Ухань. Ястремская вновь победила Томлянович

Украинская теннисистка в двух сетах обыграла 26-летнюю представительницу Австралии

Ухань. Ястремская вновь победила Томлянович
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремская
Вторая ракетка Украины Даяна Ястремская (№28 WTA) выиграла дебютный матч основной сетки на турнире серии Премьер 5 в Ухане.
 
В матче первого раунда 19-летняя украинка обыграла Айлу Томлянович из Австралии (№42 WTA). 
 
Ухань. Первый круг
Айла Томлянович (Австралия) – Даяна Ястремская (Украина) – 6:7(5), 2:6
 
Стартовая партия проходила в равной борьбе, Ястремская чуть лучше чувствовала себя в розыгрышах, но Томлянович хорошо подавала первую подачу и с брейками у Даяны не сложилось. В девятом гейме представительница Австралии заработала двойной скрытый сетбол, но украинке удалось защитить свою подачу, захватив инициативу в матче. И хотя дело все же дошло до тай-брейка, там Ястремская выглядела лучше. Девушки ушли на переход при счете 5:1 в пользу украинки, после чего Томлянович выиграла 3 очка подряд, но все же проиграла сет.
 
Во второй партии борьбы не получилось. Австралийская теннисистка намного хуже подавала первую, это привело к тому, что Ястремская сделала два брейка и повела со счетом 5:1. Айле удалось выиграть еще один гейм на своей подаче, но Даяна после этого очень быстро завершила матч в свою пользу.
 
 
Хорошая победа на старте турнира над теннисисткой из топ-50, которая находится в неплохой форме. Во втором круге Даяна сразится против Анастасии Севастовой (№18 WTA) или Кристины Макхейл (№100 WTA).
 
Ранее Ястремская уже дважды побеждала Томлянович, более памятный матч состоялся в финале Хуахина.
 
