ФОТО. Гвоздик с флагом Украины и чемпионским поясом

Украинский боксер поделился патриотичной фотографией

ФОТО. Гвоздик с флагом Украины и чемпионским поясом
© Twitter. Александр Гвоздик
Чемпион мира по версии WBC в полутяжелом весе Александр Гвоздик (17–0, 14 КО) поделился фотографией, на которой он изображен с завоеванным чемпионским поясом и флагом Украины.
 
«Дела важнее слов», – гласит подпись в инстаграме.
 
Напомним, ранее Гвоздика серьезно раскритиковали за позицию по вопросу о войне на востоке Украины.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Olexandr Olexandrov
      Olexandr Olexandrov, 10.08.2019 16:44
    +1
    А наша ультра цьому пі*ару ще графіті в Харкові малювали... Тьфу гидота ватна
    сергей павлович
      сергей павлович, 08.08.2019 15:08
    -4
    Между прочим такую же точку зрения как у Гвоздика имеют многие в Украине, и если прослушать новости рашки у меня у самого наворачиваются злость на украинцев.
    К чему я- он просто дезинформирован.И наших солдат на востоке многие украинцы ненавидят, им сказали допустим,что наши солдаты обстреляли жилой массив( а они могут и сами по своей территории лупить), у кого- то родственники погибли,какая будет реакция??- ненависть,желание отомстить. Первое мнение часто уже не выбить из головы,это надо же признать,что ты был неправ.
    kruch_
      kruch_, 08.08.2019 09:44
    -5
    к@астрюлеголовые налетели... опять у них зрада...8%ные наши ))))))
    Мистер Нокаут
    online
    Мистер Нокаут, 08.08.2019 09:37
    +3
    Ватник рашкованский попытался отмазаться.
    temamx27
    online
      temamx27, 07.08.2019 23:26
    -6
    Т. Артём, 07.08.2019 17:15
    Обычный малорос. Таких у нас 73% по статистике
    А таких как ты 27% получается? И ты считаешь что ты тру патриот и украинец?) Неувязочка)
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 07.08.2019 19:50
    -1
    der_MaiStier, 07.08.2019 17:39
    Пєтушарій, сектант РПЦ і просто зайвохромосомний утриманець Партії регіона свого часу... Як і Усик. Краще б не ганьбили наш прапор
    Напомнить кто был Шева в свое время? Многие из них были кем-то нехорошим свого часу...
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 07.08.2019 19:46
    +2
    Wvc, 07.08.2019 16:50
    Для притупленого шурупа жовто - блакитний колір не личить 🤬
    Жовто-синій, а не жовто-блакитний
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 07.08.2019 17:39
    +4
    Пєтушарій, сектант РПЦ і просто зайвохромосомний утриманець Партії регіона свого часу... Як і Усик. Краще б не ганьбили наш прапор
    Т. Артём
      Т. Артём, 07.08.2019 17:15
    +6
    Обычный малорос. Таких у нас 73% по статистике
    Wvc
      Wvc, 07.08.2019 16:50
    -1
    Для притупленого шурупа жовто - блакитний колір не личить 🤬
    spqr-te
      spqr-te, 07.08.2019 16:27
    +5
    40 років, друзі! На зміну поколінь. А в нас лише пройшло чверть століття. Вати серед нас ще дуже багато.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 07.08.2019 16:26
    +10
    Я би на місті Гвоздіка хоча би ознайомився зі статистикою загиблих на війні з 2014 до 2019
    - скільки загинуло молодих хлопців (скільки сімей залишилось без батька, сина, чоловіка) в лавах Зброїних Сил України
    - скільки залишилось без ніг та рук
    - скільки було вбито снайперами в голову за 5 років
    - скільки військослужбовців контужених та важко поранених
    Після цього думки про братську дружбу, братський народ та "их там нет" були би іншими.
    Sergey_92
    online
      Sergey_92, 07.08.2019 16:20
    +19
    А ще - бачу фото пам'яті за росіянином, який помер.
    А де в Гвоздика, Ломаченка, Усика фото зі скорботою за 4 нашими солдатами, які вчора загинули від рук рашистського лайна ?
    Sergey_92
    online
      Sergey_92, 07.08.2019 16:14
    +16
    Язик мій - ворог мій .
    Мовчав би як Ломаченко, то ніхто би нічого й не сказав, а так можеш десять прапорів на себе начепити - ватне нутро під ними не заховаєш
    alefteev77
    online
      alefteev77, 07.08.2019 16:09
    +13
    andreypoltava131, 07.08.2019 14:45
    а со шмарием?))
