Свитолина конкурирует с Бертенс и Бенчич за путевку на Финал WTA

Элине может понадобиться ехать в Москву, чтобы добрать очки в гонке

Свитолина конкурирует с Бертенс и Бенчич за путевку на Финал WTA
© Twitter. Элина Свитолина
Украинская теннисистка Элина Свитолина проиграла в четвертьфинале China Open голландке Кики Бертенс, осложнив ситуацию в борьбе за путевку на Итоговый турнир WTA, где сыграют 8 лучших спортсменок по итогам сезона.
 
Основные соперницы украинки, Кики Бертенс и Белинда Бенчич, теоретически все еще могут набрать необходимое количество очков и обойти украинку в гонке. 
 
Элине Свитолиной для попадания на Итоговый чемпионат необходимо неудачное выступление Белинды Бенчич в Москве, где швейцарка может получить wild-кард, или же ее неучастие там. Но если на это не рассчитывать, то необходимо самой ехать в Москву и показывать приличный результат в России.
 
Ситуация в WTA гонке:
 
7. Элина Свитолина (Украина) – 3995 очков. Заявлена на турнир в Москве.
8. Серена Уильямс (США) – 3935 очков. Не планирует играть нигде.
9. Кики Бертенс (Нидерланды) – 3870 очков. Играет в полуфинале в Пекине, заявлена на турнир в Москве.
10. Белинда Бенчич (Швейцария) – 3705 очков. Заявлена на турнир в Линце, может запросить вайлд-кард в Москве.
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(27 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    MrVangaller .
      MrVangaller ., 06.10.2019 08:27
    -7
    Їздить на турніри розважать ворога, спить з африканцем...
    А що ж вона тільки не робить? - Та от тільки виступати за Україну вона і не хоче.
    Зустрічайте нашу приму.
    Oleg Shcherbak
      Oleg Shcherbak, 06.10.2019 08:20
    -5
    їй байдуже куди їхать. Спортсмени це як і артисти...продажні шльондри. Для них війни немае і тіпа спорт поза політикою . На передову кидать таких щоб трішки ума набирались
    olya403
    online
      olya403, 05.10.2019 20:45
    +2
    а ось вам трошки інтриги:
    Race to Shenzhen news: Kiki Bertens takes a wildcard into Linz.
    Будуть обоє з Бенчіч за перемогу рубатися))
    gudini
    online
    gudini, 05.10.2019 19:03
    0
    Доречі, я б не радив википедію, як джерело. Ось тут все більш доступно викладено:
    https://tennis-i.com/tennisnaya-entsiklopediya/dlya-lyuboznatelnykh/sistemy
    -rejtingov-atr-i-wta-printsipy-podschjota-ochkov.html
    Доречі я вже пропонував, щоб на головному спортивному сайті України було щось подібне по різних видах спорту.
    gudini
    online
    gudini, 05.10.2019 18:53
    +3
    dudigo78, 05.10.2019 18:30
    ви взагалі орієнтуєтесь яким чином діє система нарахування очок за сезон? відкрийте хоч якийсь ресурс, навіть вікіпедію і все зрозумієте. ви дійсно не праві, не нервуйтесь
    Я дійсно визнав, що забув про 125 очок за поразку у группі на підсумковому.
    Але я досі не розумію, навіщо складнощі з відніманням очок від рейтингу, коли простіше глянути набрані? Тим більше, коли не усі очки ідуть до заліку. Віднімаючи очки Плішкової ви заблули відняти 700 очок Барті за перемогу на "малому підсумковому". Можливо і Вам було би доречно визнати свою неправоту...
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.10.2019 18:30
    -1
    gudini, 05.10.2019 17:42
    Навіщо щось віднімати, якщо можна просто глянути набрані цьогоріч очки? Якби Барті сьогодні забеспечила собі перше місце за підсумками року, це було б головною подією на всіх теннісних порталах. Ще раз:
    Барті 6476
    Плішкова 5315
    Підсуковий турнір 1500макс
    Насьогодні Барті не є гарантовано першою ракеткою за підсумками року. Можливо стане завтра.
    Якщо і так незрозуміло, і ви бажаєте і надалі щось віднімати, відніміть минулорічну перемогу Барті на малому підсумковому.
    ви взагалі орієнтуєтесь яким чином діє система нарахування очок за сезон? відкрийте хоч якийсь ресурс, навіть вікіпедію і все зрозумієте. ви дійсно не праві, не нервуйтесь
    Игорь Онищук
      Игорь Онищук, 05.10.2019 18:27
    +1
    mrCorsairs, 05.10.2019 17:59
    gudini, А для пар ділити на 2?
