ВАН ДЕЙК: «Я не думаю о Золотом мяче, его должен получить Месси»

Защитник «Ливерпуля» считает, форварда «Барселоны» лучшим игроком в мире

ВАН ДЕЙК: «Я не думаю о Золотом мяче, его должен получить Месси»
27-летний нидерландский защитник «Ливерпуля» Вирджил Ван Дейк заявил, что Золотой мяч в этом году должен получить не он, а Лионель Месси.
 
«Месси - лучший футболист в мире. Он должен получить Золотой мяч. Я не думаю об этой награде. Но если я выиграю, то приму ее. Хотя я считаю, что Месси достоин Золотого мяча. Он является лучшим вне зависимости от того, играл в финале Лиги Чемпионов или нет», - сказал Ван Дейк.
 
Напомним, что в Ван Дейк вместе с «Ливерпулем» обыграл «Тоттенхэм» (2:0) в финале Лиги чемпионов.

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Goal.com

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 02.06.2019 15:01
    -5
    sokolyk, 02.06.2019 14:28
    Так ніхто і не сперечається, шо він є найкращим захисником, а чи є він найкращим гравцем сезону? Каннаваро в свій час отримав ЗМ за заслуги, бо тоді не було яскравих нападників. Модрічу дали ЗМ за заслуги, бо банально хотіли перервати гегемонію Роналду-Мессі. Ван Дейк отримав нагороду найкращого гравця АПЛ, фіналу ЛЧ, Модріч отримав нагороду найкращого гравця ЧС. Цього мало??? Шо за тупа тенденція, нав'язана Франс футболом, прив'язувати індивідуальні досягнення гравця до командних здобутків??? Це дуже часто ніфіга не корелює між собою! Шо з того, якщо гравець зробив більше ніж він міг, а команда все просрала? Тобто він автоматично лузер із-за команди і не може претендувати на індивідуальну нагороду? Давайте тоді давати окремо ЗМ за заслуги по закінченню кар'єри - тоді це буде справедливо (і для Іньєсти, Хаві, Снейдера, Рібері і тд). Але наразі потрібно залишатися об'єктивними і давати нагороду НАЙКРАЩОМУ гравцю сезону, а не тому, хто заслужив.
    P.S. Знаєте хто виграє NBA MVP цього року? Харден! Все - банально, тому шо він був кращим протягом ВСЬОГО!!! року. І насрати хто виграє чемпіонат! Ніяких сентиментів і заслуг, зате чесно.
    Лучшие игроки играют в лучших клубах. Ну или клубы становятся лучшими ибо у них лучшие игроки. Если клуб "всё просрал"(с), значит и игроки у него не лучшие. А если игрок прям лучший, так почему же его клуб не лучший?
    sokolyk
    sokolyk, 02.06.2019 14:28
    +4
    roman_kros, 02.06.2019 12:14
    Ну скромність це добре, але кращим захисником є ван Дейк. Але складається так, що золоті м'ячі віддають переважно гравцям атаки, а в воротарів і захисників шансів дуже мало. Єдиний воротар який брав цю нагороду - Лев Яшин, з захисників зразу на думку приходить Роберто Карлос. З останніх 10-ти м'ячів 9 взяли нападники Мессі-Роналду, один півзахисник Модріч. Пора і захисникові дати нагороду, ван Дейк прекрасний кандидат.
    Так ніхто і не сперечається, шо він є найкращим захисником, а чи є він найкращим гравцем сезону? Каннаваро в свій час отримав ЗМ за заслуги, бо тоді не було яскравих нападників. Модрічу дали ЗМ за заслуги, бо банально хотіли перервати гегемонію Роналду-Мессі. Ван Дейк отримав нагороду найкращого гравця АПЛ, фіналу ЛЧ, Модріч отримав нагороду найкращого гравця ЧС. Цього мало??? Шо за тупа тенденція, нав'язана Франс футболом, прив'язувати індивідуальні досягнення гравця до командних здобутків??? Це дуже часто ніфіга не корелює між собою! Шо з того, якщо гравець зробив більше ніж він міг, а команда все просрала? Тобто він автоматично лузер із-за команди і не може претендувати на індивідуальну нагороду? Давайте тоді давати окремо ЗМ за заслуги по закінченню кар'єри - тоді це буде справедливо (і для Іньєсти, Хаві, Снейдера, Рібері і тд). Але наразі потрібно залишатися об'єктивними і давати нагороду НАЙКРАЩОМУ гравцю сезону, а не тому, хто заслужив.
