Алексей МИХАЙЛИЧЕНКО: «Я от футбола далеко не уходил»

Тренер не считает паузу в карьере критичной для дальнейшей работы

Алексей МИХАЙЛИЧЕНКО: «Я от футбола далеко не уходил»
© fcdynamo.kiev.ua

Новым тренером «Динамо» стал Алексей Михайличенко, который вернулся к работе наставником после длительного промежутка без соответствующей практики.

Михайличенко в последние годы работал в структуре клуба и уверяет, что не терял связи с футболом.

«При Олеге Владимировиче Блохине я все же немножко был в тренерском процессе. Помощником, но все равно был. Я далеко от футбола не уходил, потому что контролировал селекционные процессы, просматривал много матчей».

«Всегда старался оставаться внутри футбола. Все равно я смотрел футбол с трибуны не как болельщик, а как специалист», - сказал Михайличенко.

В первом матче при Михайличенко киевляне сыграли 1:1 с «Олимпиком».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ПРОФУТБОЛ

(24 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 27.08.2019 19:59
    0
    Libero GO, 26.08.2019 21:56
    Друзі, за 16 років в ДК (після Лобана) змінилось 14-ть! тренерів (усі - динамівські серця, крім Газая та Сьоміна). Хто хоче, може подивитись в Вікіпедії. Це жах якийсь. Нормальна людина все давно б зрозуміла, що в колоді одні й ті ж самі. Його (сурка) треба негайно лікувати, а ДК - рятувати...
    Спаси клуб, найди желающего
    а) купить его у Суркиса
    б) не развалить как Курченко после этого
    в) вкладывать в клуб как минимум не меньше Сурка
    PUTINHUILO
      PUTINHUILO, 27.08.2019 09:45
    +1
    Я не разваливал.Я был рядом.Я на шухере стоял...
    spqr-te
    online
    spqr-te, 27.08.2019 01:10
    0
    Що не інтерв`ю, то перл!!!
    polesse2000
    polesse2000, 26.08.2019 23:06
    +3
    Однозначно, ничего он не поменяет . Будет физрук №2
    Lion
    online
      Lion, 26.08.2019 22:47
    +7
    Алексей МИХАЙЛИЧЕНКО: «Я от футбола далеко не уходил»
    ------------------------
    Футбол от тебя далеко ушёл....
    Libero GO
      Libero GO, 26.08.2019 21:56
    +8
    Друзі, за 16 років в ДК (після Лобана) змінилось 14-ть! тренерів (усі - динамівські серця, крім Газая та Сьоміна). Хто хоче, може подивитись в Вікіпедії. Це жах якийсь. Нормальна людина все давно б зрозуміла, що в колоді одні й ті ж самі. Його (сурка) треба негайно лікувати, а ДК - рятувати...
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 26.08.2019 21:44
    0
    Яиц хватит в отставку уйти если чемп просрёт? Ну ладно, если возьмёт кубок, а чемпионат проиграет с минимальным перевесом шахты при нор игре тоже проканает, но тогда наф после не выхода в след сезоне в ЛЧ.
    Не имею ничего против Михайличенко, но уже давно слабо верю в покращення в Динамо Увы, но всё как обычно. Гриша, вернись и шли братца на приставке в президента фк играть.
    В других потенциальных владельцев ДК не верю ибо вероятность второго Курченко больше, чем вероятность прихода владельца даже с чуть меньшим бюджетом, но без динамовской кардиологии.
    terry67
      terry67, 26.08.2019 21:43
    +1
    людина яка йде у великий клуб тренером повинна знати на що вона йде а не бумати змажу чи ні. по перші грі невидно що тренер вчомусь впевнений
    Taykitanin
      Taykitanin, 26.08.2019 21:41
    +3
    Между строк читаем: я также причастен к нынешнему состоянию Динамо.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 26.08.2019 21:28
    +2
    Євген Давиденко, 26.08.2019 20:45
    Ну то їдь в Португалію і насолоджуйся грою Бенфіки..А Український клуб,особливо Динамо,повинен тренувать українець,НЕ іноземець. Це наше життя,наш сьогоднішній рівень і краще хай Динамо так грає,аніж прийде якийсь Будулай і в Динамо буде повно негрів..
    Та я не проти Українського тренера, але це має бути такий тренер як Вернидуб, а не динамівське серце з конспектами Лобановського
    Libero GO
      Libero GO, 26.08.2019 21:20
    +5
