Дарья Снигур выиграла юниорский Уимблдон

Украинская теннисистка обыграла в финале американку Алексу Ноэль

Дарья Снигур выиграла юниорский Уимблдон
© ITF. Дарья Снигур
Украинская теннисистка Дарья Снигур выиграла финальный матч юниорского Уимблдона.
 
В поединке за титул 17-летня украинка в двух сетах обыграла 16-летнюю американку Алексу Ноэль.
 
Уимблдон. Финал юниорского турнира
Дарья Снигур (Украина) – Алекса Ноэль (США) – 6:4, 6:4
 
Отметим, что Дарья проигрывала в каждом из сетов (1:4 и 0:3 соответственно), но в итоге сумела одержать дебютную победу на юниорских турнирах Grand Slam. 
 
 
Напомним, в финале недавнего юниорского турнира первой категории в Рохэмптоне Снигур также обыграла Ноэль в двух сетах.
 
Ранее 4 украинки играли в финале юниорского Уимблдона: Татьяна Перебийнис (2000), Катерина Бондаренко (2004), Элина Свитолина (2012) и Даяна Ястремская (2016). Победу одержала только Бондаренко.
 
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(26 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 13.07.2019 23:04
    +12
    TanyaM, 13.07.2019 22:36
    це ви всіх дістаєте своїми відстійними коментарями
    Не чіпайте оте лайно, щоб не смерділо )) воно не любить зауважень, вважає себе розумахою й з усіма пересварилось. То хтось не красивий, чи платтячко закоротке, або трусики червоні
    vizuals
    online
      vizuals, 13.07.2019 22:52
    -12
    Чекав достатьньо довго. Можу зробити висновок, що пости TanyaM - мотлох.
    vizuals
    online
      vizuals, 13.07.2019 22:43
    -11
    TanyaM, 13.07.2019 22:36
    це ви всіх дістаєте своїми відстійними коментарями
    Я чекаю на відповідь, А якщо її не буде, ваш коммент буде звичайним мотлохом
    vizuals
    online
      vizuals, 13.07.2019 22:38
    -12
    TanyaM, 13.07.2019 22:36
    це ви всіх дістаєте своїми відстійними коментарями
    А якщо конкретніше??? Що не так
    TanyaM
      TanyaM, 13.07.2019 22:36
    +7
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 13.07.2019 22:10
    Слухай ти, поц, ти мене скільки вже будеш діставати, сцікло?
    це ви всіх дістаєте своїми відстійними коментарями
    vizuals
    online
      vizuals, 13.07.2019 22:10
    -11
    Володимир Кузьмін, 13.07.2019 22:08
    Ну й ідіот!!!!..... Це спортсменка, а не фотомодель!!! Вуйко, ви не туди потрапили, що не напишете, все як бик у воду перднув можете не відповідати, реагувати не буду
    Слухай ти, поц, ти мене скільки вже будеш діставати, сцікло?
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 13.07.2019 22:08
    +6
    vizuals, 13.07.2019 21:57
    Дуже добре. Хоч красою, мяко кажучи, Даша не відзначається, але в неї є свій козир
    Ну й ідіот!!!!..... Це спортсменка, а не фотомодель!!! Вуйко, ви не туди потрапили, що не напишете, все як бик у воду перднув можете не відповідати, реагувати не буду
    vizuals
    online
      vizuals, 13.07.2019 21:57
    -14
    Дуже добре. Хоч красою, мяко кажучи, Даша не відзначається, але в неї є свій козир
    serg
    online
      serg, 13.07.2019 20:54
    -1
    не видел раньше ни одной игры Даши Снигур, удалось посмотреть только 2 гейма в финале. Не пойму только одного, у неё слабая подача из-за усталости, или для неё нормально слабенько подавать?
    VITASS
      VITASS, 13.07.2019 20:32
    -1
    спирт.уа если пишите везде Лопатецкая, то будьте последовательны и пишите Дарья Снегирь
    (сарказм еслишо )
    Даша с ПОБЕДОЙ!!!!
    vit-2
      vit-2, 13.07.2019 20:28
    +8
    Олег Мандрівник, 13.07.2019 20:18
    кто-то может объяснить почечему в 15 лет это обычный турнир, взрослый, так сказать, а 17-18 это юниорский
    Це, мабуть, мова про Гауфф? У кожного свій план переходу з юніорського тенісу в дорослий. Наша Даша Лопатецька ту Корі, до речі, обігрувала на юніорському шлемі. Марта юніорський АО виграла в 14 років, а в 15 вийшла в 3-є коло вже дорослого АО. На жаль, у Костюк потім почався спад тривалістю майже рік.
    Подивимося далі що та Гауфф покаже, таких вискочок було багато, але лише одиниці доходять до самих вершин і залишаються там надовго. Дуже сподіваюся що наші юніорки-тенісистки зможуть стати ТОП.
    Може й за швидко Марта розпочала ігри з дорослими тітками. Але спробуй вгадай як воно піде, це як рулетка, або пан, або ...
