Александр ПЕТРАКОВ: «Уже готовимся к финалу»

Наставник сборной Украины U-20 – о матче против Италии

Александр ПЕТРАКОВ: «Уже готовимся к финалу»
© УАФ. Александр Петраков

Сегодня сборная Украины U-20 в полуфинале чемпионата мира обыграла Италию 1:0 и вышла в финал, где сыграет с победителем матча Южная Корея – Эквадор.

Наставник сборной Украины Александр Петраков поделился впечатлениями от матча:

«Я счастливый человек, ребята молодцы. Уже готовимся к финалу. Арбитр на чемпионате мира U-20 в 2015-м наш гол не засчитал, сегодня судья нам отплатил, можно сказать. Всех поздравляю».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — UA:ПЕРШИЙ

(36 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 12.06.2019 00:46
    -1
    Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 23:45
    Зато він вміє з перспективних гравців робити хороших футболістів. Зі ще не обтесаного молодняка - зрілого якісносного гравця! Подивіться де в Динамо грають Попов, Цитаішвілі, Булеца, - а це гравці якими Петраков довів до фіналу збірну на ЧС. (Звичайно і інші хлопці молодці, але я зараз говорю виключно про Динамо).
    Ну мені це пояснювати не потрібно, я це розумію. А от Суркіс на жаль не розуміє і нема в Динамо людини, яка могла би йому це пояснити
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 23:45
    +2
    «УАФ – М а ф і я!», 11.06.2019 22:59
    У Петракова немає динамівського серця, так що цей варіант не підходить Суркісу
    Зато він вміє з перспективних гравців робити хороших футболістів. Зі ще не обтесаного молодняка - зрілого якісносного гравця! Подивіться де в Динамо грають Попов, Цитаішвілі, Булеца, - а це гравці якими Петраков довів до фіналу збірну на ЧС. (Звичайно і інші хлопці молодці, але я зараз говорю виключно про Динамо).
    alefteev77
    online
    alefteev77, 11.06.2019 23:40
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 22:36
    Звертаюся до Суркіса - Петраков!!! Петраков!!! Натяк розумієш!!???
    Скоріше Петракову треба приймати клуб типу Арсенал Лондон, Борусія Дортмунд, Валенсія, Інтер Мілан.
    Це рівень професійним якостям Петракова.
    Ukr Sword
      Ukr Sword, 11.06.2019 23:25
    +1
    Респект! Все вірно, виграли і забули. Потрібно готуватися до фіналу .Ну і " вчися, Шева, вчися ".)
    Arthur Sir
    Arthur Sir, 11.06.2019 23:02
    +7
    Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 22:36
    Звертаюся до Суркіса - Петраков!!! Петраков!!! Натяк розумієш!!???
    Не чіпайте людину, яка є на свому місці. Вже Блохіна хватило.
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 11.06.2019 22:59
    +6
    Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 22:36
    Звертаюся до Суркіса - Петраков!!! Петраков!!! Натяк розумієш!!???
    У Петракова немає динамівського серця, так що цей варіант не підходить Суркісу
    n.tkach
      n.tkach, 11.06.2019 22:55
    +5
    Олександр Васильович, - спасибо за праздник, спасибо за пацанов. Верим!!!
    polesse2000
    polesse2000, 11.06.2019 22:39
    +7
    Спасибо тебе огромное Александр, ты даже не представляешь, что ты делаешь для Украины. Низкий тебе поклон и крепкого здоровья! Желаем только победы в финале! наверное будут корейцы.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 22:36
    +11
    Звертаюся до Суркіса - Петраков!!! Петраков!!! Натяк розумієш!!???
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 22:33
    +9
    ФФУ має розщедрити пацанам на солідні преміальні (організація далеко не бідна). Варіант урочиста зустріч, грамота та звання мс міднародного класу - не варіант! Можуть ще й з/п гравців національної збірної пацанам віддати. Дорослим вона і так не потрібна - усі в своїх клубах на мільйонних контрактах.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 11.06.2019 22:29
    +10
