Олексій САГАЙДАЧЕНКО: «Ми зобов’язані здобувати результат»

Тренер воротарів юнацької збірної України розповів про враження від нової для себе роботи

Олексій САГАЙДАЧЕНКО: «Ми зобов’язані здобувати результат»
© futsal.com.ua. Алексей Сагайдаченко

Тренер воротарів юнацької збірної України Олексій Сагайдаченко розповів про дебют у штабі команди у протистояннях з Угорщиною, роботу з молодими голкіперами та майбутні поєдинки у Сербії.

– Ви дебютували в якості тренера воротарів юнацької збірної у матчах проти збірної Угорщини у Ченгері, в яких команда здобула дві перемоги. Розкажіть про перші враження після тих поєдинків?
– Враження були надзвичайно позитивними. Це дуже цікаво. Думаю, що дві звитяги, які команда здобула у протистояннях з угорцями не пов’язані саме з моєю появою. Якщо оцінювати ці матчі – все було абсолютно закономірно. Дійсно, така робота є дуже цікавою. Багато всього нового. Для мене це початок тренерської кар’єри. Розумію, що багато чому ще потрібно вчитися, але, водночас, багато чому можу навчити хлопців.

– Розкажіть про те як у Вас виник варіант співпраці з юнацькою збірною України?
– Я доволі давно знаю Віталія Олексійовича Одегова. Пропозиція надійшла саме від нього і я погодився. Ми грали в одній команді, тренувалися разом. Думаю, що питання щодо тренера воротарів виник сам собою, оскільки це трохи дивно коли різні команди не мають наставників для воротарів. Ця практика більш поширена у футболі, а от у футзалі, безперечно, є інші тонкощі щодо роботи воротарів, але от тренерська практика для цієї позиції не надто розповсюджена. Як на мене, це необхідність. Особливо, у молодіжних та юнацьких командах.

– Воротар – це людина, яка має вселяти впевненість у своїх партнерів на майданчику. Що потрібно молодим голкіперам, аби подолати невпевненість у собі, яка є типовою для гравців цього віку?
– На мою думку, в юному віці потрібно, передусім, слухати тренера. Ми живемо в епоху інформаційного прогресу. Можна знайти різноманітні відеоматеріали за участі сильних кіперів у різних чемпіонатах та перейняти щось з цього для себе. Головне – це правильні висновки після помилок, які необхідно виправляти у подальшому тренувальному процесі. Голкіпери високого класу так само працюють з тренерами, оскільки їм також потрібно вдосконалюватися. Не існує ідеальних воротарів та ідеальних людей загалом.

– Чого чекаєте від двох протистоянь зі збірною Сербії?
– Щодо результату – то, звісно, хочеться здобути дві перемоги. Однак, передусім, і головний тренер може це підтвердити, - ми розглядаємо ці зустрічі в якості генеральної репетиції перед матчами Основного раунду Євро-2019 у Македонії. Ці поєдинки стануть найважливішими у кар’єрі цих молодих хлопців. У протистояннях з сербами хлопці мають зрозуміти, що у Скоп’є їм потрібно буде зробити все від себе можливе, аби здобути звитягу у кожному з трьох поєдинків. Сподіваюся, що у найближчих матчах хлопці вийдуть на майданчик битися під шум трибун, барабани, різноманітний психологічний тиск. Ми зобов’язані здобувати результат, незважаючи на всі ці аспекти. У матчах з Сербією хлопці мають зрозуміти, що у Македонії їм буде ще складніше.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — АФУ

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2020 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности