Альбасете Зозули не вышел в Примеру

Команда украинского форварда обыграла «Мальорку» (1:0), но этого ей не хватило

Альбасете Зозули не вышел в Примеру
© ФК Альбасете

В Испании состоялся ответный матч плей-офф за выход в Примеру. «Альбасете» украинского нападающего Романа Зозули со счетом 1:0 обыграл «Мальорку», но не сумел повыситься в классе из-за поражения в первом матче со счетом 0:2.

Зозуля вышел на поле в стартовом составе «Альбасете» и провел полный матч.

«Альбасете» — «Мальорка» — 1:0 (первый матч 0:2)
Гол:
Бела, 16

«Альбасете»: Надаль, Фран Гарсия, Техеро, Горосито (Каро, 46), Хентилетти, Вальдеррама, Фебас (Барри, 69), Торрес, Манай, Зозуля, Бела (Сусаета, 84).
«Мальорка»: Рейна, Антонио Раильо, Вальент, Састре, Эступиньян, Севилья, Родригес, Суарес (Стоико, 74), Пратс (Алекс Лопес, 65), Джуниор (Кабрера, 90), Педраса.
Предупреждения: Педраса (26), Антонио Раильо (32), Торрес (64), Фран Гарсия (73), Техеро (86), Джуниор (90).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(11 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 17.06.2019 01:22
    +1
    vitaha33, 17.06.2019 01:11
    Може нагадати, хто зробив гру з французами в плей-офф в Києві? Чи майбутні чс не топ команда?
    это далеко еще не та команда, отбор то был слегка не на тот турнир
    а вот будущие обладатели ЧМ, не сумевшие обыграть Люксембург, когда им еще нужны были очки, это показатель
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 17.06.2019 01:17
    +6
    "Апьбасете" слабка команда в примері їй нічого робити а для Лаліги - хороший середняк. Всім своїм конкурентам із першої шістки практично всі заключні матчі програли.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 17.06.2019 01:11
    0
    Руслан Шевченко, 17.06.2019 00:33
    Он может забивать где угодно, но для СБУ он не нападач. Это как условный Воронин, Кормилец, например. Они забивают, опять же условному Сан-Морино и все. А когда надо забить топ командам , их чуйка теряется. Скрипач не нужен. Забивает как Вы говорите деревяшка, распиаренный, инвалид Ярмоленко, но не НАПАДАЮЩИЕ.
    Може нагадати, хто зробив гру з французами в плей-офф в Києві? Чи майбутні чс не топ команда?
    vitaha33
    online
      vitaha33, 17.06.2019 01:09
    0
    D.Lanskoy, 17.06.2019 00:41
    Я дуже поважаю погляди Зозулі та його кар'єрні здобутки, але він досить посередній гравець, який виїжджає тільки на шаленій енергії та праці, що було непогано, коли він був молодий, але не тепер, коли Шева будує команду з молоді. Самеме тому Зозулю, нажаль, не викличуть у збірну, саме тому його повернення не вважаю кращим варіантом для Динамо. Може, знову до Дніпра? Але до збірної наврядчи, після 5-0 з сербами ясно, що братимуть тільки молодь, із старих залишаться хіба Ярмоленко та Коноплянка, але ж вони гравці європейського рівня.
    Якщо говорити про форварда, то в нас з цим явні проблеми, як мінімум на виклик своєю грою і результатом він заслужив, але, ще раз, там є конфлікт на рівні шева зозуля і зозуля-вата, і невиклик зозулі, який любить різати правду матку в очі всіх влаштовує
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 17.06.2019 00:41
    +5
    vitaha33, 16.06.2019 23:42
    Він в Динамо не піде, послухайте сьогоднішнє його в'ю, і в збірну Шева його ніколи не покличе, деяким ватнікам в збірній його присутність непотрібна, бо соромно, що вони бабки на ато не давали. Прізвища можете самі вгадати... От так чувак через свою громадянську позицію став ізгоєм не те що в Іспанії, але і в себе в збірній.
    Ромі респект, плюнь на ту вату і живи в кайф
    Я дуже поважаю погляди Зозулі та його кар'єрні здобутки, але він досить посередній гравець, який виїжджає тільки на шаленій енергії та праці, що було непогано, коли він був молодий, але не тепер, коли Шева будує команду з молоді. Самеме тому Зозулю, нажаль, не викличуть у збірну, саме тому його повернення не вважаю кращим варіантом для Динамо. Може, знову до Дніпра? Але до збірної наврядчи, після 5-0 з сербами ясно, що братимуть тільки молодь, із старих залишаться хіба Ярмоленко та Коноплянка, але ж вони гравці європейського рівня.
    Руслан Шевченко
    online
      Руслан Шевченко, 17.06.2019 00:33
    -3
    Он может забивать где угодно, но для СБУ он не нападач. Это как условный Воронин, Кормилец, например. Они забивают, опять же условному Сан-Морино и все. А когда надо забить топ командам , их чуйка теряется. Скрипач не нужен. Забивает как Вы говорите деревяшка, распиаренный, инвалид Ярмоленко, но не НАПАДАЮЩИЕ.
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 17.06.2019 00:14
    -1
    vitaha33, 16.06.2019 23:42
    Він в Динамо не піде, послухайте сьогоднішнє його в'ю, і в збірну Шева його ніколи не покличе, деяким ватнікам в збірній його присутність непотрібна, бо соромно, що вони бабки на ато не давали. Прізвища можете самі вгадати... От так чувак через свою громадянську позицію став ізгоєм не те що в Іспанії, але і в себе в збірній.
    Ромі респект, плюнь на ту вату і живи в кайф
