30.05.2019, FT   ТВ-трансляция: 

Шахтер в гостях разгромил Львов в последнем поединке чемпионата

«Горняки» во втором тайме забили соперникам три безответных мяча

Шахтер в гостях разгромил Львов в последнем поединке чемпионата
© ФК Шахтер. «Львов» — «Шахтер»
Этим матчем команды завершали удачный для себя, в целом, сезон 2018-2019 годов. «Шахтер» в третий раз подряд не только выиграл чемпионат Украины, а и сделал золотой дубль. Что же касается «Львова», то он впервые в своей истории сумел пробиться в шестерку лучших клубов страны. 
 
Понятно, что соперники вышли на поле далеко не в оптимальных составах. К примеру, гости дали возможность поиграть тем футболистам, которые, за редким исключением, меньше задействовались по ходу сезона в основе. Причем центральный защитник Валерий Бондаренко вообще дебютировал за «Шахтер» в официальном матче. А у львовян не было дисквалифицированного капитана команды Сергея Борзенко, плюс по разным причинам отсутствовали Александр Бандура, Александр Насонов и Вадим Парамонов. К тому же некоторые бразильские легионеры начали встречу на несвойственных им позициях. 
 
Первые минуты матча прошли довольно спокойно и острых моментов довелось ждать достаточно долго. Так до середины тайма можно было вспомнить разве что удар издали новоиспеченного капитана горняков Виктора Коваленко, с которым без особых проблем справился Богдан Сарнавский. 
 
Зато на 21-й минуте после грубой ошибки Давида Хочолавы хозяева поля едва не открыли счет. Бруно перехватил мяч вблизи линии штрафной площади и сразу же отважился на удар. При этом мяч еще задел игрока «Шахтера», немного изменил направление, попал в штангу и вылетел на угловой. Тут же, после подачи с угла поля, последовала контратака дончан, завершившаяся неплохим ударом Сиприано, но и в этом эпизоде вратарь львовян оказался на месте.
 
Далее горняки больше владели мячом, много перепасовываясь вблизи штрафной площади «Львова», однако до ударов по воротам дело почти не доходило. А если они и случались, как у Фернандо и Манора Соломона, то были неточными. В общем, первый тайм вышел скучным и малоинтересным. С тем команды и отправились отдыхать. 
 
После перерыва в игре мало что изменилось. Снова «Шахтер» владел игровым преимуществом, но все это было не опасно и без ударов по воротам. Так продолжалось вплоть до 65-й минуты, когда Виктор Коваленко точным пасом отправил вперед в штрафную площадку хозяев поля Манора Соломона. Тот добежал с мячом почти до угла вратарской и выдал идеальную передачу на Дентиньо, который совершенно спокойно отправил мяч в сетку ворот «Львова». Кстати, это был уже четвертый гол бразильца в двух последних матчах.
 
На 74-й минуте закрепить успех своей команды мог Виктор Коваленко. Но, обыгравшись в стенку с Тете, он с близкого расстояния не сумел переиграть Богдана Сарнавского. Зато спустя четыре минуты после розыгрыша штрафного отличился вышедший на замену Тарас Степаненко. Пробивал он прямо по центру левой ногой с линии штрафной площади - мяч полетел под перекладину и отчаянный прыжок вратаря львовян уже не спас его команду от пропущенного мяча. 
 
На 84-й минуте опасно пробивал со средней дистанции Тете, но Богдан Сарнавский перевел мяч на угловой. И буквально тут же классный удар издали получился у Николая Матвиенко - мяч снова вонзился под перекладину и счет стал 3:0 в пользу «Шахтера». 
 
Вот так чемпионы страны внешне легко и спокойно обыграли «Львов» и на мажорной ноте завершили сезон. 
 
Игорь ЗАРЖИЦКИЙ
 
 
Украинская Премьер-лига. 32-й тур.
 
«Львов» — «Шахтер» — 0:3

 Дентиньо (65), Степаненко (78), Матвиенко (85).

 Педро (42), Мартан (61) — Маркос (50), Степаненко (73).
 