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 13.07.2019 20:18
    -2
    кто-то может объяснить почечему в 15 лет это обычный турнир, взрослый, так сказать, а 17-18 это юниорский
    salem1974
      salem1974, 13.07.2019 20:03
    +1
    Снигур,U-20 и остальные!Украина страна талантов!!!!!!!
    fedd1979
    online
    fedd1979, 13.07.2019 20:01
    +9
    Мосій Шило, 13.07.2019 19:15
    Через пару тройку лет мы будем доминировать в женском тенисе. Только не расслаблять булки!
    Як мене виводять такі умніки... Перебийніс багато добилася, вийшовши у фінали юніорських Відмблдона та ЮС-Опен? 55 місце максимум. Катерина Бондаренко, перможниця юніорського Вімблдону - 29 місце максимум. Ангеліна Калініна багато добилася (фінал Ю-Опен)? Костюк за рік сильно прогресувала7 Тому давайте не будемо закидувати всіх шапками. З цього жутра може ще й не вийти шапки. Будемо бачити
    dudigo78
      dudigo78, 13.07.2019 19:47
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    Andrey Kuzma, 13.07.2019 18:40
    Які? Турніри WTA виграні вам не такі? Чи може парний титул на слемі? Може у вас всі повинні бути топами?
    Два виграні інтернешнл, якщо не помиляюсь, парні виступи до уваги не беру, бо це зовсім інший теніс. Це що багато? Я до того і веду, що перемога в юніорському турнірі це ще не означає, що дівчина у майбутньому має стати топом, і тому не потрібно мати завищені очікування
    Мосій Шило
      Мосій Шило, 13.07.2019 19:15
    -2
    Через пару тройку лет мы будем доминировать в женском тенисе. Только не расслаблять булки!
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 13.07.2019 18:40
    -3
    dudigo78, 13.07.2019 18:03
    Вітання, молодець! Але зразу для вболівальників подали хорошу статистику, що по юніорах Вімблдон вигравала лише К.Бондаренко. Які успіхи Каті в дорослому тенісі ми всі знаємо. Це я веду до того, щоб не було від дівчини завищених очікувань і потім, якщо щось піде не так, зайвих обсирань
    Які? Турніри WTA виграні вам не такі? Чи може парний титул на слемі? Може у вас всі повинні бути топами?
    Vadim Tarasenko
      Vadim Tarasenko, 13.07.2019 18:15
    +7
    Как бальзам на душу.
    dudigo78
      dudigo78, 13.07.2019 18:03
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    Вітання, молодець! Але зразу для вболівальників подали хорошу статистику, що по юніорах Вімблдон вигравала лише К.Бондаренко. Які успіхи Каті в дорослому тенісі ми всі знаємо. Це я веду до того, щоб не було від дівчини завищених очікувань і потім, якщо щось піде не так, зайвих обсирань
    Олександр Данник
      Олександр Данник, 13.07.2019 18:01
    +4
    Stanislav Matusevych, 13.07.2019 16:46
    Умница Даша! Смогла вернуться в игру в обоих сетах, не сломавшись, и заставив дрогнуть соперницу. Техника и стабильная психика - ее козыри. А вот с мощью нужно что-то делать. Иначе переход во взрослый теннис, решение о котором было Дашей анонсировано перед турниром, может стать очень болезненным.
    Там найбільші проблеми з подачею. Другу на дорослому рівні якась гіпотетична Сабаленка забиватиме навиліт 9 з 10.
    vit-2
      vit-2, 13.07.2019 16:50
    +21
    B0N1K, 13.07.2019 16:43
    Цілком можуть дати наступного року WC в кваліфікацію дорослого турніру
    Усім вітання з 2-ю після Каті Бондаренко українською переможницею юніорського Вімблдону - Дашою Снігур.
    Еліна, Даяна в свій час поступалися тут у фіналах. Тому не будемо зараз оцінювати наскільки готова Снігур для дорослого тенісу, а просто порадіємо за дівчину, її родину, тренера. Дівчина на свому рівні прославляє Україну, вигравши найпрестижніший юніорський шлем.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.07.2019 16:46
    +17
    Умница Даша! Смогла вернуться в игру в обоих сетах, не сломавшись, и заставив дрогнуть соперницу. Техника и стабильная психика - ее козыри. А вот с мощью нужно что-то делать. Иначе переход во взрослый теннис, решение о котором было Дашей анонсировано перед турниром, может стать очень болезненным.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 13.07.2019 23:04
    +12
    TanyaM, 13.07.2019 22:36
    це ви всіх дістаєте своїми відстійними коментарями
