Источник: Месси получит Золотой мяч

Официально приз вручат 2 декабря

Источник: Месси получит Золотой мяч
© Twitter. Лионель Месси

Испанское издание Mundo Deportivo сообщает, что Золотой мяч-2019 получит нападающий «Барселоны» Лионель Месси.

По сведениям издания, представители France Football уже сообщили аргентинцу, что он победил и взяли у него интервью. Церемония вручения приза состоится 2 декабря в Париже.

Ранее в сети опубликовали результаты голосования, в которых сообщалось, что Золотой мяч получит Криштиану Роналду.

Еще одним кандидатом на престижную награду называют Вирджила ван Дейка.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — El Mundo Deportivo

(22 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    yuryan
      yuryan, 28.11.2019 00:44
    +1
    bzzzzz, 26.11.2019 21:00
    а кто сказал что ЗМ ему надо вручать именно за это ?
    Его игра впринцепи очень надежна, почти никогда не видел, чтобы он лажал. Я такой игры лично ни у одного зищитника еще не видел. Плюс не надо забывать насколько он много значит для Ливерпуля, он имеет огромное влияние в игре, нельзя отрицать что после его прихода Ливер сильно приобразился. И в завершение, он выиграл с командой ЛЧ в этом сезоне. Для меня самый очевидный кандидат на ЗМ.
    Та тільки захисникам як правило вручають коли немає кому...
    Важко судити, хто найкращий в світі футболіст... але Мессі це Мессі!!! Тільки своїми штрафними він виграв купу матчів цього року!!! В нього найвищий показник в Європі з реалізованих очікуваних голів... він забиває найбільше в Європі... виграє Лігу проти команд як Реал і Атлетико.. а це майже постійні клієнти як мінімум у півфіналі ЛЧ... в статистиці гол+пас йому взагалі немає рівних а це визнай те що робить різницю... тому поки Мессі грає, на своєму рівні він буде одним з перших претендентів на ЗМ... як не крути...
    І тільки той хто не розуміє футболу може сказати що Лео точно не заслужив... повторююсь він той футболіст який робить різницю на полі!!! Він той хто вирішує долі матчів... і особисто мені з кожним роком все цікавіше дивитись на те як він грає... тому що він не втрачає своїх якостей, ба і навпаки в дечому виходить на ще вищий рівень, наприклад штрафні, або асисти!!!
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.11.2019 21:00
    0
    Roman Chekhovskyi, 26.11.2019 20:52
    Поважаю Ван Дейка, якщо дадуть ЗМ то це цілком прийнятно і зрозуміло, порівнюючи минуло річний грабіж Кріштіану то все ок.
    Але говорити шо його ніхто не обвів і за це ЗМ це повний маразм. Він ж грає останнього захисника плюс центрального. Його апріорі нападникам не треба обігрівати, щоб забити гол досить просто пригнути вище нього чи позицію вибрати кращу для удару.
    а кто сказал что ЗМ ему надо вручать именно за это ?
    Его игра впринцепи очень надежна, почти никогда не видел, чтобы он лажал. Я такой игры лично ни у одного зищитника еще не видел. Плюс не надо забывать насколько он много значит для Ливерпуля, он имеет огромное влияние в игре, нельзя отрицать что после его прихода Ливер сильно приобразился. И в завершение, он выиграл с командой ЛЧ в этом сезоне. Для меня самый очевидный кандидат на ЗМ.
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 26.11.2019 20:56
    +1
    bzzzzz, 26.11.2019 20:11
    пфф, Ван Дейка на разу никто "индивидуально" не обыгрывал в ЛЧ, так что о смысле слова "индивидуальность" я бы помолчал.
    А ЗМ вручают "лучшему игроку года", и каждый сам решает что он подразумевает под словом "лучший".
    Ну і кращий в індівидуальномму в плані м’ячів/гольових це норм показник, пропущених м’ячів чи сейвів це теж допустимо. Але використувати показник обводок навіть для нападників це брєд(неймар тоді б рекорд по ЗМ мав) а про захисників тим більше. Ще давайте дамо ЗМ Арнольду бо він аути 100% точно виконує
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 26.11.2019 20:52
    +1
    bzzzzz, 26.11.2019 20:11
    пфф, Ван Дейка на разу никто "индивидуально" не обыгрывал в ЛЧ, так что о смысле слова "индивидуальность" я бы помолчал.
    А ЗМ вручают "лучшему игроку года", и каждый сам решает что он подразумевает под словом "лучший".
