Европейские игры. Украина добыла золото в соревнованиях по карате

Еще одно золото для Украины выиграла Анита Серегина

Европейские игры. Украина добыла золото в соревнованиях по карате
© twitter.com/OlympicUA

Европейские игры подходят к концу, а Украина продолжает добывать золотые медали.

В соревнованиях по карате золото выиграла Анита Серегина, которая в финале оказалась сильнее Тяши Ристич из Словении.

Ранее сегодня золото выиграл Олег Верняев.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(8 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Ruud
    Ruud, 30.06.2019 19:22
    +4
    фантастика!!! сколько золота взять в последний день!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 30.06.2019 18:08
    +8
    Горун виграв золото!!!!
    Остання медаль чемпіонату наша, 16 золота, 17 срібла, 18 бронзи!!!!
    Вітаємо команду з чудовим виступом!!!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 30.06.2019 18:07
    +2
    А ще нас чекає фінал Горуна з азером, з хвилини на хвилину
    vizuals
    online
      vizuals, 30.06.2019 18:03
    +2
    Анітку бачив у травні у стоматолога у Чорноморську. Серьозна дівчина
    vitaha33
    online
      vitaha33, 30.06.2019 17:58
    +4
    Якщо написали про карате, то напишітт, що Иерлюга програла у фіналі болгарці та виграла срібло. Я розумію що сьогодні неділя, але пересічні вболівальники більш проінформовані, ніж головний спорт сайт країни? Коли ви вже станете професіоналами?
    Lazio
    Lazio, 30.06.2019 17:57
    +2
    Бомбеееезно!!!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 30.06.2019 18:08
    +8
    Горун виграв золото!!!!
    Остання медаль чемпіонату наша, 16 золота, 17 срібла, 18 бронзи!!!!
    Вітаємо команду з чудовим виступом!!!
    Ruud
    Ruud, 30.06.2019 19:22
    +4
    фантастика!!! сколько золота взять в последний день!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 30.06.2019 17:58
    +4
    Якщо написали про карате, то напишітт, що Иерлюга програла у фіналі болгарці та виграла срібло. Я розумію що сьогодні неділя, але пересічні вболівальники більш проінформовані, ніж головний спорт сайт країни? Коли ви вже станете професіоналами?
    vitaha33
    online
      vitaha33, 30.06.2019 18:07
    +2
    А ще нас чекає фінал Горуна з азером, з хвилини на хвилину
    vizuals
    online