    На жаль, на узбіччі футбольної історії опинився славетний клуб. От що таке вперто не помічати час. А чому так сталося? Тому, що президент сам залишився в 90-х і клуб тягне на дно. Немає розвитку. І якщо Лобану свого часу сурком було надано свободу в усіх питаннях, то решта після нього мали діяти чітко за згодою і дозволом президента і робити результат. А це неможливо, бо 90-ті залишились давно в минулому, і чим далі, тим ще гірше стан справ. Багато хто скаже, що зараз немає конкуренції в чемпі. Нагадаю, що в 90-ті не було навіть Шахти. Динамо святкувало перемогу в чемпі достроково, турів за 5-6 до його завершення. Натомість, це не заважало грати на рівних з Барсою, Реалом, ПСВ, Баварією, Арсеналом, Ювентусом - це ті, кого згадав першими. Лобан зробив це за 3 роки, бо ще в 92-93 роках киян нищили на полях Европи після розвалу совка усі, хто міг. А після нього команда грала на досвіді та класі ще кілька років (як раз час Міхі на чолі). І зараз складається враження, що сурок і є та сама невиліковна хвороба, яка ховає живцем ще тепле тіло колись здорового, міцьного футбольного велетня з теренів колишнього совка. Зараз киян привчають до думки, що ЛЕ за щастя, а друге місце в УПЛ - неминучість. Дуже шкода, бо сам з часів СРСР вболівав за ДК з 81-го, що нема того хірурга, який вилучить цю пухлину та врятує ще живий організм...
    Ivan Kuchmin
      Ivan Kuchmin, 26.08.2019 21:19
    +2
    Если клуб себя считает именитым, если ставит высокие цели, то тренера приглашать надо такого, который показал свой талант в других командах, неважно у нас или за рубежом.
    И игроков давать тренеру каких хочет, с учетом бюджета клуба.
    А поставить физрука и сказать: вот тебе ногобольцы каких "отмыли", играй - это путь в никуда.
    salem1974
      salem1974, 26.08.2019 21:14
    +5
    От кабинета далеко не отходил...и то по нужде
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 26.08.2019 20:45
    -12
    «УАФ– М а ф і я!» , 26.08.2019 20:20
    Коменти пишуть справжні уболівальники Динамо, які хочуть знову бачити на вершині слави, а не в жопі. Хацкевича вигнали, прийшов такий самий Хацкевич, тому ми не можемо мовчати...Дайте йому час? Якщо в нього немає тренерського генія, то звідки йому взятися? Минулого року, Бенфіка відставала від Порту на 7 очок. Вони змінили тренера і новий тренер, відразу взявся за роботу. Бенфіка відіграла 7 очок а потім ще й виграла чемпіонат. Як бачите, нормальному тренеру не потрібно багато часу щоб показати себе. Тренерський геній або є, або його нема. Третього не дано...
    Ну то їдь в Португалію і насолоджуйся грою Бенфіки..А Український клуб,особливо Динамо,повинен тренувать українець,НЕ іноземець. Це наше життя,наш сьогоднішній рівень і краще хай Динамо так грає,аніж прийде якийсь Будулай і в Динамо буде повно негрів..
    zhyr
    online
      zhyr, 26.08.2019 20:24
    +4
    Евгений Давиденко, 26.08.2019 20:00
    Таке враження,що коменти пишуть москалі.. То ви Хацкевича проганяли - ну,все ,пішов він.. Ось новий тренер,дайте йому час... Навіть іноземному добротному тренеру теж потрібен час.. Майте терпіння...
    Тобто людина, яка була досить великий час на досить важливиій посаді, не несе хоча б частково відповідальність за ситуацію в клубі? Якщо він відповідав за селекцію, де якісні придбання? І в нагороду за провал селекції його призначають головним?
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 26.08.2019 20:20
    +14
    Евгений Давиденко, 26.08.2019 20:00
    Таке враження,що коменти пишуть москалі.. То ви Хацкевича проганяли - ну,все ,пішов він.. Ось новий тренер,дайте йому час... Навіть іноземному добротному тренеру теж потрібен час.. Майте терпіння...
    Коменти пишуть справжні уболівальники Динамо, які хочуть знову бачити на вершині слави, а не в жопі. Хацкевича вигнали, прийшов такий самий Хацкевич, тому ми не можемо мовчати...Дайте йому час? Якщо в нього немає тренерського генія, то звідки йому взятися? Минулого року, Бенфіка відставала від Порту на 7 очок. Вони змінили тренера і новий тренер, відразу взявся за роботу. Бенфіка відіграла 7 очок а потім ще й виграла чемпіонат. Як бачите, нормальному тренеру не потрібно багато часу щоб показати себе. Тренерський геній або є, або його нема. Третього не дано...
