Иван ОРДЕЦ: «Ракицкий бы 100% играл в сборной, если бы выступал в Украине»

У защитника «Зенита» лучшая левая нога в Европе, уверен футболист московского «Динамо»

Иван ОРДЕЦ: «Ракицкий бы 100% играл в сборной, если бы выступал в Украине»
© ФК Динамо Москва. Иван Ордец

27-летний украинский защитник московского «Динамо» Иван Ордец поделился мнением о 30-летнем украинском защитнике «Зенита» Ярославе Ракицком. После перехода в «Зенит» Ракицкий не вызывался в сборную Украины. В минувшем году Ярослав объявил о завершении карьеры в национальной команде.

— Мы дружим, вот и в отпуске отдыхали семьями в одном отеле. Я уже не раз говорил, что у Ярика лучшая левая нога в Европе. Все прекрасно понимают, что он бы сто процентов играл в сборной, если бы выступал в Украине. Но сложилась такая ситуация, с ней остается только смириться.

— Непросто было решиться на переезд в Москву? Или после более громкого трансфера Ракицкого глупо чего-то опасаться?
— Я думал только о спортивной составляющей. Ярослав шел в команду уровня Лиги чемпионов. «Динамо» в последние годы в еврокубки не выходило, но задача такая перед командой ставилась, что стало для меня решающим аргументом. Плюс, повторю, инфраструктура, условия для тренировок и матчей. Не скрою, взял время на размышление, но в итоге принял решение и ни капли о нем не жалею. Считаю, что не прогадал — мне все в «Динамо» нравится.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Спорт-Экспресс в России

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 17.01.2020 13:59
    -1
    DimaMelnyk, 16.01.2020 01:35
    Американці - ж не кажуть, що України - не існує. Вони не нищать наші прапори, наш герб, наші книжки не спалюють. Росія каже - що Україна -країна - 404. Українці - малороси, новороси. Тому так - краще вже з загнівающей Європой, аніж з розвинутою та розумною Росією Які в тебе ще питання є Дімон?
    ---------------------------------------------------------------------------
    --
    Ні вони не кажуть що України не існує, вони через своїх тутешніх маріонеток продвигають те що їм вигідно, що у України і Росіє немає ніяких історичних зв'язків, що українців і росіян немає ніяких генетичних споріднених зв'язків, та іншу таку брехню. Весь це й русофобський укр.націоналізм, продвигаяється тільки за для однієї їх мети - "Розділяй і володарюй ". Ні вони, не нищуть наш прапор, герб.......вони нищуть нашу ЗЕМЛЮ, наші родючі поля, які їх агрокомпанії взяли в свою власність, і будуть нищити своїми дуже шкідливими хімікатами !!! Вони взяли нашу економіку повністю під свій контроль.. Тобто весь капітал, все багатство України, тепер в їх руках, також вони в своєму геополітичному суперничистві з Росією, використовують життя і здоров'я українців. Але поганою типу є Росія, а не ті хто вже повністю окупував Україну !
    Щодо мови, то як ти такий супер патріот - русофоб, який рве на собі вишиванку, і так ненаневидить росіян, то чог ж пишеш на їх мові, пиши на українській, логічно, нє ? Я звичайно розумію що ніякий ти не патріот, а просто пропагандист на ставці, і пишеш на російській, щоб краще впарювати людям свою пургу.
    Спасибо тебе, ватный тридварас за то, что ума у вас не хватает работать тоньше. Если бы не тупость руководства и населения параши, если бы не отрицательная селекция во всех сферах, у Украины бы не было ни единого шанса выстоять против такого географического монстра.
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 16.01.2020 02:41
    0
    DimaMelnyk, 16.01.2020 02:15
    Я туда де ти, не хожу)
    Так, бо ти вже давно там.
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 16.01.2020 02:40
    0
    DimaMelnyk, 16.01.2020 02:22
    Ти вже зробив собі тест ДНК, який показав тобі що ти "100% словян" ?, і що немаєш нічого спільного з руським неселенням Росії ?, чи може думаєш що на/в Україні не було тюрських і татарських племен ? (погано ти в школі історію вчив, якщо не знаєш що степи України були заселені різними кочівниками).