    Не чіпайте оте лайно, щоб не смерділо )) воно не любить зауважень, вважає себе розумахою й з усіма пересварилось. То хтось не красивий, чи платтячко закоротке, або трусики червоні
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 13.07.2019 16:35
    +12
    Кстати, теперь ее могут пригласить на Большой шлем
    dudigo78
      dudigo78, 13.07.2019 18:03
    +11
    Комментарий свернут. Показать
    Вітання, молодець! Але зразу для вболівальників подали хорошу статистику, що по юніорах Вімблдон вигравала лише К.Бондаренко. Які успіхи Каті в дорослому тенісі ми всі знаємо. Це я веду до того, щоб не було від дівчини завищених очікувань і потім, якщо щось піде не так, зайвих обсирань
    fedd1979
    online
    fedd1979, 13.07.2019 20:01
    +9
    Мосій Шило, 13.07.2019 19:15
    Через пару тройку лет мы будем доминировать в женском тенисе. Только не расслаблять булки!
    Як мене виводять такі умніки... Перебийніс багато добилася, вийшовши у фінали юніорських Відмблдона та ЮС-Опен? 55 місце максимум. Катерина Бондаренко, перможниця юніорського Вімблдону - 29 місце максимум. Ангеліна Калініна багато добилася (фінал Ю-Опен)? Костюк за рік сильно прогресувала7 Тому давайте не будемо закидувати всіх шапками. З цього жутра може ще й не вийти шапки. Будемо бачити
    Александр Ад
    online
    Александр Ад, 13.07.2019 17:25
    +9
    Очень порадовала!С победой!Слава Украине!
    Hyperion
      Hyperion, 13.07.2019 16:35
    +9
    С победой!
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 13.07.2019 16:33
    +9
    Умница, все по делу...
    vit-2
      vit-2, 13.07.2019 20:28
    +8
    Олег Мандрівник, 13.07.2019 20:18
    кто-то может объяснить почечему в 15 лет это обычный турнир, взрослый, так сказать, а 17-18 это юниорский
    Це, мабуть, мова про Гауфф? У кожного свій план переходу з юніорського тенісу в дорослий. Наша Даша Лопатецька ту Корі, до речі, обігрувала на юніорському шлемі. Марта юніорський АО виграла в 14 років, а в 15 вийшла в 3-є коло вже дорослого АО. На жаль, у Костюк потім почався спад тривалістю майже рік.
    Подивимося далі що та Гауфф покаже, таких вискочок було багато, але лише одиниці доходять до самих вершин і залишаються там надовго. Дуже сподіваюся що наші юніорки-тенісистки зможуть стати ТОП.
    Може й за швидко Марта розпочала ігри з дорослими тітками. Але спробуй вгадай як воно піде, це як рулетка, або пан, або ...
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 13.07.2019 16:57
    +8
    Даша - дівчина з характером: двічі по ходу програвала 1:4 та 0:3 і двічі переламувала гру на свою користь !
    Схоже, що у нас з*явилася тенісистка з твердим характером.
    RoNIkyo
      RoNIkyo, 13.07.2019 16:55
    +8
    Ого, з 0-4 на 6-4 !!! Оце психологія
    sanchos78
      sanchos78, 13.07.2019 16:53
    +8
    Просто ЛУЧШАЯ!
    TanyaM
      TanyaM, 13.07.2019 22:36
    +7
    Комментарий свернут. Показать
    vizuals, 13.07.2019 22:10
    Слухай ти, поц, ти мене скільки вже будеш діставати, сцікло?
    це ви всіх дістаєте своїми відстійними коментарями
    Vadim Tarasenko
      Vadim Tarasenko, 13.07.2019 18:15
    +7
    Как бальзам на душу.
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 13.07.2019 22:08
    +6
    vizuals, 13.07.2019 21:57
    Дуже добре. Хоч красою, мяко кажучи, Даша не відзначається, але в неї є свій козир
    Ну й ідіот!!!!..... Це спортсменка, а не фотомодель!!! Вуйко, ви не туди потрапили, що не напишете, все як бик у воду перднув можете не відповідати, реагувати не буду
    vizuals
    online
      vizuals, 13.07.2019 17:12
    +6
    Приємно
    B0N1K
      B0N1K, 13.07.2019 16:43
    +6
    Саша Зардунов, 13.07.2019 16:35
    Кстати, теперь ее могут пригласить на Большой шлем
    Цілком можуть дати наступного року WC в кваліфікацію дорослого турніру
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 13.07.2019 16:34
    +6
    Чего то я был уверен что Даша выиграет. Большой молодец
    Andrey Kuzma
    online
      Andrey Kuzma, 13.07.2019 17:16
    +5
    Не забывайте, что она играет две недели подряд, при этом турниры не короткие, с "лишними" раундами. Это почти фантастика найти силы выиграть всё.