ЗАХОВАЙЛО: «Фонсека влітку піде, а Шахтар очолить син Луческу»

Футбольний агент зробив прогноз на матч «Динамо» – «Зоря» і розказав про можливе мабутнє «Шахтаря»

ЗАХОВАЙЛО: «Фонсека влітку піде, а Шахтар очолить син Луческу»
© Фейсбук Вячеслава Заховайло
Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч «Динамо» Київ – «Зоря» Луганськ у 19-му турі чемпіонату України. На думку експерта, команда Хацкевича впевнено виграє.
 
- «Динамо» вже відіграло дві гри в Лізі Європи проти «Олімпіакоса». Це плюс для ігрового тонусу. Прогнозую, що Хацкевич буде ставити бойовий склад. Не буде жодних ротацій. Команда лише втягується в чемпіонат України. Усе залежатиме лише від відновлення гравців.
 
«Зорі» буде важко встояти. Розумію, що «Динамо» з гандикапом переможе. Не бачу сенсу ставити на чисту перемогу киян за мізерний коефіцієнт, беру фору (-1,5) в два м’ячі.
 
 
Пояснюю свій вибір. «Зоря» буде намагатися тактично захищатися та гратиме на контратаках. Однак зараз «Динамо» в позиційній грі буде сильнішим, аніж раніше. Новачок Фран Соль почувається у штрафному майданчику як риба у воді. Якщо будуть навали та простріли, в «Динамо» буде кому вигравати єдиноборства та забивати м’ячі.
 
Команда Хацкевича видозміниться в чемпіонаті України. Якщо раніше були проблеми, коли суперник закривався, то зараз для розкриття оборони з’явився інструмент – Соль, який дуже добре шукає позицію. Своїми рухами Фран вводить в оману захисників суперника та відкриває зони для партнерів.
 
З придбанням Соля «Динамо» додало в позиційній грі. Це позначиться на внутрішній арені, де цей фактор дуже важливий. У футболі всі втрачають очки, тому питання чемпіона в УПЛ ще не закрите. Усі ми бачили в четвер гру «Шахтаря», де українці та бразильці не можуть визначитися, в який футбол вони грають. Усе йде до того, що Фонсека влітку залишить Україну, а «гірників» очолить син Луческу. Такі в мене фантазії.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Рейтинг букмекеров

(14 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 25.02.2019 15:44
    0
    Моуриньо вместо Фонсеки
    ВВВ
      ВВВ, 25.02.2019 14:55
    +6
    Ху із містер Заховайло???? Шикоро відомий в вузьких колах "спеціаліст" від футболу,який ще полюбляє аби його називали футбольним агентом. Цікаво що би воно казало якщо Фонсека не піде влітку (не на півроку ж йому контракт продовжували та поліпшували умови) .І чому саме Луческу-молодший має очолити Шахтар?Невже немає кращіх кандидатів?Ну а діфірамби Солю то взагалі з опери "підлизну про всяк випадок".
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 25.02.2019 14:43
    +2
    Він що, зарплату отримує за свої фантазії ???
    turist86
    online
      turist86, 25.02.2019 14:14
    +7
    хто такий В’ячеслав Заховайло, щоб слухати його фантазії?
    що за сумнівне джерело bookmaker-ratings.ru ?
    Dyadya_Vova
      Dyadya_Vova, 25.02.2019 13:39
    +1
    Какие-то больные фантазии. Луческу джуниора уже не первый год сватают, но, мне кажется, это бред. Там на турка из Истамбула Шахтер глаз положил. Он хорош.
    То, что игроки не знают во что играют - полный бред. У Шахтера виден рисунок игры и все игроки понимают как должны действовать. Явных провалов у Фонсеки не много. В чемпионате идем на первом месте, а из еврокубков выжали максимум на сегодняшний день.
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 25.02.2019 13:26
    +2
    Ну, приход Р. Луческу исключать нельзя.
    vsekan
      vsekan, 25.02.2019 13:18
    0
    Фантазируй дальше, и не кому не разсказывай! Если бы Фонсека собирался уходить/или его готовили на выход, то не покупали бы играков, а ждали бы нового тренера и уже с ним готовили трансферы. А так зимой потратили солидную сумму. Во вторых, считаю не Фонсека провалил, еврокубковую весну. Забей Марлос или Тайсон, не пропсути сразу ответку, и уверен как минимум было бы дополнительное время с Айнтрахтом. Прлюс стечение обстоятельств Степаненко выпал, одновременно с Кривцовым. Да и Ракицкого, неожиданно забрали за хорошие деньги. Бондаренко травма перед игрой. Если кого и винить то селекцию, что не готовили заранее смену в защитную линию. А что касается сына Луческу, то это вообще бред, что он добился как тренер? У него есть может опыт работы с бразильцами? Или вы думаете его за фамилию возьмут и рискнут милионами, вложенными в футболистов?
    AdvocatusDei
      AdvocatusDei, 25.02.2019 13:00
    -4
    нормальная фантазия, лишь бы фонсека уепал
    stopor2016
      stopor2016, 25.02.2019 12:54
    -3
    Я навіть знаю , куди піде!
    turist86
    online
      turist86, 25.02.2019 14:14
    +7
    хто такий В’ячеслав Заховайло, щоб слухати його фантазії?
    що за сумнівне джерело bookmaker-ratings.ru ?
    ВВВ
      ВВВ, 25.02.2019 14:55
    +6
    Ху із містер Заховайло???? Шикоро відомий в вузьких колах "спеціаліст" від футболу,який ще полюбляє аби його називали футбольним агентом. Цікаво що би воно казало якщо Фонсека не піде влітку (не на півроку ж йому контракт продовжували та поліпшували умови) .І чому саме Луческу-молодший має очолити Шахтар?Невже немає кращіх кандидатів?Ну а діфірамби Солю то взагалі з опери "підлизну про всяк випадок".
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 25.02.2019 14:43
    +2
    Він що, зарплату отримує за свої фантазії ???
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 25.02.2019 13:26
    +2
    Ну, приход Р. Луческу исключать нельзя.
    Dyadya_Vova
      Dyadya_Vova, 25.02.2019 13:39
    +1
    Какие-то больные фантазии. Луческу джуниора уже не первый год сватают, но, мне кажется, это бред. Там на турка из Истамбула Шахтер глаз положил. Он хорош.
    То, что игроки не знают во что играют - полный бред. У Шахтера виден рисунок игры и все игроки понимают как должны действовать. Явных провалов у Фонсеки не много. В чемпионате идем на первом месте, а из еврокубков выжали максимум на сегодняшний день.
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 25.02.2019 15:44
    0
    Моуриньо вместо Фонсеки
    vsekan
      vsekan, 25.02.2019 13:18
    0
    Фантазируй дальше, и не кому не разсказывай! Если бы Фонсека собирался уходить/или его готовили на выход, то не покупали бы играков, а ждали бы нового тренера и уже с ним готовили трансферы. А так зимой потратили солидную сумму. Во вторых, считаю не Фонсека провалил, еврокубковую весну. Забей Марлос или Тайсон, не пропсути сразу ответку, и уверен как минимум было бы дополнительное время с Айнтрахтом. Прлюс стечение обстоятельств Степаненко выпал, одновременно с Кривцовым. Да и Ракицкого, неожиданно забрали за хорошие деньги. Бондаренко травма перед игрой. Если кого и винить то селекцию, что не готовили заранее смену в защитную линию. А что касается сына Луческу, то это вообще бред, что он добился как тренер? У него есть может опыт работы с бразильцами? Или вы думаете его за фамилию возьмут и рискнут милионами, вложенными в футболистов?