«Львов»: Сарнавский - Висенте, Адамюк, Мартан, Альваро (Брама, 87) - Приймак, Пентелейчук (Химчак, 46) - Шина (Иваночко, 80), Липе, Педро - Бруно.
Запасные: Костик, Брама, Иваночко, Вичижанин, Химчак, Кадина, Сабино.
 
«Шахтер»: Кудрик - Бутко, Хочолава, Бондаренко, Матвиенко - Коваленко, Маркос - Сиприано (Степаненко, 61), Соломон (Марлос, 76), Фернандо (Teте, 70) - Дентиньо.
Запасные: Трубин, Болбат, Кривцов, Ордец, Степаненко, Марлос, Teте.
 
Арбитр: Максим Козыряцкий (Запорожье).
 
Стадион: «Украина» (Львов).

ТЕКСТОВАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Chester_787
    Chester_787, 31.05.2019 08:36
    +2
    прогнозовано синій глор феКАЛьвів тут все вже засрав, я притримуюсь одної думки, в УПЛ ви попали не по спортивному принципу, ваше місце 2 ліга + штрафи + трансферний бан, ноунейми без стадіона, без своїх фанів, без академії....
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 31.05.2019 06:51
    -1
    Дурні думкою багатіють. Щось фек@ли собі фантазують. Дура4ьки
    PFCLviv
      PFCLviv, 30.05.2019 23:35
    -3
    Головний тренер ПФК «Львів» Богдан Блавацький прокоментував поразку «синьо-золотих левів» від донецького «Шахтаря» у матчі 32-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.
    – Сьогодні у нас були великі проблеми зі складом. У матчі з «Динамо» перелом другого-третього хребців отримав Насонов, струс мозку був у Парамонова. Також четверту жовту картку заробив капітан команди Борзенко. Фактично лінія оборони у нас була відсутня. Було два дні, щоб «зліпити» той захист, що ви бачили.
    У першому таймі намагалися грати дисципліновано. Так було до тих пір, поки «Шахтар» не включив швидкості, які повинен включати чемпіон. До пропущеного м’яча ми якось встигали грамотно перебудовуватися і дисципліновано діяти ззаду. А після … Статистика підказує: в восьми матчах, що команда провела зі мною, один раз виграли і один раз закінчили внічию, а в інших випадках, крім мінімальної поразки вдома від «Динамо», більшість м’ячів ми пропускали після 65-70 хвилин. Так сталося і зараз. Там рикошет, там постелився у підкаті і не дотягнувся, там не встиг … Єдине, що приємно – дебютували місцеві вихованці Брама, Хімчак, Іваночко та Пентелейчук. Значить, напевно, будемо рухатися в цьому напрямку.
    – Ви задоволені тим, як вихованці «Львова» себе зарекомендували на полі?
    – Пентелейчуку трохи потрібно підказувати тактично. Хімчак в принципі виконав поставлене завдання – з того флангу Матвієнко не зробив практично жодного прострілу. Брама в епізоді на 90-й хвилині зіграв корпусом і показав, що він міцний хлопчина. Іваночко б трохи більше з м’ячем зустрічатися, але все-таки це дебют проти чемпіона – відповідно, психологія. А завтра вони ще проводитимуть матч за U-19 проти «Динамо». Вважаю, за систематичного тренувального процесу у цих футболістів є майбутнє.
    – З’явилася інформація про те, що це Ваш останній матч в якості головного тренера…
    – 16 квітня я підписав контракт з клубом, який діє до 1 червня. Через два дні термін його дії закінчується. Що буде далі? Не знаю. Нещодавно керівництво попросило написати план підготовки до наступного чемпіонату – ми це зробили. 17 червня команда збирається і починає роботу. Хто буде її очолювати? Попереду ще 18 днів. Напевно, відповідь знає керівництво, так що питання не до мене.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 30.05.2019 23:13
    -7
    Сколько здесь долбокопов, фу!
    kino
      kino, 30.05.2019 23:10
    -1
    Маркіян Маслюк, 30.05.2019 22:49
    Смокчи х#й і не псих#й, м0ск@лина тупа!)))
    фекали вони такі фекали...уболівальники фейкового клуба ф.к.фекал.
    kino
      kino, 30.05.2019 23:04
    -1
    Маркіян Маслюк, 30.05.2019 22:45