    Йди в жопу, тобто на сросійський сайт і там агітуй за сросію і "мыши братья " Ти українською мовою пишеш, щоб показати нібито ти Українець, який підтримує сросію. Повірь, ми це давно висрали Я на 100 відсотків впевнений, що ти зараз десь у Засранську мокшанському сидиш
    VadyaMetal
      VadyaMetal, 16.01.2020 02:29
    0
    Поручик Ржевский, 14.01.2020 10:48
    Нах, нах, нах...
    И Ракицкого - нах, и Ордеца - нах...
    Нах и только так.
    DimaMelnyk
    DimaMelnyk, 16.01.2020 02:22
    -3
    УАФ– М а ф і я!, 16.01.2020 01:54
    Ми українці - слов'яни, а вони нащадки монголотатар. Нічого спільного в нас немає.
    Ти вже зробив собі тест ДНК, який показав тобі що ти "100% словян" ?, і що немаєш нічого спільного з руським неселенням Росії ?, чи може думаєш що на/в Україні не було тюрських і татарських племен ? (погано ти в школі історію вчив, якщо не знаєш що степи України були заселені різними кочівниками).
    DimaMelnyk
    DimaMelnyk, 16.01.2020 02:15
    -3
    Gwynbleidd, 16.01.2020 01:59
    Дима, иди на х#й, за#бал вкрай
    Я туда де ти, не хожу)
    Gwynbleidd
    Gwynbleidd, 16.01.2020 01:59
    +1
    DimaMelnyk, 16.01.2020 01:35
    Американці - ж не кажуть, що України - не існує. Вони не нищать наші прапори, наш герб, наші книжки не спалюють. Росія каже - що Україна -країна - 404. Українці - малороси, новороси. Тому так - краще вже з загнівающей Європой, аніж з розвинутою та розумною Росією Які в тебе ще питання є Дімон?
    ---------------------------------------------------------------------------
    --
    Ні вони не кажуть що України не існує, вони через своїх тутешніх маріонеток продвигають те що їм вигідно, що у України і Росіє немає ніяких історичних зв'язків, що українців і росіян немає ніяких генетичних споріднених зв'язків, та іншу таку брехню. Весь це й русофобський укр.націоналізм, продвигаяється тільки за для однієї їх мети - "Розділяй і володарюй ". Ні вони, не нищуть наш прапор, герб.......вони нищуть нашу ЗЕМЛЮ, наші родючі поля, які їх агрокомпанії взяли в свою власність, і будуть нищити своїми дуже шкідливими хімікатами !!! Вони взяли нашу економіку повністю під свій контроль.. Тобто весь капітал, все багатство України, тепер в їх руках, також вони в своєму геополітичному суперничистві з Росією, використовують життя і здоров'я українців. Але поганою типу є Росія, а не ті хто вже повністю окупував Україну !
    Щодо мови, то як ти такий супер патріот - русофоб, який рве на собі вишиванку, і так ненаневидить росіян, то чог ж пишеш на їх мові, пиши на українській, логічно, нє ? Я звичайно розумію що ніякий ти не патріот, а просто пропагандист на ставці, і пишеш на російській, щоб краще впарювати людям свою пургу.
    Дима, иди на х#й, за#бал вкрай
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 16.01.2020 01:54
    +1
    DimaMelnyk, 16.01.2020 01:35
    Американці - ж не кажуть, що України - не існує. Вони не нищать наші прапори, наш герб, наші книжки не спалюють. Росія каже - що Україна -країна - 404. Українці - малороси, новороси. Тому так - краще вже з загнівающей Європой, аніж з розвинутою та розумною Росією Які в тебе ще питання є Дімон?
    ---------------------------------------------------------------------------
    --
    Ні вони не кажуть що України не існує, вони через своїх тутешніх маріонеток продвигають те що їм вигідно, що у України і Росіє немає ніяких історичних зв'язків, що українців і росіян немає ніяких генетичних споріднених зв'язків, та іншу таку брехню. Весь це й русофобський укр.націоналізм, продвигаяється тільки за для однієї їх мети - "Розділяй і володарюй ". Ні вони, не нищуть наш прапор, герб.......вони нищуть нашу ЗЕМЛЮ, наші родючі поля, які їх агрокомпанії взяли в свою власність, і будуть нищити своїми дуже шкідливими хімікатами !!! Вони взяли нашу економіку повністю під свій контроль.. Тобто весь капітал, все багатство України, тепер в їх руках, також вони в своєму геополітичному суперничистві з Росією, використовують життя і здоров'я українців. Але поганою типу є Росія, а не ті хто вже повністю окупував Україну !
