09.03.2019, FT   ТВ-трансляция: 

Зоря зіграла внічию зі Львовом та забезпечила собі місце у Топ-6

Суперники зіграли в безгольову нічию на стадіоні «Україна»

Зоря зіграла внічию зі Львовом та забезпечила собі місце у Топ-6
© ФК Львов

Суперники вийшли на поле, знаючи про втрати очок своїх суперників за місце у першій шістці. Так що, в разі перемоги, «Львів» міг піднятися у турнірній таблиці на п’яте місце. На відміну від попереднього львівського дербі цього разу матч на стадіоні «Україна» не викликав ажіотажу. Порівняно з матчем проти «Карпат» наставник «Львова» зробив лише одну заміну: замість Приймака на поле вийшов Сабіно, що  відбув дискваліфікацію. Юрій Вернидуб також обмежився однією ротацією: вперше  у весняній частині чемпіонату місце у воротах замість Луіса Філіпе зайняв Махарадзе.

Перший гольовий момент виник біля воріт Бандури, для якого це була 150-та гра у Прем’єр-лізі. З аута Тимчик закинув  м’яч до штрафного на Громова, який у падінні пробивав в дальній кут, але воротар «Львова» зумів ліквідувати небезпеку. «Містяни» відповіли небезпечним стандартом, коли Насонов зі штрафного під гострим кутом пробивав під поперечину, але Махарадзе також зіграв надійно, вибивши м’яч на кутовий.

Гравці «Зорі» більше володіли м’ячем, а «Львів», залишивши попереду одного Бруно, зустрічав розвиток атак луганського клубу. Ігрових протиборств на полі не бракувало і арбітру Козику доводилося втихомирювати пристрасті з допомогою жовтих карток. Не бракувало і штрафних ударів. Зокрема, Бандура справився з дальнім «пострілом» Сіласа, а Бруно пробив вище воріт. Під завісу тайму міг змінити рахунок Ліпе, який підступно пробивав низом впритул зі штангою, але Махарадзе у кидку знову врятував свою команду.

Другий тайм активніше розпочали гравці «Львова» і створили два небезпечних моменти біля воріт Махарадзе. Спочатку Педро на лівому фланзі атаки наблизився до воріт і пробив впритул зі стійкою. А згодом Педро зробив хорошу передачу на вільного Бруно, який з ударної позиції сходу пробив над поперечиною.

Підопічні Юрія Бакалова, враховуючи їх турнірне становище, і далі більше грали на атаку, намагаючись «розмочити» ворота «Зорі». Гості небезпечно контратакували і Кабаєв, знаходячись  у штрафному, влучив у ногу Громова. Потужним дальнім ударом завершував атаку і Сілас, але знову м’яч прошмигнув над рамкою воріт.

Емоції на стадіоні «Україна» наростали і арбітру Козику часто доводилося виймати з кишені жовті картки. У підсумку після грубої гри проти Громова вперше у Прем’єр-лізі був вилучений з поля захисник «Львова» Парамонов (у 17-й грі). Тепер вже гра змістилася на половину поля «містян», проте до гольових моментів справа тривалий час не доходила. Лише в  компенсований час мав нагоду вирвати перемогу Караваєв, але Бандура у кидку врятував команду.

У підсумку, як і матч суперників у першому колі, цей поєдинок знову завершився без голів. Ця нічия, до речі, стала для «Зорі» ювілейною, 30-ю гостьовою в чемпіонатах, за час перебування Юрія Вернидуба біля керма луганського клубу.

Найголовніше ж, що за тур до завершення першого етапу чемпіонату «Зоря» забезпечила собі місце у першій шістці. А «Львів» залишився на восьмому місці і в наступному турі на містян чекає непроста виїзна гра з «Десною», яка має на одне очко більше та теж бореться за місце у першій шістці.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Українська Прем'єр-ліга. 21-й тур.