    О, хуєс0си Рамільовича розтулили свої обкінчані писки!))))
    ти п.дрило гнойне. Дічь .адрочена. Закрий своє .бло фекальне.
    PFCLviv
      PFCLviv, 30.05.2019 22:58
    -4
    Маркіян Маслюк, 30.05.2019 22:49
    Смокчи х#й і не псих#й, м0ск@лина тупа!)))
    Йой, Маркіян, ти мене перевершив вже це точно ! Зажорстко якось... Не страш стадо овече.
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 30.05.2019 22:49
    -1
    Владимир Пидвирный, 30.05.2019 21:53
    Позорище. не команда, а gumno.
    Смокчи х#й і не псих#й, м0ск@лина тупа!)))
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 30.05.2019 22:47
    -3
    Dmytro Dmytro, 30.05.2019 22:12
    Дудки то тіпа фанати фек@л) Без фанатів,без традицій-кусок gumna!
    Вівцейо6и, смокчіть х#й!!!
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 30.05.2019 22:46
    -2
    Dmytro Dmytro, 30.05.2019 22:12
    Дудки то тіпа фанати фек@л) Без фанатів,без традицій-кусок gumna!
    Сотня бомжар - бухе виття: КАЛпати Львів - якась ху#ня!!!
    Маркіян Маслюк
      Маркіян Маслюк, 30.05.2019 22:45
    -2
    kino, 30.05.2019 21:54
    Фекали роздвинули фекали. То не з Динамо кістьми лягати.
    О, хуєс0си Рамільовича розтулили свої обкінчані писки!))))
    PFCLviv
      PFCLviv, 30.05.2019 22:37
    -3
    Ростик Карпа, 30.05.2019 22:34
    Тренера нового потрібно терміііноовоо)
    Вже є... Вже оприділились!
    Всьо буде добре !
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 30.05.2019 22:36
    0
    PFCLviv, 30.05.2019 22:08
    Доречі, сьогодні на стадіоні вже були присутні нові гравці, яких буде переглядати Львів !
    Переглядай не переглядай а без хороших тренерів навіть майбутній мессі може "згоріти"
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 30.05.2019 22:34
    0
    Тренера нового потрібно терміііноовоо)
    PFCLviv
      PFCLviv, 30.05.2019 22:23
    -6
    Вівці, мінусуйте інтенсивніше!
    Ви в пердіві скоро будете!
    PFCLviv
      PFCLviv, 30.05.2019 22:20
    -8
    Dmytro Dmytro, 30.05.2019 22:12
    Дудки то тіпа фанати фек@л) Без фанатів,без традицій-кусок gumna!
    Вівця, в тебе підгорає !
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 30.05.2019 22:12
    +3
    Дудки то тіпа фанати фек@л) Без фанатів,без традицій-кусок gumna!
    PFCLviv
      PFCLviv, 30.05.2019 22:08
    -9
    Доречі, сьогодні на стадіоні вже були присутні нові гравці, яких буде переглядати Львів !
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 30.05.2019 21:59
    +3
    Чемпионы достойно завершили сезон!
    kino
      kino, 30.05.2019 21:54
    -6
    Фекали роздвинули фекали. То не з Динамо кістьми лягати.
    Ert
      Ert, 30.05.2019 21:49
    +5
    Поздравления Чемпиону!!!
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 30.05.2019 22:12
    +3
    Дудки то тіпа фанати фек@л) Без фанатів,без традицій-кусок gumna!
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 30.05.2019 21:59
    +3
    Чемпионы достойно завершили сезон!
    Chester_787
    Chester_787, 31.05.2019 08:36
    +2
    прогнозовано синій глор феКАЛьвів тут все вже засрав, я притримуюсь одної думки, в УПЛ ви попали не по спортивному принципу, ваше місце 2 ліга + штрафи + трансферний бан, ноунейми без стадіона, без своїх фанів, без академії....
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 30.05.2019 22:36
    0
    PFCLviv, 30.05.2019 22:08
    Доречі, сьогодні на стадіоні вже були присутні нові гравці, яких буде переглядати Львів !
    Переглядай не переглядай а без хороших тренерів навіть майбутній мессі може "згоріти"
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 30.05.2019 22:34
    0
    Тренера нового потрібно терміііноовоо)