    Щодо мови, то як ти такий супер патріот - русофоб, який рве на собі вишиванку, і так ненаневидить росіян, то чог ж пишеш на їх мові, пиши на українській, логічно, нє ? Я звичайно розумію що ніякий ти не патріот, а просто пропагандист на ставці, і пишеш на російській, щоб краще впарювати людям свою пургу.
    Ми українці - слов'яни, а вони нащадки монголотатар. Нічого спільного в нас немає.
    УАФ– М а ф і я!
      УАФ– М а ф і я!, 16.01.2020 01:44
    +1
    Ватник за ватника мазу тянет. Забудьте уже об этом Ярике. Он свой выбор сделал. Пусть сидит в своей рассеюшке и не рыпается. Сборная Украины ничего не потеряла, даже приобрела. Меньше ватных в сборной Украины - лучше атмосфера в коллективе. Насчет лучшей левой ноги в Европе, это вообще смешно.
    DimaMelnyk
    DimaMelnyk, 16.01.2020 01:35
    -3
    alefteev77, 14.01.2020 11:54
    -------------------------------------------------------
    Ну та так, всякі такі троляки як, впарюють свою русофобську ідеологію, щоб люди забули те що країна походить з Древньої Русі
    -----------------------------------------------------------------------
    Я чесно не розумію чому мені брати чеченець Кадиров та Бетербієв, евреї Соловьев та Ротенберг, тувінець Шойгу, грузинка Канделаків.
    Чому мені брати - дагестанці, буряти, калмики - яке відношення до Русі мають осетини, карели, якути, чукчі.
    Я не проти повернути до Русі деякі землі сучасної Росії.
    Москва та Пітер ніколи не існували за часів Русі.
    Тому ти визнач - що для тебе Русь - і чому Анадир, Махачкала та Грозний - в складі Росії
    моя думка - це імперія кгб-істів, дуже багатих людей
    - за 28 лет необязательно изучать и использовать в быту украинский язык;
    ---
    Вам Ваті не вгодиш - говориш українською - бандерівець / націоналіст
    говоришь на российском языке - пачему не на мовє
    Я ще англійську знаю - але я так зрозумів я маю орієнтуватись на твої побажання та писати коментарі - як ти хочеш, як ти вважаєш правильно
    -----------------------------------------------------------------------
    - можно даже быть против украинской армии и требовать перестать стрелять сидя в киевском ресторане
    ---
    Я проти війни - бо її зараз нереально виграти.
    Я за тебе щоб поставити новий кордон та забути на 30-40 років про ДНР і ЛНР.
    Я за тебе щоб зробити міцний кордон від Росії та ЄС та будувати потужну Україну.
    Я проти війни.
    Але ще більше я проти союзу з Росією та включення ДНР / ЛНР в склад України.
    Коли гніє частина тіла - її відрізають.
    ДНР і ЛНР - зробили свій вибір. Вони частина Росії.
    Я за те, щоб побудувати потужний кордон та паркан між Росією та Україною.
    ------------------------------------------------------------------------
    - неважно разобраться кто есть кто в украинской политике;
    ---
    Ти частково правильно все кажеш. Але обирають менше зло.
    Американці - ж не кажуть, що України - не існує. Вони не нищать наші прапори, наш герб, наші книжки не спалюють.
    Росія каже - що Україна -країна - 404. Українці - малороси, новороси.
    Тому так - краще вже з загнівающей Європой, аніж з розвинутою та розумною Росією

    Які в тебе ще питання є Дімон?
    Американці - ж не кажуть, що України - не існує. Вони не нищать наші прапори, наш герб, наші книжки не спалюють. Росія каже - що Україна -країна - 404. Українці - малороси, новороси. Тому так - краще вже з загнівающей Європой, аніж з розвинутою та розумною Росією Які в тебе ще питання є Дімон?