Отметим, что это 18-я победа Ястремской в поединках против теннисисток из топ-50 мирового рейтинга при 14 поражениях.
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    common_sense
    online
      common_sense, 22.09.2019 13:06
    0
    отлично
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 22.09.2019 13:05
    +1
    Вадім Рубік, 22.09.2019 10:59
    Там Бажин вже і конфлікт з Младенович має ьо та його неслухає зовсім)) для неї її Домінік лише авторитет, а Бажин у треба щоб його слухались
    Завжди добре, коли э контент, дякую. Хоч й не перевірена інформація, але пазл можна складати коли є з чого обрати. Чомусь злидні завжди мінусують цінну інфу.
    Vitaliksaj
      Vitaliksaj, 22.09.2019 12:22
    -1
    Sashamar, 22.09.2019 11:09
    Не про наших, але "не могу молчать", як той Лев Толстой. Знову вразила Вінус. Врятуватися з 0:5 до тайбрейка! Так, на тайбрейку програла, 40 років вони є 40 років. Але ж яка жага і боротьба до останнього. Коли в наших буде так, їх ніхто не стримає!
    После 40ка только на допинге так скакать можна
    Sashamar
    Sashamar, 22.09.2019 11:09
    0
    Не про наших, але "не могу молчать", як той Лев Толстой. Знову вразила Вінус. Врятуватися з 0:5 до тайбрейка! Так, на тайбрейку програла, 40 років вони є 40 років. Але ж яка жага і боротьба до останнього. Коли в наших буде так, їх ніхто не стримає!
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 22.09.2019 10:59
    0
    Комментарий свернут. Показать
    vital, 22.09.2019 10:56
    Младенович останнім часом не радує своїми результатами. Був всплеск на старті, але він швидко минув. Тому треба вертатися до старого перевіреного варіанту - тренера-батька
    Там Бажин вже і конфлікт з Младенович має ьо та його неслухає зовсім)) для неї її Домінік лише авторитет, а Бажин у треба щоб його слухались
    vital
    online
      vital, 22.09.2019 10:56
    0
    Вадім Рубік, 22.09.2019 10:51
    Утримуюсь від коментарів)) знаю що він теж мав бути на матчі)) враховуючи ще як він дружить з сім'єю Даяны...
    Младенович останнім часом не радує своїми результатами. Був всплеск на старті, але він швидко минув. Тому треба вертатися до старого перевіреного варіанту - тренера-батька
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 22.09.2019 10:51
    0
    Комментарий свернут. Показать
    olya403, 22.09.2019 10:45
    В цій здогадці Бажин присутній?
    Утримуюсь від коментарів)) знаю що він теж мав бути на матчі)) враховуючи ще як він дружить з сім'єю Даяны...
    olya403
      olya403, 22.09.2019 10:45
    -1
    Вадім Рубік, 22.09.2019 10:24
    Є одна догадка, але почекаю офіційної інформації
    В цій здогадці Бажин присутній?
    vital
    online
      vital, 22.09.2019 10:39
    +3
    vizuals, 22.09.2019 09:01
    Томлянович на 42 місці у рейтингу и тримаєтся на цьому рівні майже 2 роки. Наврядче принизливий термін "посередня гра" їй підходить. На минулому турнірі в Чшенчжоу вона у півфіналі програла лише Калоліні Плішковій, а на Ролан Гаррос цього року пободалася з Халеп у 3 сетах.
    Можна говорити що Гаврилова трималася в ТОП-30 кілька років і лише зараз опустилася в рейтингу. Але це не змінює ситуації: обидві ці натуралізовані австралійки ніколи не стануть ТОПами, і не виграють нічого серйозного за кар'єру.
    Може я не правий з висловом посередня, "диванному експерту" так звісна річ не варто висловлюватися, але так я це бачу.
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 22.09.2019 10:24
    0
    Комментарий свернут. Показать
    vital, 22.09.2019 09:34
    По цьому матчу, як на мене, найбільша подія це ... відсутність Женома. До Даяни на коучінг виходив її тато. Невже Олів'є вказали на двері? Чи щось зі здоров'ям?
    Є одна догадка, але почекаю офіційної інформації
    Vladlen
      Vladlen, 22.09.2019 09:54
    +2
    Хорошая игра, неплохая подача, а вот прием сегодня не очень шёл, надо над этим работать, причем папа говорил ей не надо так рисковать на приеме, она тоже это подтвердила, а когда началась игра все равно шарашила по аутам. Даяна просто не знает, что такое играть без риска, надо этому еще учится, ну очень много легких мячей она профукала, против топ теннисисток так играть нельзя.
    vital
    online
      vital, 22.09.2019 09:34
    0
    По цьому матчу, як на мене, найбільша подія це ... відсутність Женома. До Даяни на коучінг виходив її тато. Невже Олів'є вказали на двері? Чи щось зі здоров'ям?
    vizuals
    online
      vizuals, 22.09.2019 09:01
    -1
    vital, 22.09.2019 08:48
    Усім вітання з такою важливою стартовою перемогою Даяни!
    Нарешті зручна суперниця попала Даяні для стартового раунду: няшка з посередньою грою.
    Як для старту турніру, порожного стадіону з поодинокими вболівальниками, Даяна показала дуже хорошу гру: високий відсоток 1-ої подачі - 66%, ейсів більше, ніж подвійних (3-2), 100% реалізація брейкпойнтів. Ну як капля дьогтю це постійне бажання Даяни атакувати з 1-ої подачі Айли. В результаті 4 виграних розиграші українкою з 32-х. Чому питається не зіграти м'якше і не спробувати просто залишити м'яч у грі?
    Даяні подальших успіхів на турнірі!
    Томлянович на 42 місці у рейтингу и тримаєтся на цьому рівні майже 2 роки. Наврядче принизливий термін "посередня гра" їй підходить. На минулому турнірі в Чшенчжоу вона у півфіналі програла лише Калоліні Плішковій, а на Ролан Гаррос цього року пободалася з Халеп у 3 сетах.
