ДЕ БРЮЙНЕ – о том, что Бельгия знает соперников: «Это какой-то позор»

Полузащитник сборной Бельгии уверен, что футбол все больше становится бизнесом

ДЕ БРЮЙНЕ – о том, что Бельгия знает соперников: «Это какой-то позор»
© VTM Nieuws. Кевин де Брюйне
Полузащитник «Манчестер Сити» и сборной Бельгии Кевин де Брюйне в негативном ключе прокомментировал особенности регламента УЕФА, из-за которых бельгийцы до начала жеребьевки уже знают двоих из троих соперников по группе в финальной части Евро-2020
 
«Это какой-то позор. Для меня это выглядит как искажение турнира. Футбол все более и более становится бизнесом», – сказал де Брюйне.
 
Напомним, Бельгия сыграет в группе B как представитель первой корзины. Также в этом квартете выступят команды России и Дании.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Het Laatste Nieuws

(77 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Alexsandr B
      Alexsandr B, 21.11.2019 15:49
    0
    А он бы играл за сити если бы клуб не купили шейхи? Конечно бизнес..
    MaxUa
      MaxUa, 21.11.2019 00:34
    0
    Неудивительно, что футбол все больше становится бизнесом. В мире где доминирует экономическое мировоззрение любая деятельность рано или поздно превращается в бизнес.
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 20.11.2019 22:32
    +1
    Згоден,з футболом щось не так..Я ось прочитав,що Маркевич на якійсь там посаді в УАФ отримує зарплатню десь 670 000 грн в місяць... Це за що,цікаво,і з яких фондів? і СКІЛЬКИ ТОДІ ОТРИМУЮТЬ ІНШІ? Хоча я до Маркевича ніяких особистих претензій не маю..
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 20.11.2019 20:24
    -3
    Юрий Карпенко, 20.11.2019 18:22
    Ага особливо Санкт-Петербург і Баку істинна Європа)
    Петербург чем не Европа?
    dnepryanin
      dnepryanin, 20.11.2019 19:51
    +8
    конеш позор,ему хочется норм команду,а не парашников)
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 20.11.2019 19:24
    +8
    уефа думали сракою, коли складали такий формат турніру.
    якщо вже так хотіло розкідати чемпіонат по всій европі, то б грали краще б за схемою один матч вдома, один на виїзді, так як і грають кваліфікацію.
    і у фінальній частині групового етапа було 6 матчів для кожної з команд.
    це полюбом більше бабок, ніж за 3 матча..
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 20.11.2019 19:17
    +4
    DED_PANAS, 20.11.2019 18:19
    С рашкой в одной группе - это всегда позор, это как сидеть долго возле говна...
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 20.11.2019 19:14
    +9
    Согласен с Де Брюйне, УЕФА превращает всё в цирк. В ЛЕ и ЛЧ тоже искусственно выводят в группы более слабые команды непонятно зачем. В итоге имеем в одной группе ЛЕ сразу трёх грандов мирового футбола - Дюделанж, АПОЭЛ и Карабах - интригует невероятно.
    REALIST
    online
      REALIST, 20.11.2019 19:11
    +12
    ... додати до цього гру багатьох суперників у себе дома.... - де справедливість? Зробили зі спорту чистий бізнес - у парашників завжди прохідні групи, ще й грають за поребриком...
    Maks7777
      Maks7777, 20.11.2019 19:10
    +3
    SKIF1927, 20.11.2019 18:20
    Тому що це жлобство, однією рукою гребти гроші від арабського бізнесу, а іншою негодувати як покано що бізнес в футболі.
    Вболівальники якого небудь лутона скажуть, що де тут справедливість, якщо один клуб витрачає більше мільярда, а інший 20 млн...де рівні умови і спортивний принцип ?
    О черт ты снова здесь,эксперт хренов,забыли у тебя у дауна спросить что думает Де брюйне,ты всем уже надоело тело
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.11.2019 19:03
    +12
    SKIF1927, 20.11.2019 18:20
    Тому що це жлобство, однією рукою гребти гроші від арабського бізнесу, а іншою негодувати як покано що бізнес в футболі.
    Вболівальники якого небудь лутона скажуть, що де тут справедливість, якщо один клуб витрачає більше мільярда, а інший 20 млн...де рівні умови і спортивний принцип ?
    Ти не плутай божий дар з пальцем. Де Брюйне не винен, що Лутон не має таких фінможливос ей як МС. Кевін прийшов досягати вершин та вигравати трофєї, а не вести закулісні інтриги з метою заробляння грошей! "Притому" на фінансову тему можна пред'являти Санчесу, Ікарді... І іншим гравцям, які виставляють захмарні вимоги своїм клубам, шантажуючи їх, але аж ніяк не Де Брюйне! В його випадку йому платять стільки, скільки вважають доречним - інакше не продавжували б з ним контракт. А що стосується бариг з УЄФА - там спортивні принципи потрібні тільки для того, щоб прикривати махінації з заробляння бабла не зовсім чесними методами....
