Юрий БАКАЛОВ: «Мне не стыдно за ФК Львов»

Тренер прокомментировал удачный поединок в УПЛ

Юрий БАКАЛОВ: «Мне не стыдно за ФК Львов»
© footballua.tv. Юрий Бакалов

ФК «Львов» благодаря победе 1:0 над «Десной» гарантировал себе топ-6 и участие в борьбе за еврокубки.

Матч коротко прокомментировал наставник Юрий Бакалов.

«Прекрасно понимали цену победы для каждой команды. Тот труд, который мы проделали, даром не прошел. Еще раз скажу: мне за команду не стыдно, я за не горд».

«Мы добились того, что хотели, и это самое главное на сегодняшний момент», - сказал Бакалов.

Все расклады в топ-6 станут известны в понедельник после матча с участием «Ворсклы».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 1/Футбол 2

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    banderlog78
      banderlog78, 19.03.2019 14:52
    0
    А мені за Карпати стидно
    Leo
    Leo, 18.03.2019 17:59
    0
    I_LOVE_UKRAINE, 17.03.2019 21:48
    Проглянув новини на "спортах" стосовно гри Карпати:Маріуполь -і знову один і той самий персонаж розполіє ворожнечу, ненависть і травить між собою вболівальників зі Львова.
    -------------
    1. Невже адмністрації сайту не зрозуміло, що він виключно займається провокаціями і образами - футбольного клубу, керівництва, вболівальників, в тому числі і у вас на сайті, для нього тут всі ми - вболівальникі Карпат - "вівці", це нормально? Чомусь це "левенятко" на дербі тихенько сиділо (якщо сиділо взагалі), а можливо саме через нього постраждав хлопчина в куртці "пфк Львів", це могла бути реакція на його коментарі у вас на сайті, хоча можливо саме цього він і добивається!
    -------------
    2. "Корисні ідіоти" - я думаю, всі чули про підпал угорської спілки на Закарпатті. так от, нещодавно у Польщі заарештували двох паліїв, це були поляки, у яких було завдання закосити під українців - їм за це заплатити, а були вони завербовані німцем, який в свою чергу, очевидно, завербований рашиками. Я це до того, що тим же рашикам вигідно сіяти ненависть між вболівальниками, бо саме ультрас найбільш активні масси, а посіявши розбрат, вони мжуть використати його у потрібний момент. Цей персонаж на сайті, саме цим займається - сіє ненависть!
    -------------------------
    3. На сайті є повно комментарів (та практично під кожною гілкою з новиною про Карпати) де данний персонаж ображає як загалом всіх. так і окремих людей, зачепаючи їх честь і гідність, і все би нічого. якби це відбувалось, десь на сайті того ж "пфк Львів", але ж данний спортивний сайт є номер 1 в Україні!! Думаю, якийсь відділ прес-центру Карпат мав би займатись і таким, а як ні, то мб є виходи на Смаля (він, якраз на нього минулого тижня і писав образи), бо це здається з одного боку дурниця, але з іншого, він цілеспрямовано веде підривну діяльнсть на данному інтернетресурсі з контретною метою - розпалювання ненависті і ворожнечі!
    ---------------
    Всім добра! Карпати Вперед!
    Який ти обєктивний..жесть..Хто кого травить це велике питання...ти почитай коменти вболівальників Карпат стосовно ФК Львів.. і не тільки тут, а й на інших сайтах...наприклад на юа.футбол...Чия би корова мукала. Свого не бачите під очима, а чуже бачите під лісом...Стосовно розпалювання ненависті.. це не вболівальни Львова перед дербі напали групою на хлопчину з юнацького складу Карпат і погрожуючи ножем зняли куртку, а навпаки на хлопчину з юнацького складу Львова напали неадеквати з 16 сектору...і це не вболівальники Львова після дербі зривали з жінок атрибутику Карпат а навпаки ...Це Карпати не хочуть, щоб у Львові була ще одна команда і бояться конкуренції. Це керівництво Карпат вкупі зі своїми горе-фанами в пабі співало в пабі пісні з ненормативною лексикою,принижуючи ФК Львів.. НІЧОГО ТУТ БАЙКИ РОЗКАЗУВАТИ!!!
