ОФИЦИАЛЬНО. Мазяр стал новым главным тренером Львова

Львовский клуб представил наставника

ОФИЦИАЛЬНО. Мазяр стал новым главным тренером Львова
© ФК Львов. Владимир Мазяр
Новым главным тренером профессионального футбольного клуба «Львов» назначен Владимир Мазяра.
 
41-летний специалист сменил на этом посту Богдана Блавацкого, который оставил львовский клуб по соглашению сторон. Условия и сроки контракта с новым руководителем «горожан» не разглашаются.
 
Руководство клуба представило Мазяра команде перед утренней тренировкой на базе в Винниках.
 
Отметим, что Владимир Мазяр мог возглавить ФК «Львов» прошлой осенью
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Львов

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 11.09.2019 10:17
    +1
    ФК "Пьвів" розчарувавав своїх вболівальників вдома - всі поразки, а з Маріуполем - це крайня межа. Вітаю зміну тренера - хай щастить. Ми любимо ФК "Львів" і прикро що Ви з "Карпатами" - аутсайдери УПЛ.
    zzg77
    online
      zzg77, 10.09.2019 15:25
    -4
    Какая песня без баяна, какая новость без Карпат?? Или ... какая дурость без Карпат!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.09.2019 14:18
    -4
    Shevchenka2019, 10.09.2019 14:14
    Що цікаво верес-фек@л його вже звільняв і повертає) а сонячний хлопчик кайфує. Добре є,доля гірника їх чекає.
    Недочекаєшся, вівця! Скоріше твій фк Сільмаш вилетить в пердів!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 10.09.2019 14:14
    0
    Що цікаво верес-фек@л його вже звільняв і повертає) а сонячний хлопчик кайфує. Добре є,доля гірника їх чекає.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.09.2019 13:44
    -3
    Будєм посмотрєт... Але Бодю треба було міняти однозначно, Бодя нестягував, Бодя себе вже вичерпав...
    п.с. Удачі Мазяру. Натягне овечий фк Сільмаш і він герой!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 10.09.2019 13:41
    -1
    vasyan86, 10.09.2019 12:44
    Санжар: пройшов з командою з другої ліги у вищу (за дореволюційних конкурентних умов), кожні півроку-рік мусив латати діри, зіграв в квалі ЛЕ, два сезони не вилітав, будучи одним з основних претендентів, був звільнений і замінений на чувака без досвіду, бо треба було робити вигляд, що хтось відповідає за гру на контору, був безробітнім близько року.
    Мазяр: колись грав за ФК Львів, той, який був попередником того, що був перед...проїхали, вивів команду з першої у вищу лігу(в розпал жанру), кожні півроку-рік йшов з посади переважно через спортивні результати, тренував ФК Львів, коли той був Вересом...чи вже не був...чи ще не був, остання команда - аутсайдер пердиву, пішов з посади через...спортивні результати, був безробітнім близько доби.
    Знайдіть десять відмінностей.
    Відмінність в тому шо Мазяр не був застуканий в договорняках, так як Санжар з Олімпіком !
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 10.09.2019 13:32
    +1
    "горожанє", б*я
    ВВВ
      ВВВ, 10.09.2019 13:21
    -1
    Мазяр то хто? Нехай тренує збірну клубу анонімних алкоголиків!!!
    wicker
      wicker, 10.09.2019 13:16
    -1
    ДНО , третім будеш ......
    vasyan86
      vasyan86, 10.09.2019 12:45
    0
    "..в розпал жанру" читати "..в розпал кризи жанру"
    vasyan86
      vasyan86, 10.09.2019 12:44
    +4
    Санжар: пройшов з командою з другої ліги у вищу (за дореволюційних конкурентних умов), кожні півроку-рік мусив латати діри, зіграв в квалі ЛЕ, два сезони не вилітав, будучи одним з основних претендентів, був звільнений і замінений на чувака без досвіду, бо треба було робити вигляд, що хтось відповідає за гру на контору, був безробітнім близько року.
    Мазяр: колись грав за ФК Львів, той, який був попередником того, що був перед...проїхали, вивів команду з першої у вищу лігу(в розпал жанру), кожні півроку-рік йшов з посади переважно через спортивні результати, тренував ФК Львів, коли той був Вересом...чи вже не був...чи ще не був, остання команда - аутсайдер пердиву, пішов з посади через...спортивні результати, був безробітнім близько доби.
    Знайдіть десять відмінностей.
    vasyan86
      vasyan86, 10.09.2019 12:44
    +4
    Санжар: пройшов з командою з другої ліги у вищу (за дореволюційних конкурентних умов), кожні півроку-рік мусив латати діри, зіграв в квалі ЛЕ, два сезони не вилітав, будучи одним з основних претендентів, був звільнений і замінений на чувака без досвіду, бо треба було робити вигляд, що хтось відповідає за гру на контору, був безробітнім близько року.
    Мазяр: колись грав за ФК Львів, той, який був попередником того, що був перед...проїхали, вивів команду з першої у вищу лігу(в розпал жанру), кожні півроку-рік йшов з посади переважно через спортивні результати, тренував ФК Львів, коли той був Вересом...чи вже не був...чи ще не був, остання команда - аутсайдер пердиву, пішов з посади через...спортивні результати, був безробітнім близько доби.
    Знайдіть десять відмінностей.
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 11.09.2019 10:17
    +1
    ФК "Пьвів" розчарувавав своїх вболівальників вдома - всі поразки, а з Маріуполем - це крайня межа. Вітаю зміну тренера - хай щастить. Ми любимо ФК "Львів" і прикро що Ви з "Карпатами" - аутсайдери УПЛ.
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 10.09.2019 13:32
    +1
    "горожанє", б*я
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 10.09.2019 14:14
    0
    Що цікаво верес-фек@л його вже звільняв і повертає) а сонячний хлопчик кайфує. Добре є,доля гірника їх чекає.
    vasyan86
      vasyan86, 10.09.2019 12:45
    0
    "..в розпал жанру" читати "..в розпал кризи жанру"