    ---------------------------------------------------------------------------
    --
    Ні вони не кажуть що України не існує, вони через своїх тутешніх маріонеток продвигають те що їм вигідно, що у України і Росіє немає ніяких історичних зв'язків, що українців і росіян немає ніяких генетичних споріднених зв'язків, та іншу таку брехню. Весь це й русофобський укр.націоналізм, продвигаяється тільки за для однієї їх мети - "Розділяй і володарюй ". Ні вони, не нищуть наш прапор, герб.......вони нищуть нашу ЗЕМЛЮ, наші родючі поля, які їх агрокомпанії взяли в свою власність, і будуть нищити своїми дуже шкідливими хімікатами !!! Вони взяли нашу економіку повністю під свій контроль.. Тобто весь капітал, все багатство України, тепер в їх руках, також вони в своєму геополітичному суперничистві з Росією, використовують життя і здоров'я українців. Але поганою типу є Росія, а не ті хто вже повністю окупував Україну !
    Щодо мови, то як ти такий супер патріот - русофоб, який рве на собі вишиванку, і так ненаневидить росіян, то чог ж пишеш на їх мові, пиши на українській, логічно, нє ? Я звичайно розумію що ніякий ти не патріот, а просто пропагандист на ставці, і пишеш на російській, щоб краще впарювати людям свою пургу.
    n.tkach
      n.tkach, 14.01.2020 12:16
    +2
    Та ну нах.
    alefteev77
      alefteev77, 14.01.2020 11:54
    +1
    -------------------------------------------------------
    Ну та так, всякі такі троляки як, впарюють свою русофобську ідеологію, щоб люди забули те що країна походить з Древньої Русі
    -----------------------------------------------------------------------
    Я чесно не розумію чому мені брати чеченець Кадиров та Бетербієв, евреї Соловьев та Ротенберг, тувінець Шойгу, грузинка Канделаків.
    Чому мені брати - дагестанці, буряти, калмики - яке відношення до Русі мають осетини, карели, якути, чукчі.
    Я не проти повернути до Русі деякі землі сучасної Росії.
    Москва та Пітер ніколи не існували за часів Русі.
    Тому ти визнач - що для тебе Русь - і чому Анадир, Махачкала та Грозний - в складі Росії
    моя думка - це імперія кгб-істів, дуже багатих людей
    - за 28 лет необязательно изучать и использовать в быту украинский язык;
    ---
    Вам Ваті не вгодиш - говориш українською - бандерівець / націоналіст
    говоришь на российском языке - пачему не на мовє
    Я ще англійську знаю - але я так зрозумів я маю орієнтуватись на твої побажання та писати коментарі - як ти хочеш, як ти вважаєш правильно
    -----------------------------------------------------------------------
    - можно даже быть против украинской армии и требовать перестать стрелять сидя в киевском ресторане
    ---
    Я проти війни - бо її зараз нереально виграти.
    Я за тебе щоб поставити новий кордон та забути на 30-40 років про ДНР і ЛНР.
    Я за тебе щоб зробити міцний кордон від Росії та ЄС та будувати потужну Україну.
    Я проти війни.
    Але ще більше я проти союзу з Росією та включення ДНР / ЛНР в склад України.
    Коли гніє частина тіла - її відрізають.
    ДНР і ЛНР - зробили свій вибір. Вони частина Росії.
    Я за те, щоб побудувати потужний кордон та паркан між Росією та Україною.
    ------------------------------------------------------------------------
    - неважно разобраться кто есть кто в украинской политике;
    ---
    Ти частково правильно все кажеш. Але обирають менше зло.
    Американці - ж не кажуть, що України - не існує. Вони не нищать наші прапори, наш герб, наші книжки не спалюють.
    Росія каже - що Україна -країна - 404. Українці - малороси, новороси.
    Тому так - краще вже з загнівающей Європой, аніж з розвинутою та розумною Росією

    Які в тебе ще питання є Дімон?
    Mac_Gyver
    Mac_Gyver, 14.01.2020 11:47
    +5
    Многие говорят о левой ноге, хорошем пасе и т.п. - но почему-то забывают о хорошем микроклимате в команде. Присутствие Ракицкого мухой притягивало бы кучу журналистов, который задавали бы кучу разных провокационных вопросов - и разрушали бы атмосферу в команде. Шева не имел права брать Ракицкого, будь тот даже вторым Месси или Мбапе. Ракицкий же знал на что подписывался и пусть теперь не прикидывается невинно пострадавшим. Нечего вообще о нём писать.
    alefteev77
      alefteev77, 14.01.2020 11:37
    +2
    DimaMelnyk, 14.01.2020 10:25
    Ахаха, про їх існування знає набагато більше людей, чим коли-небудь будуть знати про твоє))) і вони забезпечили себе хорошою заробітною платою (законним методом), і своїх близьких хорошим рівнем життя, але "патєраниє" вони, а не ти)))
    Дімон, в житті ти не можна купити:
    - доброту
    - чесність
    - любов
    - розуміння
    - повагу
    - совість
    - порядність
    Тобто ці речі безцінні, в них немає ціни.