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 17.03.2019 21:48
    -2
    Проглянув новини на "спортах" стосовно гри Карпати:Маріуполь -і знову один і той самий персонаж розполіє ворожнечу, ненависть і травить між собою вболівальників зі Львова.
    -------------
    1. Невже адмністрації сайту не зрозуміло, що він виключно займається провокаціями і образами - футбольного клубу, керівництва, вболівальників, в тому числі і у вас на сайті, для нього тут всі ми - вболівальникі Карпат - "вівці", це нормально? Чомусь це "левенятко" на дербі тихенько сиділо (якщо сиділо взагалі), а можливо саме через нього постраждав хлопчина в куртці "пфк Львів", це могла бути реакція на його коментарі у вас на сайті, хоча можливо саме цього він і добивається!
    -------------
    2. "Корисні ідіоти" - я думаю, всі чули про підпал угорської спілки на Закарпатті. так от, нещодавно у Польщі заарештували двох паліїв, це були поляки, у яких було завдання закосити під українців - їм за це заплатити, а були вони завербовані німцем, який в свою чергу, очевидно, завербований рашиками. Я це до того, що тим же рашикам вигідно сіяти ненависть між вболівальниками, бо саме ультрас найбільш активні масси, а посіявши розбрат, вони мжуть використати його у потрібний момент. Цей персонаж на сайті, саме цим займається - сіє ненависть!
    -------------------------
    3. На сайті є повно комментарів (та практично під кожною гілкою з новиною про Карпати) де данний персонаж ображає як загалом всіх. так і окремих людей, зачепаючи їх честь і гідність, і все би нічого. якби це відбувалось, десь на сайті того ж "пфк Львів", але ж данний спортивний сайт є номер 1 в Україні!! Думаю, якийсь відділ прес-центру Карпат мав би займатись і таким, а як ні, то мб є виходи на Смаля (він, якраз на нього минулого тижня і писав образи), бо це здається з одного боку дурниця, але з іншого, він цілеспрямовано веде підривну діяльнсть на данному інтернетресурсі з контретною метою - розпалювання ненависті і ворожнечі!
    ---------------
    Всім добра! Карпати Вперед!
    PFCLviv
      PFCLviv, 17.03.2019 21:26
    +1
    Виталий Манько, 17.03.2019 21:13
    То что Карпаты уже который год декларируют пытаются сделать у Львова получилось за сезон.. Может всё-таки "в консерватории" стоит что-то подправить
    Та нє.... Вони дуже гарно співають і бухають !
    Виталий Манько
      Виталий Манько, 17.03.2019 21:13
    +3
    То что Карпаты уже который год декларируют пытаются сделать у Львова получилось за сезон.. Может всё-таки "в консерватории" стоит что-то подправить
    PFCLviv
      PFCLviv, 17.03.2019 19:57
    -2
    Владимир Пидвирный, 17.03.2019 19:54
    Молодці, Хоч одна команда зі Львова тримає марку.
    Робота тренера та команди загалом грамотна і надійна ! Бились, як справжні ЛЕВИ, грамотна оборона, Адамюк, Борзенко, Мартан всі молодці ! Сашка Бандура, як завжди ТОПчик і супер надійність ! Мартан гольова, Педро виконав !!! Всі молодці ! Я сьогодні бачив справжеіх ЛЕВІВ ! Я гордий за ПФК ЛЬВІВ !
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 17.03.2019 19:54
    +1
    Молодці, Хоч одна команда зі Львова тримає марку.
    PFCLviv
      PFCLviv, 17.03.2019 19:44
    -5
    PFCLviv, 17.03.2019 19:38
    Дякую, пане Юрій ! Дякую, тренер ! Дякую персоналу, команді, Президенту Богдану Йосиповичу ! Тільки Львів ! ПФК Львів не зупинятись ! Тільки Львів !
    https://www.youtube.com/watch?v=VTt_hKF3P-c
    Редактори, сорі за фюд..... В мене просто свято сьогодні ! Ми є свідками народження гранду українського футболу ! Слава Львову, слава Україні ! Пишемо історію великого клубу !
    PFCLviv
      PFCLviv, 17.03.2019 19:38
    -3