    victordan
      victordan, 26.08.2019 20:07
    +8
    Мені цікаво президент не бачив в що граоа команда останніх два роки? Чи він слухав Циганика- недожурналіста.
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 26.08.2019 20:01
    +10
    Может я ошибаюсь, но глядя на ситуацию со стороны складывается впечатление, что Динамо в глубоком кризисе. Как игровом, так и психологическом. Футболисты нервные, игры нет, и как то так неожиданно получилось, что мы два года строили новую, молодую команду, а пришли к тому, что все развалено до основания и нужно опять все начинать с нуля...
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 26.08.2019 20:00
    -17
    Таке враження,що коменти пишуть москалі.. То ви Хацкевича проганяли - ну,все ,пішов він.. Ось новий тренер,дайте йому час... Навіть іноземному добротному тренеру теж потрібен час.. Майте терпіння...
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 26.08.2019 19:59
    +4
    Та до справжнього ФУТБОЛУ не наблизився - "трошки був у тренерському процесі. Помічником". І таку шпану на таку відповідальну посаду колись ВЕЛИКОГО клубу ставить випадково отриманий його аматор. Занедбання продовжується.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 26.08.2019 20:20
    +14
    Евгений Давиденко, 26.08.2019 20:00
    Таке враження,що коменти пишуть москалі.. То ви Хацкевича проганяли - ну,все ,пішов він.. Ось новий тренер,дайте йому час... Навіть іноземному добротному тренеру теж потрібен час.. Майте терпіння...
    Коменти пишуть справжні уболівальники Динамо, які хочуть знову бачити на вершині слави, а не в жопі. Хацкевича вигнали, прийшов такий самий Хацкевич, тому ми не можемо мовчати...Дайте йому час? Якщо в нього немає тренерського генія, то звідки йому взятися? Минулого року, Бенфіка відставала від Порту на 7 очок. Вони змінили тренера і новий тренер, відразу взявся за роботу. Бенфіка відіграла 7 очок а потім ще й виграла чемпіонат. Як бачите, нормальному тренеру не потрібно багато часу щоб показати себе. Тренерський геній або є, або його нема. Третього не дано...
    movkli
    online
      movkli, 26.08.2019 19:50
    +12
    это, Вы, Алексей не уходили далеко от ДИНАМОВСКОГО футбола, а вот современный ФУТБОЛ от Вас убежал далеко...
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 26.08.2019 20:01
    +10
    Может я ошибаюсь, но глядя на ситуацию со стороны складывается впечатление, что Динамо в глубоком кризисе. Как игровом, так и психологическом. Футболисты нервные, игры нет, и как то так неожиданно получилось, что мы два года строили новую, молодую команду, а пришли к тому, что все развалено до основания и нужно опять все начинать с нуля...
    Clyde С.
      Clyde С., 26.08.2019 19:42
    +10
    Зато футбол далеко ушел от тебя.
    victordan
      victordan, 26.08.2019 19:57
    +9
    Безтолковий призедент- приговор для команди!!!
    Libero GO
      Libero GO, 26.08.2019 21:56
    +8
    Друзі, за 16 років в ДК (після Лобана) змінилось 14-ть! тренерів (усі - динамівські серця, крім Газая та Сьоміна). Хто хоче, може подивитись в Вікіпедії. Це жах якийсь. Нормальна людина все давно б зрозуміла, що в колоді одні й ті ж самі. Його (сурка) треба негайно лікувати, а ДК - рятувати...
    victordan
      victordan, 26.08.2019 20:07
    +8
    Мені цікаво президент не бачив в що граоа команда останніх два роки? Чи він слухав Циганика- недожурналіста.
    Lion
    online
      Lion, 26.08.2019 22:47
    +7
    Алексей МИХАЙЛИЧЕНКО: «Я от футбола далеко не уходил»
    ------------------------
    Футбол от тебя далеко ушёл....
    Libero GO
      Libero GO, 26.08.2019 21:20
    +5