«Львів»
«Зоря» 0: 0

Педро (32), Вадим Парамонов (64) - Олександр Тимчик (12), Богдан Михайличенко (28), Артем Громов (28), Віталій Вернидуб (66), Леван Арвеладзе (74), Дмитро Литвин (76)

Вадим Парамонов (80, повторне попередження)

«Львів»: Олександр Бандура - Сергій Борзенко, Володимир Адамюк, Вадим Парамонов, Олександр Насонов - Сабіно, Мартан - Ліпе (Жонатан, 81), Пернамбуко (Вісенте, 67), Педро - Бруно (Кауе, 85)

«Зоря»: Заурі Махарадзе - Олександр Тимчик, Віталій Вернидуб, Дмитро Литвин, Богдан Михайличенко - Сілас, Леван Арвеладзе (Ігор Чайковський, 81) - Олександр Караваєв, Артем Громов (Леонардо, 85), Дмитро Хомченовський (Владислав Кабаєв, 63) - Філіп Будківський,

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)

Стадіон «Україна» (Львів)

Глядачі: 949

Температура: 8°C

Протокольні дані звірені з офіційними.

ЛЬВІВ - ЗОРЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    navigator.g
      navigator.g, 13.03.2019 11:13
    0
    Ростик Карпа, 10.03.2019 01:27
    Але ти ган..он
    чмо ты!
    navigator.g
      navigator.g, 13.03.2019 11:12
    0
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 23:32
    Кацапи відбились а не грали.
    Ты чудовище лесное. Это кого ты чепушило "кацапами" назывешь? Чудо ты шавка залезь в будку чмо!
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 11.03.2019 02:30
    0
    Ростик Карпа, 09.03.2019 23:06
    На кубок добєм зорю
    Куда там нахрен? Львов показал все что мог, а Заря в этом матче играла с оглядкой на ворота чтобы не проиграть. Очень важное было очко перед последним туром и свою задачу выполнили.
    А в кубковой игре будет другой расклад.
    PFCLviv
      PFCLviv, 10.03.2019 20:12
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=ESIgcBogf6c
    ============================================================
    Ще одна пісня візитівка ФК Львова... Карпати, нажель вже померли ! Тільки Львів !
    vismut58
      vismut58, 10.03.2019 12:21
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 23:32
    Кацапи відбились а не грали.
    Ты случайно не сын фарионы?
    PFCLviv
      PFCLviv, 10.03.2019 10:52
    0
    Chester_787, 10.03.2019 10:21
    нема вам там що робити, ви незрозуміло як в УПЛ вийшли, але все таки ваша назва галичанка
    Але тебе овечка ковбасить Розривом ваших дуп задоволений !
    Тільки Львів ! Вороги біснуються, а нам своє робить ... Скоро Львів буде грати в єврокубках !
    Chester_787
    online
    Chester_787, 10.03.2019 10:21
    -2
    PFCLviv, 09.03.2019 22:42
    Терпіння ПФК Львів скоро стрімко ввійде в трійку лідерів. мацква не за один день будувалась. ПФК Львів буде в лідерах, це наші перші кроки і вони успішні!
    нема вам там що робити, ви незрозуміло як в УПЛ вийшли, але все таки ваша назва галичанка
    DSH88
      DSH88, 10.03.2019 07:44
    +1
    Много зрителей пришло, популярные команды.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 10.03.2019 01:27
    -1
    flyber.lg, 10.03.2019 00:35
    А чего у такого ярого борца ник на русском? Или потому что бот?
    У всех клубов болельщики как болельщики и только у недовереса болельщики боты. Хотя с другой стороны кому ещё нужно это недорозумение
    Але ти ган..он
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 10.03.2019 01:26
    +3
    flyber.lg, 10.03.2019 00:35
    А чего у такого ярого борца ник на русском? Или потому что бот?
    У всех клубов болельщики как болельщики и только у недовереса болельщики боты. Хотя с другой стороны кому ещё нужно это недорозумение
    Скоріш за все бот
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 10.03.2019 01:25
    +4
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 23:32
    Кацапи відбились а не грали.
    Не будь провокатором
    flyber.lg
      flyber.lg, 10.03.2019 00:35
    +5
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 22:26
