Андрей ПЯТОВ: «Результат придаст команде уверенность»

Голкипер сборной Украины предполагает, что и с Люксембургом будет непростая игра

Андрей ПЯТОВ: «Результат придаст команде уверенность»
© Sport.ua. Андрей Пятов

Голкипер сборной Украины Андрей Пятов прокомментировал для Sport.ua стартовый матч отбора Евро-2020 с Португалией (0:0):

– Когда Роналду пробивал в первом тайме, казалось, что немного мягче поставь руку, и все...
– Ну, сработал рефлекс, наверно. Хорошо, что так.

– Вы посчитали, сколько сегодня сэйвов сделали?
– Нет, не считаю. Для меня главное – чтоб команда хорошо сыграла.

– Насколько морально нужно было команде удержать такой счет?
– Первая игра, против такого сильного соперника... Конечно, приятно. Надеюсь, результат придаст нам уверенность. Потому что начали игру неплохо первые 15 минут, а потом делали ошибки, меньше владели мячом. Конечно, над ребятами довлел результат, боялись ошибиться.

 Как вам игра Португалии сегодня?
– Конечно, мы готовились к такой игре. Соперники уходили во фланги и делали оттуда передачи. Но хорошо играла защита.

– Была возможность в концовке даже забить...
– Да. Андрей Николаевич в перерыве сказал нам продолжать в том же духе и ждать своего шанса. У нас было несколько хороших моментов.

 Впереди, получается, игра с лидером группы?
– Да, и, поверьте, игра будет нелегкой. Мы уже играли с Люксембургом, и они доставили нам много проблем. И Лига наций показала, что они умеют играть в футбол.

 Хватит пары дней, чтобы восстановиться морально и физически?
– Все в одинаковых условиях.