    Призовые на двоих, а очки каждой
    gudini
    online
    gudini, 05.10.2019 18:10
    +4
    Александр Науменко, Natam69 дійсно,був не правий. забув про гарантовані очки при поразках в группі.
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 05.10.2019 18:03
    +2
    gudini Велике спасибі! Тепер хоть за Даяну порадуюсь
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 05.10.2019 18:00
    +2
    gudini, 05.10.2019 17:42
    Навіщо щось віднімати, якщо можна просто глянути набрані цьогоріч очки? Якби Барті сьогодні забеспечила собі перше місце за підсумками року, це було б головною подією на всіх теннісних порталах. Ще раз:
    Барті 6476
    Плішкова 5315
    Підсуковий турнір 1500макс
    Насьогодні Барті не є гарантовано першою ракеткою за підсумками року. Можливо стане завтра.
    Якщо і так незрозуміло, і ви бажаєте і надалі щось віднімати, відніміть минулорічну перемогу Барті на малому підсумковому.
    Приклад : якщо Еля не пройде в Підсумковий, її рейтинг на кінець року складе 5525-1500=4025, а якщо пройде- 4025 + набрані на Підсумковому. Теж саме у Плішкової і Барті. В підсумку, в поточному році - Барті перша ракетка
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 05.10.2019 17:59
    -2
    gudini, А для пар ділити на 2?
    Natam69
      Natam69, 05.10.2019 17:55
    +3
    gudini, 05.10.2019 17:42
    Навіщо щось віднімати, якщо можна просто глянути набрані цьогоріч очки? Якби Барті сьогодні забеспечила собі перше місце за підсумками року, це було б головною подією на всіх теннісних порталах. Ще раз:
    Барті 6476
    Плішкова 5315
    Підсуковий турнір 1500макс
    Насьогодні Барті не є гарантовано першою ракеткою за підсумками року. Можливо стане завтра.
    Якщо і так незрозуміло, і ви бажаєте і надалі щось віднімати, відніміть минулорічну перемогу Барті на малому підсумковому.
    Барті попала вже на підсумковий, тобто коли навіть програє там всі матчі, то набере 375 очок 125 очок за кожну поразку на груповому етапі). А це означає. що ніхто не може її обійти, хіба що з якоїсь причини вона не зможе взяти участь у підсумковому.
    gudini
    online
    gudini, 05.10.2019 17:55
    0
    gudini, 05.10.2019 17:53
    http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws/2019/1020/MDS.pdf
    Гляньте знизу.
    Пардон, то одиночка, тут парний:
    http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws/2019/1020/MDD.pdf
    gudini
    online
    gudini, 05.10.2019 17:53
    -1
    mrCorsairs, 05.10.2019 17:51
    Хто може сказати де подивитись розподіл призових на турнірі в Пекіні? Мене цікавить скільки отрімала Даяна за вихід до фіналу і скільки отримає за перемогу в ньому?
    http://wtafiles.wtatennis.com/pdf/draws/2019/1020/MDS.pdf
    Гляньте знизу.
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 05.10.2019 17:51
    -2
    Хто може сказати де подивитись розподіл призових на турнірі в Пекіні? Мене цікавить скільки отрімала Даяна за вихід до фіналу і скільки отримає за перемогу в ньому?
    gudini
    online
    gudini, 05.10.2019 17:42
    0
    dudigo78, 05.10.2019 15:18
    так до чого тут чемпіонська гонка? Те що Барті за підсумком цього року буде першою ракеткою світу це доконаний факт і чемпіонська гонка чи ще щось тут ні до чого. До теперішніх очок барті додайте мінімум 450 лише за часть в Підсумковому і відніміть в Плішкової очки які вона заробила які вона заробила на минулорічному турнірі. Розрив сягне більше 2 тисяч, а за перемогу у всіх матчах Підсумкового можна заробити максимум 1500 очок. Тобто ні плішкова, ні будь хто інший вже до кінця року Барті в рейтингу WTA не дожене. Ми говоримо за загальний рейтинг, а не чемпіонську гонку
    Навіщо щось віднімати, якщо можна просто глянути набрані цьогоріч очки? Якби Барті сьогодні забеспечила собі перше місце за підсумками року, це було б головною подією на всіх теннісних порталах. Ще раз:
    Барті 6476
    Плішкова 5315
    Підсуковий турнір 1500макс
    Насьогодні Барті не є гарантовано першою ракеткою за підсумками року. Можливо стане завтра.
