03.03.2019, FT   ТВ-трансляция: 

Львів здобув мінімальну перемогу над Карпатами

Долю зустрічі вирішив автогол Аді Мегреміча

Львів здобув мінімальну перемогу над Карпатами
© ФК Карпаты

Перша у 2019-му офіційна домашня гра «Карпат» стала львівським «дербі» і викликала додатковий ажіотаж серед уболівальників Львова, при цьому «гостьовий» сектор стадіону «Україна» був абсолютно порожнім. Порівняно з минулим туром в стартовому складі «Карпат» відбулися кадрові зміни. Замість дискваліфікованого Гуцуляка на поле вийшов Слива, а Кльоца замінив Толочко-молодший, який дебютував в основному складі «зелено-білих». Нагадаємо, що свого часу за «зелено-білих» успішно виступав його батько, також Роман Толочко. Так була продовжена історична традиція, коли за «Карпати» свого часу виступали як батько, так і син.

Щодо стартової «одинадцятки» містян, то замість Сарнавського місце в рамці воріт «Львова» зайняв досвідчений Бандура. Замість Кауе, Рафаела Сабіно та Альваро на поле вийшли Пернамбуко, Мартан, та кращий бомбардир «Львова» Бруно.

Як і належить господарям поля карпатівці активніше розпочали звітну гру. Психологічна напруга на полі наростала з кожною хвилиною і давалася взнаки на діях футболістів обох команд. Тож до небезпечних моментів через брак завершальних передач справа не доходила. Через ігрові протиборства арбітру Юрію Можаровському, до речі, першому арбітру зі Львова у львівському дербі, довелося витягувати з кишені жовті картки, аби втихомирювати пристрасті на зеленому полі.

І в цій ситуації «Львів» забив курйозний гол. Педро зробив навісну передачу з лівого краю, і захисник Мегреміч, якого, можливо, дезорієнтувала невпевнена гра на виході воротаря Кучинського, намагаючись вибити м’яч, «зрізав» його у власні ворота. Для «Карпат», до речі, це вже рекордний в чемпіонатах України 22-й «самостріл», в тому числі перший у «львівському» дербі.

Пропущений гол додав агресії командній грі «Карпат». І під кінець тайму мав нагоду зрівняти рахунок Ді Франко, який після передачі Мякушка пробив вище воріт.

Почався другий тайм і господарі поля знову заволоділи територіальною та ігровою перевагою. Фабрі Гонсалес, намагаючись активізувати гру «левів», в нападі випустив на поле Понде. Гра і далі точилася на підступах до обох воріт і до гольових моментів справа не доходила. Небезпечною була навісна передача від Шведа, але Бандура «прочитав» цей момент.

Також досвідчений Борзенко вчасно ліквідував «загрозу». Разом з тим саме капітан «Львова» міг змінити рахунок матчу, але з лінії воротарського майданчику пробив повз ворота.

Згодом Юрію Можаровському довелося зупинити гру через поведінку найемоційніших вболівальників матчу. Після відновлення гри нагоду закріпити перевагу втратив  Пернамбуко, удар якого парирував Кучинський. Заключні хвилини пройшли в атаках «Карпат», але уникнути прикрої поразки господарям поля так і не вдалося.

В підсумку «Львів» здобув свою першу у Прем’єр-лізі перемогу над «Карпатами» (у 4-й грі). При цьому «зелено-білі» утримують клубний антирекорд, не перемагаючи на своєму полі 8 (!) матчів поспіль: дві нічиї та шість поразок.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Українська Прем'єр-ліга. 20-й тур.

