Сергій НАГОРНЯК: «Жереб виявився безжалісним для Динамо»

Головний тренер юнацької збірної України – про суперника киян в 1/8 фіналу Ліги Європи

Сергій НАГОРНЯК: «Жереб виявився безжалісним для Динамо»
© Sport.ua. Сергей Нагорняк
Головний тренер юнацької збірної України U-19 Сергій Нагорняк прокоментував жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи, за результатом якого київське «Динамо» отримало суперника – лондонський «Челсі».
 
«Жереб виявився безжалісним до киян, адже «Челсі» належить до числа фаворитів Ліги Європи. А «динамівці», зазначу, гратимуть без Беньяміна Вербича. Утім не думаю, що наша команда приречена на невдачу. 
 
Шанси все одно є – як мінімум тому, що «Челсі» має проблеми у захисті. Команда пропустила аж шість голів від «Манчестер-Сіті». Тож гадаю, що «Динамо» матиме гольові моменти. Головне – використати їх», – сказал Нагорняк.
 
Поєдинки відбудуться 7-го (в Англії) та 14 березня (в Україні).
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Expres Online

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    0-7
      0-7, 25.02.2019 16:05
    +1
    ShakhtarUberAlles, 25.02.2019 15:24
    Ну почему, наконец-то Киев посмотрим на Виллиана и других мастеровитых игроков, может, увидят разницу между техничными и, скажем, ярмоленко
    кротятки забыли свои техничные и мастеровитые 0-3 , 6-0 , да и 4-1 тоже показатель техники .
    Dyadya_Vova
      Dyadya_Vova, 25.02.2019 15:55
    -4
    Всем понятно, что у ДК нет шансов.
    yuryan
      yuryan, 25.02.2019 15:42
    +3
    ShakhtarUberAlles, 25.02.2019 15:24
    Ну почему, наконец-то Киев посмотрим на Виллиана и других мастеровитых игроков, может, увидят разницу между техничными и, скажем, ярмоленко
    технічних вже відайнтрахтили в Харкові!!!
    тому не парся)))
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 25.02.2019 15:24
    -5
    Ну почему, наконец-то Киев посмотрим на Виллиана и других мастеровитых игроков, может, увидят разницу между техничными и, скажем, ярмоленко
    Александр Тетера
      Александр Тетера, 25.02.2019 15:14
    -1
    Да у Челси не только в защите проблемы... У них этот сезон вообще одна большая проблема.. НО! Очень жаль что проблемное Челси все равно сильнее Динамо (по крайней мере на бумаге)... Ладно... имена не раляют? Увидем все на поле...
    yuryan
      yuryan, 25.02.2019 15:42
    +3
    ShakhtarUberAlles, 25.02.2019 15:24
    Ну почему, наконец-то Киев посмотрим на Виллиана и других мастеровитых игроков, может, увидят разницу между техничными и, скажем, ярмоленко
    технічних вже відайнтрахтили в Харкові!!!
    тому не парся)))
    0-7
      0-7, 25.02.2019 16:05
    +1
    ShakhtarUberAlles, 25.02.2019 15:24
    Ну почему, наконец-то Киев посмотрим на Виллиана и других мастеровитых игроков, может, увидят разницу между техничными и, скажем, ярмоленко
    кротятки забыли свои техничные и мастеровитые 0-3 , 6-0 , да и 4-1 тоже показатель техники .