Волынь получила техническое поражение за матч с Карпатами

Луцкую команду наказали за неподобающее поведение болельщиков

Волынь получила техническое поражение за матч с Карпатами
© ФК Карпаты

КДК УАФ присудил луцкой «Волыни» техническое поражение за стыковой ответный матч за право играть в УПЛ с «Карпатами».

Встреча была прервана в компенсированное ко второму тайму время из-за выбежавших на поле болельщиков и общих беспорядков на трибунах.

На тот момент счет был 3:1 в пользу «Карпат». Техническое поражение предполагает счет 0:3.

В первом матче команды сыграли 0:0.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Трибуна

(11 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 13.06.2019 15:02
    0
    Пофіг, все одно на наступний сезон карпати займуть останє місце в УПЛ)
    А Волинь, якщо збереже склад то скоріше за все вийде з першого місце в новому сезоні.
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 13.06.2019 14:56
    0
    А вболівальники карпат молодці? Їм нічого не буде за спалення сектору у Луцьку на стадіоні Авангард.
    Хочи би причасних до підпалу залучили до відповідальності.
    vasyan86
      vasyan86, 12.06.2019 22:41
    0
    PFCLviv, 12.06.2019 13:34
    1. Де покарання каЛпат за безпорядки в Луцьку ?!
    2. Де покарання каЛпат за безпорядки і нищення майна в поїздах Укрзалізниці ?!
    3. Де покарання каЛпат за провокації на матчі ФК Львова на стадіоні Україна ?!
    4. Де покарання каЛпат за спалену куртку 15 річній дитині ?!
    Доки ця рагульня буде бєзпрєдєльнічати і правоохоронні органи покриватимуть це все ?!
    Та буде тобі ще де на..рати, не хвилюйся. Ти ж все одно знайдеш місце, навіть якщо буде ніде
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.06.2019 13:34
    -3
    1. Де покарання каЛпат за безпорядки в Луцьку ?!
    2. Де покарання каЛпат за безпорядки і нищення майна в поїздах Укрзалізниці ?!
    3. Де покарання каЛпат за провокації на матчі ФК Львова на стадіоні Україна ?!
    4. Де покарання каЛпат за спалену куртку 15 річній дитині ?!
    Доки ця рагульня буде бєзпрєдєльнічати і правоохоронні органи покриватимуть це все ?!
    fedd1979
    online
    fedd1979, 12.06.2019 13:24
    0
    wicker, 12.06.2019 12:20
    Думаю, що це ще не все....
    Думаю, що там і вашим впаяють, бо "общие беспорядки" провокували вболівальники "Карпат"
    wicker
      wicker, 12.06.2019 12:20
    0
    Думаю, що це ще не все....
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 13.06.2019 15:02
    0
    Пофіг, все одно на наступний сезон карпати займуть останє місце в УПЛ)
    А Волинь, якщо збереже склад то скоріше за все вийде з першого місце в новому сезоні.
    Вадим Максимов
    online
      Вадим Максимов, 13.06.2019 14:56
    0
    А вболівальники карпат молодці? Їм нічого не буде за спалення сектору у Луцьку на стадіоні Авангард.
    Хочи би причасних до підпалу залучили до відповідальності.
    vasyan86
      vasyan86, 12.06.2019 22:41
    0
    PFCLviv, 12.06.2019 13:34
    1. Де покарання каЛпат за безпорядки в Луцьку ?!
    2. Де покарання каЛпат за безпорядки і нищення майна в поїздах Укрзалізниці ?!
    3. Де покарання каЛпат за провокації на матчі ФК Львова на стадіоні Україна ?!
    4. Де покарання каЛпат за спалену куртку 15 річній дитині ?!
    Доки ця рагульня буде бєзпрєдєльнічати і правоохоронні органи покриватимуть це все ?!
    Та буде тобі ще де на..рати, не хвилюйся. Ти ж все одно знайдеш місце, навіть якщо буде ніде
    fedd1979
    online
    fedd1979, 12.06.2019 13:24
    0