    кацапи вивчіть УКРАЇНСЬКУ МОВУ. Навколо одні окупанти. Бакалов вивчиш мову, будуть вболівальники. Сепари вивчіть мову.
    А чего у такого ярого борца ник на русском? Или потому что бот?
    У всех клубов болельщики как болельщики и только у недовереса болельщики боты. Хотя с другой стороны кому ещё нужно это недорозумение
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 10.03.2019 00:01
    +8
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 23:31
    УКРАЇНСЬКА МОВА - заборонити спілкуванні на іншій мові.
    Ми українці, ніколи не зазіхали на чужі землі, на чужу культуру, на чужу мову!
    Ми поважаєм свободу і права кожного, як свої! Схід і Захід разом!
    а ти йди протверезій!
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 09.03.2019 23:32
    -11
    Кацапи відбились а не грали.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 09.03.2019 23:31
    -12
    УКРАЇНСЬКА МОВА - заборонити спілкуванні на іншій мові.
    Sunrise
      Sunrise, 09.03.2019 23:30
    -2
    Руслан Шевченко, 09.03.2019 23:20
    В целом, какая разница кто войдёт в 6. Только ДК и ШД дают очки в копилку в рейтинг. Очень слабый по уровню наш футбол.
    Ну некоторые болельщики болеют за свои команды))) Футбол у нас неплохой и явно выше уровнем чем наша экономика и жизнь в стране в целом. Я смотрю - мне интересно. Кому не интересно - может и не смотреть, но зачем тогда всё это комментировать?
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 09.03.2019 23:20
    +4
    В целом, какая разница кто войдёт в 6. Только ДК и ШД дают очки в копилку в рейтинг. Очень слабый по уровню наш футбол.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 09.03.2019 23:06
    -2
    На кубок добєм зорю
    Саня Бах
      Саня Бах, 09.03.2019 22:48
    -4
    По грi Львiв переграв Зорю. Молодцi. Удачi з Десною.
    PFCLviv
      PFCLviv, 09.03.2019 22:42
    -11
    Руслан Шевченко, 09.03.2019 22:39
    К сожалению все то что с 3 по 12 место сегодня абсолютно не конкурентно в Европейских кубках. Если ещё ДК и ШД хоть что то могут, остальные просто аматоры. А т9 мне подсказывает авиаторы, ну одно и то же.
    Терпіння ПФК Львів скоро стрімко ввійде в трійку лідерів. мацква не за один день будувалась. ПФК Львів буде в лідерах, це наші перші кроки і вони успішні!
    jwls1914
    jwls1914, 09.03.2019 21:30
    +14
    Капец, 3 матча со счетом 0:0. Типа, УПЛ в одной картинке
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 10.03.2019 00:01
    +8
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 23:31
    УКРАЇНСЬКА МОВА - заборонити спілкуванні на іншій мові.
    Ми українці, ніколи не зазіхали на чужі землі, на чужу культуру, на чужу мову!
    Ми поважаєм свободу і права кожного, як свої! Схід і Захід разом!
    а ти йди протверезій!
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 09.03.2019 21:35
    +6
    Пиз.. 3 матча 270мин и НОЛЬ голов! Просто супер. Как они собираются продавать такой продукт!
    Евгений Давиденко
      Евгений Давиденко, 09.03.2019 21:33
    +6
    wicker, 09.03.2019 21:28
    Вітаємо мужики у європі!
    Чого це у Європі? 5 команд виходить..Ще рано святкувать..
    flyber.lg
      flyber.lg, 10.03.2019 00:35
    +5
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 22:26
    кацапи вивчіть УКРАЇНСЬКУ МОВУ. Навколо одні окупанти. Бакалов вивчиш мову, будуть вболівальники. Сепари вивчіть мову.
    А чего у такого ярого борца ник на русском? Или потому что бот?
    У всех клубов болельщики как болельщики и только у недовереса болельщики боты. Хотя с другой стороны кому ещё нужно это недорозумение
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 09.03.2019 22:39
    +5
    К сожалению все то что с 3 по 12 место сегодня абсолютно не конкурентно в Европейских кубках. Если ещё ДК и ШД хоть что то могут, остальные просто аматоры. А т9 мне подсказывает авиаторы, ну одно и то же.
    digital_summer
