Штутгарт. Цуренко впервые в сезоне проиграла матч первого круга

Украинская теннисистка на старте соревнований в Германии уступила Лауре Зигемунд

Штутгарт. Цуренко впервые в сезоне проиграла матч первого круга
© WTA. Леся Цуренко
Вторая ракетка Украины Леся Цуренко (№26 WTA) проиграла поединок первого круга на грунтовом турнире серии Премьер в Штутгарте. На старте турнира украинка уступила представительнице Германии Лауре Зигемунд (№99 WTA).
 
Штутгарт. Первый круг
Леся Цуренко (Украина) – Лаура Зигемунд (Германия) – 2:6, 2:6
 
В первом сете Цуренко удалось взять только стартовый гейм. После этого немка повесила украинке «скрытую баранку». Зигемунд отлично чувствовала себя на кортах Штутгарта, где она дважды доходила до финала (2016 и 2017 годы). Леся сегодня играла слишком просто и прямолинейно, в то время как ее соперница показывала теннис очень приличного уровня. 
 
 
Во второй партии ситуация на корте кардинально не изменилась. Домашние стены подгоняли Лауру вперед и она быстро приближалась к общей победе в матче. Цуренко проиграла две своих подачи во втором сете, а на приеме шансов практически не имела. Логичным завершением этого избиения стали два матчбола немки в восьмом сете, на втором украинка допустила ошибку.
 
 
Первый матч грунтового сезона для Цуренко сложился откровенно неудачно. Свою игру показать не удалось, да и соперница играла отлично. Шансов на победу не было, за восемь геймов немки Леся не смогла заработать ни одного брейкпоинта.
 
