Валенсия. Костюк с баранкой в третьем сете переиграла Рус

Украинская теннисистка сыграет в полуфинале турнира в Испании

Валенсия. Костюк с баранкой в третьем сете переиграла Рус
© Jimmie48 Photography. Марта Костюк
Украинская теннисистка Марта Костюк (№182 WTA) продолжает побеждать на грунтовом 60-тысячнике ITF в Испании.
 
В четвертьфинальном матче 17-летняя украинка в трех сетах обыграла Аранчу Рус из Нидерландов (№97 WTA).
 
Валенсия. Четвертьфинал
Марта Костюк (Украина) – Аранча Рус (Нидерланды) –  6:4, 3:6, 6:0
 
В полуфинале Костюк сыграет против третьей сеяной Тамары Корпач из Германии (№143 WTA).
 
Отметим, что это была девятая победа Костюк в матчах против соперниц из первой сотни мирового рейтинга, а также пятая в последних семи матчах.
 
Предыдущий раз Марты выигрывала сет со счетом 6:0 в квалификации Мадрида против американки Аманды Анисимовой. Тогда с таким счетом Костюк выиграла первый и третий сеты.
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    salamanka1982
      salamanka1982, 27.09.2019 18:30
    +3
    ідіотіки. Я думав "баранка" це тенісистка з якою Костюк виграла рус)))). Нема такого слова в українській мові, якщо русизм берете, то виділяйте "лапками"!!!!. Баранки блін
    Natam69
      Natam69, 27.09.2019 17:18
    +3
    kollekciy, 27.09.2019 16:12
    Марту з перемогою. Добре що посилилась в третьому сеті, а не злила як раніше. Поки що робота нового тренера хорошим плюсом виходить. От тільки з подачею ніяк не йде. Якось першу подачу треба покращити, могла б тоді на турнірах WTA конкурувати. Он у Штудгарті була з’явилась хороша подача, та пропала і ніяк не повертається. Але в загальному прогрес хороший, будимо чикати та надіятись. Наступна суперниця наче ще складніша, але будемо надіятись що Марта зможе показати свою кращу гру, а там як щаститиме.
    Навряд чи Марта посилилася. Швидше рус здохла. але марта мала нагоду щвидше перемогти. У другому сеті багато непотрібних помилок зробила. Треба увійти у фінал і взяти ревашн у Грачової.
    kollekciy
      kollekciy, 27.09.2019 16:23
    +4
    vizuals, 27.09.2019 16:17
    Марта має грати на нормальних турнірах, але зараз вона змушена грати на помийках типа 60-тисячників
    Для нормальних турнірів, треба якось подачу покращити та стабілізувати, бо там "серйозні тітки задавлять швидкістю.
    VoOne1983
      VoOne1983, 27.09.2019 16:23
    0
    vizuals, 27.09.2019 16:17
    Марта має грати на нормальних турнірах, але зараз вона змушена грати на помийках типа 60-тисячників
    В неї особливо то і виходу нема. Рейтинг треба десь брати, та й обмеження на WTA матчі ніхто не відміняв. Але нічого. Скоро 18 стукне і можна буде розривати WTA тур, благо дані для цього є
    vizuals
      vizuals, 27.09.2019 16:17
    -12
    Марта має грати на нормальних турнірах, але зараз вона змушена грати на помийках типа 60-тисячників
    VoOne1983
      VoOne1983, 27.09.2019 16:13
    +3
    От дивлюсь 60 тисячник в Іспанії, чвертьфінал і купа народу вболіває. А перед цим Завацька грала на турнірі WTA International і на півфіналі зовсім пусто було, немов тренування якесь ливишся. Кому той турнір в Ташкенті потрібен??? Навіщо його там проводити, якщо ніхто не дивиться??
    kollekciy
      kollekciy, 27.09.2019 16:12
    +4
    Марту з перемогою. Добре що посилилась в третьому сеті, а не злила як раніше. Поки що робота нового тренера хорошим плюсом виходить. От тільки з подачею ніяк не йде. Якось першу подачу треба покращити, могла б тоді на турнірах WTA конкурувати. Он у Штудгарті була з’явилась хороша подача, та пропала і ніяк не повертається. Але в загальному прогрес хороший, будимо чикати та надіятись. Наступна суперниця наче ще складніша, але будемо надіятись що Марта зможе показати свою кращу гру, а там як щаститиме.
    Clyde С.
      Clyde С., 27.09.2019 16:04
    +6
    Впевнено.
    Гра була і раніше, а от впевненості (коли дивишся і розумієш, що якщо метеорит не впаде на землю, перемога нікуди від неї не дінеться) схожої на сьогоднішню не було!
    Навіть після програного другого сету перемога була у повітрі.
    Clyde С.
      Clyde С., 27.09.2019 16:04
    +6
    Впевнено.
    Гра була і раніше, а от впевненості (коли дивишся і розумієш, що якщо метеорит не впаде на землю, перемога нікуди від неї не дінеться) схожої на сьогоднішню не було!
    Навіть після програного другого сету перемога була у повітрі.
    kollekciy
      kollekciy, 27.09.2019 16:23
    +4
    vizuals, 27.09.2019 16:17
    Марта має грати на нормальних турнірах, але зараз вона змушена грати на помийках типа 60-тисячників
    Для нормальних турнірів, треба якось подачу покращити та стабілізувати, бо там "серйозні тітки задавлять швидкістю.
    kollekciy
      kollekciy, 27.09.2019 16:12
    +4
    Марту з перемогою. Добре що посилилась в третьому сеті, а не злила як раніше. Поки що робота нового тренера хорошим плюсом виходить. От тільки з подачею ніяк не йде. Якось першу подачу треба покращити, могла б тоді на турнірах WTA конкурувати. Он у Штудгарті була з’явилась хороша подача, та пропала і ніяк не повертається. Але в загальному прогрес хороший, будимо чикати та надіятись. Наступна суперниця наче ще складніша, але будемо надіятись що Марта зможе показати свою кращу гру, а там як щаститиме.
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 27.09.2019 18:30
    +3
    ідіотіки. Я думав "баранка" це тенісистка з якою Костюк виграла рус)))). Нема такого слова в українській мові, якщо русизм берете, то виділяйте "лапками"!!!!. Баранки блін
    Natam69
      Natam69, 27.09.2019 17:18
    +3
    kollekciy, 27.09.2019 16:12
    Марту з перемогою. Добре що посилилась в третьому сеті, а не злила як раніше. Поки що робота нового тренера хорошим плюсом виходить. От тільки з подачею ніяк не йде. Якось першу подачу треба покращити, могла б тоді на турнірах WTA конкурувати. Он у Штудгарті була з’явилась хороша подача, та пропала і ніяк не повертається. Але в загальному прогрес хороший, будимо чикати та надіятись. Наступна суперниця наче ще складніша, але будемо надіятись що Марта зможе показати свою кращу гру, а там як щаститиме.
    Навряд чи Марта посилилася. Швидше рус здохла. але марта мала нагоду щвидше перемогти. У другому сеті багато непотрібних помилок зробила. Треба увійти у фінал і взяти ревашн у Грачової.
    VoOne1983
      VoOne1983, 27.09.2019 16:13
    +3
    От дивлюсь 60 тисячник в Іспанії, чвертьфінал і купа народу вболіває. А перед цим Завацька грала на турнірі WTA International і на півфіналі зовсім пусто було, немов тренування якесь ливишся. Кому той турнір в Ташкенті потрібен??? Навіщо його там проводити, якщо ніхто не дивиться??
    VoOne1983
      VoOne1983, 27.09.2019 16:23
    0