ВИДЕО ДНЯ. Перформанс ультрас Карпат

Оцените, как зажигают фанаты «Карпат» на дерби во Львове

ВИДЕО ДНЯ. Перформанс ультрас Карпат
© Instagram. Карпаты - ФК Львов

Ультрас «Карпат» во время львовского дерби против ФК «Львов» (0:1) исполнили великолепный перформанс. 

В соцсетях опубликованы фото и видео того, как зажигали фаны «Карпат» во время матча 20-го тура на стадионе «Украина». Из-за поведения фанатов арбитр дважды останавливал матч, на 65-й и 85-й минутах. После поражения «Карпаты» потеряли все шансы попасть в топ-шестерку, которая будет разыгрывать медали путевки в еврокубки. 
 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Kl65
      Kl65, 04.03.2019 18:42
    -1
    Це було неймовірно, створили європейську атмосферу!
    Роман Захарчук
      Роман Захарчук, 04.03.2019 11:47
    0
    По видео сложно сказать ломали там что то или ограничились фаерами и салютом.
    если ломали, согласен по поводу пустых трибун, ибо зверям место в стойле.
    Но если были только фаеры, так а что им еще остается , отрываются как могу. Да я с ребенком в такой сектор не пошол бы , но там вагон пустых трибун , почему бы и не разбавить кислое настроение ...
    Саня Бах
      Саня Бах, 04.03.2019 11:40
    0
    Ruslan, 04.03.2019 11:04
    Дич трощить майно клубу ломаючи стільці на власному стадіоні, наносить шкоду не виключено штрафом не малим для мєлочного Смалійчука, неадекватна біганина якогось чудіка по полю яка перетворилась на клоунаду, безтолкове запалювання фаєрів так як чудіки напевно думали чим більше палити - тим крутіше, паління прапора команди опонента - це взагалі рагульське бачення в тіпів, підкреслює тезу що раз на якийсь час вся бикота Львова збирається в одному місці. Це не львівяни - це рагулі котрі не переймаються командою а хочуть показати себе. В остальної бикоти вони виглядають круто, так само як для них їх головний супербик смалійчук. Це взагалі бидло, поведінка та висказування якого в голові не вкладаються! Але недаром кажуть який пастух - такі і вівці. Поведінка дичі на стадіоні це результат "команди" смалійчука. І ще одне істочнік що ви тут бачете під словом вєліколєпний перформанс?
    100% i добавити нiчого. Дисквалiфiкувати на п'ять матчiв при пустих трибунах.
    Саня Бах
      Саня Бах, 04.03.2019 11:27
    0
    Дикарi.
    Ruslan
      Ruslan, 04.03.2019 11:04
    -2
    Дич трощить майно клубу ломаючи стільці на власному стадіоні, наносить шкоду не виключено штрафом не малим для мєлочного Смалійчука, неадекватна біганина якогось чудіка по полю яка перетворилась на клоунаду, безтолкове запалювання фаєрів так як чудіки напевно думали чим більше палити - тим крутіше, паління прапора команди опонента - це взагалі рагульське бачення в тіпів, підкреслює тезу що раз на якийсь час вся бикота Львова збирається в одному місці. Це не львівяни - це рагулі котрі не переймаються командою а хочуть показати себе. В остальної бикоти вони виглядають круто, так само як для них їх головний супербик смалійчук. Це взагалі бидло, поведінка та висказування якого в голові не вкладаються! Але недаром кажуть який пастух - такі і вівці. Поведінка дичі на стадіоні це результат "команди" смалійчука. І ще одне істочнік що ви тут бачете під словом вєліколєпний перформанс?
    Oleksandr Melnychuk
      Oleksandr Melnychuk, 04.03.2019 10:20
    +3
    "великолепный перформанс". Це ви про ЩО?????? Де ви тут бачили перформанс та ще й "великолепный"???
    Oleksandr Melnychuk
      Oleksandr Melnychuk, 04.03.2019 10:20
    +3
    "великолепный перформанс". Це ви про ЩО?????? Де ви тут бачили перформанс та ще й "великолепный"???
    Роман Захарчук
      Роман Захарчук, 04.03.2019 11:47
    0
    По видео сложно сказать ломали там что то или ограничились фаерами и салютом.
    если ломали, согласен по поводу пустых трибун, ибо зверям место в стойле.
    Но если были только фаеры, так а что им еще остается , отрываются как могу. Да я с ребенком в такой сектор не пошол бы , но там вагон пустых трибун , почему бы и не разбавить кислое настроение ...
    Саня Бах
      Саня Бах, 04.03.2019 11:40
    0
    Ruslan, 04.03.2019 11:04
    Дич трощить майно клубу ломаючи стільці на власному стадіоні, наносить шкоду не виключено штрафом не малим для мєлочного Смалійчука, неадекватна біганина якогось чудіка по полю яка перетворилась на клоунаду, безтолкове запалювання фаєрів так як чудіки напевно думали чим більше палити - тим крутіше, паління прапора команди опонента - це взагалі рагульське бачення в тіпів, підкреслює тезу що раз на якийсь час вся бикота Львова збирається в одному місці. Це не львівяни - це рагулі котрі не переймаються командою а хочуть показати себе. В остальної бикоти вони виглядають круто, так само як для них їх головний супербик смалійчук. Це взагалі бидло, поведінка та висказування якого в голові не вкладаються! Але недаром кажуть який пастух - такі і вівці. Поведінка дичі на стадіоні це результат "команди" смалійчука. І ще одне істочнік що ви тут бачете під словом вєліколєпний перформанс?
    100% i добавити нiчого. Дисквалiфiкувати на п'ять матчiв при пустих трибунах.
    Саня Бах
      Саня Бах, 04.03.2019 11:27
    0
    Дикарi.