Сергей ЦЫБА из Лиссабона

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    pahentrahen
      pahentrahen, 24.03.2019 01:04
    0
    Пятов Космонавт!)
    alefteev77
      alefteev77, 23.03.2019 17:46
    0
    ZAKARPATFAN, 23.03.2019 15:54
    Зовсім не соромно. Вони вільні люди і мають право говорити хоч на ісландіській мові
    они в большинстве школу еле-еле с тройками закончили - там интеллекта и знаний две чайные ложки
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 23.03.2019 15:54
    0
    alefteev77, 23.03.2019 15:18
    Футболісти збірної України тупі-тупі - але англійську, німецьку, іспанську вчать.
    Шева знає італійську, англійську - а українською говорити ну ні як не може - така важка мова.
    Соромно, що на 27 році незалежності - футболісти, фани та футбольна спільнота так зневажають українську мову та щебечуть російською як в побуті, так і на офіційному рівні.
    Зовсім не соромно. Вони вільні люди і мають право говорити хоч на ісландіській мові
    alefteev77
      alefteev77, 23.03.2019 15:18
    -3
    Футболісти збірної України тупі-тупі - але англійську, німецьку, іспанську вчать.
    Шева знає італійську, англійську - а українською говорити ну ні як не може - така важка мова.
    Соромно, що на 27 році незалежності - футболісти, фани та футбольна спільнота так зневажають українську мову та щебечуть російською як в побуті, так і на офіційному рівні.
    yuryan
    yuryan, 23.03.2019 13:41
    +1
    Пятов звичайно молодець!!! Відіграв чудовий матч!!
    Але найприємніше було дивитись на Миколенка!!!! Неймовірний молодий гравець, тільки б прогресував і надалі!!!
    А так рівень показав ще Зіна, Малиновський...
    Як на мене правильно Шева зробив що не поставив зі старту Мораеса... і як на мене Марлоса треба було міняти швидше...
    А загалом видно, що є перспективи і видно що Шева тренер!!!
    yuryan
    yuryan, 23.03.2019 13:41
    0
    Пятов звичайно молодець!!! Відіграв чудовий матч!!
    Але найприємніше було дивитись на Миколенка!!!! Неймовірний молодий гравець, тільки б прогресував і надалі!!!
    А так рівень показав ще Зіна, Малиновський...
    Як на мене правильно Шева зробив що не поставив зі старту Мораеса... і як на мене Марлоса треба було міняти швидше...
    А загалом видно, що є перспективи і видно що Шева тренер!!!
    yuryan
    yuryan, 23.03.2019 13:40
    0
    Пятов звичайно молодець!!! Відіграв чудовий матч!!
    Але найприємніше було дивитись на Миколенка!!!! Неймовірний молодий гравець, тільки б прогресував і надалі!!!
    А так рівень показав ще Зіна, Малиновський...
    Як на мене правильно Шева зробив що не поставив зі старту Мораеса... і як на мене Марлоса треба було міняти швидше...
    А загалом видно, що є перспективи і видно що Шева тренер!!!
    yuryan
    yuryan, 23.03.2019 13:40
    0
    Пятов звичайно молодець!!! Відіграв чудовий матч!!
    Але найприємніше було дивитись на Миколенка!!!! Неймовірний молодий гравець, тільки б прогресував і надалі!!!
    А так рівень показав ще Зіна, Малиновський...
    Як на мене правильно Шева зробив що не поставив зі старту Мораеса... і як на мене Марлоса треба було міняти швидше...
    А загалом видно, що є перспективи і видно що Шева тренер!!!
    yuryan
    yuryan, 23.03.2019 13:40
    0
    Пятов звичайно молодець!!! Відіграв чудовий матч!!
    Але найприємніше було дивитись на Миколенка!!!! Неймовірний молодий гравець, тільки б прогресував і надалі!!!
    А так рівень показав ще Зіна, Малиновський...
    Як на мене правильно Шева зробив що не поставив зі старту Мораеса... і як на мене Марлоса треба було міняти швидше...
    А загалом видно, що є перспективи і видно що Шева тренер!!!
    yuryan
    yuryan, 23.03.2019 13:39
    +1
    Пятов звичайно молодець!!! Відіграв чудовий матч!!
    Але найприємніше було дивитись на Миколенка!!!! Неймовірний молодий гравець, тільки б прогресував і надалі!!!
    А так рівень показав ще Зіна, Малиновський...
    Як на мене правильно Шева зробив що не поставив зі старту Мораеса... і як на мене Марлоса треба було міняти швидше...
    А загалом видно, що є перспективи і видно що Шева тренер!!!
    andreypoltava231
      andreypoltava231, 23.03.2019 09:59
    -14
    PFCLviv, 23.03.2019 08:58
    Андрюха, ти в цьому матчі просто красавчік! Так тримати, молодець!
    тебя ещё не забанили, левко дурко?))))) или ты админ этого сайта?)))
    andreypoltava231
      andreypoltava231, 23.03.2019 09:57
    -3
    пятов - второй шова
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 23.03.2019 09:56
    +8
    Лучший матч Пятова в сборной Украины, более круче только СаШо и Швейцария 2006
    AЛВ
      AЛВ, 23.03.2019 09:43
    +11
    П"ятов був найкращий 100% серед своїх та чужих.!!! Респект.!!!
    umnuy
      umnuy, 23.03.2019 09:36
    +2
    зверюга----------отбил -ноль эмоций-это передпёться команде...........это не психованный Коваль что скачет как макака после любого эпизода
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 23.03.2019 09:16
    +3
    ShakhtarUberAlles, 23.03.2019 07:46
    Сегодня вообще лучший в двух командах.