    В тебе може бути 2-3 млн доларів - але ти можеш бути падлюкою та скотиною, а не людиною.
    Тому можна бути відомим футболістом, але залишитись звіриною, яка не поважає закони, традиції, свою Батьківщину.
    Є маленькі люди: вчителі, лікарі, електрики, механіки - які маленькі люди, які якісно та віддано роблять свою працю. І вони точно не менші українці за значенням ніж Ордець чи Ракицький.
    Якщо подивитись на рейтинг Forbes, то за твоєю логікою виходить, що найкрутішими українцями є:
    - Фірташ
    - Коломойський
    - Ахметов
    Це дійсно великі українці - так, Дімон?
    Al Zolo
    Al Zolo, 14.01.2020 11:36
    +2
    Может где-то про Рака есть истина но у тебя шансов попасть в сборную как не было так и нет
    alefteev77
      alefteev77, 14.01.2020 11:32
    +1
    DimaMelnyk, 14.01.2020 10:25
    Ахаха, про їх існування знає набагато більше людей, чим коли-небудь будуть знати про твоє))) і вони забезпечили себе хорошою заробітною платою (законним методом), і своїх близьких хорошим рівнем життя, але "патєраниє" вони, а не ти)))
    Дімон, а розкажи нам
    - кого ти рекомендуєш слухати та до чиєї думки прислухатись?
    - хто для тебе справжній українець?
    - хто для тебе авторитетна та мудра людина в Україні?
    Припустимо - я неправий, а ти правильно все говориш. Розкажи, як правильно жити та на які орієнтири орієнтуватись.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 14.01.2020 11:06
    +9
    Ракицкий не играл бы потому что возраст, перспективы нет, а молодые не хуже. Плюс он сильно сдал, да и как защитник всегда слабый был: теряет позицию, скорости нет, дисцплина слабая. А то, что диагонали делает, так из-за этого в команде держать нет смысла.
    Поручик Ржевский
      Поручик Ржевский, 14.01.2020 10:48
    +9
    Нах, нах, нах...
    И Ракицкого - нах, и Ордеца - нах...
    Andy_P
      Andy_P, 14.01.2020 10:46
    +6
    DimaMelnyk, 14.01.2020 10:25
    Ахаха, про їх існування знає набагато більше людей, чим коли-небудь будуть знати про твоє))) і вони забезпечили себе хорошою заробітною платою (законним методом), і своїх близьких хорошим рівнем життя, але "патєраниє" вони, а не ти)))
    Опять ватные тролли сводят всё к вопросу :"а у тебя сколько денег?" Ты сам хоть зарабатываешь? Или комп мама подарила? А по теме "уникальности" Ракитского - вспоминаем ответку 0-3 против Франции, там наши все выглядели кисло, но "лучшую левую ногу" разорвали в клочья, как когда-то в ключевом моменте грек опустил Кучера и Хача, и это не забывается. Без него не хуже - это показала практика.
    DimaMelnyk
    DimaMelnyk, 14.01.2020 10:25
    -11
    14sergey1953, 14.01.2020 10:02
    ракицкий и ордец, это потерянные люди, причем навсегда.
    Ахаха, про їх існування знає набагато більше людей, чим коли-небудь будуть знати про твоє))) і вони забезпечили себе хорошою заробітною платою (законним методом), і своїх близьких хорошим рівнем життя, але "патєраниє" вони, а не ти)))
    korsun_skif
      korsun_skif, 14.01.2020 08:49
    +16
    Сборная Украины вышла с тяжелой группы и без Рахицкого. Причем с первого места!!! Зачем месить это говно? Ладно у игроков мозгов нет, но неужели у Спорт.юа так упали рейтинги. Что ему нужен этот дешевый хайп?
    delta475
      delta475, 14.01.2020 08:48
    +16
    от чудак на букву м....., уехал из европейской команды с чемпионскими амбициями,евро инфрострукткрой, в перволиговое динамомоскваква, и что то квакает о спортивных интересах-деревянная нога
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 14.01.2020 08:39
    +14
    О ещё один сепар вылез, как там в России, карман не давят деньги оккупанта?