    Якщо і так незрозуміло, і ви бажаєте і надалі щось віднімати, відніміть минулорічну перемогу Барті на малому підсумковому.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 05.10.2019 16:57
    +2
    VoOne1983, 05.10.2019 16:32
    Таке відчуття, що ти троляка якийсь. Зайшов сюди повоняти. Ти значення слова манкурт прочитай на вікіпедіії для початку. Доречі наведи мені приклад, коли хоч хтось відмовився вести справи в або з росією на шкоду своїм фінансовим інтересам?? Я лише Вакарчука можу згадати і Приходько. А хто ще?
    До речі, ти часом не той Андрій Полтава, який був класним блогером, а потім став Петіною шлюшкою і став схожим на будь-якого расейського пропогандона як в своїй риториці, так і в манерах вести розмову????!
    Стаховський
    VoOne1983
      VoOne1983, 05.10.2019 16:32
    +1
    andreypoltava231, 05.10.2019 12:15
    кому....такому манкурту как ты на украинском отвечать?))) ты же всеядный..как и твой собеседник...вот и представь, что я тебе заплатил..чтобы читал мой ответ на русском))) это я тебя хочу спросить..почему ты пишешь на украинском...позоришь язык...и украинскую нацию))
    Таке відчуття, що ти троляка якийсь. Зайшов сюди повоняти. Ти значення слова манкурт прочитай на вікіпедіії для початку. Доречі наведи мені приклад, коли хоч хтось відмовився вести справи в або з росією на шкоду своїм фінансовим інтересам?? Я лише Вакарчука можу згадати і Приходько. А хто ще?
    До речі, ти часом не той Андрій Полтава, який був класним блогером, а потім став Петіною шлюшкою і став схожим на будь-якого расейського пропогандона як в своїй риториці, так і в манерах вести розмову????!
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 05.10.2019 15:35
    -2
    Мав на увазі Підсумковий і боротьбу за нього.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 05.10.2019 15:31
    -3
    gudini, 05.10.2019 14:18
    Дивіться не рейтинг, а чемпіонську гонку. Тоді не доведеться щось віднімати або додавати, отже більше не будете плутатись.
    https://live-tennis.eu/ru/wta-race
    Чемпіонська гонка і боротьба за попадання на неї, це дві різні речі.
    VoOne1983
      VoOne1983, 05.10.2019 06:12
    +10
    andreypoltava231, 04.10.2019 23:35
    ну так поддерживай парашу...если ты такой понятливый...печи куличи....и встречай бурятов...) что тебе вася неприятно?...неприятно солдатам в окопах..вот им неприятно...их родным...
    А от парадокс який цікавий виходить. Кого не спитай всі такі патріоти що огого. Але як тільки запахне грошиками більш менш великими, то абсолютна більшість спортсменів, артистів і бізнесменів аж бігом в рашку за рубльом в черзі стоять. Здається мені, що більшість моїх колишніх співгромадян просто не мають самі можливості по-швидкому рубанути бабла і від того бісяться і всю свою злість перекидають на тих хто таку можливість мають. Тіки не треба зараз порівнювати з СРСР і Німеччиною в 43му. Тоді такої можливості не було ані фізично, ані юридично. А зараз є, тому і їдуть. Тих хто дійсно через свої ідейні принципи відмовиться від можливості суттєво покращити свій матеріальний стан, кар‘єру і тд, - їх реально одиниці, навіть серед тих хто особисто постраждав від російської агресії. Так що не треба тут розводити срач, а краще спитай в свого Пєтіньки чого він кордон не закрив і дип. відносини не розірвав???
    Я особисто не схвалюю такі поїздки, але молодим гравцям з 2ї по 5ту сотню рейтингу що робити?????? Вони не заробляють таких призових, щоб вільно по світу кататись, в Україні мало що на рівні айтіеф проводять. От і їздять по всяким Пєнзам і Казаням. А шахістам, шашистам, шаблістам, шпажистам і багатьом іншим що батєнька ізволітє дєлать?????? Кар‘єру зав‘язувати????? Там мабуть більше половини всіх турнірів в рашкі проводять
    vital
    online
      vital, 04.10.2019 23:26
    +10
    vizuals, 04.10.2019 23:01
    Невже Еліна не може поїхати до Люксембургу. Там балів дають вдвічи менше, але Еліна суттєво переважає по баллах Бенчіч, то чи не простіше їй заявитися туди.
    А якщо ж не їхати нікуди, то все одно Еліна пройде, бо у Мордорі Бенчіч потрібно мінімум до фіналу виходити. Це вона звісно може зробити, але легко може і не зробити, бо не така вона і зірка.
    Може я щось неправильно зрозумів, але читав про обмеження для гравця ТОП-10 щодо участі максимум в одному інтернешнелі за півроку.
