Первая лига. Волынь - лидер, невероятная плотность на вершине

Кроме того, крупно проиграл «Металлист-1925»

Первая лига. Волынь - лидер, невероятная плотность на вершине
© facebook.com/pg/FC-Minaj

Очередной тур в Первой лиге запомнился рядом поражений лидеров. Ранее «Металлист-1925» уступил «Агробизнесу» 0:5, а позднее уступили «Оболонь-Бровар» и «Черноморец».

Отметим успех «Миная», который вошел в число лидеров и является претендентом на выход в УПЛ.

В последнем матче дня «Волынь» сыграла вничью с ФК «Николаев», но этого хватило для единоличного лидерства. Правда, минимального. У команды 38 очков, тогда как «Ингулец», «Минай», «Агробизнес» и «Оболонь-Бровар» имеют по 37 пунктов.

Первая лига. 19-й тур

Авангард - Черноморец 3:1
Голы: Лобов, 44, Яворский, 45, Мирошник, 70 - Шторгин, 8

Минай - Оболонь-Бровар 4:1
Голы: Гегедош, 13, 56, Карноза, 19, Нуриев, 38 - Стасюк, в свои ворота, 70

Черкащина - Ингулец 1:2
Голы: Бойко, 45 - Мишуренко, 23, Запорожец, 40

Металлург З - Балканы 2:1
Голы: Олийнык, 45, Сарапий, 72 - Опря, 36

Волынь - Николаев 1:1
Голы: Кожанов, 55 - Войцеховский, 41

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 24.11.2019 21:27
    0
    dudigo78, 23.11.2019 21:59
    До теми про сільські команди, не забуваймо, що Рух лише на папері перетворився на львівську команду, а по суті це Винники, де їх база і власник звідти, плюс 90% вболівальників на домашніх матчах приїжджають з Винник.
    Винники - це місто із 17-тьма тисячами населення, так що Рух неважливо де прописаний чи заснований - це міста
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 24.11.2019 11:58
    0
    salamanka1982, 23.11.2019 21:15
    Ну да, дай Бог Колос не вилетить, а Минай і Інгулець вже цього сезону попадуть у ПЛ, то селяни можуть і на 2-3-тє місця зазіхнути, а друга це ЛЧ, а третє напряму в ЛЄ. Чорноморець нервово курить в сторонці)))))))))))))
    Ну ну мечтай, про лч для свого села. Скоро в нас не буде прямых путівок в лч і ле, ми багато втратили і наразі тільки 10 в таблиці коэфіцієнтів.
    Тоді буде важко проходити до групп, лч і ле, мало яка команда зможе щось показати в яврокубках, маючи низький серйтинг.
    Он уже Зоря скільки років, пробує пробитись через кваліфікацію і все ніяк.

