ВИДЕО. Как Хижняк россиянина на пути в полуфинал побеждал

Украинец обеспечил себе медаль на Европейских играх

ВИДЕО. Как Хижняк россиянина на пути в полуфинал побеждал
© НОК Украины. Александр Хижняк (по центру)
Украинский боксер Александр Хижняк вышел в полуфинал Европейских игр, уверенно победив в четвертьфинале россиянина Глеба Бакши. Таким образом, украинец обеспечил себе медаль континентальных соревнований, которые проходят в Минске. 
 
Вашему вниманию полное видео боя.
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Мистер Нокаут
      Мистер Нокаут, 26.06.2019 12:44
    +1
    Наказал сепаратюгу, отмудохал в одну калитку.
    REALIST
    online
      REALIST, 26.06.2019 10:10
    +6
    навіть при повній безхребетноті та посередності зауральського дикуна, судді його тягнули... А ще хтось там хрюкає, що спорт поза політикою...
    scorpio16
      scorpio16, 26.06.2019 10:07
    +7
    Ну а судді ... Коли є спортсмен з Мордовії , ще змагання проходять на їх території , нехай білоруси ображаються, але не вони господарі своєї країни сьогодні, то тут треба виносити просто , щоб навіть натяку не було. Якщо б ситуація була 60/40 , то у Хижняка б цю перемогу вкрали . Де тут вони побачили , що росіянин виграв раунд, я не знаю
    scorpio16
      scorpio16, 26.06.2019 10:00
    +5
    Хижняк, як завжди ))) Він ще за отаманів, коли вперше з'явився, то вирізнявся. Єдине, що скажу і завжди казав, йому покращити захист , підняти рівень захисту і це го овий чемпіон з його ударом і натиском.
    uragan
      uragan, 26.06.2019 07:33
    +5
    tima fialko, 26.06.2019 04:11
    Хижняк ще б в засос розцілувався з рашистом.
    Де ти таке побачив? З першої секунди видно як він почав натиском знищувати чоловіка в кокошнику,а на 11:28 саме інородне тіло лізло до нашого боксера.
    Тут дивно інше;
    1.Ініціатива цілий бій була у нашого боксера, кількість ударів в 3 рази більша, який імбіцил віддав перемогу червоному.
    2. Яку країну представляв опонент Хижняка, якщо в рос.підерації немає Криму?
    tima fialko
    online
      tima fialko, 26.06.2019 04:11
    -4
    Хижняк ще б в засос розцілувався з рашистом.
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 26.06.2019 00:58
    +10
    Роздільним рішенням... Триндєц, а не суддівство. Хижняк виграв в одну калітку. Взагалі не розумію як допускають на змагання кримчан під прапаром агресора.
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 26.06.2019 00:24
    +11
    Россиянин хорошо защищался лицом.
    bonv
      bonv, 25.06.2019 23:44
    +8
    Хижняк переміг 4-1.. Хоча має бути 5-0 по справедливості. В одні ворота.
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 25.06.2019 23:30
    +9
    Та там если б не рефери, тот бы еще и лег, а так давал тому отдохнуть! Красава - Саша! Давай, надо золото! Хочется одного - адекватного судейства!
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 25.06.2019 23:07
    +7
    Кримське чмо, побратим Усіка! От вам і Глєбушка
    vizuals
      vizuals, 25.06.2019 23:05
    +3
    vizuals, 25.06.2019 23:00
    Як його Сашко метелил, але судді прихитрилися розділене рішення дати і витащити Срепоносца в 1/2 финала.. Позоріще.
    пробували витягнути в сенсі
    vizuals
      vizuals, 25.06.2019 23:00
    +8
    Як його Сашко метелил, але судді прихитрилися розділене рішення дати і витащити Срепоносца в 1/2 финала.. Позоріще.
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 26.06.2019 00:24
    +11
    Россиянин хорошо защищался лицом.
    Віталій Яценко
      Віталій Яценко, 26.06.2019 00:58
    +10
    Роздільним рішенням... Триндєц, а не суддівство. Хижняк виграв в одну калітку. Взагалі не розумію як допускають на змагання кримчан під прапаром агресора.
    Konstantin Osipenko
      Konstantin Osipenko, 25.06.2019 23:30
    +9
    Та там если б не рефери, тот бы еще и лег, а так давал тому отдохнуть! Красава - Саша! Давай, надо золото! Хочется одного - адекватного судейства!
    bonv
      bonv, 25.06.2019 23:44
    +8
    Хижняк переміг 4-1.. Хоча має бути 5-0 по справедливості. В одні ворота.
    vizuals
      vizuals, 25.06.2019 23:00
    +8
    Як його Сашко метелил, але судді прихитрилися розділене рішення дати і витащити Срепоносца в 1/2 финала.. Позоріще.
    scorpio16
      scorpio16, 26.06.2019 10:07
    +7
    Ну а судді ... Коли є спортсмен з Мордовії , ще змагання проходять на їх території , нехай білоруси ображаються, але не вони господарі своєї країни сьогодні, то тут треба виносити просто , щоб навіть натяку не було. Якщо б ситуація була 60/40 , то у Хижняка б цю перемогу вкрали . Де тут вони побачили , що росіянин виграв раунд, я не знаю
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 25.06.2019 23:07
    +7
    Кримське чмо, побратим Усіка! От вам і Глєбушка
    REALIST
    online
      REALIST, 26.06.2019 10:10
    +6
    навіть при повній безхребетноті та посередності зауральського дикуна, судді його тягнули... А ще хтось там хрюкає, що спорт поза політикою...
    scorpio16
      scorpio16, 26.06.2019 10:00
    +5
    Хижняк, як завжди ))) Він ще за отаманів, коли вперше з'явився, то вирізнявся. Єдине, що скажу і завжди казав, йому покращити захист , підняти рівень захисту і це го овий чемпіон з його ударом і натиском.
    uragan
      uragan, 26.06.2019 07:33
    +5
    tima fialko, 26.06.2019 04:11
    Хижняк ще б в засос розцілувався з рашистом.
    Де ти таке побачив? З першої секунди видно як він почав натиском знищувати чоловіка в кокошнику,а на 11:28 саме інородне тіло лізло до нашого боксера.
    Тут дивно інше;
    1.Ініціатива цілий бій була у нашого боксера, кількість ударів в 3 рази більша, який імбіцил віддав перемогу червоному.
    2. Яку країну представляв опонент Хижняка, якщо в рос.підерації немає Криму?
    vizuals
      vizuals, 25.06.2019 23:05
    +3
    vizuals, 25.06.2019 23:00
    Як його Сашко метелил, але судді прихитрилися розділене рішення дати і витащити Срепоносца в 1/2 финала.. Позоріще.
    пробували витягнути в сенсі
    Мистер Нокаут
      Мистер Нокаут, 26.06.2019 12:44
    +1
    Наказал сепаратюгу, отмудохал в одну калитку.