    Не встигаю слідкувати за "вчинками" Гвоздіка. Виявляється, що був ще і Шарій.
    Шарій живе в ЄС, Гвоздік живе в США - обоє люблять Росію, за мир та жвачку.
    Вони напевно ще і в церкву ходять до попів РПЦ. Бо лише ці "канонічні" попи мають більш якісний зв'язок з Богом та вірою. Усік може підтвердити.
    kod.75
      kod.75, 07.08.2019 15:43
    +12
    Для таких как усик, гвоздик и Ко - наш флаг не дороже полотенца.
    andreypoltava131
    andreypoltava131, 07.08.2019 14:45
    +15
    alefteev77, 07.08.2019 14:30
    Да, дружба с украинофобом Геннадием Кернесом важнее любых слов о патриотизме.
    Тут с Гвоздиком сложно не согласиться.
    а со шмарием?))
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 07.08.2019 14:34
    +15
    просто кондом
    alefteev77
    online
      alefteev77, 07.08.2019 14:30
    +16
    Да, дружба с украинофобом Геннадием Кернесом важнее любых слов о патриотизме.
    Тут с Гвоздиком сложно не согласиться.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 07.08.2019 14:22
    +18
    Гавнюк ватний,яке відношення ти маєш до украінського прапора після того що ти наговорив?!Піз..уй до своіх рашистів!
    Sergey_92
    online
      Sergey_92, 07.08.2019 16:20
    +19
    А ще - бачу фото пам'яті за росіянином, який помер.
    А де в Гвоздика, Ломаченка, Усика фото зі скорботою за 4 нашими солдатами, які вчора загинули від рук рашистського лайна ?
    tima fialko
    online
      tima fialko, 07.08.2019 14:22
    +18
    Гавнюк ватний,яке відношення ти маєш до украінського прапора після того що ти наговорив?!Піз..уй до своіх рашистів!
    Sergey_92
    online
      Sergey_92, 07.08.2019 16:14
    +16
    Язик мій - ворог мій .
    Мовчав би як Ломаченко, то ніхто би нічого й не сказав, а так можеш десять прапорів на себе начепити - ватне нутро під ними не заховаєш
    alefteev77
    online
      alefteev77, 07.08.2019 14:30
    +16
    Да, дружба с украинофобом Геннадием Кернесом важнее любых слов о патриотизме.
    Тут с Гвоздиком сложно не согласиться.
    andreypoltava131
    andreypoltava131, 07.08.2019 14:45
    +15
    alefteev77, 07.08.2019 14:30
    Да, дружба с украинофобом Геннадием Кернесом важнее любых слов о патриотизме.
    Тут с Гвоздиком сложно не согласиться.
    а со шмарием?))
    Sukiyaki
      Sukiyaki, 07.08.2019 14:34
    +15
    просто кондом
    alefteev77
    online
      alefteev77, 07.08.2019 16:09
    +13
    andreypoltava131, 07.08.2019 14:45
    а со шмарием?))
    Не встигаю слідкувати за "вчинками" Гвоздіка. Виявляється, що був ще і Шарій.
    Шарій живе в ЄС, Гвоздік живе в США - обоє люблять Росію, за мир та жвачку.
    Вони напевно ще і в церкву ходять до попів РПЦ. Бо лише ці "канонічні" попи мають більш якісний зв'язок з Богом та вірою. Усік може підтвердити.
    kod.75
      kod.75, 07.08.2019 15:43
    +12
    Для таких как усик, гвоздик и Ко - наш флаг не дороже полотенца.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 07.08.2019 16:26
    +10
    Я би на місті Гвоздіка хоча би ознайомився зі статистикою загиблих на війні з 2014 до 2019
    - скільки загинуло молодих хлопців (скільки сімей залишилось без батька, сина, чоловіка) в лавах Зброїних Сил України
    - скільки залишилось без ніг та рук
    - скільки було вбито снайперами в голову за 5 років
    - скільки військослужбовців контужених та важко поранених
    Після цього думки про братську дружбу, братський народ та "их там нет" були би іншими.
    Т. Артём
      Т. Артём, 07.08.2019 17:15
    +6
    Обычный малорос. Таких у нас 73% по статистике
    spqr-te
    online
      spqr-te, 07.08.2019 16:27
    +5
    40 років, друзі! На зміну поколінь. А в нас лише пройшло чверть століття. Вати серед нас ще дуже багато.
    der_MaiStier
      der_MaiStier, 07.08.2019 17:39
    +4
    Пєтушарій, сектант РПЦ і просто зайвохромосомний утриманець Партії регіона свого часу... Як і Усик. Краще б не ганьбили наш прапор
    Мистер Нокаут
    online
    Мистер Нокаут, 08.08.2019 09:37
    +3
    Ватник рашкованский попытался отмазаться.
    kot_sumy
    online
      kot_sumy, 07.08.2019 19:46
    +2