    Чаще всего герой.
    В двух командах сильно сказано. У Португальцев Рафа Герейро Карвалью Андре Силва Бернарду сильно сыграли тоже.
    У нас конечно это Пятов Миколенко Малина Зинченко и Степаненко.
    PFCLviv
      PFCLviv, 23.03.2019 08:58
    +14
    Андрюха, ти в цьому матчі просто красавчік! Так тримати, молодець!
    ВВВ
      ВВВ, 23.03.2019 08:03
    +14
    В цілому гра збірної сподобалась,бо була побудована від оборони.Пятой відіграв на найвищиму рівні,давно такої гри в нього не бачив,але добре зіграв і весь захист.По разу лажанули Кривцов та Матвієнко(помилки крайніх не рахував,бо вони не такі критичні,але один провал на фланзі Караваєва мав місце бути.) але для наших центральних то нормальне явище.А те що Шева не поставив в основі ні Циганкова,ні Бурду говорить тільки про те що тільки тренер знає кого ставити в склад в матчі де потрібен результат.Здивував Коноплянка,він наразі бліда тінь того Коно який був в Дніпрі.Якщо так і надалі буде то він збірній не помічник.Він по великому рахунку не зробив жодного ривка вперед з м*ячем,коли Миколенко тричі підключався до атак і взагалі Миколенко відіграв топово.Практично росте новий Лужний,тільки технічніший..Добрих слів заслуговують Зінченко та Малиновський з Степаненком,перекрили центр,не дали розвивати атаки через центр.Мораєс почав дуже добре а потім почав робити те що в нього не найсильніша сторона,грати на захист.Його гра не була видовищной,але те що Шева сказав про виконання ним завдання на гру на 100% говорить про те що зіграв він на рівні.Яремчук молодець,боровся за кожен м*яч.Але Мораес показав що він нападник трохи вищого класу,хоча і Яремчук відповідає рівню збірної без питань.. Склалося враження,що судді трохи м*яко відносилися до гравців Португалії,але не поставив пенальті в наші ворота в другому таймі,а привід все таки був,хоча і не такий вже очевидний, і вже добре. І головне -на полі була команда а не купка гравців,які відбивалися від португалів!!!
    ShakhtarUberAlles
    ShakhtarUberAlles, 23.03.2019 07:46
    +6
    trasher87 trasher87, 23.03.2019 07:28
    Сегодня герой
    Сегодня вообще лучший в двух командах.
    Чаще всего герой.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 23.03.2019 07:28
    +13
    Сегодня герой
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 23.03.2019 04:29
    +17
    pavel85, 23.03.2019 02:13
    Лучший матч Пятова за последние лет 10...Ктото в коментах писал лучше бы Лунин вышел....а Шева взял и угодал.Тала́нтище.Фонсека наверное смотрел матч и думал,почему Пятка так за Шахту не играет))Марлоса вообще не было видно,стареет наверное.Зинченко отыграл топ.Конопля молодец,не пойму почему его гонят с Шальке.Мораес вышел появились моменты,играл бы он весь матч забил бы.Матвиенко пару раз ни чуть голы не привез,эти дурацкие его пасы в штрафной.Игра удивила,но могли и лучше.Заметил что вяло многие пас дают,толи сил нет..пусть манную кашу уплетают.
    Коноплянка все же угасает потихоньку. Эта его манера остановиться и ждать несколько секунд раз за разом ни к чему хорошему не приводит. Решения принимает часто не самые лучшие. Хотя сегодня больше на сохранение мяча все работали (видимо, установка тренера), может и это сказалось.
    По Марлосу не соглашусь. Может и не лучший его матч за сборную, но каши он точно не испортил.
    А вот Зинченко да, реально забожил. Настолько универсального игрока у нас давно не было. Я по-моему сегодня на всех позициях его успел увидеть.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 23.03.2019 08:58
    +14
    Андрюха, ти в цьому матчі просто красавчік! Так тримати, молодець!
    ВВВ
      ВВВ, 23.03.2019 08:03
    +14
    В цілому гра збірної сподобалась,бо була побудована від оборони.Пятой відіграв на найвищиму рівні,давно такої гри в нього не бачив,але добре зіграв і весь захист.По разу лажанули Кривцов та Матвієнко(помилки крайніх не рахував,бо вони не такі критичні,але один провал на фланзі Караваєва мав місце бути.) але для наших центральних то нормальне явище.А те що Шева не поставив в основі ні Циганкова,ні Бурду говорить тільки про те що тільки тренер знає кого ставити в склад в матчі де потрібен результат.Здивував Коноплянка,він наразі бліда тінь того Коно який був в Дніпрі.Якщо так і надалі буде то він збірній не помічник.Він по великому рахунку не зробив жодного ривка вперед з м*ячем,коли Миколенко тричі підключався до атак і взагалі Миколенко відіграв топово.Практично росте новий Лужний,тільки технічніший..Добрих слів заслуговують Зінченко та Малиновський з Степаненком,перекрили центр,не дали розвивати атаки через центр.Мораєс почав дуже добре а потім почав робити те що в нього не найсильніша сторона,грати на захист.Його гра не була видовищной,але те що Шева сказав про виконання ним завдання на гру на 100% говорить про те що зіграв він на рівні.Яремчук молодець,боровся за кожен м*яч.Але Мораес показав що він нападник трохи вищого класу,хоча і Яремчук відповідає рівню збірної без питань.. Склалося враження,що судді трохи м*яко відносилися до гравців Португалії,але не поставив пенальті в наші ворота в другому таймі,а привід все таки був,хоча і не такий вже очевидний, і вже добре. І головне -на полі була команда а не купка гравців,які відбивалися від португалів!!!