    +100500
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 17.06.2019 00:14
    -1
    ihor7003, 16.06.2019 22:44
    Шо опять не забил? Так что кто хочет его видеть в сборной не смешите
    Ну не в кожному ж матчі йому забивати? Він не робот, а людина
    vitaha33
    online
      vitaha33, 16.06.2019 23:42
    +8
    Він в Динамо не піде, послухайте сьогоднішнє його в'ю, і в збірну Шева його ніколи не покличе, деяким ватнікам в збірній його присутність непотрібна, бо соромно, що вони бабки на ато не давали. Прізвища можете самі вгадати... От так чувак через свою громадянську позицію став ізгоєм не те що в Іспанії, але і в себе в збірній.
    Ромі респект, плюнь на ту вату і живи в кайф
    maxaonin8
      maxaonin8, 16.06.2019 23:39
    -5
    Да уж, кукушка подтвердил, что нечего ему делать на топ-уровне.
    Maxym Krykun
    Maxym Krykun, 16.06.2019 23:09
    -1
    Дорога до Динамо відкрита. Топ-гравець для топ-клуба
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 16.06.2019 22:58
    0
    Тепер Динамо може підписати Романа!
    ihor7003
      ihor7003, 16.06.2019 22:44
    +5
    Шо опять не забил? Так что кто хочет его видеть в сборной не смешите
    vitaha33
    online
      vitaha33, 16.06.2019 23:42
    +8
    Він в Динамо не піде, послухайте сьогоднішнє його в'ю, і в збірну Шева його ніколи не покличе, деяким ватнікам в збірній його присутність непотрібна, бо соромно, що вони бабки на ато не давали. Прізвища можете самі вгадати... От так чувак через свою громадянську позицію став ізгоєм не те що в Іспанії, але і в себе в збірній.
    Ромі респект, плюнь на ту вату і живи в кайф
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 17.06.2019 01:17
    +6
    "Апьбасете" слабка команда в примері їй нічого робити а для Лаліги - хороший середняк. Всім своїм конкурентам із першої шістки практично всі заключні матчі програли.
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 17.06.2019 00:41
    +5
    vitaha33, 16.06.2019 23:42
    Він в Динамо не піде, послухайте сьогоднішнє його в'ю, і в збірну Шева його ніколи не покличе, деяким ватнікам в збірній його присутність непотрібна, бо соромно, що вони бабки на ато не давали. Прізвища можете самі вгадати... От так чувак через свою громадянську позицію став ізгоєм не те що в Іспанії, але і в себе в збірній.
    Ромі респект, плюнь на ту вату і живи в кайф
    Я дуже поважаю погляди Зозулі та його кар'єрні здобутки, але він досить посередній гравець, який виїжджає тільки на шаленій енергії та праці, що було непогано, коли він був молодий, але не тепер, коли Шева будує команду з молоді. Самеме тому Зозулю, нажаль, не викличуть у збірну, саме тому його повернення не вважаю кращим варіантом для Динамо. Може, знову до Дніпра? Але до збірної наврядчи, після 5-0 з сербами ясно, що братимуть тільки молодь, із старих залишаться хіба Ярмоленко та Коноплянка, але ж вони гравці європейського рівня.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 16.06.2019 22:44
    +5
    Шо опять не забил? Так что кто хочет его видеть в сборной не смешите
    Pavel Yakimovich
      Pavel Yakimovich, 17.06.2019 01:22
    +1
    vitaha33, 17.06.2019 01:11
    Може нагадати, хто зробив гру з французами в плей-офф в Києві? Чи майбутні чс не топ команда?
    это далеко еще не та команда, отбор то был слегка не на тот турнир
    а вот будущие обладатели ЧМ, не сумевшие обыграть Люксембург, когда им еще нужны были очки, это показатель
    vitaha33
    online
      vitaha33, 17.06.2019 01:11
    0
    Руслан Шевченко, 17.06.2019 00:33
    Он может забивать где угодно, но для СБУ он не нападач. Это как условный Воронин, Кормилец, например. Они забивают, опять же условному Сан-Морино и все. А когда надо забить топ командам , их чуйка теряется. Скрипач не нужен. Забивает как Вы говорите деревяшка, распиаренный, инвалид Ярмоленко, но не НАПАДАЮЩИЕ.
    Може нагадати, хто зробив гру з французами в плей-офф в Києві? Чи майбутні чс не топ команда?
    vitaha33
    online
      vitaha33, 17.06.2019 01:09
    0
    D.Lanskoy, 17.06.2019 00:41
    Я дуже поважаю погляди Зозулі та його кар'єрні здобутки, але він досить посередній гравець, який виїжджає тільки на шаленій енергії та праці, що було непогано, коли він був молодий, але не тепер, коли Шева будує команду з молоді. Самеме тому Зозулю, нажаль, не викличуть у збірну, саме тому його повернення не вважаю кращим варіантом для Динамо. Може, знову до Дніпра? Але до збірної наврядчи, після 5-0 з сербами ясно, що братимуть тільки молодь, із старих залишаться хіба Ярмоленко та Коноплянка, але ж вони гравці європейського рівня.
    Якщо говорити про форварда, то в нас з цим явні проблеми, як мінімум на виклик своєю грою і результатом він заслужив, але, ще раз, там є конфлікт на рівні шева зозуля і зозуля-вата, і невиклик зозулі, який любить різати правду матку в очі всіх влаштовує
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 16.06.2019 22:58
    0
    Тепер Динамо може підписати Романа!