ВИДЕО ДНЯ. Журналистка носит Зинченко на спине

Футболист выигрывает даже у своей девушки

ВИДЕО ДНЯ. Журналистка носит Зинченко на спине
Защитник «Манчестер Сити» Александр Зинченко проводит отпуск со своей подругой, журналисткой каналов «Футбол 1/2» Владой Щегловой в Лос-Анджелесе.
 
Девушка проиграла спор футболисту и носит Зинченко на спине.
 

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Tasha19
      Tasha19, 30.06.2019 09:42
    -1
    andreypoltava131, 29.06.2019 12:37
    а до борячука хто був?)) в неї таких борячуків вже було вагон і більше)) і більш старих...на початках...коли тільки розкручувалася до рівня топ-шльондри))) тепер успішно грає на фізіології заможних і водночас недалеких людей....)) досить прибуткова справа...в якій вона досягла успіху))
    А ви їй свічку тримали? Чи якщо дівчина красива і працює на ТВ то одразу шльондра? Якщо не знали, то Влада з не бідної сім'ї!
    andreypoltava131
    andreypoltava131, 29.06.2019 12:37
    0
    ser_nat, 26.06.2019 09:02
    Перед цим був Борячук. Але хто він такий в порявнянні з Зіною)) Дівчина влаштовує своє життя. Молодець! Нічого в цьому поганого не має. Це її життя, і воно одне)
    а до борячука хто був?)) в неї таких борячуків вже було вагон і більше)) і більш старих...на початках...коли тільки розкручувалася до рівня топ-шльондри))) тепер успішно грає на фізіології заможних і водночас недалеких людей....)) досить прибуткова справа...в якій вона досягла успіху))
    Tasha19
      Tasha19, 26.06.2019 11:54
    +1
    ser_nat, 26.06.2019 10:38
    Це лише до того сказано. Що з попереднім бойфрендом менше піару на спортюа))
    Ну так на спортюа чудово розуміють, що новини з Зіною викликають інтерес))) а Борячук мало кому цікавий був, а тут Зінченко з Владою почав зустрічатися і понеслось, а вона з Борячуком зустрічалась, а Зінченко з Борячуком найкращими друзями були і тому подібне...
    ser_nat
      ser_nat, 26.06.2019 10:38
    0
    Tasha19, 26.06.2019 10:19
    Яка різниця в кого хто перед ким був))) тим більше ми ж не знаємо чого вони розійшлися, так ні ж, в кожній новині про них треба Борячука згадати)))
    Це лише до того сказано. Що з попереднім бойфрендом менше піару на спортюа))
    Tasha19
      Tasha19, 26.06.2019 10:19
    0
    ser_nat, 26.06.2019 09:02
    Перед цим був Борячук. Але хто він такий в порявнянні з Зіною)) Дівчина влаштовує своє життя. Молодець! Нічого в цьому поганого не має. Це її життя, і воно одне)
    Яка різниця в кого хто перед ким був))) тим більше ми ж не знаємо чого вони розійшлися, так ні ж, в кожній новині про них треба Борячука згадати)))
    ser_nat
      ser_nat, 26.06.2019 09:02
    +1
    Перед цим був Борячук. Але хто він такий в порявнянні з Зіною)) Дівчина влаштовує своє життя. Молодець! Нічого в цьому поганого не має. Це її життя, і воно одне)
    Александр Ковтун
      Александр Ковтун, 26.06.2019 00:35
    +5
    классная пара!)
    Elblanko
      Elblanko, 25.06.2019 23:26
    0
    digital_summer
    online
    digital_summer, 25.06.2019 22:58
    +7
    Вес Зинченко - 60 кг
    Tasha19
      Tasha19, 25.06.2019 22:30
    +12
    Занятия в спортзале для Влады зря не прошли)) смотрите с какой лёгкостью его несёт)))
