Дарья Снигур выиграла юниорский Уимблдон

Украинская теннисистка обыграла в финале американку Алексу Ноэль

Дарья Снигур выиграла юниорский Уимблдон
© ITF. Дарья Снигур
Украинская теннисистка Дарья Снигур выиграла финальный матч юниорского Уимблдона.
 
В поединке за титул 17-летня украинка в двух сетах обыграла 16-летнюю американку Алексу Ноэль.
 
Уимблдон. Финал юниорского турнира
Дарья Снигур (Украина) – Алекса Ноэль (США) – 6:4, 6:4
 
Отметим, что Дарья проигрывала в каждом из сетов (1:4 и 0:3 соответственно), но в итоге сумела одержать дебютную победу на юниорских турнирах Grand Slam. 
 
 
Напомним, в финале недавнего юниорского турнира первой категории в Рохэмптоне Снигур также обыграла Ноэль в двух сетах.
 
Ранее 4 украинки играли в финале юниорского Уимблдона: Татьяна Перебийнис (2000), Катерина Бондаренко (2004), Элина Свитолина (2012) и Даяна Ястремская (2016). Победу одержала только Бондаренко.
 
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(26 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Andrey Kuzma
    online
      Andrey Kuzma, 14.07.2019 02:06
    +2
    Sashamar, 13.07.2019 21:29
    Додам свої дві копійки до тверезого хору. Перемога на юнацькому Шоломі ще абсолютно нічого не гарантує, абсолютно! Не треба навіть брати українок. Позапозаторічна переможниця (Потапова) наразі гірше позапозаторічної фіналістки (Ястремської). Те саме стосується Жук (2015). Торішня переможниця (Швьонтек) начебто зачепилася за першу сотню, але не більше того, другої Радванської поки що не проглядається. А про минулорічну переможницю Клер Лью із США ви наразі щось чули? До того ж Снігур, яка по суті ще не починала грати дорослі турніри лише на півроку молодша за Анісімову яка в турі вже давно і серйозно.
    Але поки що просто радіємо перемозі.
    Переможці слемів (Австралію можна ігнорувати, слабкий склад зазвичай), повинні спокійно бути в другій сотні, для мене це вже добрий результат мати такого спортсмена, не бішусь з жиру. Хто в сотню зайшов - це супер! Про топ - просто фантастика. Ці всі люди не загубилися, але кожен має свої проблеми (травми, низький зріст, тощо), тому що таке трапляється з усіма. І це не дуже чесно вимагати від молоді показувати дива, треба мати 20 з гаком років, щоб зайти на постійно в сотню. Не треба таку дурню, вивчіть рейтинги та статистику.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 13.07.2019 23:04
    +12
    TanyaM, 13.07.2019 22:36
    це ви всіх дістаєте своїми відстійними коментарями
    Не чіпайте оте лайно, щоб не смерділо )) воно не любить зауважень, вважає себе розумахою й з усіма пересварилось. То хтось не красивий, чи платтячко закоротке, або трусики червоні
    vizuals
    online
      vizuals, 13.07.2019 22:52
    -12
    Чекав достатьньо довго. Можу зробити висновок, що пости TanyaM - мотлох.
    vizuals
    online
      vizuals, 13.07.2019 22:43
    -11
    TanyaM, 13.07.2019 22:36
    це ви всіх дістаєте своїми відстійними коментарями
    Я чекаю на відповідь, А якщо її не буде, ваш коммент буде звичайним мотлохом
    vizuals
    online
      vizuals, 13.07.2019 22:38
    -12
    TanyaM, 13.07.2019 22:36
    це ви всіх дістаєте своїми відстійними коментарями
    А якщо конкретніше??? Що не так
    TanyaM
      TanyaM, 13.07.2019 22:36
    +7
    vizuals, 13.07.2019 22:10
    Слухай ти, поц, ти мене скільки вже будеш діставати, сцікло?
    це ви всіх дістаєте своїми відстійними коментарями