    Сергій Лавренюк
      Сергій Лавренюк, 20.11.2019 18:59
    +15
    бо ж справді дійшло вже до маразму. Раніше хоч були корзини, а потім сліпе жеребкування, а зараз одні манпуляції
    Kevko
    online
      Kevko, 20.11.2019 18:55
    +16
    УЕФа - это организация по зарабатыванию денег. Это не спортивная организация. Это бизнес-организация, которая старается как можно больше заработать на шоу, которое называется "футбол"
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 20.11.2019 18:39
    +16
    Нах спрашивается вообще жеребьевка, разложили бы всех уже вручную
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 20.11.2019 18:22
    +5
    yuryan, 20.11.2019 17:48
    Підтримую! Замість свята тривалістю в 3-4 тижні футболісти отримають тур по Європі
    Ага особливо Санкт-Петербург і Баку істинна Європа)
    SKIF1927
      SKIF1927, 20.11.2019 18:20
    -9
    Комментарий свернут. Показать
    Vbolivalnyk-Peter, 20.11.2019 17:53
    Так що, якщо він грає за МС - то він вже не футболіст, а бізнесмен? Чоловік виходить на поле і робить свою роботу, за яку йому платять великі гроші. Він свого роду актор на ставці, а не менеджер, який крутить-вертить, щоб подорожче продати виставу...
    Тому що це жлобство, однією рукою гребти гроші від арабського бізнесу, а іншою негодувати як покано що бізнес в футболі.
    Вболівальники якого небудь лутона скажуть, що де тут справедливість, якщо один клуб витрачає більше мільярда, а інший 20 млн...де рівні умови і спортивний принцип ?
    DED_PANAS
      DED_PANAS, 20.11.2019 18:19
    +33
    С рашкой в одной группе - это всегда позор, это как сидеть долго возле говна...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.11.2019 18:07
    +13
    А ще цікава така штука жеребкування має відбутися 30 листопада, а "стики" - в березні. Так от Шотландія якщо пройде - має грати в групі з Англією, Румунія - в групі з Голандією, Угорщина з Німеччиною, Ірландія з Іспанію - цікаво як під час жеребкування УЄФА наперед розподілить переможців відбору по групах?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.11.2019 17:53
    +18
    SKIF1927, 20.11.2019 17:49
    Гравець сіті негодує, що футбол це бізнес...ахаха )))
    Так що, якщо він грає за МС - то він вже не футболіст, а бізнесмен? Чоловік виходить на поле і робить свою роботу, за яку йому платять великі гроші. Він свого роду актор на ставці, а не менеджер, який крутить-вертить, щоб подорожче продати виставу...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.11.2019 17:50
    +13
    "Сліпий" жереб - вже зовсім не сліпий. То ще буде прикол, коли після останніх ігор відбору (я маю на увазі стадію Плей-офф) і останні команда буде визначена не жеребом...
    ihor7003
      ihor7003, 20.11.2019 17:45
    +36
    Реально хрень какая то
    DED_PANAS
      DED_PANAS, 20.11.2019 18:19
    +33
    С рашкой в одной группе - это всегда позор, это как сидеть долго возле говна...
    yuryan
      yuryan, 20.11.2019 17:48
    +23
    Підтримую! Замість свята тривалістю в 3-4 тижні футболісти отримають тур по Європі
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.11.2019 17:53
    +18
    SKIF1927, 20.11.2019 17:49
    Гравець сіті негодує, що футбол це бізнес...ахаха )))
    Так що, якщо він грає за МС - то він вже не футболіст, а бізнесмен? Чоловік виходить на поле і робить свою роботу, за яку йому платять великі гроші. Він свого роду актор на ставці, а не менеджер, який крутить-вертить, щоб подорожче продати виставу...
    Kevko
    online
      Kevko, 20.11.2019 18:55
    +16
    УЕФа - это организация по зарабатыванию денег. Это не спортивная организация. Это бизнес-организация, которая старается как можно больше заработать на шоу, которое называется "футбол"
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 20.11.2019 18:39
    +16
    Нах спрашивается вообще жеребьевка, разложили бы всех уже вручную
    Сергій Лавренюк
      Сергій Лавренюк, 20.11.2019 18:59
    +15
    бо ж справді дійшло вже до маразму. Раніше хоч були корзини, а потім сліпе жеребкування, а зараз одні манпуляції
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.11.2019 18:07