    DKTheBest2
    DKTheBest2, 14.01.2020 08:23
    +12
    А если бы Пуйлу моча в голову не ударила, то Рахытськый бы и гимн Украины пел.
    Stelios Komnin
      Stelios Komnin, 14.01.2020 11:06
    +9
    Ракицкий не играл бы потому что возраст, перспективы нет, а молодые не хуже. Плюс он сильно сдал, да и как защитник всегда слабый был: теряет позицию, скорости нет, дисцплина слабая. А то, что диагонали делает, так из-за этого в команде держать нет смысла.
    Поручик Ржевский
      Поручик Ржевский, 14.01.2020 10:48
    +9
    Нах, нах, нах...
    И Ракицкого - нах, и Ордеца - нах...
    alefteev77
      alefteev77, 14.01.2020 08:51
    +9
    В 2020 голу в принципе чтобы быть украинцем:
    - необязательно уважать и любить свою родину - Украину;
    - модно не знать и не понимать ее историю Украины;
    - за 28 лет необязательно изучать и использовать в быту украинский язык;
    - неважно разобраться кто есть кто в украинской политике;
    - необязательно петь гимн;
    - можно даже быть против украинской армии и требовать перестать стрелять сидя в киевском ресторане;
    - можно вытирать ноги об украинское. украинцев и украинские традиции
    - точить анекдоты про хохлов и ездит на шоппинг в Москву
    - можно голосовать за украинофобские партии

    При этом всем называть себя украинцем. Неважно веришь ли ты что ты украинец. Важно подать какой-то знак. Например, одеть вышиванку или олимпийку с изображением Усика. И ты уже можеш назвать себя украинцем.
    common_sense
    online
      common_sense, 14.01.2020 08:43
    +9
    какаяемуразница?
    garik83
      garik83, 14.01.2020 08:06
    +8
    Мда.Дебилизм заразен)))
    Andy_P
      Andy_P, 14.01.2020 10:46
    +6
    DimaMelnyk, 14.01.2020 10:25
    Ахаха, про їх існування знає набагато більше людей, чим коли-небудь будуть знати про твоє))) і вони забезпечили себе хорошою заробітною платою (законним методом), і своїх близьких хорошим рівнем життя, але "патєраниє" вони, а не ти)))
    Опять ватные тролли сводят всё к вопросу :"а у тебя сколько денег?" Ты сам хоть зарабатываешь? Или комп мама подарила? А по теме "уникальности" Ракитского - вспоминаем ответку 0-3 против Франции, там наши все выглядели кисло, но "лучшую левую ногу" разорвали в клочья, как когда-то в ключевом моменте грек опустил Кучера и Хача, и это не забывается. Без него не хуже - это показала практика.
    14sergey1953
      14sergey1953, 14.01.2020 10:02
    +6
    ракицкий и ордец, это потерянные люди, причем навсегда.
    common_sense
    online
      common_sense, 14.01.2020 08:43
    +6
    Источник — Спорт-Экспресс в России
    Mac_Gyver
    Mac_Gyver, 14.01.2020 11:47
    +5
    Многие говорят о левой ноге, хорошем пасе и т.п. - но почему-то забывают о хорошем микроклимате в команде. Присутствие Ракицкого мухой притягивало бы кучу журналистов, который задавали бы кучу разных провокационных вопросов - и разрушали бы атмосферу в команде. Шева не имел права брать Ракицкого, будь тот даже вторым Месси или Мбапе. Ракицкий же знал на что подписывался и пусть теперь не прикидывается невинно пострадавшим. Нечего вообще о нём писать.
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 14.01.2020 09:48
    +5
    Ой, та пошли в жо оба
    tima fialko
      tima fialko, 14.01.2020 10:21
    +4
    alefteev77, 14.01.2020 08:51
    В 2020 голу в принципе чтобы быть украинцем:
    - необязательно уважать и любить свою родину - Украину;
    - модно не знать и не понимать ее историю Украины;
    - за 28 лет необязательно изучать и использовать в быту украинский язык;
    - неважно разобраться кто есть кто в украинской политике;
    - необязательно петь гимн;
    - можно даже быть против украинской армии и требовать перестать стрелять сидя в киевском ресторане;
    - можно вытирать ноги об украинское. украинцев и украинские традиции
    - точить анекдоты про хохлов и ездит на шоппинг в Москву
    - можно голосовать за украинофобские партии

    При этом всем называть себя украинцем. Неважно веришь ли ты что ты украинец. Важно подать какой-то знак. Например, одеть вышиванку или олимпийку с изображением Усика. И ты уже можеш назвать себя украинцем.