    Сподіваюся Кікі завтра завершить свої виступи в Пекіні. Якщо Барті її переможе, то Бертенс треба буде виходити в фінал у рашці, щоб випередити Еліну.
    Щодо Бенчіч, то їй без вайлд-карти з рашки ніяк Елю не наздогнати. А якщо організатори таки дадуть їй карту, то Белінді щоб покращити теперішній показник Еліни, треба виграти 5 матчів і взяти титул у Лінці, а потім щей вийти в півфінал у рашці (виграти ще 2 матчі - 2-го і 3-го кола). Або гірше виступити на інтернешнелі з фіналом, чи титулом на прем'єрі.
    Поки Еліна хай відпочиває, а ми повболіваємо завтра за Даяну в парі і за Барті проти Бертенс.
    П.с. Я не відвернусь від Еліни незважаючи на будь-яке її рішення. Еліна, Даяна, Цуренко, Козлова, Усик і багато інших наших спортсменів там вже й так виступали після 2014 року. Неприємно так, і навіть дуже. Але такі реалії нашого сумного сьогодення...
    Sashamar
    Sashamar, 05.10.2019 12:08
    +8
    andreypoltava231, 05.10.2019 11:36
    ты же понимаешь....манкурт...что такая постановка вопроса...что почти все украинцы гавно...что о них вообще разговаривать....даёт все козыри кремлю закатать эту самую Украину в асфальт...получив при этом полное одобрение Запада.....полностью повторяешь их риторику...
    Слухайте, шановний, а чому це Ви співрозмовнику, що пише українською, відповідаєте російською? Він же має природне право її не розуміти. Так що, "общепонятный", "так удобнее" чи "какая разница"? Може почнете з себе, а вже потім про манкуртів.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.10.2019 15:18
    +6
    gudini, 05.10.2019 14:18
    Дивіться не рейтинг, а чемпіонську гонку. Тоді не доведеться щось віднімати або додавати, отже більше не будете плутатись.
    https://live-tennis.eu/ru/wta-race
    так до чого тут чемпіонська гонка? Те що Барті за підсумком цього року буде першою ракеткою світу це доконаний факт і чемпіонська гонка чи ще щось тут ні до чого. До теперішніх очок барті додайте мінімум 450 лише за часть в Підсумковому і відніміть в Плішкової очки які вона заробила які вона заробила на минулорічному турнірі. Розрив сягне більше 2 тисяч, а за перемогу у всіх матчах Підсумкового можна заробити максимум 1500 очок. Тобто ні плішкова, ні будь хто інший вже до кінця року Барті в рейтингу WTA не дожене. Ми говоримо за загальний рейтинг, а не чемпіонську гонку
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.10.2019 14:12
    +6
    gudini, 05.10.2019 12:45
    Барті гарантує собі перше місце лише за умови перемоги у завтрашньому фіналі. На сьогодні Плішкова відстає на 1161 очко. Максимальна кількість очок на підсумковому 1500.
    В Плішкової відпаде велика кількість очок за минулорічний Підсумковий, а Барті минулого року участі в Підсумковому не брала
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 05.10.2019 12:27
    +5
    Kanarejka, 05.10.2019 12:05
    Кстати, Кенин всего на 90 очков отстает от Бенчич. По моему, тоже угроза для Элины на пути к Итоговому
    На 1090
    Vlad Rasevski
    Vlad Rasevski, 05.10.2019 11:59
    +5
    Вот это матч!!! с 3-5 7-6! Браво Барти!!! Помогла Элине!
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 05.10.2019 11:59
    +5
    Триллер двух Б закончился в пользу С.
    vizuals
      vizuals, 05.10.2019 07:47
    +5
    vital, 04.10.2019 23:26
    Може я щось неправильно зрозумів, але читав про обмеження для гравця ТОП-10 щодо участі максимум в одному інтернешнелі за півроку.
    Сподіваюся Кікі завтра завершить свої виступи в Пекіні. Якщо Барті її переможе, то Бертенс треба буде виходити в фінал у рашці, щоб випередити Еліну.
    Щодо Бенчіч, то їй без вайлд-карти з рашки ніяк Елю не наздогнати. А якщо організатори таки дадуть їй карту, то Белінді щоб покращити теперішній показник Еліни, треба виграти 5 матчів і взяти титул у Лінці, а потім щей вийти в півфінал у рашці (виграти ще 2 матчі - 2-го і 3-го кола). Або гірше виступити на інтернешнелі з фіналом, чи титулом на прем'єрі.
    Поки Еліна хай відпочиває, а ми повболіваємо завтра за Даяну в парі і за Барті проти Бертенс.