    vizuals
    online
      vizuals, 13.07.2019 22:10
    -11
    Володимир Кузьмін, 13.07.2019 22:08
    Ну й ідіот!!!!..... Це спортсменка, а не фотомодель!!! Вуйко, ви не туди потрапили, що не напишете, все як бик у воду перднув можете не відповідати, реагувати не буду
    Слухай ти, поц, ти мене скільки вже будеш діставати, сцікло?
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 13.07.2019 22:08
    +6
    vizuals, 13.07.2019 21:57
    Дуже добре. Хоч красою, мяко кажучи, Даша не відзначається, але в неї є свій козир
    Ну й ідіот!!!!..... Це спортсменка, а не фотомодель!!! Вуйко, ви не туди потрапили, що не напишете, все як бик у воду перднув можете не відповідати, реагувати не буду
    vizuals
    online
      vizuals, 13.07.2019 21:57
    -14
    Дуже добре. Хоч красою, мяко кажучи, Даша не відзначається, але в неї є свій козир
    Sashamar
    Sashamar, 13.07.2019 21:29
    +8
    Додам свої дві копійки до тверезого хору. Перемога на юнацькому Шоломі ще абсолютно нічого не гарантує, абсолютно! Не треба навіть брати українок. Позапозаторічна переможниця (Потапова) наразі гірше позапозаторічної фіналістки (Ястремської). Те саме стосується Жук (2015). Торішня переможниця (Швьонтек) начебто зачепилася за першу сотню, але не більше того, другої Радванської поки що не проглядається. А про минулорічну переможницю Клер Лью із США ви наразі щось чули? До того ж Снігур, яка по суті ще не починала грати дорослі турніри лише на півроку молодша за Анісімову яка в турі вже давно і серйозно.
    Але поки що просто радіємо перемозі.
    serg
    online
      serg, 13.07.2019 20:54
    -1
    не видел раньше ни одной игры Даши Снигур, удалось посмотреть только 2 гейма в финале. Не пойму только одного, у неё слабая подача из-за усталости, или для неё нормально слабенько подавать?
    VITASS
      VITASS, 13.07.2019 20:32
    -1
    спирт.уа если пишите везде Лопатецкая, то будьте последовательны и пишите Дарья Снегирь
    (сарказм еслишо )
    Даша с ПОБЕДОЙ!!!!
    vit-2
      vit-2, 13.07.2019 20:28
    +8
    Олег Мандрівник, 13.07.2019 20:18
    кто-то может объяснить почечему в 15 лет это обычный турнир, взрослый, так сказать, а 17-18 это юниорский
    Це, мабуть, мова про Гауфф? У кожного свій план переходу з юніорського тенісу в дорослий. Наша Даша Лопатецька ту Корі, до речі, обігрувала на юніорському шлемі. Марта юніорський АО виграла в 14 років, а в 15 вийшла в 3-є коло вже дорослого АО. На жаль, у Костюк потім почався спад тривалістю майже рік.
    Подивимося далі що та Гауфф покаже, таких вискочок було багато, але лише одиниці доходять до самих вершин і залишаються там надовго. Дуже сподіваюся що наші юніорки-тенісистки зможуть стати ТОП.
    Може й за швидко Марта розпочала ігри з дорослими тітками. Але спробуй вгадай як воно піде, це як рулетка, або пан, або ...
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 13.07.2019 20:18
    -2
    кто-то может объяснить почечему в 15 лет это обычный турнир, взрослый, так сказать, а 17-18 это юниорский
    salem1974
      salem1974, 13.07.2019 20:03
    +1
    Снигур,U-20 и остальные!Украина страна талантов!!!!!!!
    fedd1979
    online
    fedd1979, 13.07.2019 20:01
    +9
    Мосій Шило, 13.07.2019 19:15
    Через пару тройку лет мы будем доминировать в женском тенисе. Только не расслаблять булки!