«Карпати» 
– «Львів» – 0:1


Аді Мегреміч (35, автогол)

Роман Слива (24), Папа Гуйє (32), Франциско Ді Франко (38), Сергій Мякушко (72) — Мартан (38), Владислав Приймак (44), Бруно (90+4), Олександр Бандура (90+9)

«Карпати»: Максим Кучинський –  Ніка Сандохадзе, Папа Гуйє, Аді Мегреміч –  Сергій Мякушко, Роман Толочко, Мартін Онгла, Роман Слива –  Мар'ян Швед, Роман Дебелко (Крістіан Понде, 54), Франциско Ді Франко (Карім Йода, 69)

«Львів»: Олександр Бандура – Володимир Адамюк, Сергій Борзенко, Вадим Парамонов, Олександр Насонов –  Владислав Приймак, Мартан (Жонатан Ліма, 77) –  Ліпе (Кадина, 83), Пернамбуко, Педро –  Бруно (Альваро (90+8)

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Стадіон «Україна» (Львів)

Зрители: 12252

Температура: 4°C

Протокольні дані звірені з офіційними.

КАРПАТИ - ЛЬВІВ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Саня Бах
      Саня Бах, 04.03.2019 08:56
    0
    REALIST, 04.03.2019 08:22
    Схоже, топ-менеджмент рига-Димінського докерувався! А зрештою, який може бути футбол? Вибори незабаром: треба собі недоторканість виторговувати, а то раптом ще когось на дорозі зіб'є його "охоронець-інвалід" ...
    Дiд Петро з Борщем iнвалiдом вже давно мали сидiти в однiй камерi i дiлити баланду.
    REALIST
    online
      REALIST, 04.03.2019 08:22
    +1
    Схоже, топ-менеджмент рига-Димінського докерувався! А зрештою, який може бути футбол? Вибори незабаром: треба собі недоторканість виторговувати, а то раптом ще когось на дорозі зіб'є його "охоронець-інвалід" ...
    Ruslan
      Ruslan, 04.03.2019 08:07
    0
    wicker, 03.03.2019 21:52
    у Львові була, є та дасть Бог буде тільки одна команда Карпати. а це непорозуміння пропаде раптово так, як і появилося....
    У Львові вже немає років 10-ть ні одної команди. І як би ти не вірив в те що з КаЛу колись зліпиться конфєтка то можу тебе запевнити що це буде не скоро. На жаль... Подивись хто зараз керує Карпатами! Но для тебе Смалійчук це норм. Тільки бики в ньому бачать супербика!
    Ruslan
      Ruslan, 04.03.2019 08:01
    -1
    Т. Артём, 03.03.2019 20:55
    Фекалы… а тебе не стыдно так свой родной город обзывать? Команда та называется Львов
    Та йому насрати на Львів і тих людей серед яких воно живе. Такого бидла в нас багато
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 04.03.2019 07:05
    +2
    І Шведа,великого кормчого,невидно!
    deutsch777777
      deutsch777777, 04.03.2019 01:34
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Ростик Карпа, 03.03.2019 23:56
    Карпати готуйте сраку там Чорноморець та Арсенал на підході
    гомосексуаліст.....готуй сраку сракочленцям царя ..уйла..я думаю ти їх будеш зустрічати дуже радо... так Галичину хіба що іхтамнєти ненавидять....
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 03.03.2019 23:56
    -3
    Карпати готуйте сраку там Чорноморець та Арсенал на підході
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 03.03.2019 23:51
    -2
    оо вівці з стадіону вернулись і мінусують ))))))) вам від цього лекше не стане ))))
    dudigo79
      dudigo79, 03.03.2019 23:49
    +2
    Yamamisha1, 03.03.2019 23:19
    Смотрю щас ПроФутбол и офигиваю с поведения болельщиков. Рагули, куда вам в Европу? Вам в сибири самое место, стадо неадекватное.
    подивись поведінку фанів в останньому матчі Гетеборга. Якщо для тебе Швеція це не Європа, то нема про що з тобою дискутувати. Зайвим сьогодні було хіба жбурляння сидінь
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 03.03.2019 23:48
    -2
    wicker, 03.03.2019 21:52
    у Львові була, є та дасть Бог буде тільки одна команда Карпати. а це непорозуміння пропаде раптово так, як і появилося....