    Не закидуєм шапками, попереду фінал і він буде надзвичайно важким, хто би з суперників не був, але у нас є шанс назавжди увійти в історію футболу (не важно, що це Ю-20). Впевнений, що хлопці і Васильович зроблять все заради найкращого результату за час незалежності України з усіх командно-ігрових видів спорту, віримо в КОМАНДУ і ТРЕНЕРА!!!
    nomad
    online
      nomad, 11.06.2019 22:28
    +3
    Аж не верится, что Александр Петраков начинал тренерскую деятельность в штабе "Торпедо" Запорожье
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 22:24
    +3
    хтось має посилання на в'ю макаронників. Цікаво що ці піжони малолітні тепер ниють.
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 11.06.2019 22:03
    +15
    Есть у меня чуйка что выиграем в финале. Украина сейчас на кураже!
    ser_nat
      ser_nat, 11.06.2019 22:01
    +5
    euro2012_za_2012euro, 11.06.2019 21:53
    ПОЗДРАВЛЯЮ ВСЕХ НАШИХ ПАРНЕЙ со званиями - Майстер спорту України міжнародного класу !!!!!
    .
    Додаток 38
    до Кваліфікаційних норм та вимог
    Єдиної спортивної класифікації України
    з олімпійських видів спорту
    (пункт 38
    ФУТБОЛ
    Майстер спорту України міжнародного класу
    ..........................................
    1-3 - на чемпіонаті світу серед юніорів;
    .............................................
    Зараз це вже пережитки минулого. Звання, грамоти, нагороди. Інші теорії мотивації правлять світом. Але для когось це звання буде приводом для пишання! А ми пишаємося хлопцями та тренерським штабом!
    Kherson384
      Kherson384, 11.06.2019 21:55
    +17
    Ждем кубок ЧМ!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 11.06.2019 21:55
    +19
    Ruud, 11.06.2019 21:48
    Петраков - тренер года!!!
    Выиграют финал и можно сразу приз за Лучшего тренера года Петракову вручать, причем без голосования.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 11.06.2019 21:53
    +18
    ПОЗДРАВЛЯЮ ВСЕХ НАШИХ ПАРНЕЙ со званиями - Майстер спорту України міжнародного класу !!!!!
    .
    Додаток 38
    до Кваліфікаційних норм та вимог
    Єдиної спортивної класифікації України
    з олімпійських видів спорту
    (пункт 38
    ФУТБОЛ
    Майстер спорту України міжнародного класу
    ..........................................
    1-3 - на чемпіонаті світу серед юніорів;
    .............................................
    Тролль
    online
      Тролль, 11.06.2019 21:52
    +21
    Спасибо,тренер! Спасибо команде! Вы наша гордость!
    Ruud
    online
    Ruud, 11.06.2019 21:48
    +27
    Петраков - тренер года!!!
    Ruud
    online
    Ruud, 11.06.2019 21:48
    +27
    Петраков - тренер года!!!
    Тролль
    online
      Тролль, 11.06.2019 21:52
    +21
    Спасибо,тренер! Спасибо команде! Вы наша гордость!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 11.06.2019 21:55
    +19
    Ruud, 11.06.2019 21:48
    Петраков - тренер года!!!
    Выиграют финал и можно сразу приз за Лучшего тренера года Петракову вручать, причем без голосования.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 11.06.2019 21:53
    +18
    ПОЗДРАВЛЯЮ ВСЕХ НАШИХ ПАРНЕЙ со званиями - Майстер спорту України міжнародного класу !!!!!
    .
    Додаток 38
    до Кваліфікаційних норм та вимог
    Єдиної спортивної класифікації України
    з олімпійських видів спорту
    (пункт 38
    ФУТБОЛ
    Майстер спорту України міжнародного класу
    ..........................................
    1-3 - на чемпіонаті світу серед юніорів;
    .............................................
    Kherson384
      Kherson384, 11.06.2019 21:55
    +17
    Ждем кубок ЧМ!
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 11.06.2019 22:03
    +15
    Есть у меня чуйка что выиграем в финале. Украина сейчас на кураже!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 22:36
    +11