    P.S. Знаєте хто виграє NBA MVP цього року? Харден! Все - банально, тому шо він був кращим протягом ВСЬОГО!!! року. І насрати хто виграє чемпіонат! Ніяких сентиментів і заслуг, зате чесно.
    roman_kros
      roman_kros, 02.06.2019 12:14
    +4
    Ну скромність це добре, але кращим захисником є ван Дейк. Але складається так, що золоті м'ячі віддають переважно гравцям атаки, а в воротарів і захисників шансів дуже мало. Єдиний воротар який брав цю нагороду - Лев Яшин, з захисників зразу на думку приходить Роберто Карлос. З останніх 10-ти м'ячів 9 взяли нападники Мессі-Роналду, один півзахисник Модріч. Пора і захисникові дати нагороду, ван Дейк прекрасний кандидат.
    Nazik2002bek
      Nazik2002bek, 02.06.2019 12:13
    -2
    Десь лукавивить
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 02.06.2019 11:50
    -8
    Лучше Салах.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 02.06.2019 11:36
    +7
    Достойные слова.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 02.06.2019 11:36
    +7
    Достойные слова.
    sokolyk
    sokolyk, 02.06.2019 14:28
    +4
    roman_kros, 02.06.2019 12:14
    Ну скромність це добре, але кращим захисником є ван Дейк. Але складається так, що золоті м'ячі віддають переважно гравцям атаки, а в воротарів і захисників шансів дуже мало. Єдиний воротар який брав цю нагороду - Лев Яшин, з захисників зразу на думку приходить Роберто Карлос. З останніх 10-ти м'ячів 9 взяли нападники Мессі-Роналду, один півзахисник Модріч. Пора і захисникові дати нагороду, ван Дейк прекрасний кандидат.
    Так ніхто і не сперечається, шо він є найкращим захисником, а чи є він найкращим гравцем сезону? Каннаваро в свій час отримав ЗМ за заслуги, бо тоді не було яскравих нападників. Модрічу дали ЗМ за заслуги, бо банально хотіли перервати гегемонію Роналду-Мессі. Ван Дейк отримав нагороду найкращого гравця АПЛ, фіналу ЛЧ, Модріч отримав нагороду найкращого гравця ЧС. Цього мало??? Шо за тупа тенденція, нав'язана Франс футболом, прив'язувати індивідуальні досягнення гравця до командних здобутків??? Це дуже часто ніфіга не корелює між собою! Шо з того, якщо гравець зробив більше ніж він міг, а команда все просрала? Тобто він автоматично лузер із-за команди і не може претендувати на індивідуальну нагороду? Давайте тоді давати окремо ЗМ за заслуги по закінченню кар'єри - тоді це буде справедливо (і для Іньєсти, Хаві, Снейдера, Рібері і тд). Але наразі потрібно залишатися об'єктивними і давати нагороду НАЙКРАЩОМУ гравцю сезону, а не тому, хто заслужив.
    P.S. Знаєте хто виграє NBA MVP цього року? Харден! Все - банально, тому шо він був кращим протягом ВСЬОГО!!! року. І насрати хто виграє чемпіонат! Ніяких сентиментів і заслуг, зате чесно.
    roman_kros
      roman_kros, 02.06.2019 12:14
    +4
    Ну скромність це добре, але кращим захисником є ван Дейк. Але складається так, що золоті м'ячі віддають переважно гравцям атаки, а в воротарів і захисників шансів дуже мало. Єдиний воротар який брав цю нагороду - Лев Яшин, з захисників зразу на думку приходить Роберто Карлос. З останніх 10-ти м'ячів 9 взяли нападники Мессі-Роналду, один півзахисник Модріч. Пора і захисникові дати нагороду, ван Дейк прекрасний кандидат.