    Скажеш це коли твої карпати в 2-гій лізі гратимуть
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 03.03.2019 23:45
    -2
    wicker, 03.03.2019 20:21
    читаю коменти диванних експерті і розумію. що у них зрозумінням футболу не дуже. так у Карпат не виходило все задумане, про те вони принаймі 99хв намагались атакувати, щось створювати на відміну від фекалів.
    1. За відсутності Гуцуляка один фланг випав повністю. 2. в УПЛ грають Шахтар та Динамо, намагається Зоря та Карпати, усі решта грають у АНТИФУТБОЛ сидять 90хв біля своїх воріт, щоб 3-4 рази вискочити у контратаку. Це не футбол, це якась Х.У.Й.Н.Я під назвою "бей, беги" в результаті на таке дійство уже по 500 людей приходить,
    Ти хоч розуміє що написав? Щоб рівняти карпати з Зорею Динамо або з Шхтарем потрібно або напитись або ідіотом стати )) зараз карпати по грі відповідають своїй позиції в чемпіонаті
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 03.03.2019 23:40
    -5
    Тільки Львів і тільки премога )))
    Yamamisha1
      Yamamisha1, 03.03.2019 23:19
    -5
    Смотрю щас ПроФутбол и офигиваю с поведения болельщиков. Рагули, куда вам в Европу? Вам в сибири самое место, стадо неадекватное.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 03.03.2019 22:50
    -5
    Львів'яни у нашому місті море сепарів. Я пишу що ФК Львів скоро буде є-бати щахту. а мені масово ставлять негатив. Львів'яни місто насичене сепарами. Сьогодні на стадіоні при виконанні гімна України буи присутні 40-45 зелених чоловічків з відзнаками нашої держави. 23 сектор. Гімн України ніхто з цих зальотних не співав.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 03.03.2019 22:39
    -4
    Дебіли просніться. Мені ставине -4, Я за Динамо, а Ви уроди проти. Я за те, щоб львів'яни катали шахту.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 03.03.2019 22:35
    -5
    Все просто - ППД не льв'янин. А його доля в ВОГ команду просто не потяне.. Так і грають. А морозиву ЛІМО респект. Можара сьогодні працював згідно вказівок.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 03.03.2019 22:29
    -3
    dudigo79, 03.03.2019 22:13
    я від нього не взахваті, але чогось я не бачу черги з охочих купити клуб. смалійчук взагалі останній рік сам тягнув команду на оборотних коштах, бо дідо ні копійки вже не виділяє
    ППД здохне, команда відродиться.
    dudigo79
      dudigo79, 03.03.2019 22:13
    +3
    Владимир Пидвирный, 03.03.2019 22:04
    Лужний ВТІК, бо тут працюють не фанати, а хапуги. Львів'яни, поки не здохне ППД, ми в попі.
    я від нього не взахваті, але чогось я не бачу черги з охочих купити клуб. смалійчук взагалі останній рік сам тягнув команду на оборотних коштах, бо дідо ні копійки вже не виділяє
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 03.03.2019 22:04
    0
    Лужний ВТІК, бо тут працюють не фанати, а хапуги. Львів'яни, поки не здохне ППД, ми в попі.
    wicker
    online
      wicker, 03.03.2019 21:54
    -1
    Владимир Пидвирный, 03.03.2019 21:26
    Вчора Гоцуляк глотку рвав що ФК Дьвів для них не загроза. Я прицитував його слова- ви 3,14здіти професіонали, завтра гра покаже, Я на 100 відсотків правий. 12000 вболівальників, за гру один момент. Якщо ППД віддав команду вболівальникам,, я готовий в цього гон,дона за 1 грн. вже сьогодні за цю сумму викупити і всім містом керувати командою. Але ця скотина і налалі буде топити команду. По друге-стадіон взятий в оренду на 50 років за 1 гривну. Стадіон в повному занепаді, вбиральні - це жах, крісла вболівальників це 20 століття, 80 відсотків непридатні для людей, Де комунальна служба, Де комфорт для людей. А ЙОГО ПРОСТО НЕМА, ЛЮДИ ЦЕ БИДЛО, Смалійчук йди на,,уй зі свою роботою і зі свою командою. Команди у Львові немає. А ці провокатори на стадіоні, коли діти, малі діти з батьками, дорослі люди бачать цех безмозглих дебілів, які порушують громадську безпеку стадіону, то дайте відповіть 12000 хто завтра піде на цю команду карпати.