    Як мене виводять такі умніки... Перебийніс багато добилася, вийшовши у фінали юніорських Відмблдона та ЮС-Опен? 55 місце максимум. Катерина Бондаренко, перможниця юніорського Вімблдону - 29 місце максимум. Ангеліна Калініна багато добилася (фінал Ю-Опен)? Костюк за рік сильно прогресувала7 Тому давайте не будемо закидувати всіх шапками. З цього жутра може ще й не вийти шапки. Будемо бачити
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.07.2019 19:47
    +3
    Andrey Kuzma, 13.07.2019 18:40
    Які? Турніри WTA виграні вам не такі? Чи може парний титул на слемі? Може у вас всі повинні бути топами?
    Два виграні інтернешнл, якщо не помиляюсь, парні виступи до уваги не беру, бо це зовсім інший теніс. Це що багато? Я до того і веду, що перемога в юніорському турнірі це ще не означає, що дівчина у майбутньому має стати топом, і тому не потрібно мати завищені очікування
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 13.07.2019 19:15
    -2
    Через пару тройку лет мы будем доминировать в женском тенисе. Только не расслаблять булки!
    Andrey Kuzma
    online
      Andrey Kuzma, 13.07.2019 18:40
    -3
    dudigo78, 13.07.2019 18:03
    Вітання, молодець! Але зразу для вболівальників подали хорошу статистику, що по юніорах Вімблдон вигравала лише К.Бондаренко. Які успіхи Каті в дорослому тенісі ми всі знаємо. Це я веду до того, щоб не було від дівчини завищених очікувань і потім, якщо щось піде не так, зайвих обсирань
    Які? Турніри WTA виграні вам не такі? Чи може парний титул на слемі? Може у вас всі повинні бути топами?
    Vadim Tarasenko
      Vadim Tarasenko, 13.07.2019 18:15
    +7
    Как бальзам на душу.
    vit-2
      vit-2, 13.07.2019 16:50
    +21
    B0N1K, 13.07.2019 16:43
    Цілком можуть дати наступного року WC в кваліфікацію дорослого турніру
    Усім вітання з 2-ю після Каті Бондаренко українською переможницею юніорського Вімблдону - Дашою Снігур.
    Еліна, Даяна в свій час поступалися тут у фіналах. Тому не будемо зараз оцінювати наскільки готова Снігур для дорослого тенісу, а просто порадіємо за дівчину, її родину, тренера. Дівчина на свому рівні прославляє Україну, вигравши найпрестижніший юніорський шлем.
    Sashamar
    Sashamar, 13.07.2019 17:01
    +19
    От не ту кнопку натиснув, а видаляти не можна (до речі, чому?). В цілому для нашіх дівчат вийшов дуже непоганий турнір. Не беру тільки Дашу. І Еліна, будемо відверті, перевершила наші очікування, і Даяна виступила краще за попередні сезони.
    Вшануймо нашіх дівчат, бо вони того варті!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.07.2019 16:46
    +17
    Умница Даша! Смогла вернуться в игру в обоих сетах, не сломавшись, и заставив дрогнуть соперницу. Техника и стабильная психика - ее козыри. А вот с мощью нужно что-то делать. Иначе переход во взрослый теннис, решение о котором было Дашей анонсировано перед турниром, может стать очень болезненным.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 13.07.2019 23:04
    +12
    TanyaM, 13.07.2019 22:36
    це ви всіх дістаєте своїми відстійними коментарями
    Не чіпайте оте лайно, щоб не смерділо )) воно не любить зауважень, вважає себе розумахою й з усіма пересварилось. То хтось не красивий, чи платтячко закоротке, або трусики червоні
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 13.07.2019 16:35
    +12
    Кстати, теперь ее могут пригласить на Большой шлем
    dudigo78
    online
      dudigo78, 13.07.2019 18:03
    +11