    Дякую, пане Юрій ! Дякую, тренер ! Дякую персоналу, команді, Президенту Богдану Йосиповичу ! Тільки Львів ! ПФК Львів не зупинятись ! Тільки Львів !
    Виталий Манько
      Виталий Манько, 17.03.2019 21:13
    +3
    То что Карпаты уже который год декларируют пытаются сделать у Львова получилось за сезон.. Может всё-таки "в консерватории" стоит что-то подправить
    PFCLviv
      PFCLviv, 17.03.2019 21:26
    +1
    Виталий Манько, 17.03.2019 21:13
    То что Карпаты уже который год декларируют пытаются сделать у Львова получилось за сезон.. Может всё-таки "в консерватории" стоит что-то подправить
    Та нє.... Вони дуже гарно співають і бухають !
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 17.03.2019 19:54
    +1
    Молодці, Хоч одна команда зі Львова тримає марку.
    banderlog78
      banderlog78, 19.03.2019 14:52
    0
    А мені за Карпати стидно
    Leo
    Leo, 18.03.2019 17:59
    0
    I_LOVE_UKRAINE, 17.03.2019 21:48
    Проглянув новини на "спортах" стосовно гри Карпати:Маріуполь -і знову один і той самий персонаж розполіє ворожнечу, ненависть і травить між собою вболівальників зі Львова.
    -------------
    1. Невже адмністрації сайту не зрозуміло, що він виключно займається провокаціями і образами - футбольного клубу, керівництва, вболівальників, в тому числі і у вас на сайті, для нього тут всі ми - вболівальникі Карпат - "вівці", це нормально? Чомусь це "левенятко" на дербі тихенько сиділо (якщо сиділо взагалі), а можливо саме через нього постраждав хлопчина в куртці "пфк Львів", це могла бути реакція на його коментарі у вас на сайті, хоча можливо саме цього він і добивається!
    -------------
    2. "Корисні ідіоти" - я думаю, всі чули про підпал угорської спілки на Закарпатті. так от, нещодавно у Польщі заарештували двох паліїв, це були поляки, у яких було завдання закосити під українців - їм за це заплатити, а були вони завербовані німцем, який в свою чергу, очевидно, завербований рашиками. Я це до того, що тим же рашикам вигідно сіяти ненависть між вболівальниками, бо саме ультрас найбільш активні масси, а посіявши розбрат, вони мжуть використати його у потрібний момент. Цей персонаж на сайті, саме цим займається - сіє ненависть!
    -------------------------
    3. На сайті є повно комментарів (та практично під кожною гілкою з новиною про Карпати) де данний персонаж ображає як загалом всіх. так і окремих людей, зачепаючи їх честь і гідність, і все би нічого. якби це відбувалось, десь на сайті того ж "пфк Львів", але ж данний спортивний сайт є номер 1 в Україні!! Думаю, якийсь відділ прес-центру Карпат мав би займатись і таким, а як ні, то мб є виходи на Смаля (він, якраз на нього минулого тижня і писав образи), бо це здається з одного боку дурниця, але з іншого, він цілеспрямовано веде підривну діяльнсть на данному інтернетресурсі з контретною метою - розпалювання ненависті і ворожнечі!
    ---------------
    Всім добра! Карпати Вперед!
    Який ти обєктивний..жесть..Хто кого травить це велике питання...ти почитай коменти вболівальників Карпат стосовно ФК Львів.. і не тільки тут, а й на інших сайтах...наприклад на юа.футбол...Чия би корова мукала. Свого не бачите під очима, а чуже бачите під лісом...Стосовно розпалювання ненависті.. це не вболівальни Львова перед дербі напали групою на хлопчину з юнацького складу Карпат і погрожуючи ножем зняли куртку, а навпаки на хлопчину з юнацького складу Львова напали неадеквати з 16 сектору...і це не вболівальники Львова після дербі зривали з жінок атрибутику Карпат а навпаки ...Це Карпати не хочуть, щоб у Львові була ще одна команда і бояться конкуренції. Це керівництво Карпат вкупі зі своїми горе-фанами в пабі співало в пабі пісні з ненормативною лексикою,принижуючи ФК Львів.. НІЧОГО ТУТ БАЙКИ РОЗКАЗУВАТИ!!!