    Звертаюся до Суркіса - Петраков!!! Петраков!!! Натяк розумієш!!???
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 11.06.2019 22:29
    +10
    Не закидуєм шапками, попереду фінал і він буде надзвичайно важким, хто би з суперників не був, але у нас є шанс назавжди увійти в історію футболу (не важно, що це Ю-20). Впевнений, що хлопці і Васильович зроблять все заради найкращого результату за час незалежності України з усіх командно-ігрових видів спорту, віримо в КОМАНДУ і ТРЕНЕРА!!!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 22:33
    +9
    ФФУ має розщедрити пацанам на солідні преміальні (організація далеко не бідна). Варіант урочиста зустріч, грамота та звання мс міднародного класу - не варіант! Можуть ще й з/п гравців національної збірної пацанам віддати. Дорослим вона і так не потрібна - усі в своїх клубах на мільйонних контрактах.
    Arthur Sir
    Arthur Sir, 11.06.2019 23:02
    +7
    Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 22:36
    Звертаюся до Суркіса - Петраков!!! Петраков!!! Натяк розумієш!!???
    Не чіпайте людину, яка є на свому місці. Вже Блохіна хватило.
    polesse2000
    polesse2000, 11.06.2019 22:39
    +7
    Спасибо тебе огромное Александр, ты даже не представляешь, что ты делаешь для Украины. Низкий тебе поклон и крепкого здоровья! Желаем только победы в финале! наверное будут корейцы.
    «УАФ – М а ф і я!»
    online
      «УАФ – М а ф і я!», 11.06.2019 22:59
    +6
    Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 22:36
    Звертаюся до Суркіса - Петраков!!! Петраков!!! Натяк розумієш!!???
    У Петракова немає динамівського серця, так що цей варіант не підходить Суркісу
    n.tkach
    online
      n.tkach, 11.06.2019 22:55
    +5
    Олександр Васильович, - спасибо за праздник, спасибо за пацанов. Верим!!!
    ser_nat
      ser_nat, 11.06.2019 22:01
    +5
    euro2012_za_2012euro, 11.06.2019 21:53
    ПОЗДРАВЛЯЮ ВСЕХ НАШИХ ПАРНЕЙ со званиями - Майстер спорту України міжнародного класу !!!!!
    .
    Додаток 38
    до Кваліфікаційних норм та вимог
    Єдиної спортивної класифікації України
    з олімпійських видів спорту
    (пункт 38
    ФУТБОЛ
    Майстер спорту України міжнародного класу
    ..........................................
    1-3 - на чемпіонаті світу серед юніорів;
    .............................................
    Зараз це вже пережитки минулого. Звання, грамоти, нагороди. Інші теорії мотивації правлять світом. Але для когось це звання буде приводом для пишання! А ми пишаємося хлопцями та тренерським штабом!
    nomad
    online
      nomad, 11.06.2019 22:28
    +3
    Аж не верится, что Александр Петраков начинал тренерскую деятельность в штабе "Торпедо" Запорожье
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 22:24
    +3
    хтось має посилання на в'ю макаронників. Цікаво що ці піжони малолітні тепер ниють.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 23:45
    +2
    «УАФ – М а ф і я!», 11.06.2019 22:59
    У Петракова немає динамівського серця, так що цей варіант не підходить Суркісу
    Зато він вміє з перспективних гравців робити хороших футболістів. Зі ще не обтесаного молодняка - зрілого якісносного гравця! Подивіться де в Динамо грають Попов, Цитаішвілі, Булеца, - а це гравці якими Петраков довів до фіналу збірну на ЧС. (Звичайно і інші хлопці молодці, але я зараз говорю виключно про Динамо).
    Ukr Sword
      Ukr Sword, 11.06.2019 23:25
    +1
    Респект! Все вірно, виграли і забули. Потрібно готуватися до фіналу .Ну і " вчися, Шева, вчися ".)
    alefteev77
    online
    alefteev77, 11.06.2019 23:40
    0
    Vbolivalnyk-Peter, 11.06.2019 22:36
    Звертаюся до Суркіса - Петраков!!! Петраков!!! Натяк розумієш!!???
    Скоріше Петракову треба приймати клуб типу Арсенал Лондон, Борусія Дортмунд, Валенсія, Інтер Мілан.
    Це рівень професійним якостям Петракова.