    AЛВ
      AЛВ, 25.06.2019 22:28
    +2
    Бабло - "творит чудеса".!!!!
    Sergey_92
      Sergey_92, 25.06.2019 22:22
    -3
    По 2 новини на день про Зінченка і Седан
    Світоліна з Монфісом в кращі часи такого не удостоювались .
    І взагалі - давайте кожного дня інстаграмні фото спортсменів
    Ніби давно Марини Бех - Романчук не було
    yuryan
    yuryan, 25.06.2019 22:19
    +13
    turist86, 25.06.2019 22:12
    Рабочая лошадка
    Я б сказав повнопривідна 😂😂😂
    Жарт звісно
    turist86
    turist86, 25.06.2019 22:12
    +10
    Рабочая лошадка
    yuryan
    yuryan, 25.06.2019 22:19
    +13
    turist86, 25.06.2019 22:12
    Рабочая лошадка
    Я б сказав повнопривідна 😂😂😂
    Жарт звісно
    Tasha19
      Tasha19, 25.06.2019 22:30
    +12
    Занятия в спортзале для Влады зря не прошли)) смотрите с какой лёгкостью его несёт)))
    turist86
    turist86, 25.06.2019 22:12
    +10
    Рабочая лошадка
    digital_summer
    online
    digital_summer, 25.06.2019 22:58
    +7
    Вес Зинченко - 60 кг
    Александр Ковтун
      Александр Ковтун, 26.06.2019 00:35
    +5
    классная пара!)
    AЛВ
      AЛВ, 25.06.2019 22:28
    +2
    Бабло - "творит чудеса".!!!!
    Tasha19
      Tasha19, 26.06.2019 11:54
    +1
    ser_nat, 26.06.2019 10:38
    Це лише до того сказано. Що з попереднім бойфрендом менше піару на спортюа))
    Ну так на спортюа чудово розуміють, що новини з Зіною викликають інтерес))) а Борячук мало кому цікавий був, а тут Зінченко з Владою почав зустрічатися і понеслось, а вона з Борячуком зустрічалась, а Зінченко з Борячуком найкращими друзями були і тому подібне...
    ser_nat
      ser_nat, 26.06.2019 09:02
    +1
    Перед цим був Борячук. Але хто він такий в порявнянні з Зіною)) Дівчина влаштовує своє життя. Молодець! Нічого в цьому поганого не має. Це її життя, і воно одне)
    andreypoltava131
    andreypoltava131, 29.06.2019 12:37
    0
    ser_nat, 26.06.2019 09:02
    Перед цим був Борячук. Але хто він такий в порявнянні з Зіною)) Дівчина влаштовує своє життя. Молодець! Нічого в цьому поганого не має. Це її життя, і воно одне)
    а до борячука хто був?)) в неї таких борячуків вже було вагон і більше)) і більш старих...на початках...коли тільки розкручувалася до рівня топ-шльондри))) тепер успішно грає на фізіології заможних і водночас недалеких людей....)) досить прибуткова справа...в якій вона досягла успіху))
    ser_nat
      ser_nat, 26.06.2019 10:38
    0
    Tasha19, 26.06.2019 10:19
    Яка різниця в кого хто перед ким був))) тим більше ми ж не знаємо чого вони розійшлися, так ні ж, в кожній новині про них треба Борячука згадати)))
    Це лише до того сказано. Що з попереднім бойфрендом менше піару на спортюа))
    Tasha19
      Tasha19, 26.06.2019 10:19
    0
    ser_nat, 26.06.2019 09:02
    Перед цим був Борячук. Але хто він такий в порявнянні з Зіною)) Дівчина влаштовує своє життя. Молодець! Нічого в цьому поганого не має. Це її життя, і воно одне)
    Яка різниця в кого хто перед ким був))) тим більше ми ж не знаємо чого вони розійшлися, так ні ж, в кожній новині про них треба Борячука згадати)))
    Elblanko
      Elblanko, 25.06.2019 23:26
    0