    +13
    А ще цікава така штука жеребкування має відбутися 30 листопада, а "стики" - в березні. Так от Шотландія якщо пройде - має грати в групі з Англією, Румунія - в групі з Голандією, Угорщина з Німеччиною, Ірландія з Іспанію - цікаво як під час жеребкування УЄФА наперед розподілить переможців відбору по групах?
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.11.2019 17:50
    +13
    "Сліпий" жереб - вже зовсім не сліпий. То ще буде прикол, коли після останніх ігор відбору (я маю на увазі стадію Плей-офф) і останні команда буде визначена не жеребом...
    REALIST
    online
      REALIST, 20.11.2019 19:11
    +12
    ... додати до цього гру багатьох суперників у себе дома.... - де справедливість? Зробили зі спорту чистий бізнес - у парашників завжди прохідні групи, ще й грають за поребриком...
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 20.11.2019 19:03
    +12
    SKIF1927, 20.11.2019 18:20
    Тому що це жлобство, однією рукою гребти гроші від арабського бізнесу, а іншою негодувати як покано що бізнес в футболі.
    Вболівальники якого небудь лутона скажуть, що де тут справедливість, якщо один клуб витрачає більше мільярда, а інший 20 млн...де рівні умови і спортивний принцип ?
    Ти не плутай божий дар з пальцем. Де Брюйне не винен, що Лутон не має таких фінможливос ей як МС. Кевін прийшов досягати вершин та вигравати трофєї, а не вести закулісні інтриги з метою заробляння грошей! "Притому" на фінансову тему можна пред'являти Санчесу, Ікарді... І іншим гравцям, які виставляють захмарні вимоги своїм клубам, шантажуючи їх, але аж ніяк не Де Брюйне! В його випадку йому платять стільки, скільки вважають доречним - інакше не продавжували б з ним контракт. А що стосується бариг з УЄФА - там спортивні принципи потрібні тільки для того, щоб прикривати махінації з заробляння бабла не зовсім чесними методами....
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 20.11.2019 19:14
    +9
    Согласен с Де Брюйне, УЕФА превращает всё в цирк. В ЛЕ и ЛЧ тоже искусственно выводят в группы более слабые команды непонятно зачем. В итоге имеем в одной группе ЛЕ сразу трёх грандов мирового футбола - Дюделанж, АПОЭЛ и Карабах - интригует невероятно.
    dnepryanin
    online
      dnepryanin, 20.11.2019 19:51
    +8
    конеш позор,ему хочется норм команду,а не парашников)
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 20.11.2019 19:24
    +8
    уефа думали сракою, коли складали такий формат турніру.
    якщо вже так хотіло розкідати чемпіонат по всій европі, то б грали краще б за схемою один матч вдома, один на виїзді, так як і грають кваліфікацію.
    і у фінальній частині групового етапа було 6 матчів для кожної з команд.
    це полюбом більше бабок, ніж за 3 матча..
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 20.11.2019 18:22
    +5
    yuryan, 20.11.2019 17:48
    Підтримую! Замість свята тривалістю в 3-4 тижні футболісти отримають тур по Європі
    Ага особливо Санкт-Петербург і Баку істинна Європа)
    Robert Monroe
      Robert Monroe, 20.11.2019 19:17
    +4
    DED_PANAS, 20.11.2019 18:19
    С рашкой в одной группе - это всегда позор, это как сидеть долго возле говна...
    Maks7777
    online
      Maks7777, 20.11.2019 19:10
    +3
    SKIF1927, 20.11.2019 18:20
    Тому що це жлобство, однією рукою гребти гроші від арабського бізнесу, а іншою негодувати як покано що бізнес в футболі.
    Вболівальники якого небудь лутона скажуть, що де тут справедливість, якщо один клуб витрачає більше мільярда, а інший 20 млн...де рівні умови і спортивний принцип ?
    О черт ты снова здесь,эксперт хренов,забыли у тебя у дауна спросить что думает Де брюйне,ты всем уже надоело тело
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 20.11.2019 22:32
    +1
    Згоден,з футболом щось не так..Я ось прочитав,що Маркевич на якійсь там посаді в УАФ отримує зарплатню десь 670 000 грн в місяць... Це за що,цікаво,і з яких фондів? і СКІЛЬКИ ТОДІ ОТРИМУЮТЬ ІНШІ? Хоча я до Маркевича ніяких особистих претензій не маю..
    Alexsandr B
      Alexsandr B, 21.11.2019 15:49
    0
    А он бы играл за сити если бы клуб не купили шейхи? Конечно бизнес..
    MaxUa
      MaxUa, 21.11.2019 00:34
    0
    Неудивительно, что футбол все больше становится бизнесом. В мире где доминирует экономическое мировоззрение любая деятельность рано или поздно превращается в бизнес.