Шахтер – Аталанта. Стартовые составы. Тете – в старте, Марлос – в запасе

Коноплянка у хозяев и Малиновский у гостей начнут матч на скамейке запасных

Шахтер – Аталанта. Стартовые составы. Тете – в старте, Марлос – в запасе
© УЕФА. Тете

11 декабря в 19:55 в Харькове пройдет матч последнего 6-го тура группы C Лиги чемпионов, в котором встретятся донецкий «Шахтер» и «Аталанта». Стали известны стартовые составы команд.

Стартовый состав «Шахтера» был прогнозируемым, за исключением одной позиции. Марлоса не готов на сто процентов. Поэтому, как и в Манчестере, Тете начнет поединок в старте. Коноплянка у хозяев и Малиновский у гостей начнут матч на скамейке запасных.

Стартовые составы команд:

«Шахтер»: Пятов, Кривцов, Матвиенко, Исмаили, Додо, Степаненко, Алан Патрик, Тайсон, Коваленко, Тете, Мораес.

Запас: А.Шевченко, Хочолава, Маркос Антонио, Соломон, Дентиньо, Коноплянка, Марлос.

«Аталанта»: Голлини, Масьелло, Паломино, Госенс, Муриэль, Гомес, Фройлер, де Роон, Джимшити, Кастань, Пашалич.

Запас: Спортьелло, Суса, Арана, Ибаньес, Малиновский, А.Траоре, Хатебур. 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — УЕФА

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 11.12.2019 19:49
    0
    Slunkoo, 11.12.2019 19:38
    marcos antonio, solomon, tete
    Ти щось поплутав! Коваленкогравець середини поля А Соломон і Тете крайні гравці. З натяжкою можна рахувати Маркоса але він опорник,гравець середини поля але не під нападниками!!!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 11.12.2019 19:47
    -1
    в чемпионате нет такой острой необходимости в извращениях, вот и получается что коваленга основной под нападением.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 11.12.2019 19:45
    -1
    Vbolivalnyk-Peter, 11.12.2019 19:30
    Як не прикро, однак наразі на тій позиції, де грає Коваленко, кращого в Шахтарі немає!
    Марлос мог бы сыграть в центре, в сборной же закрывал эту позицию.
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 11.12.2019 19:44
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 11.12.2019 19:30
    Як не прикро, однак наразі на тій позиції, де грає Коваленко, кращого в Шахтарі немає!
    Гадаю після зимової перерви ми всі побачимо ще кращого Коваленка.Він і так цього сезону додав в якості гри та в розумінні командної структури.Але якби не Зорро то Віктор був би в порядку ще в минулому сезону. А так посадити молодого перспективного заради того аби виходили трідцятирічні ноунейми багато розуму не треба.І звичайно його використовували зовсім не по позиції,у Фонсеки він і лівого грав,і опорніка і заледве не центрального захисника.А у молодого просто зникає впевненість у своїх силах,тим більше граючи з такими артистами як Марлос,Тайсон,Ісмаілі.Сподіваюсь що в наступному році Вітя змужніє,йому пора виростати зі штанців підігравання і починати грати!!!
    Slunkoo
    online
    Slunkoo, 11.12.2019 19:38
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 11.12.2019 19:30
    Як не прикро, однак наразі на тій позиції, де грає Коваленко, кращого в Шахтарі немає!
    marcos antonio, solomon, tete
    Slunkoo
    online
    Slunkoo, 11.12.2019 19:37
    -1
    Malinovky uze jasno sto zapasnoj igrok v atalante
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.12.2019 19:30
    0
    J0e777, 11.12.2019 19:21
    Поздравляю Аталанту. Коваленко в основе
    Як не прикро, однак наразі на тій позиції, де грає Коваленко, кращого в Шахтарі немає!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 11.12.2019 19:29
    0
    Нормально! Можна навіть передбачити хто вийде на заміну і замість кого.Але це у випадку коли не буде вимушених замін.Головне що ці заміни тільки підсилять гру Шахтаря! Я так передбачаю що спочатку Тете має виснажити на пару з Додо свій фланг.Ісмаілі з Тайсоном виснажать свій фланг.На заміну вийдуть Марлос,Соломон і Маркос Антоніо.Ну а замість Коваленка,Тете і Патріка.Але це в разі коли не буде травм і (не дай Бог) видалень.
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 11.12.2019 19:23
    -1
    Нормально,во втором тайме ещё Мартос выйдет и макаронникам
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 11.12.2019 19:23
    +3
    J0e777, 11.12.2019 19:21
    Поздравляю Аталанту. Коваленко в основе
    Себя поздравь, ордловец
    J0e777
      J0e777, 11.12.2019 19:21
    -8
    Поздравляю Аталанту. Коваленко в основе
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.12.2019 19:17
    +1
    Як на мене наразі оптимальний склад!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 11.12.2019 19:11
    +4
    это в принципе не сильно важно кто начнёт со старта, они оба хорошие игроки( я не про коноплянку, ахах)
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 11.12.2019 19:11
    +4
    это в принципе не сильно важно кто начнёт со старта, они оба хорошие игроки( я не про коноплянку, ахах)
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 11.12.2019 19:23
    +3
    J0e777, 11.12.2019 19:21
    Поздравляю Аталанту. Коваленко в основе
    Себя поздравь, ордловец
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.12.2019 19:17
    +1
    Як на мене наразі оптимальний склад!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 11.12.2019 19:49
    0
    Slunkoo, 11.12.2019 19:38
    marcos antonio, solomon, tete
    Ти щось поплутав! Коваленкогравець середини поля А Соломон і Тете крайні гравці. З натяжкою можна рахувати Маркоса але він опорник,гравець середини поля але не під нападниками!!!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 11.12.2019 19:44
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 11.12.2019 19:30
    Як не прикро, однак наразі на тій позиції, де грає Коваленко, кращого в Шахтарі немає!
    Гадаю після зимової перерви ми всі побачимо ще кращого Коваленка.Він і так цього сезону додав в якості гри та в розумінні командної структури.Але якби не Зорро то Віктор був би в порядку ще в минулому сезону. А так посадити молодого перспективного заради того аби виходили трідцятирічні ноунейми багато розуму не треба.І звичайно його використовували зовсім не по позиції,у Фонсеки він і лівого грав,і опорніка і заледве не центрального захисника.А у молодого просто зникає впевненість у своїх силах,тим більше граючи з такими артистами як Марлос,Тайсон,Ісмаілі.Сподіваюсь що в наступному році Вітя змужніє,йому пора виростати зі штанців підігравання і починати грати!!!
    Slunkoo
    online
    Slunkoo, 11.12.2019 19:38
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 11.12.2019 19:30
    Як не прикро, однак наразі на тій позиції, де грає Коваленко, кращого в Шахтарі немає!
    marcos antonio, solomon, tete
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.12.2019 19:30
    0
    J0e777, 11.12.2019 19:21
    Поздравляю Аталанту. Коваленко в основе
    Як не прикро, однак наразі на тій позиції, де грає Коваленко, кращого в Шахтарі немає!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 11.12.2019 19:29
    0
    Нормально! Можна навіть передбачити хто вийде на заміну і замість кого.Але це у випадку коли не буде вимушених замін.Головне що ці заміни тільки підсилять гру Шахтаря! Я так передбачаю що спочатку Тете має виснажити на пару з Додо свій фланг.Ісмаілі з Тайсоном виснажать свій фланг.На заміну вийдуть Марлос,Соломон і Маркос Антоніо.Ну а замість Коваленка,Тете і Патріка.Але це в разі коли не буде травм і (не дай Бог) видалень.