    кому треба той і піде не твоя справа.... а інфраструктуруою займеться місто. повна реконструкція України.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.03.2019 19:39
    +6
    А тепер в останньому турі Карпати знову зроблять усе можливе аби "підісрати" ФК Льврву, як це було в 2009. Тоді перемігши, Карпати відправили в першу лігу одномістян "витягши" в еліту Маріуполь (Тоді Іллічівець. Пам'ятаю тоді перемігши в тому матчі, який для них абсолюто ніякого значення не мав, гравці Карпат тішилися так немов Лігу Чемпіонів виграли.), а тепер, переконаний, зіллють вдома в останньому турі знову ж Маріуполю (якесь свого роду дежавю) аби тільки ФК Львів не потрапив до 1-ї шістки.
    Ростик Карпа
    online
      Ростик Карпа, 03.03.2019 19:29
    +6
    Гра Карпат ніяка, море браку, не зрозумілі паси, команда почала грати тільки останні 15 хв..... Вітаю ФК Львів, інтрига за 6-ку зберігається крутою
    dudigo79
      dudigo79, 03.03.2019 19:24
    +5
    Карпати сьогодні заслужили поразку. Це для нас дербі, а їх пох
    Volume
      Volume, 03.03.2019 19:50
    +4
    Гри 0. Техніки 0. Самовіддачі 0. Футбольної думки 0.
    Половина команди - це ніби просто пацани після роботи прийшли собі футбольчік поганяти в своє задоволення.
    Pavlo
      Pavlo, 03.03.2019 19:19
    +4
    Продовження напевно буде за стадіоном ! !
    dudigo79
      dudigo79, 03.03.2019 22:13
    +3
    Владимир Пидвирный, 03.03.2019 22:04
    Лужний ВТІК, бо тут працюють не фанати, а хапуги. Львів'яни, поки не здохне ППД, ми в попі.
    я від нього не взахваті, але чогось я не бачу черги з охочих купити клуб. смалійчук взагалі останній рік сам тягнув команду на оборотних коштах, бо дідо ні копійки вже не виділяє
    kerch30
    online
      kerch30, 03.03.2019 20:31
    +3
    Смалійчука на Евробачення
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.03.2019 19:53
    +3
    dudigo79, 03.03.2019 19:50
    розклади зараз зовсім помінялись. ППД і Копито великі друзі, і якщо Львову потрібна буде поразка Маріуполя, то повір мені Карпати будуть кістьми лягати
    Для ППД "великі друзі" - гроші! І якщо Ренатка "попросить" то ППД і матір рідну зіллє.
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 04.03.2019 07:05
    +2
    І Шведа,великого кормчого,невидно!
    dudigo79
      dudigo79, 03.03.2019 23:49
    +2
    Yamamisha1, 03.03.2019 23:19
    Смотрю щас ПроФутбол и офигиваю с поведения болельщиков. Рагули, куда вам в Европу? Вам в сибири самое место, стадо неадекватное.
    подивись поведінку фанів в останньому матчі Гетеборга. Якщо для тебе Швеція це не Європа, то нема про що з тобою дискутувати. Зайвим сьогодні було хіба жбурляння сидінь
    REALIST
    online
      REALIST, 04.03.2019 08:22
    +1
    Схоже, топ-менеджмент рига-Димінського докерувався! А зрештою, який може бути футбол? Вибори незабаром: треба собі недоторканість виторговувати, а то раптом ще когось на дорозі зіб'є його "охоронець-інвалід" ...
    Т. Артём
    Т. Артём, 03.03.2019 20:55
    +1
    wicker, 03.03.2019 20:21
    читаю коменти диванних експерті і розумію. що у них зрозумінням футболу не дуже. так у Карпат не виходило все задумане, про те вони принаймі 99хв намагались атакувати, щось створювати на відміну від фекалів.