    Поважаю Ван Дейка, якщо дадуть ЗМ то це цілком прийнятно і зрозуміло, порівнюючи минуло річний грабіж Кріштіану то все ок.
    Але говорити шо його ніхто не обвів і за це ЗМ це повний маразм. Він ж грає останнього захисника плюс центрального. Його апріорі нападникам не треба обігрівати, щоб забити гол досить просто пригнути вище нього чи позицію вибрати кращу для удару.
    Predator
    online
      Predator, 26.11.2019 20:45
    -1
    Евгений Корчагин, 26.11.2019 18:50
    Позорный ЗМ, Ван Дейк заслужил. Месси был неплох,но не заслужил его.
    Позорный ты по своим Ван дейком
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.11.2019 20:11
    +1
    Тарас Костюк, 26.11.2019 19:39
    Залотий м'яч індивідуальна нагорода. Він виграв лігу чемпіонів і має за те нагороду.
    Наразі індивідуально до Мессі і Роналду і близько ніхто не наблизився, це факт.
    пфф, Ван Дейка на разу никто "индивидуально" не обыгрывал в ЛЧ, так что о смысле слова "индивидуальность" я бы помолчал.
    А ЗМ вручают "лучшему игроку года", и каждый сам решает что он подразумевает под словом "лучший".
    Denmark1107
      Denmark1107, 26.11.2019 20:05
    -2
    Тарас Костюк, 26.11.2019 19:39
    Залотий м'яч індивідуальна нагорода. Він виграв лігу чемпіонів і має за те нагороду.
    Наразі індивідуально до Мессі і Роналду і близько ніхто не наблизився, це факт.
    Індивідуально..? Так це ж не шахи, чи більярд. В колективному спорті грає колектив. А що до месятини, так його індивідуальність чітко відображає нікчемний стан в збірній Аргентини. Було оточення, - Пуйоль, Хаві, Ін'єсти... був Мессі, а тепер це гном, стріляючий не завжди.
    Тарас Костюк
      Тарас Костюк, 26.11.2019 19:39
    +2
    Евгений Корчагин, 26.11.2019 18:50
    Позорный ЗМ, Ван Дейк заслужил. Месси был неплох,но не заслужил его.
    Залотий м'яч індивідуальна нагорода. Він виграв лігу чемпіонів і має за те нагороду.
    Наразі індивідуально до Мессі і Роналду і близько ніхто не наблизився, це факт.
    Тарас Костюк
      Тарас Костюк, 26.11.2019 19:07
    +5
    Кажуть всім тром що виграли, і беруть інтерв'ю. То може всі приїдуть на нагородження.
    І двом нежданчик буде як об'являть)))
    Евгений Корчагин
      Евгений Корчагин, 26.11.2019 18:50
    +9
    Позорный ЗМ, Ван Дейк заслужил. Месси был неплох,но не заслужил его.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 26.11.2019 18:35
    -1
    УАФ– М а ф і я!, 26.11.2019 17:27
    Недавно то же самое писали о Роналду и о Ван Дейке
    нагоняют интригу
    Shchebet
      Shchebet, 26.11.2019 17:40
    -5
    Да Милевскому отдайте...
    Гоняют журналисты утки - вдруг дебилов привлечет и посещаемость сайта круто увеличиться...
    Писаки...
    SKIF1927
      SKIF1927, 26.11.2019 17:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    А перед цим у Роналду брали вью )
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 26.11.2019 17:27
    0
    Недавно то же самое писали о Роналду и о Ван Дейке
    Евгений Корчагин
      Евгений Корчагин, 26.11.2019 18:50
    +9
    Позорный ЗМ, Ван Дейк заслужил. Месси был неплох,но не заслужил его.
    Тарас Костюк
      Тарас Костюк, 26.11.2019 19:07
    +5
    Кажуть всім тром що виграли, і беруть інтерв'ю. То може всі приїдуть на нагородження.
    І двом нежданчик буде як об'являть)))
    Тарас Костюк
      Тарас Костюк, 26.11.2019 19:39
    +2
    Евгений Корчагин, 26.11.2019 18:50
    Позорный ЗМ, Ван Дейк заслужил. Месси был неплох,но не заслужил его.
    Залотий м'яч індивідуальна нагорода. Він виграв лігу чемпіонів і має за те нагороду.
    Наразі індивідуально до Мессі і Роналду і близько ніхто не наблизився, це факт.
    yuryan
      yuryan, 28.11.2019 00:44
    +1
    bzzzzz, 26.11.2019 21:00
    а кто сказал что ЗМ ему надо вручать именно за это ?
    Его игра впринцепи очень надежна, почти никогда не видел, чтобы он лажал. Я такой игры лично ни у одного зищитника еще не видел. Плюс не надо забывать насколько он много значит для Ливерпуля, он имеет огромное влияние в игре, нельзя отрицать что после его прихода Ливер сильно приобразился. И в завершение, он выиграл с командой ЛЧ в этом сезоне. Для меня самый очевидный кандидат на ЗМ.