    На жаль, на узбіччі футбольної історії опинився славетний клуб. От що таке вперто не помічати час. А чому так сталося? Тому, що президент сам залишився в 90-х і клуб тягне на дно. Немає розвитку. І якщо Лобану свого часу сурком було надано свободу в усіх питаннях, то решта після нього мали діяти чітко за згодою і дозволом президента і робити результат. А це неможливо, бо 90-ті залишились давно в минулому, і чим далі, тим ще гірше стан справ. Багато хто скаже, що зараз немає конкуренції в чемпі. Нагадаю, що в 90-ті не було навіть Шахти. Динамо святкувало перемогу в чемпі достроково, турів за 5-6 до його завершення. Натомість, це не заважало грати на рівних з Барсою, Реалом, ПСВ, Баварією, Арсеналом, Ювентусом - це ті, кого згадав першими. Лобан зробив це за 3 роки, бо ще в 92-93 роках киян нищили на полях Европи після розвалу совка усі, хто міг. А після нього команда грала на досвіді та класі ще кілька років (як раз час Міхі на чолі). І зараз складається враження, що сурок і є та сама невиліковна хвороба, яка ховає живцем ще тепле тіло колись здорового, міцьного футбольного велетня з теренів колишнього совка. Зараз киян привчають до думки, що ЛЕ за щастя, а друге місце в УПЛ - неминучість. Дуже шкода, бо сам з часів СРСР вболівав за ДК з 81-го, що нема того хірурга, який вилучить цю пухлину та врятує ще живий організм...
    salem1974
      salem1974, 26.08.2019 21:14
    +5
    От кабинета далеко не отходил...и то по нужде
    zhyr
    online
      zhyr, 26.08.2019 19:57
    +5
    "потому что контролировал селекционные процессы"
    ------------------
    а от тут теж виникають питання
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 26.08.2019 19:45
    +5
    Сомнительно что что-то при нем поменяется, скорее всего продолжение дела хаца по всем параметрам
    seregka1991
      seregka1991, 26.08.2019 19:42
    +5
    Подсолнух, это фиаско. И сила его чувства будет усиливаться с каждой секундой рядом с командой.
    zhyr
    online
      zhyr, 26.08.2019 20:24
    +4
    Евгений Давиденко, 26.08.2019 20:00
    Таке враження,що коменти пишуть москалі.. То ви Хацкевича проганяли - ну,все ,пішов він.. Ось новий тренер,дайте йому час... Навіть іноземному добротному тренеру теж потрібен час.. Майте терпіння...
    Тобто людина, яка була досить великий час на досить важливиій посаді, не несе хоча б частково відповідальність за ситуацію в клубі? Якщо він відповідав за селекцію, де якісні придбання? І в нагороду за провал селекції його призначають головним?
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 26.08.2019 19:59
    +4
    Та до справжнього ФУТБОЛУ не наблизився - "трошки був у тренерському процесі. Помічником". І таку шпану на таку відповідальну посаду колись ВЕЛИКОГО клубу ставить випадково отриманий його аматор. Занедбання продовжується.
    KoPoJIb_KpoToB
      KoPoJIb_KpoToB, 26.08.2019 19:54
    +4
    Отличное ,а главное многословное интервью. Проще было сказать так : я уже отбывал номер тренера , потом я отбывал номер спортивного директора , а теперь буду опять отбывать номер тренера . Но ,надежда умирает последней. Будем считать ,что матч с Олимпиком был просто случайным совпадением .
    polesse2000
    online
    polesse2000, 26.08.2019 23:06
    +3
    Однозначно, ничего он не поменяет . Будет физрук №2
    Taykitanin
      Taykitanin, 26.08.2019 21:41
    +3
    Между строк читаем: я также причастен к нынешнему состоянию Динамо.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 26.08.2019 21:28
    +2
    Євген Давиденко, 26.08.2019 20:45
    Ну то їдь в Португалію і насолоджуйся грою Бенфіки..А Український клуб,особливо Динамо,повинен тренувать українець,НЕ іноземець. Це наше життя,наш сьогоднішній рівень і краще хай Динамо так грає,аніж прийде якийсь Будулай і в Динамо буде повно негрів..
    Та я не проти Українського тренера, але це має бути такий тренер як Вернидуб, а не динамівське серце з конспектами Лобановського
    Ivan Kuchmin
      Ivan Kuchmin, 26.08.2019 21:19
    +2
    Если клуб себя считает именитым, если ставит высокие цели, то тренера приглашать надо такого, который показал свой талант в других командах, неважно у нас или за рубежом.
    И игроков давать тренеру каких хочет, с учетом бюджета клуба.
    А поставить физрука и сказать: вот тебе ногобольцы каких "отмыли", играй - это путь в никуда.