    1. За відсутності Гуцуляка один фланг випав повністю. 2. в УПЛ грають Шахтар та Динамо, намагається Зоря та Карпати, усі решта грають у АНТИФУТБОЛ сидять 90хв біля своїх воріт, щоб 3-4 рази вискочити у контратаку. Це не футбол, це якась Х.У.Й.Н.Я під назвою "бей, беги" в результаті на таке дійство уже по 500 людей приходить,
    Фекалы… а тебе не стыдно так свой родной город обзывать? Команда та называется Львов
    dudigo79
      dudigo79, 03.03.2019 20:02
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 03.03.2019 19:53
    Для ППД "великі друзі" - гроші! І якщо Ренатка "попросить" то ППД і матір рідну зіллє.
    побачимо, але я швидше притримуюсь свого варіанту., та й не факт що цей матч щось буде вирішувати.
    dudigo79
      dudigo79, 03.03.2019 19:50
    +1
    Vbolivalnyk-Peter, 03.03.2019 19:39
    А тепер в останньому турі Карпати знову зроблять усе можливе аби "підісрати" ФК Льврву, як це було в 2009. Тоді перемігши, Карпати відправили в першу лігу одномістян "витягши" в еліту Маріуполь (Тоді Іллічівець. Пам'ятаю тоді перемігши в тому матчі, який для них абсолюто ніякого значення не мав, гравці Карпат тішилися так немов Лігу Чемпіонів виграли.), а тепер, переконаний, зіллють вдома в останньому турі знову ж Маріуполю (якесь свого роду дежавю) аби тільки ФК Львів не потрапив до 1-ї шістки.
    розклади зараз зовсім помінялись. ППД і Копито великі друзі, і якщо Львову потрібна буде поразка Маріуполя, то повір мені Карпати будуть кістьми лягати
    Саня Бах
      Саня Бах, 04.03.2019 08:56
    0
    REALIST, 04.03.2019 08:22
    Схоже, топ-менеджмент рига-Димінського докерувався! А зрештою, який може бути футбол? Вибори незабаром: треба собі недоторканість виторговувати, а то раптом ще когось на дорозі зіб'є його "охоронець-інвалід" ...
    Дiд Петро з Борщем iнвалiдом вже давно мали сидiти в однiй камерi i дiлити баланду.
    Ruslan
      Ruslan, 04.03.2019 08:07
    0
    wicker, 03.03.2019 21:52
    у Львові була, є та дасть Бог буде тільки одна команда Карпати. а це непорозуміння пропаде раптово так, як і появилося....
    У Львові вже немає років 10-ть ні одної команди. І як би ти не вірив в те що з КаЛу колись зліпиться конфєтка то можу тебе запевнити що це буде не скоро. На жаль... Подивись хто зараз керує Карпатами! Но для тебе Смалійчук це норм. Тільки бики в ньому бачать супербика!
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 03.03.2019 22:04
    0
    Лужний ВТІК, бо тут працюють не фанати, а хапуги. Львів'яни, поки не здохне ППД, ми в попі.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 03.03.2019 21:26
    0
    Вчора Гоцуляк глотку рвав що ФК Дьвів для них не загроза. Я прицитував його слова- ви 3,14здіти професіонали, завтра гра покаже, Я на 100 відсотків правий. 12000 вболівальників, за гру один момент. Якщо ППД віддав команду вболівальникам,, я готовий в цього гон,дона за 1 грн. вже сьогодні за цю сумму викупити і всім містом керувати командою. Але ця скотина і налалі буде топити команду. По друге-стадіон взятий в оренду на 50 років за 1 гривну. Стадіон в повному занепаді, вбиральні - це жах, крісла вболівальників це 20 століття, 80 відсотків непридатні для людей, Де комунальна служба, Де комфорт для людей. А ЙОГО ПРОСТО НЕМА, ЛЮДИ ЦЕ БИДЛО, Смалійчук йди на,,уй зі свою роботою і зі свою командою. Команди у Львові немає. А ці провокатори на стадіоні, коли діти, малі діти з батьками, дорослі люди бачать цех безмозглих дебілів, які порушують громадську безпеку стадіону, то дайте відповіть 12000 хто завтра піде на цю команду карпати.
    Михаил Степанов
      Михаил Степанов, 03.03.2019 19:47
    0
    обкакались...а какие песни пели....