    vital
    online
      vital, 22.09.2019 08:48
    +9
    Усім вітання з такою важливою стартовою перемогою Даяни!
    Нарешті зручна суперниця попала Даяні для стартового раунду: няшка з посередньою грою.
    Як для старту турніру, порожного стадіону з поодинокими вболівальниками, Даяна показала дуже хорошу гру: високий відсоток 1-ої подачі - 66%, ейсів більше, ніж подвійних (3-2), 100% реалізація брейкпойнтів. Ну як капля дьогтю це постійне бажання Даяни атакувати з 1-ої подачі Айли. В результаті 4 виграних розиграші українкою з 32-х. Чому питається не зіграти м'якше і не спробувати просто залишити м'яч у грі?
    Даяні подальших успіхів на турнірі!
    Sashamar
    Sashamar, 22.09.2019 08:43
    -2
    Лиха беда начало
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 22.09.2019 08:42
    +3
    vital
    online
      vital, 22.09.2019 08:48
    +9
    Усім вітання з такою важливою стартовою перемогою Даяни!
    Нарешті зручна суперниця попала Даяні для стартового раунду: няшка з посередньою грою.
    Як для старту турніру, порожного стадіону з поодинокими вболівальниками, Даяна показала дуже хорошу гру: високий відсоток 1-ої подачі - 66%, ейсів більше, ніж подвійних (3-2), 100% реалізація брейкпойнтів. Ну як капля дьогтю це постійне бажання Даяни атакувати з 1-ої подачі Айли. В результаті 4 виграних розиграші українкою з 32-х. Чому питається не зіграти м'якше і не спробувати просто залишити м'яч у грі?
    Даяні подальших успіхів на турнірі!
    vital
    online
      vital, 22.09.2019 10:39
    +3
    vizuals, 22.09.2019 09:01
    Томлянович на 42 місці у рейтингу и тримаєтся на цьому рівні майже 2 роки. Наврядче принизливий термін "посередня гра" їй підходить. На минулому турнірі в Чшенчжоу вона у півфіналі програла лише Калоліні Плішковій, а на Ролан Гаррос цього року пободалася з Халеп у 3 сетах.
    Можна говорити що Гаврилова трималася в ТОП-30 кілька років і лише зараз опустилася в рейтингу. Але це не змінює ситуації: обидві ці натуралізовані австралійки ніколи не стануть ТОПами, і не виграють нічого серйозного за кар'єру.
    Може я не правий з висловом посередня, "диванному експерту" так звісна річ не варто висловлюватися, але так я це бачу.
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 22.09.2019 08:42
    +3
    Vladlen
      Vladlen, 22.09.2019 09:54
    +2
    Хорошая игра, неплохая подача, а вот прием сегодня не очень шёл, надо над этим работать, причем папа говорил ей не надо так рисковать на приеме, она тоже это подтвердила, а когда началась игра все равно шарашила по аутам. Даяна просто не знает, что такое играть без риска, надо этому еще учится, ну очень много легких мячей она профукала, против топ теннисисток так играть нельзя.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 22.09.2019 13:05
    +1
    Вадім Рубік, 22.09.2019 10:59
    Там Бажин вже і конфлікт з Младенович має ьо та його неслухає зовсім)) для неї її Домінік лише авторитет, а Бажин у треба щоб його слухались
    Завжди добре, коли э контент, дякую. Хоч й не перевірена інформація, але пазл можна складати коли є з чого обрати. Чомусь злидні завжди мінусують цінну інфу.
    common_sense
    online
      common_sense, 22.09.2019 13:06
    0
    отлично
    Sashamar
    Sashamar, 22.09.2019 11:09
    0
    Не про наших, але "не могу молчать", як той Лев Толстой. Знову вразила Вінус. Врятуватися з 0:5 до тайбрейка! Так, на тайбрейку програла, 40 років вони є 40 років. Але ж яка жага і боротьба до останнього. Коли в наших буде так, їх ніхто не стримає!
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 22.09.2019 10:59
    0
    Комментарий свернут. Показать
    vital, 22.09.2019 10:56
    Младенович останнім часом не радує своїми результатами. Був всплеск на старті, але він швидко минув. Тому треба вертатися до старого перевіреного варіанту - тренера-батька
    Там Бажин вже і конфлікт з Младенович має ьо та його неслухає зовсім)) для неї її Домінік лише авторитет, а Бажин у треба щоб його слухались
    vital
    online
      vital, 22.09.2019 10:56
    0
    Вадім Рубік, 22.09.2019 10:51
    Утримуюсь від коментарів)) знаю що він теж мав бути на матчі)) враховуючи ще як він дружить з сім'єю Даяны...
    Младенович останнім часом не радує своїми результатами. Був всплеск на старті, але він швидко минув. Тому треба вертатися до старого перевіреного варіанту - тренера-батька
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 22.09.2019 10:51
    0
    Комментарий свернут. Показать
    olya403, 22.09.2019 10:45
    В цій здогадці Бажин присутній?
    Утримуюсь від коментарів)) знаю що він теж мав бути на матчі)) враховуючи ще як він дружить з сім'єю Даяны...
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 22.09.2019 10:24
    0
    Комментарий свернут. Показать
    vital, 22.09.2019 09:34
    По цьому матчу, як на мене, найбільша подія це ... відсутність Женома. До Даяни на коучінг виходив її тато. Невже Олів'є вказали на двері? Чи щось зі здоров'ям?
    Є одна догадка, але почекаю офіційної інформації
    vital
    online
      vital, 22.09.2019 09:34
    0
    По цьому матчу, як на мене, найбільша подія це ... відсутність Женома. До Даяни на коучінг виходив її тато. Невже Олів'є вказали на двері? Чи щось зі здоров'ям?