    Вітання, молодець! Але зразу для вболівальників подали хорошу статистику, що по юніорах Вімблдон вигравала лише К.Бондаренко. Які успіхи Каті в дорослому тенісі ми всі знаємо. Це я веду до того, щоб не було від дівчини завищених очікувань і потім, якщо щось піде не так, зайвих обсирань
    fedd1979
    online
    fedd1979, 13.07.2019 20:01
    +9
    Мосій Шило, 13.07.2019 19:15
    Через пару тройку лет мы будем доминировать в женском тенисе. Только не расслаблять булки!
    Як мене виводять такі умніки... Перебийніс багато добилася, вийшовши у фінали юніорських Відмблдона та ЮС-Опен? 55 місце максимум. Катерина Бондаренко, перможниця юніорського Вімблдону - 29 місце максимум. Ангеліна Калініна багато добилася (фінал Ю-Опен)? Костюк за рік сильно прогресувала7 Тому давайте не будемо закидувати всіх шапками. З цього жутра може ще й не вийти шапки. Будемо бачити
    Александр Ад
    Александр Ад, 13.07.2019 17:25
    +9
    Очень порадовала!С победой!Слава Украине!
    Hyperion
      Hyperion, 13.07.2019 16:35
    +9
    С победой!
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 13.07.2019 16:33
    +9
    Умница, все по делу...
    Sashamar
    Sashamar, 13.07.2019 21:29
    +8
    Додам свої дві копійки до тверезого хору. Перемога на юнацькому Шоломі ще абсолютно нічого не гарантує, абсолютно! Не треба навіть брати українок. Позапозаторічна переможниця (Потапова) наразі гірше позапозаторічної фіналістки (Ястремської). Те саме стосується Жук (2015). Торішня переможниця (Швьонтек) начебто зачепилася за першу сотню, але не більше того, другої Радванської поки що не проглядається. А про минулорічну переможницю Клер Лью із США ви наразі щось чули? До того ж Снігур, яка по суті ще не починала грати дорослі турніри лише на півроку молодша за Анісімову яка в турі вже давно і серйозно.
    Але поки що просто радіємо перемозі.
    vit-2
      vit-2, 13.07.2019 20:28
    +8
    Олег Мандрівник, 13.07.2019 20:18
    кто-то может объяснить почечему в 15 лет это обычный турнир, взрослый, так сказать, а 17-18 это юниорский
    Це, мабуть, мова про Гауфф? У кожного свій план переходу з юніорського тенісу в дорослий. Наша Даша Лопатецька ту Корі, до речі, обігрувала на юніорському шлемі. Марта юніорський АО виграла в 14 років, а в 15 вийшла в 3-є коло вже дорослого АО. На жаль, у Костюк потім почався спад тривалістю майже рік.
    Подивимося далі що та Гауфф покаже, таких вискочок було багато, але лише одиниці доходять до самих вершин і залишаються там надовго. Дуже сподіваюся що наші юніорки-тенісистки зможуть стати ТОП.
    Може й за швидко Марта розпочала ігри з дорослими тітками. Але спробуй вгадай як воно піде, це як рулетка, або пан, або ...
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 13.07.2019 16:57
    +8
    Даша - дівчина з характером: двічі по ходу програвала 1:4 та 0:3 і двічі переламувала гру на свою користь !
    Схоже, що у нас з*явилася тенісистка з твердим характером.
    RoNIkyo
      RoNIkyo, 13.07.2019 16:55
    +8
    Ого, з 0-4 на 6-4 !!! Оце психологія
    sanchos78
      sanchos78, 13.07.2019 16:53
    +8
    Просто ЛУЧШАЯ!
    TanyaM
      TanyaM, 13.07.2019 22:36
    +7
    vizuals, 13.07.2019 22:10
    Слухай ти, поц, ти мене скільки вже будеш діставати, сцікло?
    це ви всіх дістаєте своїми відстійними коментарями
    Vadim Tarasenko
      Vadim Tarasenko, 13.07.2019 18:15
    +7
    Как бальзам на душу.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 13.07.2019 22:08
    +6