    Цікаво, нафіга львову третя команда в пч. Зараз вже мають двох аутсайдерів в упл, навіщо ще третій.
    На початку чемпіонату, казалось би «дніпро 1», та трохи колос, зможуть скласти конкуренцію для першої шісткі, а наразі мають перемоги тільки над явними аутсайдерами, і сидять в другій шістці.
    Хоча дніпро явно виділалось грою, складом і мало хороший відрив від конкуретнів.
    Чому саме минай, рух чи інгулец зможе, вони фінансово спроможніші за хоча би 3-4 команди упл? І зразу досягне висот рівня 3-6 місця?
    Поки по результатам бачу, що всі команди починаючи з 1 по 7 місце приблизно одного рівня
    Fangold
    Fangold, 24.11.2019 10:49
    0
    Ну хто так пише? Що не можна табличку вставити?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 23.11.2019 21:59
    +1
    До теми про сільські команди, не забуваймо, що Рух лише на папері перетворився на львівську команду, а по суті це Винники, де їх база і власник звідти, плюс 90% вболівальників на домашніх матчах приїжджають з Винник.
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 23.11.2019 21:51
    +2
    Бажаю успіху Руху завтра але в заключний період команда розчаровує, а жаль.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 23.11.2019 21:15
    +1
    Владимир Копяк, 23.11.2019 20:40
    Я так думаю, что через пару-тройку лет в вышке будут играть представители сельской местности, разбавленные Шахтером и Динамо.... Молодцы аграрии, так держать!
    Ну да, дай Бог Колос не вилетить, а Минай і Інгулець вже цього сезону попадуть у ПЛ, то селяни можуть і на 2-3-тє місця зазіхнути, а друга це ЛЧ, а третє напряму в ЛЄ. Чорноморець нервово курить в сторонці)))))))))))))
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 23.11.2019 21:15
    -1
    Рух завтра обісреться з прикарпаттям як в горішніх плавнях
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 23.11.2019 21:04
    +7
    Якщо Рух завтра подужає Прикарпаття, то будуть всі шанси, піти у зимову сплячку лідерами)
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 23.11.2019 20:40
    +2
    Я так думаю, что через пару-тройку лет в вышке будут играть представители сельской местности, разбавленные Шахтером и Динамо.... Молодцы аграрии, так держать!
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 23.11.2019 21:04
    +7
    Якщо Рух завтра подужає Прикарпаття, то будуть всі шанси, піти у зимову сплячку лідерами)
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 23.11.2019 21:51
    +2
    Бажаю успіху Руху завтра але в заключний період команда розчаровує, а жаль.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 23.11.2019 20:40
    +2
    Я так думаю, что через пару-тройку лет в вышке будут играть представители сельской местности, разбавленные Шахтером и Динамо.... Молодцы аграрии, так держать!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 23.11.2019 21:59
    +1
    До теми про сільські команди, не забуваймо, що Рух лише на папері перетворився на львівську команду, а по суті це Винники, де їх база і власник звідти, плюс 90% вболівальників на домашніх матчах приїжджають з Винник.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 23.11.2019 21:15
    +1
    Владимир Копяк, 23.11.2019 20:40
    Я так думаю, что через пару-тройку лет в вышке будут играть представители сельской местности, разбавленные Шахтером и Динамо.... Молодцы аграрии, так держать!
    Ну да, дай Бог Колос не вилетить, а Минай і Інгулець вже цього сезону попадуть у ПЛ, то селяни можуть і на 2-3-тє місця зазіхнути, а друга це ЛЧ, а третє напряму в ЛЄ. Чорноморець нервово курить в сторонці)))))))))))))
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 24.11.2019 21:27
    0
    dudigo78, 23.11.2019 21:59
    До теми про сільські команди, не забуваймо, що Рух лише на папері перетворився на львівську команду, а по суті це Винники, де їх база і власник звідти, плюс 90% вболівальників на домашніх матчах приїжджають з Винник.
    Винники - це місто із 17-тьма тисячами населення, так що Рух неважливо де прописаний чи заснований - це міста
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 24.11.2019 11:58
    0
    salamanka1982, 23.11.2019 21:15
    Ну да, дай Бог Колос не вилетить, а Минай і Інгулець вже цього сезону попадуть у ПЛ, то селяни можуть і на 2-3-тє місця зазіхнути, а друга це ЛЧ, а третє напряму в ЛЄ. Чорноморець нервово курить в сторонці)))))))))))))
    Ну ну мечтай, про лч для свого села. Скоро в нас не буде прямых путівок в лч і ле, ми багато втратили і наразі тільки 10 в таблиці коэфіцієнтів.
    Тоді буде важко проходити до групп, лч і ле, мало яка команда зможе щось показати в яврокубках, маючи низький серйтинг.
    Он уже Зоря скільки років, пробує пробитись через кваліфікацію і все ніяк.

    Цікаво, нафіга львову третя команда в пч. Зараз вже мають двох аутсайдерів в упл, навіщо ще третій.
    На початку чемпіонату, казалось би «дніпро 1», та трохи колос, зможуть скласти конкуренцію для першої шісткі, а наразі мають перемоги тільки над явними аутсайдерами, і сидять в другій шістці.
    Хоча дніпро явно виділалось грою, складом і мало хороший відрив від конкуретнів.
    Чому саме минай, рух чи інгулец зможе, вони фінансово спроможніші за хоча би 3-4 команди упл? І зразу досягне висот рівня 3-6 місця?
    Поки по результатам бачу, що всі команди починаючи з 1 по 7 місце приблизно одного рівня
    Fangold
    Fangold, 24.11.2019 10:49
    0
    Ну хто так пише? Що не можна табличку вставити?