    Так,Украіну можна не любити і навіть ненавидіти украінців-у кожного своі таргани в голові,але якщо маєш украінський паспорт,а отже є громадянином Украіни,то забов"язаний виконувати її закони і Конституцію.Не хочеш,будь-ласка,або у в"язницю,або наху у Московію.
    PFCLviv
      PFCLviv, 14.01.2020 09:58
    +4
    Дякувати Богу, що немає у збірній цих партічів. Нема ні рахіцького, ні ордця і збірна заграла у футбол вицшовши впевнено на ЄВРО !
    n.tkach
      n.tkach, 14.01.2020 12:16
    +2
    Та ну нах.
    alefteev77
      alefteev77, 14.01.2020 11:37
    +2
    DimaMelnyk, 14.01.2020 10:25
    Ахаха, про їх існування знає набагато більше людей, чим коли-небудь будуть знати про твоє))) і вони забезпечили себе хорошою заробітною платою (законним методом), і своїх близьких хорошим рівнем життя, але "патєраниє" вони, а не ти)))
    Дімон, в житті ти не можна купити:
    - доброту
    - чесність
    - любов
    - розуміння
    - повагу
    - совість
    - порядність
    Тобто ці речі безцінні, в них немає ціни.
    В тебе може бути 2-3 млн доларів - але ти можеш бути падлюкою та скотиною, а не людиною.
    Тому можна бути відомим футболістом, але залишитись звіриною, яка не поважає закони, традиції, свою Батьківщину.
    Є маленькі люди: вчителі, лікарі, електрики, механіки - які маленькі люди, які якісно та віддано роблять свою працю. І вони точно не менші українці за значенням ніж Ордець чи Ракицький.
    Якщо подивитись на рейтинг Forbes, то за твоєю логікою виходить, що найкрутішими українцями є:
    - Фірташ
    - Коломойський
    - Ахметов
    Це дійсно великі українці - так, Дімон?
    Al Zolo
    Al Zolo, 14.01.2020 11:36
    +2
    Может где-то про Рака есть истина но у тебя шансов попасть в сборную как не было так и нет
    Gwynbleidd
    Gwynbleidd, 16.01.2020 01:59
    +1
    DimaMelnyk, 16.01.2020 01:35
    Американці - ж не кажуть, що України - не існує. Вони не нищать наші прапори, наш герб, наші книжки не спалюють. Росія каже - що Україна -країна - 404. Українці - малороси, новороси. Тому так - краще вже з загнівающей Європой, аніж з розвинутою та розумною Росією Які в тебе ще питання є Дімон?
    ---------------------------------------------------------------------------
    --
    Ні вони не кажуть що України не існує, вони через своїх тутешніх маріонеток продвигають те що їм вигідно, що у України і Росіє немає ніяких історичних зв'язків, що українців і росіян немає ніяких генетичних споріднених зв'язків, та іншу таку брехню. Весь це й русофобський укр.націоналізм, продвигаяється тільки за для однієї їх мети - "Розділяй і володарюй ". Ні вони, не нищуть наш прапор, герб.......вони нищуть нашу ЗЕМЛЮ, наші родючі поля, які їх агрокомпанії взяли в свою власність, і будуть нищити своїми дуже шкідливими хімікатами !!! Вони взяли нашу економіку повністю під свій контроль.. Тобто весь капітал, все багатство України, тепер в їх руках, також вони в своєму геополітичному суперничистві з Росією, використовують життя і здоров'я українців. Але поганою типу є Росія, а не ті хто вже повністю окупував Україну !
    Щодо мови, то як ти такий супер патріот - русофоб, який рве на собі вишиванку, і так ненаневидить росіян, то чог ж пишеш на їх мові, пиши на українській, логічно, нє ? Я звичайно розумію що ніякий ти не патріот, а просто пропагандист на ставці, і пишеш на російській, щоб краще впарювати людям свою пургу.
    Дима, иди на х#й, за#бал вкрай