інших додаткових показників то краще вигравати в 3 мячі!!!
    Рахуватись будуть мячі між трьома командами, матчі проти австрійців в даному випадку братись до уваги не будуть. Тому у Чехів зараз +1, в нас -1, в македонців -0
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 14.01.2020 21:00
    -5
    I love my country, 14.01.2020 20:47
    Чому у 4? У 2 мінімум, а там можна і більше)
    Я писав ще не знаючи результата Австриї з македонцями. Тепер аби уникнути всіх хвилювань треба вигравати не 2 а 3 м*ячі.Пояснюю =три команди будуть мати по одній перемозі .Тому все буде серед них вирішуватися(при умові що наші виграють сьогодні).У наших зараз -5 мячів,у чехів -1.Тобто виграш у 2 мячі призведе до рівності цього показника.Тож аби уникнути інших додаткових показників то краще вигравати в 3 мячі!!!
    I love my country
    online
    I love my country, 14.01.2020 20:47
    +2
    kvlad200760, 14.01.2020 13:33
    Треба вигравати кров з носа і сподіватися на поразку македонців.Тоді є шанс вийти по різниці м*ячів.Просто треба вигравати з різницею у 4 м*ячі! Удачі!
    Чому у 4? У 2 мінімум, а там можна і більше)
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 14.01.2020 13:33
    +1
    Треба вигравати кров з носа і сподіватися на поразку македонців.Тоді є шанс вийти по різниці м*ячів.Просто треба вигравати з різницею у 4 м*ячі! Удачі!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 14.01.2020 21:06
    +4
    kvlad200760, 14.01.2020 21:00
    Я писав ще не знаючи результата Австриї з македонцями. Тепер аби уникнути всіх хвилювань треба вигравати не 2 а 3 м*ячі.Пояснюю =три команди будуть мати по одній перемозі .Тому все буде серед них вирішуватися(при умові що наші виграють сьогодні).У наших зараз -5 мячів,у чехів -1.Тобто виграш у 2 мячі призведе до рівності цього показника.Тож аби уникнути інших додаткових показників то краще вигравати в 3 мячі!!!
    Рахуватись будуть мячі між трьома командами, матчі проти австрійців в даному випадку братись до уваги не будуть. Тому у Чехів зараз +1, в нас -1, в македонців -0
    Zah
      Zah, 14.01.2020 21:50
    +2
    Коли не ввімкну матчи найшов збірної - тоді починається пздц.... Еххх ((((
    I love my country
    online
    I love my country, 14.01.2020 20:47
    +2
    kvlad200760, 14.01.2020 13:33
    Треба вигравати кров з носа і сподіватися на поразку македонців.Тоді є шанс вийти по різниці м*ячів.Просто треба вигравати з різницею у 4 м*ячі! Удачі!
    Чому у 4? У 2 мінімум, а там можна і більше)
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.01.2020 22:57
    +1
    позорна команда з позорним тренером, як за такий мусор вболівати, вони ж навіть нічого забити протягом 6-7 хвилин не можуть і не знають як!!! бебешко - ти ГІВНО!!!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 14.01.2020 13:33
    +1
    Треба вигравати кров з носа і сподіватися на поразку македонців.Тоді є шанс вийти по різниці м*ячів.Просто треба вигравати з різницею у 4 м*ячі! Удачі!
    Николай Черкасов
    Николай Черкасов, 14.01.2020 23:09
    0
    Дрова,а не команда. Я уже комент писал, что в Украине почему то беда с командными видами спорта.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 14.01.2020 23:02
    0
    Ну чехи считай дома играют...
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.01.2020 22:50
    0
    все, мінус 3, позорники піпєц, нема слів, вівці разом з недолугим тренером, сцука(((
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 14.01.2020 22:40
    0
    пізд..ц, 4 голи в пусті ворота, по ходу Бебешко ше той дєбільониш весь час так в атаці грати, бля!!!