Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Чемпионат Украины
| Обновлено 09 ноября 2020, 04:17
9530
9

ЗАХОВАЙЛО: «Фонсека влітку піде, а Шахтар очолить син Луческу»

Футбольний агент зробив прогноз на матч «Динамо» – «Зоря» і розказав про можливе мабутнє «Шахтаря»

| Обновлено 09 ноября 2020, 04:17
9530
9
ЗАХОВАЙЛО: «Фонсека влітку піде, а Шахтар очолить син Луческу»
Фейсбук Вячеслава Заховайло
Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч «Динамо» Київ – «Зоря» Луганськ у 19-му турі чемпіонату України. На думку експерта, команда Хацкевича впевнено виграє.
 
- «Динамо» вже відіграло дві гри в Лізі Європи проти «Олімпіакоса». Це плюс для ігрового тонусу. Прогнозую, що Хацкевич буде ставити бойовий склад. Не буде жодних ротацій. Команда лише втягується в чемпіонат України. Усе залежатиме лише від відновлення гравців.
 
«Зорі» буде важко встояти. Розумію, що «Динамо» з гандикапом переможе. Не бачу сенсу ставити на чисту перемогу киян за мізерний коефіцієнт, беру фору (-1,5) в два м’ячі.
 
 
Пояснюю свій вибір. «Зоря» буде намагатися тактично захищатися та гратиме на контратаках. Однак зараз «Динамо» в позиційній грі буде сильнішим, аніж раніше. Новачок Фран Соль почувається у штрафному майданчику як риба у воді. Якщо будуть навали та простріли, в «Динамо» буде кому вигравати єдиноборства та забивати м’ячі.
 
Команда Хацкевича видозміниться в чемпіонаті України. Якщо раніше були проблеми, коли суперник закривався, то зараз для розкриття оборони з’явився інструмент – Соль, який дуже добре шукає позицію. Своїми рухами Фран вводить в оману захисників суперника та відкриває зони для партнерів.
 
З придбанням Соля «Динамо» додало в позиційній грі. Це позначиться на внутрішній арені, де цей фактор дуже важливий. У футболі всі втрачають очки, тому питання чемпіона в УПЛ ще не закрите. Усі ми бачили в четвер гру «Шахтаря», де українці та бразильці не можуть визначитися, в який футбол вони грають. Усе йде до того, що Фонсека влітку залишить Україну, а «гірників» очолить син Луческу. Такі в мене фантазії.
Оцените материал
(14)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Анчелотти оценил матч с Реалом Сосьедад, в котором он не выпустил Лунина
Футбол | 27 апреля 2024, 02:10 1
Анчелотти оценил матч с Реалом Сосьедад, в котором он не выпустил Лунина

Карло прокомментировал минимальную победу королевского клуба (1:0)

Новый шанс сборной Украины. Анонс чемпионата мира по хоккею
Хоккей | 26 апреля 2024, 12:51 5
Новый шанс сборной Украины. Анонс чемпионата мира по хоккею

Команда Дмитрия Христича попробует выйти в Дивизион 1A

Комментарии 9
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
turist86
хто такий В’ячеслав Заховайло, щоб слухати його фантазії?
що за сумнівне джерело bookmaker-ratings.ru ?
ВВВ
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Sviatoslav Kudelych
Він що, зарплату отримує за свої фантазії ???
ShakhtarUberAlles
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Dyadya_Vova
Какие-то больные фантазии. Луческу джуниора уже не первый год сватают, но, мне кажется, это бред. Там на турка из Истамбула Шахтер глаз положил. Он хорош.
То, что игроки не знают во что играют - полный бред. У Шахтера виден рисунок игры и все игроки понимают как должны действовать. Явных провалов у Фонсеки не много. В чемпионате идем на первом месте, а из еврокубков выжали максимум на сегодняшний день.
Geniyfootball1985
Моуриньо вместо Фонсеки
vsekan
Фантазируй дальше, и не кому не разсказывай! Если бы Фонсека собирался уходить/или его готовили на выход, то не покупали бы играков, а ждали бы нового тренера и уже с ним готовили трансферы. А так зимой потратили солидную сумму. Во вторых, считаю не Фонсека провалил, еврокубковую весну. Забей Марлос или Тайсон, не пропсути сразу ответку, и уверен как минимум было бы дополнительное время с Айнтрахтом. Прлюс стечение обстоятельств Степаненко выпал, одновременно с Кривцовым. Да и Ракицкого, неожиданно забрали за хорошие деньги. Бондаренко травма перед игрой. Если кого и винить то селекцию, что не готовили заранее смену в защитную линию. А что касается сына Луческу, то это вообще бред, что он добился как тренер? У него есть может опыт работы с бразильцами? Или вы думаете его за фамилию возьмут и рискнут милионами, вложенными в футболистов?
stopor2016
Я навіть знаю , куди піде!
AdvocatusDei
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил