Еліна Світоліна – Ешлі Барті. Прогноз і анонс фіналу Підсумкового турніру

Перший матч за титул для найкращої української тенісистки в сезоні

Еліна Світоліна – Ешлі Барті. Прогноз і анонс фіналу Підсумкового турніру
© WTA. Еліна Світоліна
В неділю, 3 листопада, українка Еліна Світоліна продовжить серію тріумфальних виступів на Підсумковому турнірі WTA у Шеньчжені. Суперницею українки (статистика матчів в сезоні 39-21) у фіналі стане перша ракетка світу Ешлі Барті (57-13). Поєдинок розпочнеться не раніше 13:30 за Києвом.
 
Суперниця
 
23-річна Барті проводить свій найкращий сезон в кар'єрі. Цьогоріч австралійка, яка після успішної юніорської кар'єри і трьох парних фіналів Шлемів на півтора року кидала теніс заради крикету, засяяла з новою силою. Фінал в Шеньчжені стане для Барті вже шостим в сезоні. Раніше вона виграла дебютний титул серії Premier Mandatory в Маямі, дебютний титул Grand Slam на Ролан Гаррос, а також перший трав'яний Прем'єр в Бірмінгемі. Також були поразки у головних матчах в Сіднеї і Пекіні.
 
До цього сезону Ешлі вважалася класичним трав'яним гравцем із сильною подачею, потужними форхендом і чудовим різаним ударом зліва. Також в неї були непогані результати на харді, але виграш ґрунтового Шлему став надзвичайно неочікуваним як для вболівальників, так і для тенісних спеціалістів.
 

WTA. Ешлі Барті
 
В 2019 році Барті входить до топ-3 за абсолютно всіма показниками на подачі, як то ейси, відсоток виграних геймів і очок. Також в неї одна з найбільш стабільних подач в турі: як перша, так і друга. Тому реалізація брейкпоінтів Світоліною буде пріориетним завданням українки в матчі. На прийомі австралійка не така небезпечна, але також може завдати клопоту.
 
Матчі між собою
 
Барті і Світоліна зустрічалися п'ять разів, всі матчі виграла українка. Більше того, австралійка змогла забрати в українки всього 2 сети. Найбільш пам'ятна зустріч відбулася цьогоріч в Індіан-Веллсі. В нічному для нас матчі, який на той момент став найдовшим в сезоні (3 години і 14 хвилин) дівчата зіграли 3 божевільних партії, в яких тільки неймовірна воля до перемоги і рятівна тінь в третьому сеті дозволили Світоліній здобути путівку в наступний раунд. Але для Барті турнір в Індіан-Веллсі також пішов у плюс, після нього вона дебютувала в першій десятці світового рейтингу. Далі у австралійки була перемога на турнірі в Маямі, про який було сказано вище.
 
Призові і перспективи в рейтингу
 
Нагадаємо, Світоліна і Барті фінішували на перших місцях в Фіолетовій та Червоній групах відповідно. Тенісистка, яка виграє фінальну битву, додасть до заробленого раніше фантастичну суму в $2,325,000, а також 420 очок в рейтинг WTA.
 
Наразі Світоліна вже заробила 1080 очок і $2,400,000, Барті – 955 очок і $2,095,000.
 
Ще раніше австралійка забезпечила собі перше місце в світовому рейтингу за результатами сезону. Еліна претендує на четверту позицію, а в разі поразки завершить рік шостою.
 
Прогноз
 
Дівчата непогано проявили себе в Шеньчжені, особливо це стосується Світоліної. Перед фіналом в неї він-стрік з десяти перемог поспіль в рамках турніру (2017 - 1, 2018 - 5, 2019 - 4).
 
Якщо хтось за рік без трофеїв забув, то Світоліна може виграти десятий фінал WTA поспіль. Більше тільки у Кім Клейстерс (11, Париж-2004 – Хасселт-2005), Анни Смашнової (12, Ташкент-1999 – Будапешт-2006) і Штеффі Граф (15, Париж-1995 – US Open-1996).
 

WTA. Еліна Світоліна
 
Ще раз нагадаємо, що Підсумковий турнір проходить на одних з найбільш повільних хардових кортів. Це звісно на користь Світоліної, але велика кількість травм під час турніру трохи лякає. Схоже на те, що покриття далеке від ідеалу і третій день поспіль українці буде важко грати напружений матч. Барті хоч і закінчила свій півфінал пізніше, але в п'ятницю відпочивала.
 
Загалом шанси досить рівні, але знову ж таки в розрахунок беремо мотивацію і бажання. В Світоліної його точно має бути більше, в неділю вона віддасть на корті все. Чи піде на такі жертви Барті? Є великі сумніви, але зламати її психологічно буде ой як непросто.
 
Прогноз Sport.ua: перемога Світоліної в 3 сетах
 
Розклад
 
Неділя, 3 листопада
 
13:30 - Ешлі Барті – Еліна Світоліна
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(19 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 03.11.2019 13:14
    +1
    ОТОМАНША ! ВІРИМО В ТВОЮ ПЕРЕМОГУ !!!
    Vladdal
      Vladdal, 03.11.2019 12:54
    +1
    aleksanddr2018, 03.11.2019 10:25
    Спасибо, перепроверить информацию. Я подумал что на всех ТБШ одинаковые призовые и для примера посмотрел РГ. Вот и сделал такой вывод. Но все равно призовые огромные
    Да, во Франции призовые самые маленькие из всех ТБШ. Но несмотря на призовые, РГ считается престижнее Итогового. Ну, тут кому как - кому деньги, кому очки и престиж.
    aleksanddr2018
      aleksanddr2018, 03.11.2019 10:25
    +2
    Vladdal, 03.11.2019 01:38
    Не правильно. Смотря какой ТБШ.
    Спасибо, перепроверить информацию. Я подумал что на всех ТБШ одинаковые призовые и для примера посмотрел РГ. Вот и сделал такой вывод. Но все равно призовые огромные
    MVV
      MVV, 03.11.2019 09:26
    +11
    tima fialko, 03.11.2019 05:40
    Прогноз один,вата залишиться ватою.
    Ти заблукав, іди звідси. Сидиш десь на дивані і тільки лайном швиряєшься
    dudigo78
      dudigo78, 03.11.2019 09:03
    -9
    andreypoltava234, 03.11.2019 07:00
    а как вата может измениться? их корни на параше...родственники друзья...это .их историческая матрица)) они всё оправдают)) более ужасным есть феномен х..хлов....рабов м..скалей из стокгольмским синдромом..вот что страшно))
    Ну десь так і є. 30% це реальні мокші, предків яких сюди заселили після голодомору та депортацій. Це є проблема для України, але не ключова, бо десь така сама ситуація в Естонії, але вони там всі не громадяни, такий собі біомусор, на якого можна навіть мочитись. Головна проблема України це так звані хіхли, які ніби то і нічого спільного не мають з мордором, але роки радянського виховання і вплив середовища зробили їх рабами. Для них язик це круто, а братушкі це ті на яких вони рівняються. Маємо те що маємо
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 03.11.2019 07:00
    -13
    tima fialko, 03.11.2019 05:40
    Прогноз один,вата залишиться ватою.
    а как вата может измениться? их корни на параше...родственники друзья...это .их историческая матрица)) они всё оправдают)) более ужасным есть феномен х..хлов....рабов м..скалей из стокгольмским синдромом..вот что страшно))
    tima fialko
    online
      tima fialko, 03.11.2019 05:40
    -13
    Прогноз один,вата залишиться ватою.
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 03.11.2019 03:54
    -14
    Andriy Bilozir, 03.11.2019 00:57
    Згинь троляка
    да какой это троллинг..констатация факта.....известного всем....м..скали....х..хлы и другая вата очень переживают за подобных спортсменов....вон.. у тебя тоже подгорело)))
    serega-2019
      serega-2019, 03.11.2019 03:42
    +1
    Vladdal, 03.11.2019 03:02
    У нас с математикой плохо? Где тут в два раза? В два раза если бы на турнирах Большого Шлема призовые были порядка 2 млн 350 тыс. А я вижу, что на ЮСО призовые были 3 млн 850 тыс. Это если умножить на два, было бы 7 млн 700 тыс. На Итоговом таких призовых нет и близко даже у победителя турнира. На АО не знаю, разная инфа. Тут, на этом сайте, была инфа, что там победитель получил 4 млн 100 тыс.
    Вибачаюсь, Ви праві, в 2 рази не більше, а призові в Підсумковому 2019 більші ніж на шоломах.
    Vladdal
      Vladdal, 03.11.2019 03:02
    -2
    serega-2019, 03.11.2019 02:00
    Чому ?!
    Еліна за перемогу в Підсумковому може отримати $ 4 725 000
    Australian Open Призові: $3 187 190
    Ролан Гаррос Призові: €2 300 000
    Уимблдон Призові: £2 350 000
    US Open Призові: $3 850 000
    У нас с математикой плохо? Где тут в два раза? В два раза если бы на турнирах Большого Шлема призовые были порядка 2 млн 350 тыс. А я вижу, что на ЮСО призовые были 3 млн 850 тыс. Это если умножить на два, было бы 7 млн 700 тыс. На Итоговом таких призовых нет и близко даже у победителя турнира. На АО не знаю, разная инфа. Тут, на этом сайте, была инфа, что там победитель получил 4 млн 100 тыс.
    kramch
      kramch, 03.11.2019 02:16
    +7
    Світуля, постарайся!
    serega-2019
      serega-2019, 03.11.2019 02:00
    +4
    Vladdal, 03.11.2019 01:38
    Не правильно. Смотря какой ТБШ.
    Чому ?!
    Еліна за перемогу в Підсумковому може отримати $ 4 725 000
    Australian Open Призові: $3 187 190
    Ролан Гаррос Призові: €2 300 000
    Уимблдон Призові: £2 350 000
    US Open Призові: $3 850 000
    Vladdal
      Vladdal, 03.11.2019 01:53
    0
    aleksanddr2018, 02.11.2019 21:55
    Я правильно понимаю что призовые на этом турнире у победителя в два раза больше чем на турнирах Большого шлема?
    Призовые АО. Взято на этом сайте:
    Победитель $ 4,100,000
    Финалист $ 2,050,000
    1/2 финала $ 920,000
    1/4 финала $ 460,000
    4-й раунд $ 260,000
    3-й раунд $ 155,000
    2-й раунд $ 105,000
    1-й раунд $ 75,000
    Минусёрам привет, давайте ещё
    Vladdal
      Vladdal, 03.11.2019 01:47
    +12
    Lazio, 03.11.2019 01:04
    Як на мене 55% проти 45 на користь Барті....
    Потужна все таки вона...
    Але коли Еліна настроюється, мінімізує помилки, вмикає 5 передачу - просто кайфуєш.. Дай Боже щоб так завтра і було...вірніше вже сьогодні...
    Элина всегда настраивается на финалы. Посмотрите статистику - сколько выигранных финалов подряд.
    Конечно, мы не знаем кто победит и игра будет очень сложной для обеих.
    Шансы равны.
    Vladdal
      Vladdal, 03.11.2019 01:38
    0
    aleksanddr2018, 02.11.2019 21:55
    Я правильно понимаю что призовые на этом турнире у победителя в два раза больше чем на турнирах Большого шлема?
    Не правильно. Смотря какой ТБШ.
    Lazio
    Lazio, 03.11.2019 01:04
    0
    Stanislav Matusevych, 02.11.2019 19:41
    Абсолютна рівність перед матчем навіть з боку букмекерів. Характер проти психологічної стабільності. Дві майстрині подач. Очікуємо довгих розіграшів зліва наліво. Плоскі проти слайсів. Дуже хочеться, щоб без травм.
    Барті в Турі серед не-українок мені найбільше подобається за грою. Еліна нібито непогано вміє справлятися з її тенісом. Але все, що ставалося раніше, значення не має. Завтра буде дуже цікаво.
    Як на мене 55% проти 45 на користь Барті....
    Потужна все таки вона...
    Але коли Еліна настроюється, мінімізує помилки, вмикає 5 передачу - просто кайфуєш.. Дай Боже щоб так завтра і було...вірніше вже сьогодні...
    Andriy Bilozir
    Andriy Bilozir, 03.11.2019 00:57
    +11
    andreypoltava234, 02.11.2019 23:32
    ну...победа Барти..хотя бы для батхёрта ваты.. од москвы..до самых до окраин))) вообще..как можно болеть за ватных спортсменов..не важно....м..скали это.или..х..хлы...или кто-то ещё..)
    Згинь троляка
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 02.11.2019 23:32
    -33
    ну...победа Барти..хотя бы для батхёрта ваты.. од москвы..до самых до окраин))) вообще..как можно болеть за ватных спортсменов..не важно....м..скали это.или..х..хлы...или кто-то ещё..)
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 02.11.2019 23:11
    +2
    Просто перемога
    polesse2000
    polesse2000, 02.11.2019 22:56
    +4
    Если Элина не будет постоянно накидывать по центру , а больше рисковать и разнообразно атаковать то есть шанс. Хочется увидеть хороший теннис. Удачи Элине!
    serega-2019
      serega-2019, 02.11.2019 19:13
    +27
    Дякую авторові за чудову статтю, а Еліні звісно міцного здоров`я і перемоги!!!
    Вболіваємо та підтримуємо Еліну завтра !!!
    Vladdal
      Vladdal, 03.11.2019 01:47
    +12
    Lazio, 03.11.2019 01:04
    Як на мене 55% проти 45 на користь Барті....
    Потужна все таки вона...
    Але коли Еліна настроюється, мінімізує помилки, вмикає 5 передачу - просто кайфуєш.. Дай Боже щоб так завтра і було...вірніше вже сьогодні...
    Элина всегда настраивается на финалы. Посмотрите статистику - сколько выигранных финалов подряд.
    Конечно, мы не знаем кто победит и игра будет очень сложной для обеих.
    Шансы равны.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 02.11.2019 19:41
    +12
    Абсолютна рівність перед матчем навіть з боку букмекерів. Характер проти психологічної стабільності. Дві майстрині подач. Очікуємо довгих розіграшів зліва наліво. Плоскі проти слайсів. Дуже хочеться, щоб без травм.
    Барті в Турі серед не-українок мені найбільше подобається за грою. Еліна нібито непогано вміє справлятися з її тенісом. Але все, що ставалося раніше, значення не має. Завтра буде дуже цікаво.
    MVV
      MVV, 03.11.2019 09:26
    +11
    tima fialko, 03.11.2019 05:40
    Прогноз один,вата залишиться ватою.
    Ти заблукав, іди звідси. Сидиш десь на дивані і тільки лайном швиряєшься
    Andriy Bilozir
    Andriy Bilozir, 03.11.2019 00:57
    +11
    andreypoltava234, 02.11.2019 23:32
    ну...победа Барти..хотя бы для батхёрта ваты.. од москвы..до самых до окраин))) вообще..как можно болеть за ватных спортсменов..не важно....м..скали это.или..х..хлы...или кто-то ещё..)
    Згинь троляка
    kramch
      kramch, 03.11.2019 02:16
    +7
    Світуля, постарайся!
    Александр Ад
    Александр Ад, 02.11.2019 19:27
    +6
    ну воть и час Х для нашей Єліни.Виграти фінал у 1 -й по рейтингу це ж додаткова мотівація!І я хотів такого фіналу!Ежели програє нічого страшного всеж цьогоріч це перший,та і так вже вихід в фінал ітогового другий рік поспиль це досягнення!!!Вдачі нашій української спортсменке,котра прославляє Вітчизну на світових просторах!
    aleksanddr2018
      aleksanddr2018, 02.11.2019 21:55
    +5
    Я правильно понимаю что призовые на этом турнире у победителя в два раза больше чем на турнирах Большого шлема?
    A.V.
      A.V., 02.11.2019 19:52
    +5
    Еліна завтра кістками ляже, але не віддасть своє, задумане. У неї все на рік прораховано і фізична форма також. Чекаємо на свято.
    serega-2019
      serega-2019, 03.11.2019 02:00
    +4
    Vladdal, 03.11.2019 01:38
