Сен-Мало. Костюк вышла в полуфинал

Украинка обыграла Марину Заневскую

Сен-Мало. Костюк вышла в полуфинал
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк

Сегодня украинская теннисистка Марта Костюк в четвертьфинале грунтового турнира ITF в Сен-Мало (Франция) в двух сетах обыграла представительницу Бельгии Марину Заневскую. Матч продолжался 2 часа и 2 минуты.

1/4 финала

Марина Заневская (Бельгия) – Марта Костюк (Украина) – 6:7 (5), 1:6

Завтра в полуфинале Костюк сыграет с Вероникой Сепеде из Парагвая.

Вчера во втором раунде Костюк обыграла Марго Йеролимо.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 21.09.2019 16:51
    0
    Давай, Марта, дотискай, збережи сили на фінал!
    vital
    online
      vital, 21.09.2019 16:46
    +1
    svetikrm, 21.09.2019 16:28
    в полуфинале первый сет за Мартой 6:4
    Марта в 2-му сеті веде 3-2 з брейком, щойно взявши під нуль подачу суперниці.
    Цікаво організатори хоч на фінал відеотрансляцію організують?
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 21.09.2019 16:41
    -1
    Как всегда необъяснимые качели
    svetikrm
      svetikrm, 21.09.2019 16:28
    -1
    в полуфинале первый сет за Мартой 6:4
    olya403
      olya403, 21.09.2019 09:25
    -1
    Sashamar, 20.09.2019 17:16
    Заневська краще грає "чорними", тобто на прийомі. Подивіться статистику її вчорашнього матча проти француженки. Була така сама картина, дівчата обмінювалися брейками.
    Взагалі Марта повинна була виграти, бо сильніша. Точно так повинна виграти завтра, бо вона сильніша за Сепеде. В цьому турнірі тільки Віхлянцева рівня Марти. Отже побажаємо Костюк пристати до розуму і почати рухатися вгору.
    нууу...Сепеде взагалі то добре на грунті грає
    relax-1984
      relax-1984, 20.09.2019 22:48
    -1
    sv_2000, 20.09.2019 18:02
    Афигеть... В майскоре раскладка первого сета по геймам выглядит как фильм ужасов))) Почти во всех геймах- война! Час 37 минут воевали! 13 геймов.... В среднем 7 минут за гейм.... Жесть... Ну, может, и полезно для психики Марты, что вышла из такой передряги победителем.
    👍
    kollekciy
      kollekciy, 20.09.2019 18:20
    0
    sv_2000, 20.09.2019 18:02
    Афигеть... В майскоре раскладка первого сета по геймам выглядит как фильм ужасов))) Почти во всех геймах- война! Час 37 минут воевали! 13 геймов.... В среднем 7 минут за гейм.... Жесть... Ну, может, и полезно для психики Марты, что вышла из такой передряги победителем.
    В тому то й справа, що я цей фільм на майскорі в живу дивився. Задоволення не з кращих. В кінці сету вже майже не вірив, що Марта витримає, знаючи як погано на неї впливають втрачені можливості , а в неї їх було багато. Будимо надіятись що в завтра, Марта буде краще реалізовувати створені можливості.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 20.09.2019 18:02
    +2
    Афигеть... В майскоре раскладка первого сета по геймам выглядит как фильм ужасов))) Почти во всех геймах- война! Час 37 минут воевали! 13 геймов.... В среднем 7 минут за гейм.... Жесть... Ну, может, и полезно для психики Марты, что вышла из такой передряги победителем.
    vizuals
    online
      vizuals, 20.09.2019 17:56
    -2
    Приємно, що виграла в цієї мігранткі
    kollekciy
      kollekciy, 20.09.2019 17:48
    -3
    Vladlen, 20.09.2019 16:52
    А почему вы думаете, что Марта чудила,трансляции же не было. Может это Заневская показывала невероятный теннис.
    Чудила, тому що, всі свої подачі втратила маючи перевагу, а вирішальний удар у геймі ніяк не могла забити. Навіть на таї повівши 4:0, знову звела гру до нервів.
    Sashamar
    Sashamar, 20.09.2019 17:16
    +8
    Clyde С., 20.09.2019 17:04
    Марта програла 4 свої подачі в 1-му сеті, а проти неї не гуру прийому грала, а просто Заневська.
    Тому я згодний з автором коменту.
    Заневська краще грає "чорними", тобто на прийомі. Подивіться статистику її вчорашнього матча проти француженки. Була така сама картина, дівчата обмінювалися брейками.
    Взагалі Марта повинна була виграти, бо сильніша. Точно так повинна виграти завтра, бо вона сильніша за Сепеде. В цьому турнірі тільки Віхлянцева рівня Марти. Отже побажаємо Костюк пристати до розуму і почати рухатися вгору.
    Clyde С.
      Clyde С., 20.09.2019 17:04
    +2
    Vladlen, 20.09.2019 16:52
    А почему вы думаете, что Марта чудила,трансляции же не было. Может это Заневская показывала невероятный теннис.
    Марта програла 4 свої подачі в 1-му сеті, а проти неї не гуру прийому грала, а просто Заневська.
    Тому я згодний з автором коменту.
    Vladlen
      Vladlen, 20.09.2019 16:52
    -1
    kollekciy, 20.09.2019 16:38
    Марту з перемогою. В першому сеті чудила, але великий плюс, що в кризових моментах, не розсипалась та змогла вирвати таки сет, а потім перший гейм 2 сету в якому все вирішилось.
    А почему вы думаете, что Марта чудила,трансляции же не было. Может это Заневская показывала невероятный теннис.
    kollekciy
      kollekciy, 20.09.2019 16:38
    +3
    Марту з перемогою. В першому сеті чудила, але великий плюс, що в кризових моментах, не розсипалась та змогла вирвати таки сет, а потім перший гейм 2 сету в якому все вирішилось.
    B0N1K
      B0N1K, 20.09.2019 16:37
    +2
    Не Білорусі, а Бельгії. Виправте помилку
    Sashamar
    Sashamar, 20.09.2019 17:16
    +8
    Clyde С., 20.09.2019 17:04
    Марта програла 4 свої подачі в 1-му сеті, а проти неї не гуру прийому грала, а просто Заневська.
    Тому я згодний з автором коменту.
    Заневська краще грає "чорними", тобто на прийомі. Подивіться статистику її вчорашнього матча проти француженки. Була така сама картина, дівчата обмінювалися брейками.
    Взагалі Марта повинна була виграти, бо сильніша. Точно так повинна виграти завтра, бо вона сильніша за Сепеде. В цьому турнірі тільки Віхлянцева рівня Марти. Отже побажаємо Костюк пристати до розуму і почати рухатися вгору.
    kollekciy
      kollekciy, 20.09.2019 16:38
    +3
    Марту з перемогою. В першому сеті чудила, але великий плюс, що в кризових моментах, не розсипалась та змогла вирвати таки сет, а потім перший гейм 2 сету в якому все вирішилось.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 20.09.2019 18:02
    +2
    Афигеть... В майскоре раскладка первого сета по геймам выглядит как фильм ужасов))) Почти во всех геймах- война! Час 37 минут воевали! 13 геймов.... В среднем 7 минут за гейм.... Жесть... Ну, может, и полезно для психики Марты, что вышла из такой передряги победителем.
    Clyde С.
    online
      Clyde С., 20.09.2019 17:04
    +2
    Vladlen, 20.09.2019 16:52
    А почему вы думаете, что Марта чудила,трансляции же не было. Может это Заневская показывала невероятный теннис.
    Марта програла 4 свої подачі в 1-му сеті, а проти неї не гуру прийому грала, а просто Заневська.
    Тому я згодний з автором коменту.
    B0N1K
      B0N1K, 20.09.2019 16:37
    +2
    Не Білорусі, а Бельгії. Виправте помилку
    vital
    online
      vital, 21.09.2019 16:46
    +1
    svetikrm, 21.09.2019 16:28
    в полуфинале первый сет за Мартой 6:4
    Марта в 2-му сеті веде 3-2 з брейком, щойно взявши під нуль подачу суперниці.
    Цікаво організатори хоч на фінал відеотрансляцію організують?
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 21.09.2019 16:51
    0
    Давай, Марта, дотискай, збережи сили на фінал!
    kollekciy
      kollekciy, 20.09.2019 18:20
    0
    sv_2000, 20.09.2019 18:02
    Афигеть... В майскоре раскладка первого сета по геймам выглядит как фильм ужасов))) Почти во всех геймах- война! Час 37 минут воевали! 13 геймов.... В среднем 7 минут за гейм.... Жесть... Ну, может, и полезно для психики Марты, что вышла из такой передряги победителем.
    В тому то й справа, що я цей фільм на майскорі в живу дивився. Задоволення не з кращих. В кінці сету вже майже не вірив, що Марта витримає, знаючи як погано на неї впливають втрачені можливості , а в неї їх було багато. Будимо надіятись що в завтра, Марта буде краще реалізовувати створені можливості.