    П.с. Я не відвернусь від Еліни незважаючи на будь-яке її рішення. Еліна, Даяна, Цуренко, Козлова, Усик і багато інших наших спортсменів там вже й так виступали після 2014 року. Неприємно так, і навіть дуже. Але такі реалії нашого сумного сьогодення...
    Та я теж не збираюся відвертатися, ба для неї потрапляння на Підсумковий дуже важливо захист багатьох баллів. Плюс там 1-4 мільона можно взяти. Але оціню, якщо вона не поїде туди, як героїзм. В Усика взагалі виходу не було доречі. На кону стояла купа мільонів та историсий тітул.
    А по Бертенс - не думаю, що Е.Барті захоче їй допомогти у потраплянні до Підсумкового.
    gudini
    online
    gudini, 05.10.2019 18:10
    +4
    Александр Науменко, Natam69 дійсно,був не правий. забув про гарантовані очки при поразках в группі.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 05.10.2019 12:20
    +4
    До речі Барті вже офіційно гарантувала собі статус першої ракетки до кінця року. Її вже теоретично ніхто не може наздогнати. А якщо ще й вдало виступить на Підсумковому, то мабуть як мінімум до РГ буде без проблем першою
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 05.10.2019 12:08
    +4
    Vlad Rasevski, 05.10.2019 11:59
    Вот это матч!!! с 3-5 7-6! Браво Барти!!! Помогла Элине!
    Кому Барті реально допомогла, так це Квітовій. Петра після її виграшу вже потрапила на Підсумковий і в Лінці може не напружуватись або взагалі не грати. Поріг для проходження сьогодні став 4345 очок.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 05.10.2019 11:59
    +4
    Програла Кікі, але слід віддати їй належне...
    olya403
    online
      olya403, 05.10.2019 10:14
    +4
    Барті з шостої спроби взяла перший сет в Бертенс
    gudini
    online
    gudini, 05.10.2019 18:53
    +3
    dudigo78, 05.10.2019 18:30
    ви взагалі орієнтуєтесь яким чином діє система нарахування очок за сезон? відкрийте хоч якийсь ресурс, навіть вікіпедію і все зрозумієте. ви дійсно не праві, не нервуйтесь
    Я дійсно визнав, що забув про 125 очок за поразку у группі на підсумковому.
    Але я досі не розумію, навіщо складнощі з відніманням очок від рейтингу, коли простіше глянути набрані? Тим більше, коли не усі очки ідуть до заліку. Віднімаючи очки Плішкової ви заблули відняти 700 очок Барті за перемогу на "малому підсумковому". Можливо і Вам було би доречно визнати свою неправоту...
    Natam69
      Natam69, 05.10.2019 17:55
    +3
    gudini, 05.10.2019 17:42
    Навіщо щось віднімати, якщо можна просто глянути набрані цьогоріч очки? Якби Барті сьогодні забеспечила собі перше місце за підсумками року, це було б головною подією на всіх теннісних порталах. Ще раз:
    Барті 6476
    Плішкова 5315
    Підсуковий турнір 1500макс
    Насьогодні Барті не є гарантовано першою ракеткою за підсумками року. Можливо стане завтра.
    Якщо і так незрозуміло, і ви бажаєте і надалі щось віднімати, відніміть минулорічну перемогу Барті на малому підсумковому.
    Барті попала вже на підсумковий, тобто коли навіть програє там всі матчі, то набере 375 очок 125 очок за кожну поразку на груповому етапі). А це означає. що ніхто не може її обійти, хіба що з якоїсь причини вона не зможе взяти участь у підсумковому.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 05.10.2019 12:36
    +3
    А если две Б в Москве попадут в одну половину сетки, кто подскажет?
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 05.10.2019 12:26
    +3
    Kanarejka, 05.10.2019 12:21
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/2019_WTA_Finals
    Вот так. Перший раз не повністю скопіювалось
    Ну? Так і в цій статті на Wiki розрив між Кенін і Бенчіч майже 1000 очок.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 05.10.2019 12:16
    +3
    Sashamar, 05.10.2019 12:11
    Тепер вболіваємо за Возняцьку. Осака свою задачу вчора виконала, а конкурентки в загальному заліку нам не потрібні.
    Вболівати можна, але по-моєму це не допоможе, враховуючи хворобу Каролін, її фізичний стан. Осака потіснить Еліну з 3-го місця, якщо виграє фінал у Барті. Отам повболіваємо за Барті.
    vizuals
      vizuals, 05.10.2019 12:02
    +3
    Бертенс їде у Мацкву
    Ти знаеш Кікі Кікі Кікі та))))