    digital_summer, 09.03.2019 22:31
    +5
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 22:26
    кацапи вивчіть УКРАЇНСЬКУ МОВУ. Навколо одні окупанти. Бакалов вивчиш мову, будуть вболівальники. Сепари вивчіть мову.
    Закройся)
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 09.03.2019 21:39
    +5
    Заря играла осторожно - их и ничья устраивала, а вот Львову, да и Ворскле с Александрией надо бы было рискнуть.
    Хотя Заря даже при проигрыше Львову и Шахтеру, все равно попадала бы в шестерку, поскольку уже ни Полтава ни Чернигов из-за разницы мячей ее бы не обошли.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 10.03.2019 01:25
    +4
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 23:32
    Кацапи відбились а не грали.
    Не будь провокатором
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 09.03.2019 23:20
    +4
    В целом, какая разница кто войдёт в 6. Только ДК и ШД дают очки в копилку в рейтинг. Очень слабый по уровню наш футбол.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 10.03.2019 01:26
    +3
    flyber.lg, 10.03.2019 00:35
    А чего у такого ярого борца ник на русском? Или потому что бот?
    У всех клубов болельщики как болельщики и только у недовереса болельщики боты. Хотя с другой стороны кому ещё нужно это недорозумение
    Скоріш за все бот
    CrimeanMax
    CrimeanMax, 09.03.2019 21:48
    +3
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 21:47
    Чорт Бандура вивчи нашу мову. Через твоє спілкування в ефірі ні я, ні 1-2 тис. вболільників не підтримують цю прекрасну команду. Бакалов українською розмовляв КОНОНОВ,
    не гони. причем тут язык
    Sunrise
      Sunrise, 09.03.2019 21:44
    +3
    М-да, неубедительно Заря... В шестёрку-то вошли, но за медали зацепиться теперь будет тяжеловато.
    Три счёта 0-0 за день меня не особо смутили. Смотрел две игры (кроме первой) и игры были вполне "смотрибельные". Чего все негодуют - не пойму.
    DSH88
      DSH88, 10.03.2019 07:44
    +1
    Много зрителей пришло, популярные команды.
    dudigo79
      dudigo79, 09.03.2019 21:50
    +1
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 21:38
    ФК Львів-це команда по грі першої шістки. ЛЬВІВ тільки вперед. Я був присутній при 12 тисячах, і скажу відверто , ці вшиві вівці в черговий раз підставлять ФК Львів. Якщо Львів не пройде далі, це стадо го--ндо--нів в зеленій майці продасть Західну Україну цим СЕПАРАМ.
    Заспокійся ти. Все в ногах фекалу. Виграють в Десни будуть в шістці, не виграють не будуть і Карпати з Маріуполем тут ні до чого. Мертва Ворскла точно не виграє в Арсенала. Тому Маріуполь буде в шістці незалежно від результату матчу з Карпатами
    navigator.g
      navigator.g, 13.03.2019 11:13
    0
    Ростик Карпа, 10.03.2019 01:27
    Але ти ган..он
    чмо ты!
    navigator.g
      navigator.g, 13.03.2019 11:12
    0
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 23:32
    Кацапи відбились а не грали.
    Ты чудовище лесное. Это кого ты чепушило "кацапами" назывешь? Чудо ты шавка залезь в будку чмо!
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 11.03.2019 02:30
    0
    Ростик Карпа, 09.03.2019 23:06
    На кубок добєм зорю
    Куда там нахрен? Львов показал все что мог, а Заря в этом матче играла с оглядкой на ворота чтобы не проиграть. Очень важное было очко перед последним туром и свою задачу выполнили.
    А в кубковой игре будет другой расклад.
    PFCLviv
      PFCLviv, 10.03.2019 20:12
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=ESIgcBogf6c
    ============================================================
    Ще одна пісня візитівка ФК Львова... Карпати, нажель вже померли ! Тільки Львів !
    vismut58
      vismut58, 10.03.2019 12:21
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Владимир Пидвирный, 09.03.2019 23:32
    Кацапи відбились а не грали.
    Ты случайно не сын фарионы?