    Та тільки захисникам як правило вручають коли немає кому...
    Важко судити, хто найкращий в світі футболіст... але Мессі це Мессі!!! Тільки своїми штрафними він виграв купу матчів цього року!!! В нього найвищий показник в Європі з реалізованих очікуваних голів... він забиває найбільше в Європі... виграє Лігу проти команд як Реал і Атлетико.. а це майже постійні клієнти як мінімум у півфіналі ЛЧ... в статистиці гол+пас йому взагалі немає рівних а це визнай те що робить різницю... тому поки Мессі грає, на своєму рівні він буде одним з перших претендентів на ЗМ... як не крути...
    І тільки той хто не розуміє футболу може сказати що Лео точно не заслужив... повторююсь він той футболіст який робить різницю на полі!!! Він той хто вирішує долі матчів... і особисто мені з кожним роком все цікавіше дивитись на те як він грає... тому що він не втрачає своїх якостей, ба і навпаки в дечому виходить на ще вищий рівень, наприклад штрафні, або асисти!!!
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 26.11.2019 20:56
    +1
    bzzzzz, 26.11.2019 20:11
    пфф, Ван Дейка на разу никто "индивидуально" не обыгрывал в ЛЧ, так что о смысле слова "индивидуальность" я бы помолчал.
    А ЗМ вручают "лучшему игроку года", и каждый сам решает что он подразумевает под словом "лучший".
    Ну і кращий в індівидуальномму в плані м’ячів/гольових це норм показник, пропущених м’ячів чи сейвів це теж допустимо. Але використувати показник обводок навіть для нападників це брєд(неймар тоді б рекорд по ЗМ мав) а про захисників тим більше. Ще давайте дамо ЗМ Арнольду бо він аути 100% точно виконує
    Roman Chekhovskyi
      Roman Chekhovskyi, 26.11.2019 20:52
    +1
    bzzzzz, 26.11.2019 20:11
    пфф, Ван Дейка на разу никто "индивидуально" не обыгрывал в ЛЧ, так что о смысле слова "индивидуальность" я бы помолчал.
    А ЗМ вручают "лучшему игроку года", и каждый сам решает что он подразумевает под словом "лучший".
    Поважаю Ван Дейка, якщо дадуть ЗМ то це цілком прийнятно і зрозуміло, порівнюючи минуло річний грабіж Кріштіану то все ок.
    Але говорити шо його ніхто не обвів і за це ЗМ це повний маразм. Він ж грає останнього захисника плюс центрального. Його апріорі нападникам не треба обігрівати, щоб забити гол досить просто пригнути вище нього чи позицію вибрати кращу для удару.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.11.2019 20:11
    +1
    Тарас Костюк, 26.11.2019 19:39
    Залотий м'яч індивідуальна нагорода. Він виграв лігу чемпіонів і має за те нагороду.
    Наразі індивідуально до Мессі і Роналду і близько ніхто не наблизився, це факт.
    пфф, Ван Дейка на разу никто "индивидуально" не обыгрывал в ЛЧ, так что о смысле слова "индивидуальность" я бы помолчал.
    А ЗМ вручают "лучшему игроку года", и каждый сам решает что он подразумевает под словом "лучший".
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 26.11.2019 21:00
    0
    Roman Chekhovskyi, 26.11.2019 20:52
    Поважаю Ван Дейка, якщо дадуть ЗМ то це цілком прийнятно і зрозуміло, порівнюючи минуло річний грабіж Кріштіану то все ок.
    Але говорити шо його ніхто не обвів і за це ЗМ це повний маразм. Він ж грає останнього захисника плюс центрального. Його апріорі нападникам не треба обігрівати, щоб забити гол досить просто пригнути вище нього чи позицію вибрати кращу для удару.
    а кто сказал что ЗМ ему надо вручать именно за это ?
    Его игра впринцепи очень надежна, почти никогда не видел, чтобы он лажал. Я такой игры лично ни у одного зищитника еще не видел. Плюс не надо забывать насколько он много значит для Ливерпуля, он имеет огромное влияние в игре, нельзя отрицать что после его прихода Ливер сильно приобразился. И в завершение, он выиграл с командой ЛЧ в этом сезоне. Для меня самый очевидный кандидат на ЗМ.
    SKIF1927
      SKIF1927, 26.11.2019 17:29
    0
    Комментарий свернут. Показать
    А перед цим у Роналду брали вью )
    УАФ– М а ф і я!
    online
      УАФ– М а ф і я!, 26.11.2019 17:27
    0
    Недавно то же самое писали о Роналду и о Ван Дейке