    Не правильно. Смотря какой ТБШ.
    Чому ?!
    Еліна за перемогу в Підсумковому може отримати $ 4 725 000
    Australian Open Призові: $3 187 190
    Ролан Гаррос Призові: €2 300 000
    Уимблдон Призові: £2 350 000
    US Open Призові: $3 850 000
    polesse2000
    polesse2000, 02.11.2019 22:56
    +4
    Если Элина не будет постоянно накидывать по центру , а больше рисковать и разнообразно атаковать то есть шанс. Хочется увидеть хороший теннис. Удачи Элине!
    aleksanddr2018
      aleksanddr2018, 03.11.2019 10:25
    +2
    Vladdal, 03.11.2019 01:38
    Не правильно. Смотря какой ТБШ.
    Спасибо, перепроверить информацию. Я подумал что на всех ТБШ одинаковые призовые и для примера посмотрел РГ. Вот и сделал такой вывод. Но все равно призовые огромные
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 02.11.2019 23:11
    +2
    Просто перемога
    grifon
      grifon, 02.11.2019 19:29
    +2
    поки фортуна була на нашій стороні
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 03.11.2019 13:14
    +1
    ОТОМАНША ! ВІРИМО В ТВОЮ ПЕРЕМОГУ !!!
    Vladdal
      Vladdal, 03.11.2019 12:54
    +1
    aleksanddr2018, 03.11.2019 10:25
    Спасибо, перепроверить информацию. Я подумал что на всех ТБШ одинаковые призовые и для примера посмотрел РГ. Вот и сделал такой вывод. Но все равно призовые огромные
    Да, во Франции призовые самые маленькие из всех ТБШ. Но несмотря на призовые, РГ считается престижнее Итогового. Ну, тут кому как - кому деньги, кому очки и престиж.
    serega-2019
      serega-2019, 03.11.2019 03:42
    +1
    Vladdal, 03.11.2019 03:02
    У нас с математикой плохо? Где тут в два раза? В два раза если бы на турнирах Большого Шлема призовые были порядка 2 млн 350 тыс. А я вижу, что на ЮСО призовые были 3 млн 850 тыс. Это если умножить на два, было бы 7 млн 700 тыс. На Итоговом таких призовых нет и близко даже у победителя турнира. На АО не знаю, разная инфа. Тут, на этом сайте, была инфа, что там победитель получил 4 млн 100 тыс.
    Вибачаюсь, Ви праві, в 2 рази не більше, а призові в Підсумковому 2019 більші ніж на шоломах.
    Vladdal
      Vladdal, 03.11.2019 01:53
    0
    aleksanddr2018, 02.11.2019 21:55
    Я правильно понимаю что призовые на этом турнире у победителя в два раза больше чем на турнирах Большого шлема?
    Призовые АО. Взято на этом сайте:
    Победитель $ 4,100,000
    Финалист $ 2,050,000
    1/2 финала $ 920,000
    1/4 финала $ 460,000
    4-й раунд $ 260,000
    3-й раунд $ 155,000
    2-й раунд $ 105,000
    1-й раунд $ 75,000
    Минусёрам привет, давайте ещё
    Vladdal
      Vladdal, 03.11.2019 01:38
    0
    aleksanddr2018, 02.11.2019 21:55
    Я правильно понимаю что призовые на этом турнире у победителя в два раза больше чем на турнирах Большого шлема?
    Не правильно. Смотря какой ТБШ.
    Lazio
    Lazio, 03.11.2019 01:04
    0
    Stanislav Matusevych, 02.11.2019 19:41
    Абсолютна рівність перед матчем навіть з боку букмекерів. Характер проти психологічної стабільності. Дві майстрині подач. Очікуємо довгих розіграшів зліва наліво. Плоскі проти слайсів. Дуже хочеться, щоб без травм.
    Барті в Турі серед не-українок мені найбільше подобається за грою. Еліна нібито непогано вміє справлятися з її тенісом. Але все, що ставалося раніше, значення не має. Завтра буде дуже цікаво.
    Як на мене 55% проти 45 на користь Барті....
    Потужна все таки вона...
    Але коли Еліна настроюється, мінімізує помилки, вмикає 5 передачу - просто кайфуєш.. Дай Боже щоб так завтра і було...вірніше вже сьогодні...