Во втором круге Зигемунд сразится с седьмой сеяной Анастасией Севастовой из Латвии (№13 WTA). 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 24.04.2019 19:14
    0
    Andrey Kuzma, 24.04.2019 07:37
    Я от читаю всі ці парадоксальні заяви та не можу вловити логіку людей. Чи це тупість, чи зомбування, судячи по виборам. Леся досягла найвищого рейтингу в кар'єрі, тож про який кінець може йти мова?
    Перше. Якраз судячи з результатів виборів - це точно тупість.
    vit-2
    online
      vit-2, 24.04.2019 08:15
    0
    Звісно що жаль, коли Леся частенько без боротьби віддає матчі, вигравши за гру всього декілька геймів. Але маємо те що маємо. Тим більше в світі є тисячі професійних тенісисток, а Цуренко зараз у ТОП-30. Тому диванним експертам треба як мінімум поважати існуючі досягнення Леся. Хто хоче дивиться її матчі, хто ні, то не дивиться, але писати образи в її адресу у соцмережах точно є зайвим...
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 24.04.2019 07:37
    +1
    dudigo78, 23.04.2019 21:43
    не знаю які там плани у Лесі на майбутнє, але чесно кажучи був би не проти, якби вона завершила свої виступи і не мучилась сама і нас вболівальників
    Я от читаю всі ці парадоксальні заяви та не можу вловити логіку людей. Чи це тупість, чи зомбування, судячи по виборам. Леся досягла найвищого рейтингу в кар'єрі, тож про який кінець може йти мова?
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 23.04.2019 22:43
    +3
    dudigo78, 23.04.2019 22:31
    так я сьогодні і не дивився, бо для мене її теніс це давно суцільне розчарування. Шкода просто людей, які ще вірять у якийсь позитивний результат, та й Леся зі своїми проблемами зі здоров'ям робить собі тільки гірше. Я ще розумію, якщо б вона щось вигравала у фінансовому плані.
    P.S. А до чого було написано про виховання дітей, я на жаль так і не зрозумів. Як і чому вчити моїх дітей я сам без тебе вирішу, мені чужих порад не треба
    Шкода, що не зрозумів, спробую доступніше:
    Якщо не хочеш чути чужих порад\побажань\фантзій, то і свої намагайся тримати при собі.
    -----------
    Бо у нас в країні дивним чином повелось, що поки нас щось не стосується, то ми можем і давати поради, а інколи навіть вимагати чогоь, а коли це зачіпає наші інтереси - то будьте добрі - нас не чіпайте, "нам чужих порад не треба"!
    -----------
    А Леся нехай сама вирішує, коли їй завершувати карьєру, а коли ні.
    ---------
    Доброї ночі.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 23.04.2019 22:31
    +1
    I_LOVE_UKRAINE, 23.04.2019 21:53
    Тебе ніхто не змушує слідувати за виступами Лесі (Віти, Валі, чи Юлі), якщо ці виступи для тебе мука. А весь звільненийй час можеш, наприклад, вкласти в те, щоб твої діти почали виступали в умовному тенісі на найвищому рівні і завжди перемагали. Бажаю успіхів!
    так я сьогодні і не дивився, бо для мене її теніс це давно суцільне розчарування. Шкода просто людей, які ще вірять у якийсь позитивний результат, та й Леся зі своїми проблемами зі здоров'ям робить собі тільки гірше. Я ще розумію, якщо б вона щось вигравала у фінансовому плані.
    P.S. А до чого було написано про виховання дітей, я на жаль так і не зрозумів. Як і чому вчити моїх дітей я сам без тебе вирішу, мені чужих порад не треба
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 23.04.2019 22:19
    +1
    dudigo78, 23.04.2019 21:43
    не знаю які там плани у Лесі на майбутнє, але чесно кажучи був би не проти, якби вона завершила свої виступи і не мучилась сама і нас вболівальників
    Думаю, ти правий. Леся вже давно "забила" на теніс.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 23.04.2019 21:53
    -1
    dudigo78, 23.04.2019 21:43
    не знаю які там плани у Лесі на майбутнє, але чесно кажучи був би не проти, якби вона завершила свої виступи і не мучилась сама і нас вболівальників
    Тебе ніхто не змушує слідувати за виступами Лесі (Віти, Валі, чи Юлі), якщо ці виступи для тебе мука. А весь звільненийй час можеш, наприклад, вкласти в те, щоб твої діти почали виступали в умовному тенісі на найвищому рівні і завжди перемагали. Бажаю успіхів!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 23.04.2019 21:43
    +1
    не знаю які там плани у Лесі на майбутнє, але чесно кажучи був би не проти, якби вона завершила свої виступи і не мучилась сама і нас вболівальників
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 23.04.2019 21:39
    -1
    Сподобалось слово: "ВПЕРВЬІЕ"!!!! Отже все попереду???))
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 23.04.2019 21:05
    +2