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 23.03.2019 06:20
    +14
    Красавчик
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 23.03.2019 07:28
    +13
    Сегодня герой
    AЛВ
      AЛВ, 23.03.2019 09:43
    +11
    П"ятов був найкращий 100% серед своїх та чужих.!!! Респект.!!!
    krasawa5555
      krasawa5555, 23.03.2019 02:37
    +11
    ПЯТОВ ПРОСТО КУМИР НА ПИКЕ КАРЬЕРЫ))
    khatskevich_bog
    online
      khatskevich_bog, 23.03.2019 09:56
    +8
    Лучший матч Пятова в сборной Украины, более круче только СаШо и Швейцария 2006
    ShakhtarUberAlles
    ShakhtarUberAlles, 23.03.2019 07:46
    +6
    trasher87 trasher87, 23.03.2019 07:28
    Сегодня герой
    Сегодня вообще лучший в двух командах.
    Чаще всего герой.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 23.03.2019 09:16
    +3
    ShakhtarUberAlles, 23.03.2019 07:46
    Сегодня вообще лучший в двух командах.
    Чаще всего герой.
    В двух командах сильно сказано. У Португальцев Рафа Герейро Карвалью Андре Силва Бернарду сильно сыграли тоже.
    У нас конечно это Пятов Миколенко Малина Зинченко и Степаненко.
    umnuy
      umnuy, 23.03.2019 09:36
    +2
    зверюга----------отбил -ноль эмоций-это передпёться команде...........это не психованный Коваль что скачет как макака после любого эпизода
    yuryan
    yuryan, 23.03.2019 13:41
    +1
    Пятов звичайно молодець!!! Відіграв чудовий матч!!
    Але найприємніше було дивитись на Миколенка!!!! Неймовірний молодий гравець, тільки б прогресував і надалі!!!
    А так рівень показав ще Зіна, Малиновський...
    Як на мене правильно Шева зробив що не поставив зі старту Мораеса... і як на мене Марлоса треба було міняти швидше...
    А загалом видно, що є перспективи і видно що Шева тренер!!!
    yuryan
    yuryan, 23.03.2019 13:39
    +1
    Пятов звичайно молодець!!! Відіграв чудовий матч!!
    Але найприємніше було дивитись на Миколенка!!!! Неймовірний молодий гравець, тільки б прогресував і надалі!!!
    А так рівень показав ще Зіна, Малиновський...
    Як на мене правильно Шева зробив що не поставив зі старту Мораеса... і як на мене Марлоса треба було міняти швидше...
    А загалом видно, що є перспективи і видно що Шева тренер!!!
    pahentrahen
      pahentrahen, 24.03.2019 01:04
    0
    Пятов Космонавт!)
    alefteev77
      alefteev77, 23.03.2019 17:46
    0
    ZAKARPATFAN, 23.03.2019 15:54
    Зовсім не соромно. Вони вільні люди і мають право говорити хоч на ісландіській мові
    они в большинстве школу еле-еле с тройками закончили - там интеллекта и знаний две чайные ложки
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 23.03.2019 15:54
    0
    alefteev77, 23.03.2019 15:18
    Футболісти збірної України тупі-тупі - але англійську, німецьку, іспанську вчать.
    Шева знає італійську, англійську - а українською говорити ну ні як не може - така важка мова.
    Соромно, що на 27 році незалежності - футболісти, фани та футбольна спільнота так зневажають українську мову та щебечуть російською як в побуті, так і на офіційному рівні.
    Зовсім не соромно. Вони вільні люди і мають право говорити хоч на ісландіській мові
    yuryan
    yuryan, 23.03.2019 13:41
    0
    Пятов звичайно молодець!!! Відіграв чудовий матч!!
    Але найприємніше було дивитись на Миколенка!!!! Неймовірний молодий гравець, тільки б прогресував і надалі!!!
    А так рівень показав ще Зіна, Малиновський...
    Як на мене правильно Шева зробив що не поставив зі старту Мораеса... і як на мене Марлоса треба було міняти швидше...
    А загалом видно, що є перспективи і видно що Шева тренер!!!
    yuryan
    yuryan, 23.03.2019 13:40
    0
    Пятов звичайно молодець!!! Відіграв чудовий матч!!
    Але найприємніше було дивитись на Миколенка!!!! Неймовірний молодий гравець, тільки б прогресував і надалі!!!
    А так рівень показав ще Зіна, Малиновський...
    Як на мене правильно Шева зробив що не поставив зі старту Мораеса... і як на мене Марлоса треба було міняти швидше...
    А загалом видно, що є перспективи і видно що Шева тренер!!!
    yuryan
    yuryan, 23.03.2019 13:40
    0
    Пятов звичайно молодець!!! Відіграв чудовий матч!!
    Але найприємніше було дивитись на Миколенка!!!! Неймовірний молодий гравець, тільки б прогресував і надалі!!!
    А так рівень показав ще Зіна, Малиновський...
    Як на мене правильно Шева зробив що не поставив зі старту Мораеса... і як на мене Марлоса треба було міняти швидше...
    А загалом видно, що є перспективи і видно що Шева тренер!!!
    yuryan
    yuryan, 23.03.2019 13:40
    0
    Пятов звичайно молодець!!! Відіграв чудовий матч!!
    Але найприємніше було дивитись на Миколенка!!!! Неймовірний молодий гравець, тільки б прогресував і надалі!!!
    А так рівень показав ще Зіна, Малиновський...
    Як на мене правильно Шева зробив що не поставив зі старту Мораеса... і як на мене Марлоса треба було міняти швидше...
    А загалом видно, що є перспективи і видно що Шева тренер!!!