    Леся давно знает свою проблему, читает "методички", а к специалисту- ну никак!
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 23.04.2019 20:57
    -2
    Не надо заниматься самолечением( Артём Смирнов), срочно к психотерапевту!
    Elis
      Elis, 23.04.2019 20:53
    +1
    Леся Леся... (( Щось після травми і вимушеної перерви ніяк не вдавалося ввійти в гру Що ж, вболіватимемо й далі. Тримайся. Надто не засмучуватись. Висновки зробити і чухати далі вперед.
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 23.04.2019 22:43
    +3
    dudigo78, 23.04.2019 22:31
    так я сьогодні і не дивився, бо для мене її теніс це давно суцільне розчарування. Шкода просто людей, які ще вірять у якийсь позитивний результат, та й Леся зі своїми проблемами зі здоров'ям робить собі тільки гірше. Я ще розумію, якщо б вона щось вигравала у фінансовому плані.
    P.S. А до чого було написано про виховання дітей, я на жаль так і не зрозумів. Як і чому вчити моїх дітей я сам без тебе вирішу, мені чужих порад не треба
    Шкода, що не зрозумів, спробую доступніше:
    Якщо не хочеш чути чужих порад\побажань\фантзій, то і свої намагайся тримати при собі.
    -----------
    Бо у нас в країні дивним чином повелось, що поки нас щось не стосується, то ми можем і давати поради, а інколи навіть вимагати чогоь, а коли це зачіпає наші інтереси - то будьте добрі - нас не чіпайте, "нам чужих порад не треба"!
    -----------
    А Леся нехай сама вирішує, коли їй завершувати карьєру, а коли ні.
    ---------
    Доброї ночі.
    Валерий Друца
      Валерий Друца, 23.04.2019 21:05
    +2
    Леся давно знает свою проблему, читает "методички", а к специалисту- ну никак!
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 24.04.2019 07:37
    +1
    dudigo78, 23.04.2019 21:43
    не знаю які там плани у Лесі на майбутнє, але чесно кажучи був би не проти, якби вона завершила свої виступи і не мучилась сама і нас вболівальників
    Я от читаю всі ці парадоксальні заяви та не можу вловити логіку людей. Чи це тупість, чи зомбування, судячи по виборам. Леся досягла найвищого рейтингу в кар'єрі, тож про який кінець може йти мова?
    dudigo78
    online
      dudigo78, 23.04.2019 22:31
    +1
    I_LOVE_UKRAINE, 23.04.2019 21:53
    Тебе ніхто не змушує слідувати за виступами Лесі (Віти, Валі, чи Юлі), якщо ці виступи для тебе мука. А весь звільненийй час можеш, наприклад, вкласти в те, щоб твої діти почали виступали в умовному тенісі на найвищому рівні і завжди перемагали. Бажаю успіхів!
    так я сьогодні і не дивився, бо для мене її теніс це давно суцільне розчарування. Шкода просто людей, які ще вірять у якийсь позитивний результат, та й Леся зі своїми проблемами зі здоров'ям робить собі тільки гірше. Я ще розумію, якщо б вона щось вигравала у фінансовому плані.
    P.S. А до чого було написано про виховання дітей, я на жаль так і не зрозумів. Як і чому вчити моїх дітей я сам без тебе вирішу, мені чужих порад не треба
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 23.04.2019 22:19
    +1
    dudigo78, 23.04.2019 21:43
    не знаю які там плани у Лесі на майбутнє, але чесно кажучи був би не проти, якби вона завершила свої виступи і не мучилась сама і нас вболівальників
    Думаю, ти правий. Леся вже давно "забила" на теніс.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 23.04.2019 21:43
    +1
    не знаю які там плани у Лесі на майбутнє, але чесно кажучи був би не проти, якби вона завершила свої виступи і не мучилась сама і нас вболівальників
    Elis
    online
      Elis, 23.04.2019 20:53
    +1
    Леся Леся... (( Щось після травми і вимушеної перерви ніяк не вдавалося ввійти в гру Що ж, вболіватимемо й далі. Тримайся. Надто не засмучуватись. Висновки зробити і чухати далі вперед.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 24.04.2019 19:14
    0
    Andrey Kuzma, 24.04.2019 07:37
    Я от читаю всі ці парадоксальні заяви та не можу вловити логіку людей. Чи це тупість, чи зомбування, судячи по виборам. Леся досягла найвищого рейтингу в кар'єрі, тож про який кінець може йти мова?
    Перше. Якраз судячи з результатів виборів - це точно тупість.
    vit-2
    online
      vit-2, 24.04.2019 08:15
    0
    Звісно що жаль, коли Леся частенько без боротьби віддає матчі, вигравши за гру всього декілька геймів. Але маємо те що маємо. Тим більше в світі є тисячі професійних тенісисток, а Цуренко зараз у ТОП-30. Тому диванним експертам треба як мінімум поважати існуючі досягнення Леся. Хто хоче дивиться її матчі, хто ні, то не дивиться, але писати образи в її адресу у соцмережах точно є зайвим...